گروه آمادگی برای کنکور ارشد کامپیوتر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jmrgan

عضو جدید
با سلام به دوستان....لطفا اگه کلید سوالات ارشد آزاد مهندسی کامپیوتر - نرم افزار سالهای 89 تا 90 را دارید برای بنده ارسال نمایید..خیلی جستجو کردم ولی چیزی به عنوان کلید سوالات آزمون ارشد آزاد پیدا نکردم.....:(
با تشکر

computersoft

عضو جدید
ممنون از همه دوستان.
من یکم شرایطم رو توضیح بدم ببینید به نظرتون چیکار کنم.
من الان دانشگاه تهران فیزیک می خونم ولی علاقه ای ندارم و به شدت کامپیوتر دوست دارم.خیلی چیزاشم بلدم یعنی ok هستش فقط باید بخونم .
ولی به نظرتون چیکار کنم من سال بعد فارغ التحصیل می شم می خوام الان شروع کنم جدی بخونم .
می خواستم کتاب تست هم بگیرم ولی یکی از دوستام گفت فعلا نخرم و بزارم شهریور بگیرم.
چیکار کنم؟؟ بعد توقعم هم بالاست دوست دارم دانشگاه خودم قبول شم.
خیلیا نا امیدم می کنن می گن کلا بزارم واسه سال بعدش...
یکم الان گیجم نمی دونم چیکار کنم.؟؟
میتونم بپرسم چی ها در مورد کامپیوتر میدونی؟ چه زبان های برنامه نویسی ای؟ آیا همه ویژگی های زبان برنامه نویسی رو میدونی؟ اطلاعات از آنچه که میخوای شرکت کنی در ارشد ( چه گرایشی ) داری؟ چقد؟ از کتب کامپیوتر ( کارشناسی ) چقدرشونو خوندی؟ در مورد شبکه ، هوش مصنوعی چقدر میدونی؟ با این شرایطی که شما دارید به نظر من اگر خیلی پیشرفته در مورد کامپیوتر بدونید گرایش نرم افزار برایتان خوب باشد و بتوانید امسال قبول شید . از شهریور که دیره ! اون کسی که به شما گفته شهریور برا این بوده که کتاب های تست و یا توضیح و تست ویرایش جدید و در نتیجه سوالات ارشد جدید میاد . خب چه کاریه این همه صبر کنید و عقب بیفتید شما از الان شروع به خوندن بکنید و در آن زمان می توانید تست ها و سوالات جدید را به راحتی دانلود کنید .

computersoft

عضو جدید
با سلام به دوستان....لطفا اگه کلید سوالات ارشد آزاد مهندسی کامپیوتر - نرم افزار سالهای 89 تا 90 را دارید برای بنده ارسال نمایید..خیلی جستجو کردم ولی چیزی به عنوان کلید سوالات آزمون ارشد آزاد پیدا نکردم.....:(
با تشکر
تو ی همین انمن کامپیوتر و همین کنکور و تحصیلات تکمیلی هستش .

a.fateme69

عضو جدید
سلام به همه دوستان
کی جزوه ساختمان داده انتشارات پارسه رو داره ؟
اگه دارید حتما اطلاع بدید.
ممنون

ENG-Matin

عضو جدید
علیک سلام . دوست عزیز اولا شما رشته مکاترونیک و اینجا و اعتراضو ... ، یک خورده با عقل جور درنمیاد .

دوما ، میرسیم به جوابتون ... من شخصا در دانشگاهمون همه کارای خوبمون گروهی بود و من نیاز به گفتن به دیگران ندارم مسلما اگه یک برادر یا خواهر هم رشته ای میداشتم که جفتمون هم ارشد داشتیم ، نمیومدم اینجا بگم!!!!! و همچنین کلا جنبه ی رقابتی سالم به ما کمک میکنه تا بهتر و با برنامه تر پیش بریم . شما به عنوان تازه وارد به باشگاه ، فکر کردید فقط ملت میان اینجا که اعلام کنن؟؟؟ نه شرمنده اون بخشی که شما میگید بخش روانشناسیه این باشگاه نه اینجا ..

