آيا با برخورد با بدحجابي موافقيد ؟(نظرسنجي)

آيا با برخورد با بدحجابي موافقيد ؟(نظرسنجي)

• مجموع رای دهندگان
    220

fatemeeh

عضو جدید
:Dاینکه میگن هرکی هرچی دوست داره میتونه بپوشه یا اگه نمیخواد میتونه نپوشه قبول ندارم

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست گرامی یه چی میگیا هی از اولش گفتیم بابا لچک به سر گذاشتن تو هیچ جای دنیا اجباری نیست حتی تو بنجاهو چند کشور مسلمونه دیگه
چه برسه برا افراد خارجی و کشوریو که میتونه یکی از بزرگترین مراکز جذب گردشگری کنه تبدیل به یه کلبه مطرود کرده میگن نه اسلام اونا واقعی نیست
ماله ما واقعیه!!!
میگیم بابا به موی خارمادر ملت چیکار دارین میگن نه چون فلان بسیجی می بینه و تحریک میشه و نمیتونه خانمه رو صیغه کنه
بس بهش فشار میادو درست نیست!!
درکل خودشون زورگوئن و جز با زور نمیشه باشون طرف شد!
الان صحبت شما چیه؟
اولش مخالف جلوه میکنید بعد همون منظور منو تکرار میکنید :surprised:

بله شما هم به نکته خوبی اشاره کردین
من گفتم مریض بودن ولی همه از اولش مریض نیستن یواش یواش مریض میشن و باعثش همینایی هستن که موجب ایجاد مرض میشن
اونیم که شما میگی هر کسی هرجور دوست داره لباس میپوشه برا خونشه.تو خونه میخاد اصلا لباس نپوشه کسی بهش گیر نمیده ولی وقتی میخاد تو اجتماع هر جای دنیا قوانین خودشو داره و باید ازش تبعیت کنه
لااقل با خودمون روراست باشیم
حمل بر خودستائی نباشه ما همه نکاتمون عالیه
نمیخواستم با شما بحث کنم به دلایلی ولی شما خودت نقل قول میکنی
اگه بحثتون سر مرض و اینچنین مواردیه که اولا عامل مرضو میکروبو خود انسان با رعایت نکردن یه سری موارد به درونش راه میده
دوما خداوند به هر انسانی قدرت اختیار و کنترل داده
در ضمن قانون زیاد داریم که امثال بعضیا همشو رعایت میکنن! شما هرکودومو رعایت کردی و نکردی به خودت مرتبطه جریمشو میدی.
شما وکیل وصی پرونده مردم که نیستی

afshin-18

عضو جدید
واقعا از فقر در بین مهندسان بیداد می کنه
43 درصد موافق:surprised:
فکر نمی کردم بیشتر از دو الی سه تاموافق داشته باشه
واقعا لیاقت ایرانی ها همینه

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بحثتون سر مرض و اینچنین مواردیه که اولا عامل مرضو میکروبو خود انسان با رعایت نکردن یه سری موارد به درونش راه میده
دوما خداوند به هر انسانی قدرت اختیار و کنترل داده
در ضمن قانون زیاد داریم که امثال بعضیا همشو رعایت میکنن! شما هرکودومو رعایت کردی و نکردی به خودت مرتبطه جریمشو میدی.
شما وکیل وصی پرونده مردم که نیستی
بله خودتون دارین میگین با رعایت نکردن بعضی موارد.بحثم سر همینه . میگیم بهتره این مواردو رعایت کنیم تا میکروبی نشیمو مرض نگیریم
درسته قدرت اختیارو کنترل داده و عقلم داده بهش تا خوب بتونه از این قدرتش استفاده بکنه
بله قانونم زیاد داریم
این حرف شما هم اشتباهه که میگی هر کاری بکنه جریمشو میده .مثل اینکه قاتلارو آزاد بذارن بگن ولشون کنین اگه زدن کسیو کشتن مجازاتشون میکنیم
وکیل وصی نیستم نظرمو میگم
ولی هر جای دنیا برین قوانین مخصوص به خودشو داره که باید رعایتش کرد

K.T

عضو جدید
من مخالفم با این کار؛ یه رسمی تو کشور ما هست که همه بجای اینکه ریشه یابی کنن و علتهای این چالشها رو پیدا کنن (که از نظر من نوعی سرخوردگی محسوب میشه) یه قیافه میگیرن ومیگن که باید با بد حجابی برخورد بشه حالا به هر نحوی ..

