من زن می خواهم. کی زن من میشه؟

Z.ANSARI

کاربر فعال
برای اینکه اول حال ز.انصاری بگیرم جواب اونو می دم بعد نوبته توه.
این عکسو خودم داشتم خونه.چون این عکسه ز.انصاریه 1سال برای عکس پرسنلی دانشگاهش انداخت:biggrin:

شما 10 روز پیش با من عقد کردید.........منم هنوز تهران نیومدم........اونوقت عکس من پیش شما چکار میکنه؟
بعدشم این عکس همونیه که دلتون پیشش گیره....خودم به زهره خانم دادم......ایشون گذاشتنش اینجا
حالا چرا استرس گرفتید.....؟؟
من میدونستم......نگران نشید.........چرا به ت ت پ ته افتاید آخه؟؟؟:biggrin:

m.khos

عضو جدید
شما 10 روز پیش با من عقد کردید.........منم هنوز تهران نیومدم........اونوقت عکس من پیش شما چکار میکنه؟
بعدشم این عکس همونیه که دلتون پیشش گیره....خودم به زهره خانم دادم......ایشون گذاشتنش اینجا
حالا چرا استرس گرفتید.....؟؟
من میدونستم......نگران نشید.........چرا به ت ت پ ته افتاید آخه؟؟؟:biggrin:
دیر جواب دادی گفتم حتما رفتی عکسو با اون عکسی که تو کیفته تطبیق بدی.اینو من از تو کیفت برداشتم:biggrin:فکر کردی زرنگی.درسته تو تموم عکسهای قبل از دانشگاتو سوزندی ولی من این یکو داشتم

Z.ANSARI

کاربر فعال
عزیزم خودت بودی یادت نمیاد.1سال پیش انداختی.جاتون خالی روغن بادوم زده بود به سیبلش که بهتر دیده بشه:biggrin:

آخی......استرس نگیرید
من ناراحت نشدم.......میدونم همونی بود که دلتون پیشش گیر بوده......
اینقدر دست و پا زدن نداره که .......؟؟
شاید بتونه توی کارهای خونه هم به من کمک کنه......در ضمن من یه سال پیش کجا بودم که شمام بودید؟؟؟

زهره ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیر جواب دادی گفتم حتما رفتی عکسو با اون عکسی که تو کیفته تطبیق بدی.اینو من از تو کیفت برداشتم:biggrin:فکر کردی زرنگی.درسته تو تموم عکسهای قبل از دانشگاتو سوزندی ولی من این یکو داشتم

چرا دروغ آخه، این دختر الآن کنار دست ه من نشسته
منتظر ک روز خاستگاری مشخص شه
:biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال

شرمنده تونم....ولی عقد ما از این راه دوریا بوده.....شمام که تازگی ها اصفهان نیومدی(اینو بابام بهم گفت)........پس حرف من راسته.......
در ضمن من دیر جواب ندادم ........ شما عشقتون رو که دیدید دیگه منو یادتون رفت.......
ناراحت نباش بگین کی تا خودم براتون برم خواستگاری

زهره ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
زهره جان سکوت علامت رضاست.....
پنج شنبه هفته آینده خیلی وقت مناسبیه....لطفا هماهنگ کنین زهره خانم.....

ولی من بعید میدونم آقای داماد با دیدن چهره ی همسر آینده ش تا هفته ی دیگه طاقت بیاره.
باید بره فردا قرارو بذارم تا پس نیفتاده

Z.ANSARI

کاربر فعال
من اخه با توه نامرد دیگه چه کاری می تونم داشته باشم.نامررررررد:biggrin:دشمن شاد شدم

منظورتون از دشمن کی بود؟؟
پنج شنبه این هفته هماهنگ کردم........جایی نریدا.......وگرنه من میدونم و شما!!!:mad:

m.khos

عضو جدید
ولی من بعید میدونم آقای داماد با دیدن چهره ی همسر آینده ش تا هفته ی دیگه طاقت بیاره.

ز.انصاری و زهره خائن من رفتم باشگاه اومدم جوابتونو می دم.بای

Z.ANSARI

کاربر فعال

راست میگید.....باشه ....... پس ما همدیگر رو فردا میبینیم......ما راس ساعت 8 اونجاییم....یه جوری آدرس رو به ما برسون.....خوبه؟
عروس خانم که مشکلی ندارن؟