صفحه 36 از 46 نخستنخست ... 61626323334353637383940 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 351 تا 360 از 458

تاپیک: دفتر مدیریت تالار معماری ( پیشنهادها و انتقادها )

مدیر ارشد آواتار DDDIQ
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2010/7

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله مارال* نمايش پست
    سلام
    خیلی از پست های قدیمی که هنوزم مفید و قابل استفاده ان،دیگه عکساشون لود نمیشه
    واسه اینا چیکار کنم؟
    یا حذفشون کنید یا ی فکری واسه لود شدن عکساشون بکنید و منم در جریان بذارید ک چی کار کنم واسه آپ شدن این عکسا
    لازمشون دارم
    ممنون...

سلام دوست خوبم
    برای از بین رفتن فایل ها و تصاویر قدیمی عذرخواهی میکنم ؛ ولی همانطور که اطلاع دارین این مشکل تنها مربوط به تالار معماری و باشگاه مهندسان نیست و متاسفانه در کل اینترنت این مشکل هست که با قدیمی شدن فایل ها از سوی آپلودسنترهای موقت حذف شده و یا به صورت کلی دسترسی به آپلود سنتر وجود نداره یا این سایت ها مسدود شدن که در محیط وب فارسی این مشکل رو بیشتر داریم.

البته لازم به ذکر هست که تمامی فایلها و تصاویری که در خود باشگاه ضمیمه پست ها شدند باقی هستن و حفظ شدند به همین دلیل از دوستان خواسته میشه تا جای امکان فایل ها و تصاویر خود رو در باشگاه ضمیمه پست ها کنند و یا اینکه یک کپی از تصاویر در یک فایل زیپ شده و یا نسخه کاملی از متن رو برای دانلود ضمیمه پست کنند تا این پست ها به صورت کامل حفظ بشه ...
    و البته پاکسازی و احیا پست های قدیمی به صورت مرتب و پیوسته همیشه در جریان بوده و هست و تا جای امکان این پست ها احیا میشن یا در صورت نبود فایل جایگزین حذف و یا بایگانی میشن و حجم این کار به دلیل زیاد بودن ارسالها خیلی بیشتر از چیزی هست که به نظر میرسه !

در کل در صورت نیاز به فایل های یک پست قدیمی میتوانید در همان تاپیک از پست نقل قول بگیرید و یا شماره پست مورد نیازتون ( کپی شماره پست - که لینک ثابت آن پست هست و به پست مربوط هدایت میکنه) رو ذکر کنید تا در صورت امکان و موجود بود فایلها و تصاویر از بین رفته اون پست از سوی مدیران و دیگر اعضایی که ممکن هست فایل رو در اختیار داشته باشن پست احیا و دوباره ارسال بشه و با در صورت موجود نبودن فایل و مطلب مشابه دیگری در اختیار شما گذاشته بشه

شادکام و تندرست باشید
    ......

مدیر تالار مهندسی معماری
    مدیر تالار هنـــــر
    آواتار E . H . S . A . N
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    لیسانس
    دانشگاه
    منتظری مشهد
    تاريخ عضويت
    2009/1
    محل سكونت
    ایلام

Thumbs up ارتقاء یافتگان تالار معماری

با سلام و احترام
    به اطلاع میرسونم که به دلیل فعالیت های خوب و شایسته ی تقدیر ، دوست ِ خوب و عزیز [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] ، به کاربر فعال تالار مهندسی معماری ارتقاء یافت .
    از طرف خودم و دیگر اعضاء تیم مدیریت تالار تبریک میگم و امیدوارم کما فی السابق شاهد فعالیت های مفید ایشون و سایر اعضاء فعال و محترم ِ تالار معماری باشیم ، تا با کمک و همکاری ِ هم ، تالار معماری رو به جایگاهی که زیبنده و شایسته هست ، برسونیم .
    از فعالیت های مفید شما دوستان ِ خوبم سپاسگزارم ؛
    با آرزوی موفقیت شما . . .

1392/09/09

هَلْ جَزَاء الْإِحْسَانِ إِلَّا الْإِحْسَانُ ؟!

عضو فعال آواتار ms.shahzad
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2013/1
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. منم با نظر دوستمون موافقم!
    تو قسمت auto cad منم نیاز به فونت فارسی دارم ولی تو تاپیک (تاپیک: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]) عکسها باز نشد!!
    میشه راهنمایی کنید؟
    با تشکر.

