مشکل راجع به وایبر.کمک کنین لطفا

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من قبلن وایبرو نصب کرده بودمو ازش استفاده میکردم.دیدم ب آپدیت نیاز داره آپدیتش کردم.الان اسم و تصویر مخاطبامو نشون نمیده فقط شمارشون هست:(.نمیتونم متوجه بشم کی بهم پیام میده.
توی لیست وسط ک کل مخاطبام هستن هم تصویر هست هم اسم.اما توی لیست کناریش ک مربوط ب اس میشه و شکل نقل قول داره فقط و فقط شماره هست.الان چی کار کنم؟لطفن کمکم کنین.
تازه بعضی از شکلکای کارتونیش هم اصن برام نشون نمیده
خواهش میکنم کمک کنین.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پاکش کن ، از اول نصب کن (یعنی کلاً از اول دانلود + نصب کن)
اتفاقاً من چند روز پیش آپدیت کردم خیلی بهتر شد

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پاکش کن ، از اول نصب کن (یعنی کلاً از اول دانلود + نصب کن)
اتفاقاً من چند روز پیش آپدیت کردم خیلی بهتر شد

اخه من شنیدم اگه حذف بشه دیگه نصب نمیشه.نمیخوام حذفش کنم راه دیگه ای نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اره هرکس نصب میکنه همینو میگه نمیدونم چرا با من لجه.کلن تکنولوژی با من لجه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اخه من شنیدم اگه حذف بشه دیگه نصب نمیشه.نمیخوام حذفش کنم راه دیگه ای نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از کی شنیدی؟
اندروید داری؟
من خودم وایبر قبلیمو حذف کردم از اول دانلود کردم

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال

نه دوستم نگران نباش این مال اون موقع ها بود که میگفتن فیلتره و ازین حرفها. الان دیگه مشکلی نیست نگران نباش :)

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از کی شنیدی؟
اندروید داری؟
من خودم وایبر قبلیمو حذف کردم از اول دانلود کردم

نه دوستم نگران نباش این مال اون موقع ها بود که میگفتن فیلتره و ازین حرفها. الان دیگه مشکلی نیست نگران نباش :)

آخیییییش مرسی دست هردوتون درد نکنه.انشاالله ک این دفعه خوب دانلود بشه انقد منو دق نده
آره عزیزم.اندرویده.مگه وایبر رو غیرازاندروید هم نصب میشه؟:surprised: نیمیدونستم.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آخیییییش مرسی دست هردوتون درد نکنه.انشاالله ک این دفعه خوب دانلود بشه انقد منو دق نده
آره عزیزم.اندرویده.مگه وایبر رو غیرازاندروید هم نصب میشه؟:surprised: نیمیدونستم.
بله عزیزم برای IOS هم هست

دوبار حذف کردمو نصب کردم :w04:درست نشد.
:w05:
اون ورژن قبلی رو از کجا دانلود کرده بودی؟

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله عزیزم برای IOS هم هست

:w05:
اون ورژن قبلی رو از کجا دانلود کرده بودی؟

بازار:w05:
الان اینی ک دانلود کردم آخرین بار شکلکای استیکرو نشون میده واسم اما اسم مخاطبام همونجوری مونده.خیلی ام هنگه.خودم زیاد نمیتونم برم توش بعد از چند ثانیه ارور میده در میاد از توش.اما اگه یکی پیام بده میتونم برم ببینمشو از اون طریق پیام میشه بدم.

بالا