گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول دارم پیام نور ضدحاله...برا رتبه تبریک میگم
برا امسال از کی شروع کرده بودی و آیا اگه روزانه شبانه نشد امسالم هم میخونی؟

سرکار میری که منظم نمیای؟
قبول ندارم که میگید پیام نور ضدحاله.اینجا شاید دانشجوهای عزیزی باشن که پیام نور میخونن، اصلا خوب نیست بگیم که پیام نور ضدحاله. چرا باید نیمه خالی لیوان رو ببینیم ؟؟؟ پیام نور با وجود سختی هایی که داره ولی چیزای خوب هم شاملش میشه مثلا self study شخص بالا میره. دانشجو بیشتر رو پای خودش وایمیسته و خیلی چیزای دیگه. علت اینکه تو پست قبلی گفتم تازه خلاص شدم بخاطر این نبود که از پیام نور خسته شدم یا پیام نور ایراد داشته باشه ، خلاصی من بابت خود پیام نور یا شرایط دانشگاه نبود، بیشتر بخاطر اساتید بود که از خیلی هاشون ناراضیم . بابت تبریک ممنون ولی تبریک نهایی رفت برا شهریور. من حدودا شهریور پارسال تلاشمو شروع کردم و فعلا هم منتظر خواست خدا هستم . حالا برا بعد شهریور برنامه زیاده. دلیل منظم نیومدنم چیز دیگه ای هستش. شاد و پیروز باشید.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
قبول ندارم که میگید پیام نور ضدحاله.اینجا شاید دانشجوهای عزیزی باشن که پیام نور میخونن، اصلا خوب نیست بگیم که پیام نور ضدحاله. چرا باید نیمه خالی لیوان رو ببینیم ؟؟؟ پیام نور با وجود سختی هایی که داره ولی چیزای خوب هم شاملش میشه مثلا self study شخص بالا میره. دانشجو بیشتر رو پای خودش وایمیسته و خیلی چیزای دیگه. علت اینکه تو پست قبلی گفتم تازه خلاص شدم بخاطر این نبود که از پیام نور خسته شدم یا پیام نور ایراد داشته باشه ، خلاصی من بابت خود پیام نور یا شرایط دانشگاه نبود، بیشتر بخاطر اساتید بود که از خیلی هاشون ناراضیم . بابت تبریک ممنون ولی تبریک نهایی رفت برا شهریور. من حدودا شهریور پارسال تلاشمو شروع کردم و فعلا هم منتظر خواست خدا هستم . حالا برا بعد شهریور برنامه زیاده. دلیل منظم نیومدنم چیز دیگه ای هستش. شاد و پیروز باشید.

ببین برداشتت اشتب بود ولی باز عذر میخوام...منظور منم استادا بودن که خودت گفتی..تبریک شهریور رو هم از حالا میگم.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

حاضری ارشدت و هم پیام نور بخونی؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین برداشتت اشتب بود ولی باز عذر میخوام...منظور منم استادا بودن که خودت گفتی..تبریک شهریور رو هم از حالا میگم.

اتفاقا به نظر من حرف شما درست بود. پیام نور به جز اینکه ضد حاله استادهای خوبی هم نداره (به جز معدود استادان با علم و زحمت کش) :

یکی از بدترین سیستم های اموزشی رو هم داره. هیچگونه امکاناتی نداره. بدترین نوع مدیریت رو داره و هیچ نظمی برقرار نیست و هیچ چیزی هم سرجاش نیست.

خودخوان بودن و اینکه این خودخوانی باعث میشه دانشجو رو پای خودش بایسته هم به نظر من اصلا درست نیست. برای اینکه دانشجو پیشرفت کنه و روی پای خودش بایسته راههای بسیاری وجود داره که بدترین نوعش میتونه خودخوان ارائه شدن یه کتاب تخصصی 600 صفحه ای باشه که 90 درصد اون هم 2 روز بعد از امتحان توسط دانشجو ها فراموش میشه.