مدیر تالار مهندسی معماری
    مدیر تالار هنـــــر
    آواتار E . H . S . A . N
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    لیسانس
    دانشگاه
    منتظری مشهد
    تاريخ عضويت
    2009/1
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله ms.shahzad نمايش پست
    سلام. منم با نظر دوستمون موافقم!
    تو قسمت auto cad منم نیاز به فونت فارسی دارم ولی تو تاپیک (تاپیک: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]) عکسها باز نشد!!
    میشه راهنمایی کنید؟
    با تشکر.
    سلام
    با توجه به مطلب ِ مورد نیاز شما که در این پست مطرح کردید [[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] ] ، و یا هر مورد ِ مشابهی ، ابتدا با کاربری که مطلب رو قرار داده ، مکاتبه کنید ؛ البته در این موارد که تاریخ ارسال 3 الی 4 سال هست ، معمولا دوستان یا خودشون در دسترس نیستن ، و یا اینکه فایل رو در دسترس ندارند .
    توضیحات دوست خوبم مهندس صدیق هم کامل و روشن هست ؛
    این موارد ِ مسدود شدن ِتصاویر [که متاسفانه در دنیای اینترنت رایج هست] رو یا از طریق پیام خصوصی با استارتر و یا در همان تاپیک مورد نظر مطرح کنید،تا "در صورت امکان" بررسی و رسیدگی بشه .
    با آرزوی موفقیت شما . . .

هَلْ جَزَاء الْإِحْسَانِ إِلَّا الْإِحْسَانُ ؟!

عضو آواتار vdi
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2011/12
    محل سكونت
    رشت

Indus ***************

خوب بود اساتید گرامی موقع ارزیابی کارها یک نظر به باقی کار ها هم میدادند حد اقل... حس خوب ندارم الان.

مدیر ارشد آواتار DDDIQ
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2010/7

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله vdi نمايش پست
    خوب بود اساتید گرامی موقع ارزیابی کارها یک نظر به باقی کار ها هم میدادند حد اقل... حس خوب ندارم الان.

سلام دوست گرامی
    با تشکر و قدردانی از شرکت و حضور شما در
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] ؛ در پاسخ انتقادی که مطرح فرمودین میتونم عرض کنم که با توجه به محدود بودن وقت اساتید دعوت شده قابل درک خواهد بود که از ایشان درخواست شده بود که 3-5 اثر رو انتخاب و دیدگاهشون رو در رابطه با این آثار بفرمایند و البته فکر نمیکنم در مسابقه دیگری هم امکان اضافه کردن توضیح برای تمام آثار از سوی داوران وجود داشته باشه ...
    البته همانطور که در ابتدا نیز مطرح شد از دوستان خواسته شد تا آثار خود را در قسمت
    WIP[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]ارسال کنند که تا جای امکان تمامی آثار شرکت کننده مورد نقد و کرکسیون جمعی قرار گیرد ؛

باز هم از حضور شما سپاسگزارم
    شادکام و تندرست باشید
    ......

مدیر ارشد آواتار DDDIQ
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2010/7

Indus اطلاعیه : 5 دی ماه 92

مدیریت بخش [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

با سلام خدمت تمامی دوستان و اعضا خوب تالار معماری

در راستای برنامه ریزی های صورت گرفته برای قسمت های مختلف تالار معماری و استفاده بیشتر از پتانسیل همکاری دوستان در بخش
    " [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ], دوست خوب ما خانم مهندس مریم بانو ( [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] دستیار مدیر تالار مهندسی معماری ) در مدیریت این قسمت با ما همکاری خواهند داشت , انشالله با حضور ایشان و یک همکاری گروهی بتوانیم نیازهای اعضا تالار معماری را در این بخش بهتر از گذشته پاسخگو باشیم ؛

سپاسگزارم از توجه شما
    صدیق

......

