پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahmood.A

عضو جدید
شماها هم با این دفاعیاتتون بیشتر و بیشتر {اینجا میگم کارها}ی خداوند رو زیر سوال میبرید...عقلی که نتونه جلویه شهوت رو بگیره بدرد لای جرز میخوره..

این اعتماد ب نفس کاذب خوب نیست
هر عقلی موقع شهوت نمیتونه درست عمل کنه و فرمان بده
نمونش تو تاریخ فراوونه مثل برصیصای عابد
گذشته از این حرفا حجاب از ب خطا افتادن احتمالی عقل جلوگیری میکنه

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا شفا بده..........الان شما ده تا آیه آوردی پیغمبری یا خودت گفتیشون؟

من بادلیل وازخوده قران وحدیث گفتم شماسرخودمیگی حیونا ال وبلن بدون دلیل ومدرک بفرمایین جلو یه زیست شناس ازعقل وشعورحیوونابادلیل ومنطق حرف بزنین

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا بگم چکارتون کنه.من چقد اطلاعات عمومی بهتون بدم آخه...
سوالاتون رو بنویسید من برم نهار میام جواب میدم بعدا...:smile:

ivana

عضو جدید
یعنی شما شما بحثتون ازچی شروع شده به کجا ختم شده یکی در مورد حیون شعورش توضیح میخواد یکی داره شروخیر میکه یکی میگه ما غربی نیستیم یکی میگه ما مسلمانیم منطق بحث کردن داشته باشین روکم کنی نیست که با این لحنتون

mahmood.A

عضو جدید
یعنی شما شما بحثتون ازچی شروع شده به کجا ختم شده یکی در مورد حیون شعورش توضیح میخواد یکی داره شروخیر میکه یکی میگه ما غربی نیستیم یکی میگه ما مسلمانیم منطق بحث کردن داشته باشین روکم کنی نیست که با این لحنتون

انتقاد سازنده ای بود
چشم
متشکرم

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

کاملا موافقم اصن در مورد چی داشتن کلکل میکردنو فراموش کردن

...ARASH...

عضو جدید
نهادي كه اين تحقيقو انجام داده قطعا تحقيق نكرده،بيشتر تبليغ كرده و كاملا حرفه بي منطقو چرتي زده

اصولش بايد اينجوري باشه كه از رو ظاهر و نحوه پوشش هم بشه تا حدودي به شخصيت فرد پي برد
البته اين اصل وقتي اعتبار داره كه مردمه يك جامعه اختيار و ازاديه كامل در انتخابهاي خودشون داشته باشن
تو كشور ما كه نه آزادي وجود داره و نه اختيار،نميشه رو اين اصل اعتماد كرد

چادر يه زماني باعث قوته قلب و تفاوت ديد بوده(چون ازش سو استفاده نشده بوده) الان ديگه رو اين چيزا نميشه حساب كرد

ivana

عضو جدید
انتقاد سازنده ای بود
چشم
متشکرم

من خودم خیلی اهل بحثم البته بحث منطقی سره اینم تو دانشگاه بحث با استادای مختلف که جز حرف خودشون هیجیرو قبول نداشتن ما اینجا بحث میکنیم که من از تو تو از من یه حرفایی یاد بگیری یه جیزارو بفهمی اشتباهه اما الان همه میگن حرف حرف من

mahmood.A

عضو جدید
نهادي كه اين تحقيقو انجام داده قطعا تحقيق نكرده،بيشتر تبليغ كرده و كاملا حرفه بي منطقو چرتي زده

اصولش بايد اينجوري باشه كه از رو ظاهر و نحوه پوشش هم بشه تا حدودي به شخصيت فرد پي برد
البته اين اصل وقتي اعتبار داره كه مردمه يك جامعه اختيار و ازاديه كامل در انتخابهاي خودشون داشته باشن

چادر يه زماني باعث قوته قلب و تفاوت ديد بوده(چون ازش سو استفاده نشده بوده) الان ديگه رو اين چيزا نميشه حساب كرد

:surprised:خو آزادی دیگه باید چقد باشه
کم مونده لخت بیان بیرون
حتما باید خانه فساد بزنن تو شهر که باور کتید آزادید
حجاب آزادی زن و محدودیت امیال مرده..

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز

ازادی نداریم؟؟؟؟ دیگه ازاین ازادتر؟؟؟؟؟ همین مونده خانمها با لباس زیر بیان توخیابون راه برن اونوقت اقایون بادید باز انتخاب کنن دیگه مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟عجب بابا عجب..........

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
بهتر بیشتر از جنسیت به انسانیت توجه بشه

اون موقعست که دیگه کسی نمیگه دختر جلف یا با حجاب میشه انسان متین و اجتماعی یا بی شخصیت و ....

حالا بی خیال بره های روباه صفت(مطمعنا منظورمو گرفتین)

همین طور که قبلام اشاره کردم
به نظرم بیشتر از آزادی نگاه آزادانست که مهمه
خدارو شکر این نگاهروهم جوونای خودمون خیلی زیاد دارن پس اگه به انسانیت بیشتر توجه کنن دیگه حجاب رو مدنظرشون قرار نمیدن
چون صیرت زیبا به از صورت زیباست

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم مونده لخت بیان بیرون
لایک

خب مشکل اینجاست که بعضی اقایون نمیخوان امیالشون محدود بشه........ وگرنه بقیه حرفها بهانه است بهانه دوست عزیز......

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی ییه بحثی میشه مطمئناازاین شاخه به اون شاخه میشه بحثی منطقی تره که توهمه ی ابعادصحبت بشه عقل وشعوربه حجاب ربط داره حیوون که عقل نداره واسش پوشش مفهوم نداره
مسلمون وغربی فرقشون توپوششه (یکی ازفرقاشون)

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
کم مونده لخت بیان بیرون
حجاب آزادی زن و محدودیت امیال مرده..[/QUOTE]

احسنت داشت

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ازادی نداریم؟؟؟؟ دیگه ازاین ازادتر؟؟؟؟؟ همین مونده خانمها با لباس زیر بیان توخیابون راه برن اونوقت اقایون بادید باز انتخاب کنن دیگه مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟عجب بابا عجب..........

مطمئن باشید بی حجابی های الان بخاطر اجبارهای گذشته بوده!

mahmood.A

عضو جدید
من خودم خیلی اهل بحثم البته بحث منطقی سره اینم تو دانشگاه بحث با استادای مختلف که جز حرف خودشون هیجیرو قبول نداشتن ما اینجا بحث میکنیم که من از تو تو از من یه حرفایی یاد بگیری یه جیزارو بفهمی اشتباهه اما الان همه میگن حرف حرف من
درسته امیدوارم همه بحثا نتیجه بخش باشن;)

لایک

خب مشکل اینجاست که بعضی اقایون نمیخوان امیالشون محدود بشه........ وگرنه بقیه حرفها بهانه است بهانه دوست عزیز......
متاسفانه درست میگید:w19:

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

آدم اگه آدم باشه میفهمه چی به نفعشه نه اینکه اجبارش کنن ولی اونقدمردم بادیدعقل به زندگیشون نگانمیکنن که اینطوری شدن همش میگن اجباراجبار بابااین اجبارابخاطرخودشونه چرانمیفهمن

ivana

عضو جدید
من فقط اینو میگم که پسری که بیا به خاطر یه پوشش در مورد دختراضهار نظر بکنه قضاوت بکنه سخت در اشتباهه بی حجابی دلیل بر ......... نیست یا با حجاب بودن دلیل بر پاک دامنی نیست همه ما مواردی دیدیم خوب میدونید دارم چیرو میگم

mahmood.A

عضو جدید

خودم با اجبار واسه حجاب کاملا مخالفم چون حق انتخاب حق مسلم همست اما بحث ما خوبی و بدی بی حجابیه نه ریشه یابی
هرچند اجبار موثر بوده ولی دلیل نیست...

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
آدم اگه آدم باشه میفهمه چی به نفعشه نه اینکه اجبارش کنن ولی اونقدمردم بادیدعقل به زندگیشون نگانمیکنن که اینطوری شدن همش میگن اجباراجبار بابااین اجبارابخاطرخودشونه چرانمیفهمن

مطمئن باشین اگه به قول شما این اجبارا برداشته بشه و جاشو اختیار بگیره اون موقعس که اکثریت حجاب رو انتخاب میکنن
چون تازه متوجه میشنن که اختیارشون اون بوده نه این

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

درسته ولی هر کسی منطقی داره

بعضی چیزا شخصیه بعضیاش اجتماعی

حجاب شخصیه اگه زیاد اجبارش نمی کردن الان انقد بی حجابی نداشتیم. بی حجابی ها الان اجتماعم اثر گذاشته!

mahmood.A

عضو جدید
من فقط اینو میگم که پسری که بیا به خاطر یه پوشش در مورد دختراضهار نظر بکنه قضاوت بکنه سخت در اشتباهه بی حجابی دلیل بر ......... نیست یا با حجاب بودن دلیل بر پاک دامنی نیست همه ما مواردی دیدیم خوب میدونید دارم چیرو میگم

من هم موافقم ظاهر دلیل بر کیفیت درون نیست
ولی واضحه کسی که بی حجابه نسبت به یک انسان محجبه یک قدم به فساد نزدیکتره

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودم با اجبار واسه حجاب کاملا مخالفم چون حق انتخاب حق مسلم همست اما بحث ما خوبی و بدی بی حجابیه نه ریشه یابی
هرچند اجبار موثر بوده ولی دلیل نیست...

تاثیر شدید میتونه دلیل باشه!

ivana

عضو جدید
كاربر گرامي لطفا توهين نكنيد...مطمئن هستم از شما با سواد ترم ....من مثل شما نيستم لقمه اماده ديگرانو چش بسته ببلعم بگم به به چه چه ..من با بي ديني كامل قرانو خوندمو بهش ايمان اوردم..درمورد شهدا ....من طرف ميشناسم بخاطر حالا هر ارماني كه داشته شهيد شده و يك كلاس سواد نداشته از طرف صداو سيما رفتن خونشون خونواده و اطرافيان شهيد يك وصيت نامه بلند بالاي نوشتن ادم:eek: وا ميمونه چي بگه...همشونم توش نوشتن خواهرم چادرتو حفظ كن حجاب سنگرستو از اين حرفا....

دقیقا زدی تو خال

...ARASH...

عضو جدید
کم مونده لخت بیان بیرون

هر كسي ميتونه تعريفي از آزادي داشته باشه
از نظره من اين آزادي نيست،تخليه نا جوره عقده هاست

آزادي را با حجاب بيان كردن يه تفسير غلطه
كسي كه آزادي را با حجاب تعريف ميكنه چرا در نهايت منكر اين قضيه ميشه حجاب محدوديته؟؟

حجاب زير مجموعه اي از اسلامه...ما وقتي به دنيا ميايم تو گوشمون زمزمه اي به نام اذان ميخونن
اين يعني عقل بهت بدن و قدرت انتخابو ازت بگيرن
اگه ميخاين آزادي را با حجاب تفسير كنين اينجوري تفسير كنين

وضعیت
موضوع بسته شده است.