---------------------

در اخر اینکه الهام خانم. دلیل نمیشه وقتی میخوایم مثبت ببینیم , از نقد واقع بینانه دست بکشیم . ادم میتونه همه چیز رو نقد کنه. مشکلات رو قبول داشته باشه و خودش رو با این مشکلات و نا هماهنگی ها تطبیق بده. این تطبیق دادنه به این معنی نیست که چشممون رو بر روی مشکلات ببندیم و بگیم نه اتفاقا خوب هم هست. بازم میگم. ادم میتونه مشکلات رو قبول داشته باشه و خودش رو با این مشکلات سازگار کنه.

در مورد لیوان خالی و پر لیوان هم باید عرض کنم که وقتی یه لیوان فقط یک دهمش پر هست. اینکه بیایم بگیم چرا باید نیمه خالی لیوان رو ببینیم. از نظر من به این معنی هست که داریم خودمون رو گول میزنیم. نگاه نکردن به 9 دهم لیوان , جز خودمون رو گول زدن نیست. ادم باید هم این یک دهم و هم اون نه دهم رو ببینه. و سعی کنه خودش رو با همین مقدار اب و محدودیت موجود تطبیق بده. نه اینکه چشم رو بر روی حقیقت ببنده.

samira.it

عضو جدید

من براي حرفاتو احترام قائلم ولي قبول ندارم
من اگه تو اين مملكت كاره اي بودم پيام نورو از بيخ تعطيل ميكردم
نه سيستمش درسته نه مديريتش درسته نه اساتيد خوبي داره نه جو خوبي براي پيشرفت اون سيستمي كه self study رو ميبره بالا به كل با سيستم پيام نور متفاوته
من خودم پيام نور زنجان خوندم فك كنم شمام اونجا خونده باشين
به هيچ وجه نميرم ارشدمو پيام نور بخونم

منم بهتون تبريك ميگم ايشالا قبول ميشي

mohandeseit

کاربر ممتاز
نه سيستمش درسته نه مديريتش درسته نه اساتيد خوبي داره نه جو خوبي براي پيشرفت اون سيستمي كه self study رو ميبره بالا به كل با سيستم پيام نور متفاوته

به به همشهریا معلوم شدن...
سمیرا خانوم شما درست تموم شده؟

samira.it

عضو جدید
به به همشهریا معلوم شدن...
سمیرا خانوم شما درست تموم شده؟

من زنجاني نيستم اونجا فقط ميخوندم

آره تازه تموم كردم امسال ارشد به خاطر دوره هاي شبكه كه ميرفتم همينطوري رفتم تازه ميخام شروع كنم بخونم
من عااااشق شبكه ام:D

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

آره تازه تموم كردم امسال ارشد به خاطر دوره هاي شبكه كه ميرفتم همينطوري رفتم تازه ميخام شروع كنم بخونم

به به دوره شبکه چی می رفتید؟

asirebaran

عضو جدید

سلام

موافقم.دانشگاه ما كه هيچ امكاناتي نداره .مسئولين تقريبا هيچكدومشون اصلا از مسوليتشون اطلاعي ندارن و كاري از دستشون بر نمياد.البته همه دانشگاهها يه جور نيستن.از بعضي از دانشگاهها هم تعريف ميكنن.مثلا همين مازندران دوستاني كه دانشگاه بابل ميرفتن ميگفتن استاداي خوبي داره.

البته هر كس بيشتر تلاش كنه امكانات بيشتري براش فراهم ميشه.

من اگه براي كنكور بيشتر تلاش ميكردم و دانشگاه دولتي قبول ميشدم الان ديگه از دسته پيام نور شاكي نبودم و مجبور نبودم تقريبا 2000صفحه كتاب درسي براي 1ترم !نسبت به دانشگاههاي ديگه كه كل جزوه يه ترمشون به اندازه يك كتاب ما نميشه! با اين همه استرس بخونم و فشارم بيفته و كارم به بيمارستان بكشه. :confused:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

موافقم.دانشگاه ما كه هيچ امكاناتي نداره .مسئولين تقريبا هيچكدومشون اصلا از مسوليتشون اطلاعي ندارن و كاري از دستشون بر نمياد.البته همه دانشگاهها يه جور نيستن.از بعضي از دانشگاهها هم تعريف ميكنن.مثلا همين مازندران دوستاني كه دانشگاه بابل ميرفتن ميگفتن استاداي خوبي داره.