عضو فعال
    رشته
    مهندسی عمران
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2007/3
    محل سكونت
    شهر اولین ها

پيش فرض سلام از بچه های قدیم کی هستش؟

سلام شرمنده من خیلی وقته نیستم نمیدونستم کجا این متن را بذارم
    یادمه سال اولی که این تالار تشکیل شد خیلی ها زحمت کشیدن این تالار به اینجا برسه خوشحالم که اینقدر اینجا فعال شذه الان 6 سال میشه فکر کنم
    قبلا تو دفتر خاطرات نوشتم ولی فکر کردم اونجا بنویسم نتونم دوستان قدیم را پیدا کنم
    مارال خانم که این تالار را تاسیس کردن و بچه های قدیمی باز هم فعالن یا اونا هم مثل من زیاد نمیان؟
    یادش یخیر اولین تایپک ها این تالار چقدر وقت گذاشتیم
    کاش باز هم جوان بودیم
    پسر عمرانی

مدیر ارشد آواتار DDDIQ
    رشته
    مهندسی معماری
    تاريخ عضويت
    2010/7

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله vahid_pakrou نمايش پست
    سلام شرمنده من خیلی وقته نیستم نمیدونستم کجا این متن را بذارم
    یادمه سال اولی که این تالار تشکیل شد خیلی ها زحمت کشیدن این تالار به اینجا برسه خوشحالم که اینقدر اینجا فعال شذه الان 6 سال میشه فکر کنم
    قبلا تو دفتر خاطرات نوشتم ولی فکر کردم اونجا بنویسم نتونم دوستان قدیم را پیدا کنم
    مارال خانم که این تالار را تاسیس کردن و بچه های قدیمی باز هم فعالن یا اونا هم مثل من زیاد نمیان؟
    یادش یخیر اولین تایپک ها این تالار چقدر وقت گذاشتیم
    کاش باز هم جوان بودیم

سلام جناب مهندس
    باعث دلگرمی هست که از اعضا قدیمی باز هم در جمع خودمان می بینیم ؛ و مطمئنا تالار معماری در نتیجه تلاش و زحمات تمامی کسانی که از ابتدای راه تا به امروز با تالار همراه بودن به این جایگاه رسیده و امیدواریم با تلاش و همکاری بیشتر این روند پیشرفت روزافزون ادامه پیدا کنه ؛

راستش در طول این مدت بیش از 3 سالی که افتخارش رو داشتم که در تیم مدیران تالار معماری در خدمت دوستان و اعضا تالار باشم با دوستان زیادی آشنا شدم که هر چند شاید امروز حضور کمرنگتری نسبت به گذشته داشته باشند ولی پست ها و مطالب ارسالیشون همیشه خواهد بود و افرادی که در آینده هم به این جمع اضافه میشوند از مطالبی که به مرور اضافه شده استفاده خواهند کرد و اثر پست ها و نتیجه تلاش ها کمرنگ نمیشن ...
    ولی از آنجایی که تعداد دوستان پراکنده هستن در تالار پشنهاد میکنم به پروفایل دوستانی که میشناسید مراجعه بفرمائید ؛ ولی اگر چند روزی در تالار حضور داشته باشید میتوانید با دوستان دیگر هم آشنا بشین.

شادکام و تندرست باشید
    صدیق
    ......

عضو فعال آواتار مصومه
    رشته
    مهندسی معماری
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2012/4
    محل سكونت
    هرکجا هستم باشم.....

پيش فرض

سلام خسته نباشید من میخواستم یه تاپیک بزنم با نام«بهترینها!کدام دانشگاه ؟کدام استاد؟» برای اینکه بچه ها با اساتید دانشگاه هاآشنا بشن و واسه انتخاب واحداشون کمکی بهشون بشه یه مشورت میخواستم امکان داره اینکار باعث ناراحتی برخی اساتید که تو این سایت هستن بشه؟ دوست ندارم بی احترامی به هیچ استادی بشه
    دل نده ... به آدمها دل نده...
    تو که از خدایشان عاشقتر نیستی؟؟؟
    آنها خدای خود را به نیمه نانی میفروشند...
    و تو را نیز به نیمه شبی

11. تشكر از اين پست

صفحه 36 از 46 نخستنخست ... 61626323334353637383940 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 2377
    آخرین ارسال: 2019/2/06, 03:11 AM
  2. پاسخ ها: 23
    آخرین ارسال: 2015/10/11, 04:17 PM
  3. پاسخ ها: 1094
    آخرین ارسال: 2015/6/13, 11:51 AM
  4. پاسخ ها: 1
    آخرین ارسال: 2015/5/10, 06:07 PM