در اصل ما میخوایم بخونیم حال یک سری از رو تنبلی و بی حوصله گی به تنهایی نمیتونن بخونن . کدوم مسئله رو میگید مهم؟؟؟ اینکه بخونیم برا ارشد؟ بله که مهمه ، بخونی قبول میشی ، این دست اون دست کنی ضایع! و در ضمن برا اینکه بچه ها اینجا بدونن کسی اعلام نمیکنه ! برای این اعلام میکنه که کسی بیاد و با هم بخونیم برای بهتر پیش رفتن و تازه اشکالاتمون هم از هم بپرسیم . به این میگن زندگی اجتماعی و البته مجازی .

از بابت اینکه گفتید : "فقط اينكه بچه هاي اينجا بدونن كافيه؟و باخيال راحت ميرين ادامشو ميخونين؟" . نخیر اینطور نیست . ما با هم میخونیم و با هم پیش میریم مثل دو تا برادر یا خواهر

شما میگید ارشد دارید دیگه؟ خب خودتون تنها بخونید بهتر میخونید و یا وقتی با کسی بخونید؟ ؟ و کسی رو داشته باشید برای اینکه سوالاتون رو ازش بپرسین؟ یا کسی که مثلا تجریه ی ارشد رو داشته و ازش راهنمایی بگیرید؟ یا کلا از تجربیات دیگران استفاده کنید؟؟ و یا بدونید که تنها نیستید و روزی که پیش میاد خسته میشین از درس خوندن ( معمولا روزای آخر و نزدیک کنکور ارشد) یکی شارژتون کنه ، یک جایی و یک سری از بچه هایی که شرایطشون مشابه شماست ، رو ببینید و انرژی ادامه دادن بدین . و برای بعضی ها گاهی دیدن ایننها جنبه ی رقابتی میده و بااینکه خسته اند با تمام قدرت دوباره آغاز میکنند ... اونوقت شما باز هم ترجیح میدهید تنها بخوانید؟ اگر بله پس اینجا جای شما نیست .. جای افرادیه که فقط و فقط به جهت نیرو دادن به خود و دیگران اینجا حضور میابند و دورانی را طی میکنند ..
سلام
ممنونم از جواباي مفصلتون به پست بنده.
راستش رشته فعليم مهندسي اجرايي گرايش مكانيك هستش و مكاترونيك رشته احتمالي ارشدم.همچنين كامپيوتر.به دليل علاقم به اين دو رشته.
پست مربوطه هم يه تست روان شناسي بود.كه با جواب دوستان مي شد به نتيجه رسيد.
من با مجموعه پستاي شما جوابمو گرفتم.باز هم ميگم خيلي خيلي ممنونم از جواباتون.
ضمنا پست پايين كه ملاحظه ميكنيد يجورايي شرايط من هم هستش.(علاقه به رشته كامپوتر و سعي در مطالعه كتابهاي آزمون ارشد كامپوتر)
موفق باشيد

ممنون از همه دوستان.
من یکم شرایطم رو توضیح بدم ببینید به نظرتون چیکار کنم.
من الان دانشگاه تهران فیزیک می خونم ولی علاقه ای ندارم و به شدت کامپیوتر دوست دارم.خیلی چیزاشم بلدم یعنی ok هستش فقط باید بخونم .
ولی به نظرتون چیکار کنم من سال بعد فارغ التحصیل می شم می خوام الان شروع کنم جدی بخونم .
می خواستم کتاب تست هم بگیرم ولی یکی از دوستام گفت فعلا نخرم و بزارم شهریور بگیرم.
چیکار کنم؟؟ بعد توقعم هم بالاست دوست دارم دانشگاه خودم قبول شم.
خیلیا نا امیدم می کنن می گن کلا بزارم واسه سال بعدش...
یکم الان گیجم نمی دونم چیکار کنم.؟؟

computersoft

عضو جدید
سلام خوبید؟خسته نباشید
چقدکم فعالید . فقط منمو دو سه نفر گاهی .

یک سوال دارم : استادای طراح سوال که کلاس تست میذارن برای دانشجو ها چقدر میگیرن؟ اصلا کی ها هستند؟ کسی میشناسه طراح های ارشد رو؟

maryam.raz

عضو جدید
نحوه مطالعه برای کنکور ارشد

نحوه مطالعه برای کنکور ارشد

این پست رو از وبلاگ آقای ارشد خان واستون میذارم
نکات جالبی گفتن

برای درس خواندن و مطالعه دو بازه داریم :
1- بازه طولانی مدت( حول و حوش اردیبهشت یا خرداد).
2- بازه نزدیک کنکور(از مهر ماه).

در بازه طولانی مدت باید درس ها را بالانس (تراز، متوازن) کرد و در بازه کوتاه مدت کنکوری خواند.
یعنی باید برای درس های ستاره دار(دروسی که باید خیلی مسلط بود و آنها را خواند) ، درس های سخت یا درس هایی را که می دانید می توانید خوب بزنید ولی برای مطالعه شان وقت کم گذاشتید را باید متوازن کنید. یعنی سطح آنها را باید به سطح درس هایی که مسلط هستید برسانید و وقتی که همه این دروس به یک سطح قابل قبولی رسیدند همه را با هم جلو می بریم.
این توازن برقرار کردن برای درسهایی است که تصمیم نهایی را درموردشان گرفته اید. یعنی مطمئن شده اید که این درس ها را حتما می خوانید. چون ممکن است که درسهایی را کلا حذف کنید و اصلا نخوانید.
پس درس های مسلط و غیرمسلط را تقسیم بندی کرده و همه را به یک سطح رسانده و بعد همه این دروس را با هم(موازی) جلو می بریم و مطالعه می کنیم.
مثلا فرض کنید درس نظریه زبان برای شما درس سختی نبوده ، منتها به دلایلی نتوانسته اید این درس را در طول ترم بخوانید و این پتانسیل را در خودتان می بینید که اگر این درس را بخوانید، موفق می شوید پس از الان (هرچه زودتر بهتر، مثلا اوایل تابستان یا زودتر)برنامه ریزی کنید و تا مهر ماه نظریه را به حدی برسانید که در دروس دیگر مسلط هستید و بعد این درس را با دروس دیگر به صورت موازی جلو ببرید. اگر به این سطح رسیدید اصطلاحا به آن Trade Off می گویند.
در کل بازه (طولانی و فشرده) باید به یک حد به نام Trade Off برسید و از آن به بعد حرکت می کنیم به سمت موازی پیش رفتن.
خب حالا فرض کنید بنا به هر دلیلی نتوانسته اید به سطح Trade Off برسید یعنی مثلا در طول تابستان یا هر زمان دیگری قبل از مهرماه نتوانسته اید در دروسی که فکر می کنید لازم بوده مسلط باشید مسلط نشده اید، حالا تکلیف چیست؟
در اینصورت باید در موازی خواندن Trade Off را انجام داد که البته کار یک مقدار مشکل می شود.
در واقع در موازی خواندن هدف و مسیر مشخص است و آن هم کنکور است.
با یک مثال جلو می رویم:
فرض کنید که درسهایی که نمی خواهید بخوانید و یا می خواهید بخوانید را مشخص کرده اید و چند درس را هم به سطح Trade Off رسانیده اید. خب حالا مجموع این دروس را بین روزهای هفته تقسیم کنید.
مثلا صبح تا ظهر یک درس ، عصر به بعد یک درس و همین طور تا روزهای دیگر دروس را تقسیم بندی کنید.
خب در طول هفته این درس ها را موازی جلو رفته اید. حالا جمعه یک آزمون از خودتان بگیرید. می توانید یا خودتان از خودتان آزمون بگیرید یا در آزمون هایی شرکت کنید.
حالا چرا آزمون :
در روش یادگیری یک حافظه کوتاه مدت داریم و یک حافظه پایدار. وقتی یک مطلبی را می خوانید سریعا به حافظه کوتاه مدت می رود منتها به مرور زمان به سمت فراموشی می رود. پس باید به طریقی پایداری مطالب بیشتر شود که دراین روش، آزمون کمک بسیار زیادی به این امر می کند. می توانید پایان هر ماه هم یک آزمون کلی از خودتان بگیرید. در واقع این همان روش لایتنر است.
خب دوستان گرامی همان طور که کاملا مشخص است این روش کلی صحبت می کند و در واقع چگونه خواندن و چند ساعت خواندن و ... آن به خود ما مربوط میشود چون خودتان شرایط خودتان را بهتر می دانید فقط باید توجه کنید که این دروس را موازی پیش ببرید.
در مورد کلاس کنکور عرض کنم که در دوره Trade Off برقرار کردن کلاس کنکور رفتن خوب است، ولی در دوره ای که می خواهید بخوانید کلاس کنکور خیلی خوب نیست و ...
خب دوستان این هم از روش مطالعه موازی.
من که خودم این روش را کاملا قبول دارم و دارم از اون استفاده می کنم و راضیم.
دوستان گرامی امیدوارم که این مطالب به دردتان خورده باشه.
***** --------------- *****​
همانطور که قبلا هم گفته شد یک سری مطالبی که ارائه می شود بعضی از آنها ممکن است با روش مطالعه شما هماهنگ باشند یا نه. در نتیجه این مطالب فقط جنبه راهنمایی دارد و تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش مطالعه و منابع و ... در نهایت خود شخص است.
اما ...
چه درس هایی را خیلی بخوانیم؟
چه درس هایی را کم بخوانیم؟
چه درس هایی را اصلا نخوانیم؟
در واقع انتخاب دروسی را که باید زیاد بخوانیم و یا صرف نظر کنیم، قسمت مهم کار ماست.
می شود دروس را به 3 دسته تقسیم کرد:
1- دروسی که باید خیلی مسلط بود و آنها را خواند (دروس ستاره دار).
2- دروسی که باید آنها را بلد بود (آنهایی که ستاره دار نیستند)
3- دروسی که باید از آنها چشمپوشی کرد. به 3 دلیل :
- کم ارزشند. (می شود زبان را مثال زد. البته ممکن است از نظر شما اینگونه نباشد)
- دروسی که برای یادگیری سختند. مثلا ممکن است که هر چقدر ریاضی بخوانید متوجه نشوید.
- توازن برقرار نشدن بین زمانی که برای درس می گذارید و جوابی که می گیرید.
درس هایی را که توازن برقرار نمی شود را کنار بیندازید.
اما اینها را چرا کنار می گذاریم ؟
چون به اندازه آن درس های ضریب 4 و ستاره دار جواب نمی دهند.
زمان مطالعه :
می شود زمان مطالعه را در دو بازه تقسیم کرد :
یک بازه نزدیک کنکور.
یک بازه طولانی مدت.
اگر از همین الان (منظور بعد از اعلام نتایج کنکور گذشته- اردیبهشت ماه)شروع کنید این بازه طولانی مدت است.و اگر ازمهر شروع کنید این می شود بازه کوتاه مدت.
در واقع درس ها را باید در بازه طولانی مدت بالانس کنید و در بازه کوتاه مدت کنکوری بخوانید.
توازن برقرار کردن برای درسهایی است که تصمیم نهایی را درموردشان گرفته اید.
منابع :
4 نوع منبع داریم :
1-Refrence (یا همان مرجع).
2-کتاب های خلاصه شده کنکوری.
3-جزوات اساتید خودتان یا اساتید دیگر.
4-سوال ها کنکور سال های قبل.
در هنگام مطالعه به جزوه ها بسنده نکنید. اول کتاب مرجع را بخوانید، نفهمیدید اشکال ندارد ولی بخوانید.
وقتی مبحثی را خواندید و تمام که شد همان روز تست های آن فصل را حتما بزنید تا خودتان را محک بزنید.

بازم ادامه داره!منتطر باشید!:)

computersoft

عضو جدید
دوستان ارشد 92 کجاییییییین؟
کتابای مرجع کلا انگلیسی و زبان اصلی اند . و ترجمه ها هم معمولا ایراد دارند . به نظر من درسایی که جزوه خوبش هست و کتابای تست خوبش هست و کتابای توضیح خوبش هست ، نیاز به کتاب مرجع نداره . به نظر من با خوندن ترجمه های کتاب مرجع فقط ممکنه قاتی کرد

parselearn

عضو جدید
سلام دوستان
منم با شما هستم
فقط الان ترم دو کارشناسی ناپیوستم
و تا کنکور میشم 3 ترمه
به نظرتون بخونم یا بزارم واسه ساله بعد؟

از یک جهتی دوست دارم بخونم. چون اصلا به درسهام اهمیت نمیدم (نه که نخوام. کار میکنم) واسه همین میخوام از حداقل زمانم استفاده کنم

در ابتدا چند درخواست:
- برای هر رشته به چه درسهایی باید اهمیت داد؟ چه درسهایی هر رشته دارند
- منابع چی هستند برای هر درس؟
- واسه زبان تخصصی آزاد بخونم یا کتاب خاصی داره؟

maryam.raz

عضو جدید
سلام دوستان
منم با شما هستم
فقط الان ترم دو کارشناسی ناپیوستم
و تا کنکور میشم 3 ترمه
به نظرتون بخونم یا بزارم واسه ساله بعد؟

از یک جهتی دوست دارم بخونم. چون اصلا به درسهام اهمیت نمیدم (نه که نخوام. کار میکنم) واسه همین میخوام از حداقل زمانم استفاده کنم

در ابتدا چند درخواست:
- برای هر رشته به چه درسهایی باید اهمیت داد؟ چه درسهایی هر رشته دارند
- منابع چی هستند برای هر درس؟
- واسه زبان تخصصی آزاد بخونم یا کتاب خاصی داره؟
به نظر من درسهاتون اولویت دارن چون بالاخره یه سری از همین درس ها قراره تو ارشد هم بیان
ارشد خوندن خیلی وقت میگیره باید ببینید میتونید هم به درستون برسید هم ارشد
چون شاغلید سخته مگر اینکه ترم آینده واحدهای زیادی برندارید
کلا توی هر رشته باید به درسهایی اهمیت داد که ظریبشون توی کنکور بالاتره
ظرائب رو میتونید ازسایت سنجش بگیرید توی دفترچه ارشد شماره 1 هست
منابع هم با یه سرچ کوچیک تو گوگل پیدا میشه

nahidsan

عضو جدید
سلام بچه ها
منم الان ترم 6ام
میدونین فک کنم مشکل خیلی از ماها اینه که هنوز نمیدونیم که از کجا، کی و چجوری بخونیم!!! مثلا من خودم به شخصه نمیدونم که چه گرایشی بدرد بخورتره که اونو برم! یا از چه کتاب کمکیایی استفاده کنم!
کاش از بچه های ارشد چنتا بیان کمکمون کنن.
اگه کسی رو میشناسین بش بگین بیاد کمکمون کنه

computersoft

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام بچه ها
منم الان ترم 6ام
میدونین فک کنم مشکل خیلی از ماها اینه که هنوز نمیدونیم که از کجا، کی و چجوری بخونیم!!! مثلا من خودم به شخصه نمیدونم که چه گرایشی بدرد بخورتره که اونو برم! یا از چه کتاب کمکیایی استفاده کنم!
کاش از بچه های ارشد چنتا بیان کمکمون کنن.
اگه کسی رو میشناسین بش بگین بیاد کمکمون کنه

خب بین کدوم درستو بیشتر دوست داری؟ منم ترم شیش ام اما میدنم نرم افزار با اینکه چیزه شاقی نیست اما خب دوست دارم دیگه .
ببین اگه درس معماری ، مدار منطقی و .. رو دوست داری خب معماری خوبه برات
اگه درسهای طراحی الگوریتم هوش مصنوعی ساختمان داده و ... رو دوست داری خب الگوریتمش برات خوبه
اگه مهندسی نرم افزار رو دوست داری نرم افزار خوبه برات .