آخرین ویرایش:

**--مونيكا--**

عضو جدید
من كاملا مخالفم
هركسي يه اعتقادي داره و اعتقادات هركسي واسه خودش محترمه
نه من ميتونم ملت رو مجبور كنم جوري لباس بپوشن كه من دوس دارم و نه به بقيه اين اجازه رو ميدم
بايد ياد بگيرن كه به نظرات و اعتقادات بقيه اقشار جامعه هم احترام بذارن

.SHaDi

عضو جدید
من كاملا مخالفم
نه من ميتونم ملت رو مجبور كنم جوري لباس بپوشن كه من دوس دارم و نه به بقيه اين اجازه رو ميدم

;)موافقم....

masoud612

عضو جدید
پیداست دانش و هنری برای دیده شدن خود نــــــدارند. که عرضـــه کنند.با لباسهای عجیب . خـــــــــــــود نــــمایی میکنند و فخــــر میفروشند. مانند آب طلا و نقــره ای که روی زیورآلات بدلی میزنند.......

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من كاملا مخالفم

نمیدونم این چه تریپ روشنفکریه که ادعا میکنین هر کسی اعتقادی داره و اعتقاداتش به خودش مربوطه؟!
الان دموکراسی ترین کشور هم قواعد و قوانین خاص خودش رو داره که باید بهش احترام گذاشته بشه... متوجه هستین؟! بایــــــــــــد...
من کاری به این رفتار و درستی و غلطیش ندارم اما میخوام اینو بگم اعتقادات من وقتی به خودم مربوطه که مسئله شخصی باشه... نه اینکه یه عده ی زیادی رو در گیر کنه...
پس یکی هم میزنه شما رو داغون میکنه میگه دلم خواست افکار و عقاید من اینه و به خودم مربوطه...
تاکید میکنم افکار و عقاید ما وقتی به خودمون مربوطه که به حقوق دیگران تجاوزی نکرده باشیم...

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا از فقر در بین مهندسان بیداد می کنه
43 درصد موافق:surprised:
فکر نمی کردم بیشتر از دو الی سه تاموافق داشته باشه
واقعا لیاقت ایرانی ها همینه

مهندس رو آمار اینجا حساب باز نکنید اینجا تقریبا مساوی صدا و سیماست (گل و بلبل:razz:)
اون مهندسایی که ازشون انتظار دارید خیلی وقته از اینجا رفتن

lord of darkness

عضو جدید
مهندس رو آمار اینجا حساب باز نکنید اینجا تقریبا مساوی صدا و سیماست (گل و بلبل:razz:)
اون مهندسایی که ازشون انتظار دارید خیلی وقته از اینجا رفتن

اره راست میگی که توی نظرسنجیهای اینترنتی توی ایران نمیشه حساب باز کرد اما بیست یا حتی ده درصد موافق هم مایه شرمه

lord of darkness

عضو جدید
نمیدونم این چه تریپ روشنفکریه که ادعا میکنین هر کسی اعتقادی داره و اعتقاداتش به خودش مربوطه؟!
الان دموکراسی ترین کشور هم قواعد و قوانین خاص خودش رو داره که باید بهش احترام گذاشته بشه... متوجه هستین؟! بایــــــــــــد...
من کاری به این رفتار و درستی و غلطیش ندارم اما میخوام اینو بگم اعتقادات من وقتی به خودم مربوطه که مسئله شخصی باشه... نه اینکه یه عده ی زیادی رو در گیر کنه...
پس یکی هم میزنه شما رو داغون میکنه میگه دلم خواست افکار و عقاید من اینه و به خودم مربوطه...
تاکید میکنم افکار و عقاید ما وقتی به خودمون مربوطه که به حقوق دیگران تجاوزی نکرده باشیم...

اره ما هم نگفتیم که قانون ندارن اما قانون داریم تا قانون
طالبان و جنگل و کره شمالی هم قانون خودشو داره امریکا یا سوئد هم همینطور اما ایا این دوتا یکی هستن؟!!!

شما خودت دوس داری تو کره شمالی زندگی کنی؟!!اونجا هم قانون دارها رهبرشونم میگه هرکی نمیخواد قوانینو خاندانشو از رو زمین محوه!
به نظرت هرقانونی قانونه و ما نباید ببینیم کدوم درسته کدوم غلط؟!!!
اینجوری که شما میگی ادم نباید نفس هم بکشه چون دی اکسید تولید می کنه و تنفس دیگرانو درگیر میکنه!!!
بهتره تو این زمینه که چی شخصیه چی نیست ادم یه نگاهی به کشورای موفق و بیشرفته هم بکنه و فقط دنیای طالبانیه خودشو نبینه!!

helya.azad

عضو جدید
طالبان و جنگل و کره شمالی هم قانون خودشو داره امریکا یا سوئد هم همینطور اما ایا این دوتا یکی هستن؟!!!

شما خودت دوس داری تو کره شمالی زندگی کنی؟!!اونجا هم قانون دارها رهبرشونم میگه هرکی نمیخواد قوانینو خاندانشو از رو زمین محوه!
اینجوری که شما میگی ادم نباید نفس هم بکشه چون دی اکسید تولید می کنه و تنفس دیگرانو درگیر میکنه!!!
بهتره تو این زمینه که چی شخصیه چی نیست ادم یه نگاهی به کشورای موفق و بیشرفته هم بکنه و فقط دنیای طالبانیه خودشو نبینه!!
lمن با اين برخوردا مخالفم
اما
اينكه حجاب يه مقوله ي اجتماعيه برا همه قابل دركه و تعجب ميكنم از مردايي كه دوست دارن بي حجابي تو جامعه باشه
چون در مورد نواميس خودشون زياد با بي حجابي موافق نيستن...
گفتي كشورهاي پيشرفته ياد رضاخان افتادم
اونم رفت كشورهاي پيشرفته و گفت دليل پيشرفت اينا بي حجابيه!!!!!!!!!پس تصميم به پيشرفت همانا و كشف حجاب همان...
اون موقع خيلي پيشرفت كرديم كه امروزم ميخاي اشتباه رضاخان رو تكرار كنيم؟
اين كوته فكري محضه كه پاشي يه كشور اسلامي رو با كشورهاي غير اسلامي اونم از نظر پوشش مقايسه كني!

lord of darkness

عضو جدید
lمن با اين برخوردا مخالفم
اما
اينكه حجاب يه مقوله ي اجتماعيه برا همه قابل دركه و تعجب ميكنم از مردايي كه دوست دارن بي حجابي تو جامعه باشه
چون در مورد نواميس خودشون زياد با بي حجابي موافق نيستن...
گفتي كشورهاي پيشرفته ياد رضاخان افتادم
اونم رفت كشورهاي پيشرفته و گفت دليل پيشرفت اينا بي حجابيه!!!!!!!!!پس تصميم به پيشرفت همانا و كشف حجاب همان...
اون موقع خيلي پيشرفت كرديم كه امروزم ميخاي اشتباه رضاخان رو تكرار كنيم؟
اين كوته فكري محضه كه پاشي يه كشور اسلامي رو با كشورهاي غير اسلامي اونم از نظر پوشش مقايسه كني!
ا

این همه که میگی براشون قابل درکه کیان؟!!
مخالفینه برخورد که تو این نظر سنجی که رای دادن؟!
یا همه کشورهای دنیا که توشون حجاب اجباری نیست؟!:)
من به شخصه زن یا دختر ندارم که تو این موردی که گفتی برا خودم توضیح بدم اما اگه هیچکس با بی حجابیا نوامیسه خودش موافق نیست و باماله بقیه موافقه
بس اینایی که چند تاری موهاشون بیرونه و از نظر شما بی حجابن کیان!!!؟
اوایل قرن بیستم و زمانی که نیمی از دنیا مستعمره و بقیه تحت لوای کمونیست و کشورهای قدرتمند تو جنگ و کشمکش بودن با الان مقایسه کردنش عاقلانه است؟!!
هرچند زمانه رضا خان هم بیشرفت بسیاری نسبت به قاجار(احداث راه اهن و دانشگاه) انجام شد اما من حرکت کشف حجابش را تایید نمی کنم اما در قرن بیست و یکم
ما با عکسه این موضوع مواجهیم!!!
این که میگی اونجارو مقایسه نکن مسلمون نیستن باید بگم که بسیاری در جامعه ما طرفدار ازادیه حجاب هستن صرف نظر ازمسلمان بودن یا نبودنشان بس
قابل قیاس هست

آخرین ویرایش:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی نه دین زورکی میشه نه حجاب
چرا برخورد؟
حالا تشویق به حجاب یه چیزی(امر به معروف)
ولی برخورد با بی حجابی حتی اصلاح شده چه معنی میده ؟

**--مونيكا--**

عضو جدید
پیداست دانش و هنری برای دیده شدن خود نــــــدارند. که عرضـــه کنند.با لباسهای عجیب . خـــــــــــــود نــــمایی میکنند و فخــــر میفروشند. مانند آب طلا و نقــره ای که روی زیورآلات بدلی میزنند.......

اتفاقا آقا مسعود هم دانش واسه عرضه كردن داريم و هم هنر
چرا ما نميتونيم مثل كشوراي مسلمان ديگه مثل لبنان يا مالزي باشيم؟
چرا هميشه زور بالا سرمون بوده و الانم بايد باشه؟
حتما بايد طرز لباس پوشيدنمون طوري باشه كه .....
اگه بايد اينطوري باشه پس چرا به من ميگن دختر آزاده ي ايراني؟
من طرز پوشش اونا رو قبول ندارم اونام طرز پوشش منو. هيچكدوممونم نميتونيم طرف مقابلمونو ........
پس بهتره سعي كنيم كاري به كار هم نداشته باشيم مثل خيلي از كشوراي ديگه كه همه ي مردم حق زندگي تو اون كشورا رو دارن نه فقط ....

**--مونيكا--**

عضو جدید

تجاوز به حقوق ديگران؟
چطور طرز پوشش ما تجاوز به حقوق ديگرانه ولي توهينا و برخورداي اونا واسه تغيير عقايد ما تجاوز به حقوقمون نيس؟
اگه منظورتون همون جمله ي بيخود هميشگيه كه :"ممكنه ملت با طرز پوشش من تحريك بشن" پس بايد به حال اين ملت گريست :biggrin:
اگه قراره مرد ايروني اينقد بي جنبه باشه كه با همين چندتا تار موي من تحريك شه پس بذار بشه
من فقط ميخوام اون قشر... بدونن كه همونقد كه اونا تو اين كشور حق زندگي دارن ما هم داريم
تا حالا ديدين چه جوري با يه دختر كه طرز پوششي مثل اونا نداره برخورد ميكنن؟؟؟؟
انگار يه مجرمه جنايتكار رو گرفتن
خودشونم خوب ميدونن كه با اين زور و توهين و برخورد به جايي نميرسن. فقط نميدونم چرا بيخودي خودشونو خسته و كوچيك ميكنن...
توهين و زور اونا تجاوز به حقوقه نه طرز پوشش ما...

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تجاوز به حقوق ديگران؟
چطور طرز پوشش ما تجاوز به حقوق ديگرانه ولي توهينا و برخورداي اونا واسه تغيير عقايد ما تجاوز به حقوقمون نيس؟
اگه منظورتون همون جمله ي بيخود هميشگيه كه :"ممكنه ملت با طرز پوشش من تحريك بشن" پس بايد به حال اين ملت گريست :biggrin:
اگه قراره مرد ايروني اينقد بي جنبه باشه كه با همين چندتا تار موي من تحريك شه پس بذار بشه
من فقط ميخوام اون قشر... بدونن كه همونقد كه اونا تو اين كشور حق زندگي دارن ما هم داريم
تا حالا ديدين چه جوري با يه دختر كه طرز پوششي مثل اونا نداره برخورد ميكنن؟؟؟؟
انگار يه مجرمه جنايتكار رو گرفتن
خودشونم خوب ميدونن كه با اين زور و توهين و برخورد به جايي نميرسن. فقط نميدونم چرا بيخودي خودشونو خسته و كوچيك ميكنن...
توهين و زور اونا تجاوز به حقوقه نه طرز پوشش ما...

نمیدونم منظورت از ما و شما چیه؟!
من نمیدونم خودت و من رو تو چه دسته ای جا دادی اما اینطور که معلومه خیلی دلت پره!!!
عجولی خوب نیست...من در خرفام اشاره کردم که:
من کاری به این رفتار و درستی و غلطیش ندارم

من به طرز پوشش شما و امثال شما چیکار دارم؟!
من خودم مخالف این برخوردها هستم نه به این دلیل که با این طرز پوشش موافق باشم تنها به این دلیل که این راهش نیست...
از طرفی با طرز پوششی که نمایانگر بی حیایی و بی عفتی باشه کاملا مخالفم
در عین اینکه به شیک پوشی علاقه دارم...
از طرفی گفتم اگر مردی تربیت خانوادگی قوی و ایمان واقعی داشته باشه با این چیزا تحریک نمیشه...
اما اینم دلیل نمیشه که به این بهانه خانم ها هرجور دوست دارن لباس بپوشن
از طرف دیگه :
اگر با دقت میخوندی متوجه میشدید من در این بحث خاص منظورم نیست...
در کل گفتم این نیست که هر کس عقیده ی خودشو داشته باشه و قرار باشه دیگران بهش احترام بزارن...