البته هر كس بيشتر تلاش كنه امكانات بيشتري براش فراهم ميشه.

من اگه براي كنكور بيشتر تلاش ميكردم و دانشگاه دولتي قبول ميشدم الان ديگه از دسته پيام نور شاكي نبودم و مجبور نبودم تقريبا 2000صفحه كتاب درسي براي 1ترم !نسبت به دانشگاههاي ديگه كه كل جزوه يه ترمشون به اندازه يك كتاب ما نميشه! با اين همه استرس بخونم و فشارم بيفته و كارم به بيمارستان بكشه. :confused:

اووووووووووووه
دوست عزيز ديگه زيادي داري به خودت سخت ميگيري...
واجبه انقدر خودتو اذيت كني؟؟...بنظر من اگه ادم در طول ترم برنامه ريزي درستي براي خوندن 2000 صفحه داشته باشه...براي امتحانا استرسش كمتر ميشه و كارش به بيمارستان نميكشه...

قبول دارم سخته خوندنشون....ولي بهتره مثه من بيخيال صفحات بشيد و با ارامش شروع كنيد به خوندن ...در ضمن لازم نيست تا اخر كتابو بخونيد
حالا اگه مثه من شيطوني و درس نخوندي واسه اين ترم... اگه خداي نكرده افتاديم هم به جهنم...تازه ياد ميگيريم كه واسه ترم بعد درست درس بخونيم

اين sanamsayna كجاست؟؟...بياد يه دفاعيه بزنه...
درست نيست دل ما پيام نوري هارو اينقدر سرد كنيد!!!

آخرین ویرایش:

مهندس IT

عضو جدید
[QUOTE=danialfx;5100856

اووووووووووووه
دوست عزيز ديگه زيادي داري به خودت سخت ميگيري...
واجبه انقدر خودتو اذيت كني؟؟...بنظر من اگه ادم در طول ترم برنامه ريزي درستي براي خوندن 2000 صفحه داشته باشه...براي امتحانا استرسش كمتر ميشه و كارش به بيمارستان نميكشه...

قبول دارم سخته خوندنشون....ولي بهتره مثه من بيخيال صفحات بشيد و با ارامش شروع كنيد به خوندن ...در ضمن لازم نيست تا اخر كتابو بخونيد
حالا اگه مثه من شيطوني و درس نخوندي واسه اين ترم... اگه خداي نكرده افتاديم هم به جهنم...تازه ياد ميگيريم كه واسه ترم بعد درست درس بخونيم

اين sanamsayna كجاست؟؟...بياد يه دفاعيه بزنه...
درست نيست دل ما پيام نوري هارو اينقدر سرد كنيد!!![/QUOT

سلام به دوستان عزيز
من هم موافقم پيام نور واقعا ضعيفه در خيلي زمينه ها . اما خب.... اگه ما بخوايم( كه مطمئنم همه ميخوايم) مي تونيم از پسش بر بيايم . من معتقدم انسان هايي كه با سختي پيش ميرن موفق ترن و انسان هاي بزرگي ميشن ;)

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
danialfx;5100856 اووووووووووووه دوست عزيز ديگه زيادي داري به خودت سخت ميگيري... واجبه انقدر خودتو اذيت كني؟؟...بنظر من اگه ادم در طول ترم برنامه ريزي درستي براي خوندن 2000 صفحه داشته باشه...براي امتحانا استرسش كمتر ميشه و كارش به بيمارستان نميكشه... قبول دارم سخته خوندنشون....ولي بهتره مثه من بيخيال صفحات بشيد و با ارامش شروع كنيد به خوندن ...در ضمن لازم نيست تا اخر كتابو بخونيد حالا اگه مثه من شيطوني و درس نخوندي واسه اين ترم... اگه خداي نكرده افتاديم هم به جهنم...تازه ياد ميگيريم كه واسه ترم بعد درست درس بخونيم اين sanamsayna كجاست؟؟...بياد يه دفاعيه بزنه... درست نيست دل ما پيام نوري هارو اينقدر سرد كنيد!!![/QUOT سلام به دوستان عزيز من هم موافقم پيام نور واقعا ضعيفه در خيلي زمينه ها . اما خب.... اگه ما بخوايم( كه مطمئنم همه ميخوايم) مي تونيم از پسش بر بيايم . من معتقدم انسان هايي كه با سختي پيش ميرن موفق ترن و انسان هاي بزرگي ميشن ;)[/QUOTE گفت:
شما هم پيام نور درس ميخونيد؟؟
ترم چندم هستيد؟؟...مونث يا مذكر؟؟

samira.it

عضو جدید

نه نمی گم :D

لینوکس هم انتخاب بسیار شایسته ای می باشه ، بسیار بسیار

چرااااااااااا؟؟؟
البته گيج ميشما چون ميخام تو بازه ي زماني كمي بتونم خودمو بالا بكشم
بعد اينكه تو سيسكو به حدي كه راضي كننده باشه برسم
كورساي بعدي

samira.it

عضو جدید
danialfx;5100856 سلام به دوستان عزيز من هم موافقم پيام نور واقعا ضعيفه در خيلي زمينه ها . اما خب.... اگه ما بخوايم( كه مطمئنم همه ميخوايم) مي تونيم از پسش بر بيايم . من معتقدم انسان هايي كه با سختي پيش ميرن موفق ترن و انسان هاي بزرگي ميشن ;)[/QUOTE گفت:
نه نميشن چون جدا از خود آدم دانشگاه و محيط خيلي تاثير داره
من موقع كاراي فارغ التحصيلي واقعا داشت گريه ام ميگرفت

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرااااااااااا؟؟؟
البته گيج ميشما چون ميخام تو بازه ي زماني كمي بتونم خودمو بالا بكشم
بعد اينكه تو سيسكو به حدي كه راضي كننده باشه برسم
كورساي بعدي

گیج نمی شی نترس
کورسی که می خواستم بگم کورسای مربوط به Mikrotik هستن راستی کرنل OS ش هم لینوکس هست

خوبه خوبه مسیرت عالیه ،

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز

حاضری ارشدت و هم پیام نور بخونی؟

اتفاقا به نظر من حرف شما درست بود. پیام نور به جز اینکه ضد حاله استادهای خوبی هم نداره (به جز معدود استادان با علم و زحمت کش) :

یکی از بدترین سیستم های اموزشی رو هم داره. هیچگونه امکاناتی نداره. بدترین نوع مدیریت رو داره و هیچ نظمی برقرار نیست و هیچ چیزی هم سرجاش نیست.

خودخوان بودن و اینکه این خودخوانی باعث میشه دانشجو رو پای خودش بایسته هم به نظر من اصلا درست نیست. برای اینکه دانشجو پیشرفت کنه و روی پای خودش بایسته راههای بسیاری وجود داره که بدترین نوعش میتونه خودخوان ارائه شدن یه کتاب تخصصی 600 صفحه ای باشه که 90 درصد اون هم 2 روز بعد از امتحان توسط دانشجو ها فراموش میشه.

---------------------

در اخر اینکه الهام خانم. دلیل نمیشه وقتی میخوایم مثبت ببینیم , از نقد واقع بینانه دست بکشیم . ادم میتونه همه چیز رو نقد کنه. مشکلات رو قبول داشته باشه و خودش رو با این مشکلات و نا هماهنگی ها تطبیق بده. این تطبیق دادنه به این معنی نیست که چشممون رو بر روی مشکلات ببندیم و بگیم نه اتفاقا خوب هم هست. بازم میگم. ادم میتونه مشکلات رو قبول داشته باشه و خودش رو با این مشکلات سازگار کنه.

در مورد لیوان خالی و پر لیوان هم باید عرض کنم که وقتی یه لیوان فقط یک دهمش پر هست. اینکه بیایم بگیم چرا باید نیمه خالی لیوان رو ببینیم. از نظر من به این معنی هست که داریم خودمون رو گول میزنیم. نگاه نکردن به 9 دهم لیوان , جز خودمون رو گول زدن نیست. ادم باید هم این یک دهم و هم اون نه دهم رو ببینه. و سعی کنه خودش رو با همین مقدار اب و محدودیت موجود تطبیق بده. نه اینکه چشم رو بر روی حقیقت ببنده.

اوهههههههههههههههههه با حرفاتون به گلوله بستین منو:cry: من که منظوری نداشتم.اگه بخوایم از پیام نور گله مند باشیم ، خودم اول صف وایمیستم و حرف میزنم که کلی حرف واسه گفتن دارم . به حد کافی از پیام نور بد میگن ،گفتم اقلا اینجا تو تالار بد گفته نشه . تو دانشگاه به من خوش نگذشته که بخوام الان نسبت بهش تعصب نشون بدم. منظور من از قبول نداشتن ضدحال و نیمه پر لیوان این بود که بقول اقا دانیال که اشاره کردن ، باید خوب و بد رو باهم ببینیم نه فقط بد و یا نه فقط خوب. من الان با همه بدی ها و خوبی های پیام نور که بقول شما دوستان اگه خوبی هم داشته باشه ، در جواب مدیر، ارشد پیام نور نمیخونم . اصلا براش کارت نخریدم.هرکسی خودشوبهتر میشناسه ولی پیام نور با سختی هایی که داره ، 4 سال از زندگیم باهاش سپری شد.من بانظر تک تک شما موافقم و برام قابل احترام هستن. دید هر کس فرق داره و اینجا چون فقط بصورت مکاتبه ای باهم صحبت مبکنبم شاید سوء تفاهم هایی بوجود بیاد.اقا محمد من اصلا برداشت بدی از حرفتون نداشتم ، فقط نظر خودمو گفتم پس نیازی به عذرخواهی نبود. دوستان منظور من چشم بستن رو حقایق نبود، خواستم بگم حالا که اومدی پیام نور یعنی خودت همه شرایطو قبول کردی، پیام نور خوندن سخته ، اینو خود منم میگم و موقعی که لیسانس قبول شدم خیلی ها بهم گفتن ولی وقتی وارد شدی یعنی همه حقایق رو پذیرفتی پس بعد ورود به پیام نور وقت تلاشه . الانم تو ارشد میدونم وضعیت پیام نور چیه ، انتخابش نکردم چرا ؟دلیلشو تو گفتنی های خودتون گفتید . بهرحال پیام نور با همه خوب و بدش که بستگی به دید افراد داره که کدوم کفه رو (خوب یا بد) رو سنگین نشون بدن، تو ایران هست و خواهد ماند. برای همه شما هم بهترین ها رو خواستارم

آخرین ویرایش:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز

بابت تبریکتون ممنون.راستش با همه لطفی که شما به بنده دارید، من زیاد تو جو کلاس و بچه ها نبودم و خیلی خیلی عذر میخوام که شما رو به جا نمیارم ولی خب از اینکه شما رو اینجا دیدم و از دوستان خوب من شدید، بسیار احساس خرسندی میکنم . موفق باشید

samira.it

عضو جدید
بابت تبریکتون ممنون.راستش با همه لطفی که شما به بنده دارید، من زیاد تو جو کلاس و بچه ها نبودم و خیلی خیلی عذر میخوام که شما رو به جا نمیارم ولی خب از اینکه شما رو اینجا دیدم و از دوستان خوب من شدید، بسیار احساس خرسندی میکنم . موفق باشید

منم تو جو كلاسا نبودم يعني اصلا نبودم با اينكه اين چهار سال مدام زنجان بودم ولي خيلي كم پامو دانشگاه ميذاشتم معدود كسايي رو هم ميشناسم كسي رو هم ببينم ديگه يادم نميره شمارم تو همايش شهريور متن آزاد ديدم اگه يادتون باشه بيشتر بچه ها منو با فاميليم ميشناسن.
كاشفي
موفق باشيد

mohandeseit

کاربر ممتاز

مگه اینجوری نیس که تو پیام نور باید بومی باشی؟؟
منم عاشق شبکم...ccna
رفتم...برا ccnp از چه منابعی استفاده میکنی؟

samira.it

عضو جدید
مگه اینجوری نیس که تو پیام نور باید بومی باشی؟؟
منم عاشق شبکم...ccna
رفتم...برا ccnp از چه منابعی استفاده میکنی؟

بومي تو پيام نور بر حسب شعاع كيلومتري حساب ميشه من اهل يكي از شهرستاناي تبريزم كه به زنجان 125 كيلومتر و به تبريز 175 كيلومتر راهه

من ccnp رو همونطوري كه گفتم خودم دارم ميخونم و بيرون دوره نميرم از منابع خاصي استفاده نميكنم كتاب يا منابع اينترنتي ...
و به صورت گسسته ميخونمش

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
وای تیم ملی چه برد شیرینی داشت ..

دروازمون به توپ بسته بودن:surprised: و اگر یه استقلالی نبود توی دروازه شونصدتا میخوردیم .. :D

انصافا خیلی خوشحال شدم .. ده ثانیه مونده بازی تموم بشه گل بزنی یعنی آخرشه :D (دلم برا ازبکا سوخت)
زنده باد ایران و ایرانی :love:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای تیم ملی چه برد شیرینی داشت ..

دروازمون به توپ بسته بودن:surprised: و اگر یه استقلالی نبود توی دروازه شونصدتا میخوردیم .. :D

انصافا خیلی خوشحال شدم .. ده ثانیه مونده بازی تموم بشه گل بزنی یعنی آخرشه :D (دلم برا ازبکا سوخت)
زنده باد ایران و ایرانی :love:

واقعا چه بردی بود. چه حالی داد. من از ته دلم بعد گل دقیقه 95 به سبک عرب ها داد زدم. گلوم گرفت :D

من میمیرم واسه اینجور بردن :D

ولی انصافا 6.7 گل باید میخوردیم.

این ازبکستانی که من دیدم. کره رو میبره و ایران هم تو تهران فکر نمیکنم از پس این تیم بر بیاد.

با این ازبکستان , کار صعود ایران بدجور سخته و من شانس ازبکستان و کره رو برای صعود بیشتر میدونم.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
واقعا چه بردی بود. چه حالی داد. من از ته دلم بعد گل دقیقه 95 به سبک عرب ها داد زدم. گلوم گرفت :D

من میمیرم واسه اینجور بردن :D

ولی انصافا 6.7 گل باید میخوردیم.

این ازبکستانی که من دیدم. کره رو میبره و ایران هم تو تهران فکر نمیکنم از پس این تیم بر بیاد.

با این ازبکستان , کار صعود ایران بدجور سخته و من شانس ازبکستان و کره رو برای صعود بیشتر میدونم.

آره ازبکا خوب بازی کردن .. حالا جباروف و چهارتا از بازیکنان اصلیش بدلیل توانی نبودن ..

تیم ملی ایران یکمی خام بود .. بنظرم کي‌روش هنوز نتونسته به یه ترکیب ثابت برسه (از بس بازی بازیکنانمون ثابته)

ولی با این برد بنظرم احتمال صعود از 40 درصد به 60 درصد رسید (ازبک رو هم توی ایران یک امتیاز بگیریم هم کافیه)

بالا