دوست داری در آینده چطوری با کامپیوتر کار کنی؟ پشتش بشینی برنامه بنویسی و بیشتر زمانت با کامپیوتر باشه؟ یا نه دوست داری بیشتر تحلیل کنی ؟ کمتر بشینی پایه کامپیوتر و کلی تر بررسیش کنی؟ دوست داری بشینی الگوریتم ابداع کنی؟ یا برنامه بنویسی پولتو بگیری؟ دوست داری کشف جدیدی بکنی؟ یا خوشت میاد الگوریتم ها ی پیچیده طراحی کنی یا بخونی و یا بیشتر سخت افزار دوست داری؟ طراحی الگوریتم یا طراحی رم (مثلا) ؟

همینطوری معیار بذار برای خودت ببین کدومو بیشتر دلت میخواد ( به نگاه دیگران فکر نکن و به کلاس داشتن اون گرایش ، ارشد چیزی نیست که بدونه علاقه بتونی از پس اش بر بیای ، پس فقط بشین خودت معیار ها رو بذار کنار هم و ارزیابی کن .بدترین حالات و بهترین حالات رو در نظر بگیر و انتخاب کن .

computersoft

عضو جدید
سلام خوبید؟
بچه ها کسی جزوه ی پارسه سیستم عامل ، آمار و احتمال ، زبان برای کامپیوتر ، ریاضی مهندسی رو نداره؟
و زبان عمومی راهیان ارشد رو؟
جزوه ی طراحی الگوریتم محمد قدسی رو چی؟

computersoft

عضو جدید
کسی میدونه کلاسای ارشد تابستان اساتید زیر کی و کجا شروع میشه؟
معماری کامپیوتر ----- > سربازی آزاد
طراحی الگوریتم ------ > محمد قدسی
سیستم هامل ------- > جلیلی

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خیلی مشغولین؟؟؟:w10:
فعالیتتون خیلی کمه !!!:w35:

hebe

عضو جدید
سلام از کلاسایی که تهران برگزار میشه برای نرم افزار کدوم موسسه بهتره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید اگه اطلاع دارین

soniasa

عضو جدید
دوستان سلام

فقط اومدم بگم که منم هستمممم......... ولی می خوام تازه از الان شروع کنمممممممممممم.

راستش از زمان لیسانسم 10 سالی می گذره ولی دوست دارم ارشد شرکت کنم.

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
دوستان سلام

فقط اومدم بگم که منم هستمممم......... ولی می خوام تازه از الان شروع کنمممممممممممم.

راستش از زمان لیسانسم 10 سالی می گذره ولی دوست دارم ارشد شرکت کنم.

خوش اومدین
ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست.
سریعتر شروع کنید.

تارا2581

عضو جدید
سلام دوستان، کسی می تونه بگه کدوم موسسه برای آزمون آزمایشی ارشد بهتره ( ماهان یا پارسه)

parselearn

عضو جدید
بچه‌ها واسه تابستان برنامه چطوری؟!
روی چه درسهایی باید بیشتر تمرکز کرد و وقت‌گیرتر هستند؟

maryam.raz

عضو جدید
سلام خوبید؟
بچه ها کسی جزوه ی پارسه سیستم عامل ، آمار و احتمال ، زبان برای کامپیوتر ، ریاضی مهندسی رو نداره؟
و زبان عمومی راهیان ارشد رو؟
جزوه ی طراحی الگوریتم محمد قدسی رو چی؟
خیلی هاش تو نت هست به غیر از زبان تخصصی پارسه که من نتونستم گیر بیارم

salma_samin

عضو جدید
توی یکی دو صفحه قبل در مورد نحوه مطالعه در تابستون نوشتم

سلام من تازه تصمیم گرفتم که برا ارشد بخونم . گرایش نرم افزار .
تو جمع آوری کتابها و جزوات گیج شدم که برم چی بخرم ؟ یا کدوماشو و چیو میتونم از اینترنت بگیرم ؟؟؟؟؟؟
اگه منو راهنمایی کنید لطف بزرگی کردید !!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه ها منو دریابیییییییییییید خواهش میکنم !!!!!!!!