آخرین ویرایش:

BaBak.Turk

اخراجی موقت
بس منطق شما اینه : هر کی با ما راه نیومد بکشمیش؟

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینکه شما یه قانون رو قبول داری با نه دلیل بر درست یا غلط بودن اون قانون نمیشه
اگه قانون جایی رو قبول نداری واردش نشو
از قانون جنگل خوشت نمیاد؟!
نیاد
نرو جنگل
نمیتونی قانونش رو عوض کنی... چون این شمایی که مشکل داری
بقیه این قانون رو پذیرفتن... برو یه جایی که قانونش رو دوست داشته باشی.

بالا گفتم اگه من قانون جایی رو دوست نداشته باشم یا اونجا رو ترک میکنم یا قانون پذیری رو تمرین میکنم...
تاکید میکنم در رابطه با این مبحث (برخورد با بد حجابی ) منظورم نیست.

ا

ببین دوست عزیز من در پاسخ به اینی که میگن هر کی عقیده اش محترمه باید بهش احترام گذاشته بشه میگم نه همچین چیزی نیست...
اگر اینجوره طالبانی که میگین هم حق دارن تو کشور فعالیت داشته باشن دیگه... مشکل شما چیه؟!
نظرشون محترمه...
از طرفی شمایی که داری سنگ کشورای پیشرفته رو به سینه میزنی بهتره تو علم و دانش باهاشون رقابت کنی نه تو رواج بی حیایی و بی عفتی
در ضمن شما اگه قوانین پوششی کشورای پیشرفته رو قبول داری و میگی راحتن برو فیلم The girl with the dragon tattoo رو ببین بعد بیا با هم گپ بزنیم...

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

از کجای این حرفم این دراومد؟!
نه
حرف من اینه همه ی عقاید قابل احترامن تا جایی که به حریم دیگران وارد نشن... آیا شما میگین غیر از اینه؟

BaBak.Turk

اخراجی موقت
اگه آمار كسايي كه بخاطر بدحجابي كشته شدن داري به ما هم بده. اغراق نكن تو دلت از يه چيزه ديگه پره

لطفا سعی نکنید بپیچونید من با مثل دارم افکار ایشون رو می گم .. جواب منو بدین
یعنی کسی با افکار شما جور نشد باید چیکارش کنیم ؟ حالا اینو بپیچون

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
بله بشه ولی باید یادتون باشه تحریک شدن فقط مساوی با دوتا متلک نیست ،خیلی خیلی خیلی میتونه بدتر باشه
پلیسم نمیتونه برا هر نفر یه مامور بذاره
به نظر من وقتی یک نفر به قانون مملکتش احترام نمیذاره بعدا نباید از همون قانون انتظار داشته باشه به شکایتش رسیدگی کنه
باید دید شما بعدش از قانونی که قبولش ندارین انتظاری دارین؟

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا کیو کشتن به خاطر بدحجابی؟

لطفا سعی نکنید بپیچونید من با مثل دارم افکار ایشون رو می گم .. جواب منو بدین
یعنی کسی با افکار شما جور نشد باید چیکارش کنیم ؟ حالا اینو بپیچون
مثلتون اشتباهه
به افکار چند نفر ربطی نداره . قانونه و قاون مملکت ما هم بر اساس دین اکثریته که اونم اسلامه

BaBak.Turk

اخراجی موقت
از کجای این حرفم این دراومد؟!
نه؟
حرف من اینه همه ی عقاید محترمن و قابل احترامن تا جایی که به حریم دیگران وارد نشن... آیا شما میگین غیر از اینه؟

آهاااان آفرین صد آفرین..
الان گشت ارشادی ها به حریم ملت وارد نمی شن؟

masoud612

عضو جدید
پوشش مسئله اجتماعيه نه شخصي اگرم دين و قبول ندارين بايد به قانون كشورتون پايبند باشين ،يكي فقط جواب اين سوال منو بده ، چرا آقايون مدافع به اصطلاح حقوق خانوما شدن، اگه اين نظرسنجي هم نگاه كنين بيش از 70 در صد مخالفين آقايون هستن ،
قضاوتو ميزارم به عهده شما

بالا