راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوست گرامی

درصورتیکه مایل هستید سایر اعضا وب سایت شخصی شما را مشاهده نماید، میتوانید به کنترل پنل خودتون وارد شوید و در منو سمت راست قسمت ویرایش مشخصات در کادر مشخص شده در تصویر لینک سایت یا وبلاگ خود را قرار دهید؛

پس از آن لینک شما در صفحه مشخصات ( پروفایل ) در زیر تصویر پروفایل شما نمایش داده خواهد شد

___
پانوشت : البته پیش از این در کنار هر پست ارسالی در قسمت مشخصات ارسال کننده آیکون آن نیز قرار میگرفت ....

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بعضی از دوستان به جای آدرس کامل تاپیکی که میزنند اسمش رو برامون میفرستنوماباکلیک برروی اون وارد او ن تا پیک میشیم اما من هرکاری میکنم نمیشه روی اسم تاپیکی که زدم کپی میزنم میفرستم نمیتونندباز کنند

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بعضی از دوستان به جای آدرس کامل تاپیکی که میزنند اسمش رو برامون میفرستنوماباکلیک برروی اون وارد او ن تا پیک میشیم اما من هرکاری میکنم نمیشه روی اسم تاپیکی که زدم کپی میزنم میفرستم نمیتونندباز کنند
برای این کار کافیه بعد از نوشتن اسم دلخواه, نوشته خود را انتخاب کنید و پس از آن برروی دکمه "لینک"(عکس کره زمین با یک زنجیر کنارش) کلیک کنید و آدرس تاپیکتون را آنجا وارد و ok کنید.

saeed07

عضو جدید
راهنمایی جهت استفاده از خدمات سایت

راهنمایی جهت استفاده از خدمات سایت

مدیریت محترم سایت
باسلام
موضوع:راهنمایی جهت استفاده از خدمات سایت
اینجانب کاربر شما چگونه می توانم با دادن نام نویسنده ویا موضوع مقاله به ادرس سایت ان نویسنده ومقاله مورد نظر دست یابم .
اگر امکان دارد مسیر این دستیابی را مشخص کنید.
با تشکر saeed07

hasti.7788

عضو جدید
سلام من یه کتابی رو میخوام ولی هرچی جست و جو میکنم نیست ..باید تو تالارها مطرحش کنم؟؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من یه کتابی رو میخوام ولی هرچی جست و جو میکنم نیست ..باید تو تالارها مطرحش کنم؟؟

سلام :gol:

در صورتی که به واسطه جستجو در سایت کتابتون رو پیدا نکردید ، میتونید در بخش مربوطه درخواست بدید !

[h=3]«««درخواست و دریافت مقالات و کتب درخواستی مهندسی مواد»»»[/h]

fantastic girl

عضو جدید
سلام
1.من هرچی عکس تا الان گذاشتم همه رو ازپرشین گیگ اپ کردم چون بطرز عجیبی from camputerندارم!:surprised:
2.هرکاریم میکنم اپلود عکس پروفایلم ناموفقه!حتی حجمشو خیلی کم کردم ولی باز اپ نمیشه درصورتیکه اواتارم حجمش خییییییلی بیشتر از حجم استاندارد بود ولی اپ شد!!!:eek:
3.با لپ تاپ که میرم میتونم پیام خصوصیمو باز کنم ولی با کامپیوتر که میرم نمیشه؟؟برنامه خاصی باید بریزم؟هم با گوگل کروم هم اکسپولورر هم با فایرفاکس امتحان کردم
باتشکر

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
1.من هرچی عکس تا الان گذاشتم همه رو ازپرشین گیگ اپ کردم چون بطرز عجیبی from camputerندارم!:surprised:
2.هرکاریم میکنم اپلود عکس پروفایلم ناموفقه!حتی حجمشو خیلی کم کردم ولی باز اپ نمیشه درصورتیکه اواتارم حجمش خییییییلی بیشتر از حجم استاندارد بود ولی اپ شد!!!:eek:
3.با لپ تاپ که میرم میتونم پیام خصوصیمو باز کنم ولی با کامپیوتر که میرم نمیشه؟؟برنامه خاصی باید بریزم؟هم با گوگل کروم هم اکسپولورر هم با فایرفاکس امتحان کردم
باتشکر

در محیط پروفایل امکان آپلود عکس رو ندارید ؛ در محیط تاپیک ها هم همین مشکل رو دارید ؟

fantastic girl

عضو جدید

در محیط پروفایل امکان آپلود عکس رو ندارید ؛ در محیط تاپیک ها هم همین مشکل رو دارید ؟
نه عکسامو راحت تو پست دیگران اپ میکنم ولی فقط عکس پروفایلم نمیتونم!!!!برعکس اواتارم که حجمش بیش از حد مجازه تونستم ولی پروفایلم با اینکه حجمشو کم کردم ولی بازم نشد!

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه عکسامو راحت تو پست دیگران اپ میکنم ولی فقط عکس پروفایلم نمیتونم!!!!برعکس اواتارم که حجمش بیش از حد مجازه تونستم ولی پروفایلم با اینکه حجمشو کم کردم ولی بازم نشد!

منظورم سوال اولتون بود !

پس ظاهرا با آپلود عکس در محیط تالارها مشکلی ندارید ؛ درسته ؟

در مورد سوال دومتون ، میتونید عکسی رو که میخواید بذارید برای پروفایلتون بذارید اینجا ؟

در سوال سومتون هم ، برای دریافت پیام های خصوصی به نرم افزار خاصی نیاز نیست !

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام چه جوری میتونم فایل صوتی رو توی تاپیک بذارم؟
ممنون.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام چه جوری میتونم فایل صوتی رو توی تاپیک بذارم؟
ممنون.

سلام دوست عزیز :gol:

برای قرار دادن فایل های صوتی شما باید قبل از هر چیز فایلتون رو zip کنید !

بعدش با استفاده از صفحه پیشرفته میتونید اقدام به ارسال فایل ضمیمه کنید !

آخرین ویرایش:

masib

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
چه جوری میتونم پروفایلمو ببندم برای مدتی که پیامی دریافت نکنم.
ممنون

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز :gol:

برای قرار دادن فایل های صوتی شما باید قبل از هر چیز فایلتون رو zip کنید !

بعدش با استفاده از صفحه پیشرفته میتونید اقدام به ارسال فایل ضمیمه کنید !

ممنون:gol:
الان انجامش دادم ولی نشد.
من با کیلیک راست کردن روی فایله صوتی و زدن گزینه ی add to file.rar فایلم رو zip کردم درسته؟
من تا حالا فایلی رو zip نکردم الان این فایل رو گذاشتم ولی وقتی دانلود کردم باز نشد.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/378204-شهید-علم-الهدی?p=5107430#post5107430

چی کنم؟ حتی تو خوده لپ تاپم هم( اگه نحوه ی zip کردنم درست باشه) فایلی رو که zip کردم باز نمیکنه.

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنونhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif
الان انجامش دادم ولی نشد.
من با کیلیک راست کردن روی فایله صوتی و زدن گزینه ی add to file.rar فایلم رو zip کردم درسته؟
من تا حالا فایلی رو zip نکردم الان این فایل رو گذاشتم ولی وقتی دانلود کردم باز نشد.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/378204-شهید-علم-الهدی?p=5107430#post5107430

چی کنم؟ حتی تو خوده لپ تاپم هم( اگه نحوه ی zip کردنم درست باشه) فایلی رو که zip کردم باز نمیکنه.

الان این فایلی که در اون تاپیک گذاشتید مشکلی نداره !

ظاهرا یه نوحه ست با اسم صدای ماندگار !

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین جان چطور میتونم گفتگوی خودم با یکی از دوستام رو برای بقیه مخفی کنم؟؟؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
افشین جان چطور میتونم گفتگوی خودم با یکی از دوستام رو برای بقیه مخفی کنم؟؟؟

باید شما یا دوستتون پیام های پروفایل رو محدود کنه ؛ که اون هم توسط دوستانتون قابل مشاهده ست !

پیام خصوصی رو واسه همین گذاشتن دیگه ! :D

fantastic girl

عضو جدید
منظورم سوال اولتون بود !

پس ظاهرا با آپلود عکس در محیط تالارها مشکلی ندارید ؛ درسته ؟

در مورد سوال دومتون ، میتونید عکسی رو که میخواید بذارید برای پروفایلتون بذارید اینجا ؟

در سوال سومتون هم ، برای دریافت پیام های خصوصی به نرم افزار خاصی نیاز نیست !
درمورد سوال اولم:نه تو تالار مشکل ندارم فقط وا3 عکس پروفایلم نمیشه!!
درمورد سوال دومم:عکس پروفایلمو گفتید بذارم اینجا!!ینی کجا:que::surprised:
درمورد سول سومم:گفتم تو لپ تاپم پیام خصوصی باز میشه ولی تو کامپیوترم باز نمیشه و نمیتونم بخونم مگرنه تو دریافت پیام مشکلی ندارم!

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درمورد سوال اولم:نه تو تالار مشکل ندارم فقط وا3 عکس پروفایلم نمیشه!!
درمورد سوال دومم:عکس پروفایلمو گفتید بذارم اینجا!!ینی کجا:que::surprised:
درمورد سول سومم:گفتم تو لپ تاپم پیام خصوصی باز میشه ولی تو کامپیوترم باز نمیشه و نمیتونم بخونم مگرنه تو دریافت پیام مشکلی ندارم!

1. در محیط پروفایل امکان آپلود عکس در آپلود سنتر باشگاه رو ندارید و حتما باید عکستون رو جایی دیگه آپلود کنید .

2. عکسی که میخواید برای پروفایلتون بذارید رو جایی آپلود کنید و لینکش رو بذارید اینجا .

3. پس اکانتتون مشکلی نداره ؛ تنظیمات فایروال و سکریتی ویندوزتون رو چک کنید ؛ ممکنه مشکل از اونا باشه .

fantastic girl

عضو جدید
1. در محیط پروفایل امکان آپلود عکس در آپلود سنتر باشگاه رو ندارید و حتما باید عکستون رو جایی دیگه آپلود کنید .

2. عکسی که میخواید برای پروفایلتون بذارید رو جایی آپلود کنید و لینکش رو بذارید اینجا .

3. پس اکانتتون مشکلی نداره ؛ تنظیمات فایروال و سکریتی ویندوزتون رو چک کنید ؛ ممکنه مشکل از اونا باشه .
مزسی ولی من تا الانم عکسایی که تو پست دیگران میذاشتمو تو پرشین گیگ اپ میکنم بعد لینکشو تو اینسرت ایمیج urlمبذارم ولی عکس پروفایلم هم از لپ تاپ بروز کردم هم از پرشین گیگ بروز کردم ولی اپ ناموفق بوده!
درمورد سوال سومم متشکرم

farnas

عضو جدید
سلام چطور میتونم حذف نام کاربری کنم؟

حذف فعالیت کنم ...؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام :cool:
پیام های خوانده نشده صفحه مشخصات من 1 هست
ولی من هیچ پیام خونده نشده ای ندارم
چی کار کنم این 1 از بین بره،کلافم کرده:wallbash:

کیمیا جونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :cool:
پیام های خوانده نشده صفحه مشخصات من 1 هست
ولی من هیچ پیام خونده نشده ای ندارم
چی کار کنم این 1 از بین بره،کلافم کرده:wallbash:
چند تا از آخرین پیام هایی که برات اومده رو پاک کن..احتمالا درست میشه...........

بالا