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام من تازه تصمیم گرفتم که برا ارشد بخونم . گرایش نرم افزار .
تو جمع آوری کتابها و جزوات گیج شدم که برم چی بخرم ؟ یا کدوماشو و چیو میتونم از اینترنت بگیرم ؟؟؟؟؟؟
اگه منو راهنمایی کنید لطف بزرگی کردید !!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه ها منو دریابیییییییییییید خواهش میکنم !!!!!!!!

زمان ما راستش من اکثر کتب دانش پژوهان رو ترجیح میدادم و یه سری درس های خاص خب کتاب های دیگه بهتر بود مثل سیستم عامل مقسمی یا آمار پارسه. یه سری جزوات پارسه را با جستجو در نت میتونی پیدا کنی، ماهم داشتیم که متاسفانه مجبور شدیم حذفشون کنیم :gol:

salma_samin

عضو جدید
دوستان جزوه های پارسه تا چه اندازه با کتابای پارسه فرق داره ؟؟؟؟؟ منظورم اینه که کمتر و خلاصه تر گفته جزوه هاش ؟؟؟؟؟ مثلا زبان تخصصی یا آمار ؟؟؟؟؟ و بقیه جزوه هاش !!!!!!! چون من بعضی رو جزوه دارم میخواستم بدونم اگه کتابش خیلی بهتره کتاب رو بخرم .
زبان تخصصیش که من هیچی ازش متوجه نمیشم . نمی دونم کتابشم همینجوریه ؟؟؟؟؟ دوستان روشی برا خوندن زبان پیشنهاد بدید ممنون دوستان عزیز
با تشکر ...

maryam.raz

عضو جدید
دوستان جزوه های پارسه تا چه اندازه با کتابای پارسه فرق داره ؟؟؟؟؟ منظورم اینه که کمتر و خلاصه تر گفته جزوه هاش ؟؟؟؟؟ مثلا زبان تخصصی یا آمار ؟؟؟؟؟ و بقیه جزوه هاش !!!!!!! چون من بعضی رو جزوه دارم میخواستم بدونم اگه کتابش خیلی بهتره کتاب رو بخرم .
زبان تخصصیش که من هیچی ازش متوجه نمیشم . نمی دونم کتابشم همینجوریه ؟؟؟؟؟ دوستان روشی برا خوندن زبان پیشنهاد بدید ممنون دوستان عزیز
با تشکر ...
من پارسه شرکت نکردم ولی تا اونجایی که میدونم پارسه یه سری جزوه میده که بعضی از این جزوه ها به صورت کتاب هستش و بعضی به صورت جزوه
فکر نکنم اینزور باشه که واسه درسی هم جزو باشه هم کتاب
کتابهاهم بیرون گیر نمیاد مگر تهران اونم یکی دوتاش
ولی تو نت هست
کتاب امارش خیلی عالیه از طورانی که تو نت pdfاش هست
حالا من شنیده بودم زبان تخصصیش خیلی خوبه و در به در دنبالشم
ولی شما میگی جالب نیست
واسه باقی درس ها اگه به تاپیک ارشد 91 بری و یا مصاحبه رتبه های برتر رو ببینی(سایت نصیر زده)میتونی بفهمی چه منابعی خوبن و چه تست هایی
تجربه خود من اینه:
ساختمان داده: پارسه . پوران
سیستم عامل:پوران ةجزوه دکتر حقیقت هم خوبه
پایگاه:مقسمی
معماری:راهیان رشد خیلی بهتر جواب هارو تشریح کرده تا پوران
منطقی و طراحی هم پوران.

maryam.raz

عضو جدید
دوستانی که جزوات پارسه رو دارن و مطالعه کردن
لطف کنن بگن کدوم جزواتش خوبه که ما هم یه جوری تهیه کنیم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا