ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

student.product

عضو جدید
مهندس جان سلام.اول اينكه لزومي نداره.من گفتم تو اون تست از بين اون 4 تا گزينه فقط اين گزينه عامل حركت بود.بعدس بال اسكرو يعنيball and screw يعني يه نوع سيستم پيچ و مهره هستش.من بر اين اساس ميگم.وگرنه سيستم هيدروليك يا چرخ وشانه رو هم داريم.ولي تو اون تست از بين اين 4 تا گزينه اين جواب به نظر من صحيح تر بود.بازم ميگم به نظر من يعني شايدم نباشه.اگه بچه ها جواب ديگه اي ميدونيد بگيد حداقلش يكم اطلاعاتمون بيشتر ميشه.;)
بال اسکرول می دونم چیه دیدم .بنظرم جواب سنجش فقط و فقط تعیین کنندست.خوب شما پارسال اعتراض کردید چطور شد نتیجه ها ؟ یکم توضیح میدید حدقل بفهمیم الکی اعصاب خودمون رو خرد نکنیم.

saeed_70_nagi

عضو جدید
گرایش133605078
گرایش241491994
گرایش342101911
گرایش438952803
گرایش540422227
گرایش64832923
گرایش739382343
گرایش839332399
گرایش 933354071
با اینا کجا میشه قبول شد؟
عین خودمی ...
بیشتر سعی کن اولین اولویت های روزانه ات را مناطق محروم و دانشگاه های دسته 3 انتخاب کن

mahde1818

عضو جدید
من که امسال خراب کردم!!! تو این تخمین رتبه ی مدرسان گرایش 6 ( تعلیق و ترمز ) رو برام حدود 580 پیش بینی کرده، ظرفیتش یادم نیست اما فکر کنم 2 رقمیه خیلی پایینه :( به نظر شما امیدی هست برای قبولی؟
ولی آخرین نفر پذیرفته رتبش 2400 بود! که توی شبانه خواجه نصیر قبول شده بود فکر کنم اونقدر داغونه که کسی رغبتی به رفتنش نداره

maysam_n2005

کاربر فعال
من که دانشگاه نا کجا آبادم در بیام می رم موندن یا آزاد رفتن فایده نداره

maysam_n2005

کاربر فعال
ولی کنکور در عین سادگی خیلی سنگین بود ولی هیف شد خیلی بهتر از اینا می شد ازش رد شد قسمت بشه در میاین قسمت نشه در نمیاین
من یکی از همکلاسیام سال پیش با کلید 23 در صد بود جامداتش یهو نتایجو زد 54 براش جامدات زده بودن سازمان سنجش خیلی بی حساب کتابن خیلیا که فکر در صدای بالا دارن درصداشون خورد می شه اینو خدا رو شکر اینقدر تجربه داشتم که دیدم اکثرا هم روال طبیعی طی می شه ولی همیشه استثنا تو اشتباه شدن در صدا پیش میاد

maysam_n2005

کاربر فعال
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/347357-ارشد-92/page330
از تو این تاپیک قبولی افراد پارسه با درصداشونو ببینید شاید روحیه بگیرید شایدم روحیتون خراب بشه

reza_goudarzi

عضو جدید
من میخوام از همین یکی دو روز دیگه شروع کنم برای سال بعد بخونم
من 70 درصد خودم رو مقصر میدونم توی خراب کردن کنکور امسال چون کافی نخوندم و 30 درصد طراحان کنکور مخصوصا توی دینامیک و ارتعاشات که به نظرم بی شعور ترین اشخاص روی زمین هستن

به هر حال هر کی که تصمیم داره از همین امسال شروع کنه برای کنکور 93 بیاد با هم یه قراری بزاریم و شروع کنیم از تجربیات هم دیگه استفاده کردن
اینم ایمیل من : Reza_goudarzi87@yahoo.com

maysam_n2005

کاربر فعال
فارق التحصیل کی هستی رضا؟یا ترم آخرت الان بود؟
من میخوام از همین یکی دو روز دیگه شروع کنم برای سال بعد بخونم
من 70 درصد خودم رو مقصر میدونم توی خراب کردن کنکور امسال چون کافی نخوندم و 30 درصد طراحان کنکور مخصوصا توی دینامیک و ارتعاشات که به نظرم بی شعور ترین اشخاص روی زمین هستن

به هر حال هر کی که تصمیم داره از همین امسال شروع کنه برای کنکور 93 بیاد با هم یه قراری بزاریم و شروع کنیم از تجربیات هم دیگه استفاده کردن
اینم ایمیل من : Reza_goudarzi87@yahoo.com

reza_goudarzi

عضو جدید
ماهان تازه توی سایتش این رو یادش افتاده بپرسه
واقعا که مسخره ترین آموزشگاه کنکوره

راستی ساندویچی هایدا هم کلاس کنکور برگزار میکنه
البته فعلا برای دیپلم هاست و لی گفته که برای ارشد هم در آینده نزدیک شروع میکنه
جدی میگم تبلیغاتش رو شروع کرده :D

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
مهندس جان سلام.اول اينكه لزومي نداره.من گفتم تو اون تست از بين اون 4 تا گزينه فقط اين گزينه عامل حركت بود.بعدس بال اسكرو يعنيball and screw يعني يه نوع سيستم پيچ و مهره هستش.من بر اين اساس ميگم.وگرنه سيستم هيدروليك يا چرخ وشانه رو هم داريم.ولي تو اون تست از بين اين 4 تا گزينه اين جواب به نظر من صحيح تر بود.بازم ميگم به نظر من يعني شايدم نباشه.اگه بچه ها جواب ديگه اي ميدونيد بگيد حداقلش يكم اطلاعاتمون بيشتر ميشه.;)
البته دو تا نكته وجود داره . اول اينكه تو گزينه ها گفته سايش بال اسكرو اگه گزينه اول تست رو دقت كنيد تغيير شكل پلاستيك گفته قاعدتا ساييدگي هم خودش تغيير شكل پلاستيك به حساب مياد درضمن توتست اشاره اي به CloseLoop ياOpenLoop‌بودن سيستم نشده همچنين ميشه بگيد ساييدگي بال اسكرو چطور مشخص ميشه؟ مگه غير از اينكه كه در اثر همون ساييدگي لقي ايجاد ميشه من هرطور تحليل ميكنم نميتونم سايش بال اسكرو رو دليل قانع كننده اي بدونم

آخرین ویرایش:

سحرخیز

عضو جدید
از دوستانی کسی درباره همپا پارسه کسی هست بدونی چیه ؟
بدرد بخوره یا نه ؟
کسی هست رفته باشه ؟
ممنون

سحرخیز

عضو جدید
برنامه درست حسابی برا درس خوندن میده ؟
مشاوراش چیزی بارشون هست ؟
به دردت خورد ؟
کلاس هم رفتی ؟

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب تست 98 ارتعاشات توی گزینه ها نیست.البته احتمالا اشتباه تایپی بود چون 2 گزینه مثل هم هست که اگر یکی شون F/4k بود گزینه صحیح میشد.این سوال توی کتاب دکتر نیکخواه بهرامی فصل ارتعاشات گذرا اومده البته اونجا سختی فنر k هست.حالا باید دید تکلیف گزینه صحیح چی میشه!!!

NASTOH

عضو جدید
دوستان من فردا دکتر جباری و میبینم.اگه نکته خاصی هست بگین انتقال بدم.یکی از بچه ها گفت که دکتر جباری در برنامه صعود میاد(نمیدونستم) فردا اینم میپرسم ازش.

آخرین ویرایش:

amin.ham

عضو جدید
دوستان من فردا دکتر جباری و میبینم.اگه نکته خاصی هست بگین انتقال بدم.یکی از بچه ها گفت که دکتر جباری در برنامه صعود میاد(نمیدونستم)

بهش بگو که اگه امکانش هست یه کتاب بهتر تالیف کنه که بشه باهاش 2تا تست زد... مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا