[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام داوود جون
آقا این که میگی متاهلی بهتره،واقعا میگم به عنوان کسی که الان 3-4 ساله متاهله و قبلا طرفدار پرپاقرص مجردی،بخدا وقتی آدم متاهل میشه میفهمه گرچه مجردیم خوبه و پراز خاطره ،اما واقعا متاهلی یه دنیای دیگست
این که واقعا میفهمی هدف داری،اینکه میفهمی دیگه تنها نیستی مسئولیت داری،تا لنگ ظهر نمی خوابی
قدر پولی که قبلا باباه بهت میداد و یه ساعت نشده خرجش میکردی، میدونی
اینکه بابات اگه همیشه بهترین گوشی،لباس،شلوارو واسه تو میخره اما خودش 2 سال یه لباس میپوشه رو میفهمی یعنی چی
نمونش من قبلا تا ظهر می خوابیدم اما الان اگه یه روز تا 8 صبح بخوابم بخدا ناراحتم

تو متاهلی آدم میفهمه که هدف داره و زندگیش بیشتر دوست داره

البته یه بدی هایی هم داره،رفیق بازی تعطیل،خلاف سنگین ما تو مجردیهامون یه چایخونه بود میرفتیم با بروبچ،که اونم تعطیل
باید سبزی بخری بشوری پاک کنی،تازه میری سبزی میخری سر راهت یه النگوهم واسه خانم میخری
:biggrin:
پس در نتیجه پولدارم میشی:D

از شوخی گذشته،مطمئن باشین ازدواج کنین پشیمون نمیشین،اگه چندتا چیز کوچیک رو از دست میدین،هزارتا بدست میارین

یا علی

اونقدر سوزناک گفتی اشکمون در اومد کلی واسه بابامون ناراحت شدیم
اما حرفاتواقعا متینه
متاهلی یه عالم دیگه داره
هرچند خیلی از آزادی های آدمو کم میکنه

aa313

عضو جدید
مرسی از تذکرات به جای شما
اما فک نکنم کسی که دنبال موقع کامن دادن یه زن شوهر دار پیشش باشه دیگه جای برای این حرفایی که شما میگی داشته باشه
داداش حمل بر صحت کن، ما که واقعاً چیزی ندیدیم؟!
شاید این خانمه دیده بود این برادرمون تو مسجد و ایناس اومده بوده یه مشاوره بگیره! ایشونم داشته نصیحت وارشاد میکرده، تو همین حین برا اینکه فضا عوض شه کامنتم میذاشته، مثل میرداماد بود که یه شب تو سرما و طوفان یه دختره به خونه ایشون پناه میاره و ایشون هم تا صبح برا اینکه شیطون وسوسه نکنه تا صبح دستشو رو شمع گرفته بود و سوزونده بود! آره خلاصه این one1 ام همین قصدا داشته.
زنده باشین
یا علی مدد

blackberry35

اخراجی موقت
آقا دیشب یک ساعت گذشته از نیمه شب شرعی!!! یه چشمه دیگه از کرامات شرکت نفت نازل شد.....

یه پیام اومد به این شرح :

پیرو آزمون استخدامی مورخ 6خرداد 90 شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، چنانچه تمایل به همکاری با شرکت های گاز استان بوشهر، ایلام و انتقال گاز را دارید از تاریخ 16/1/91 به سایت :

gaz.iran-azmoon.ir

مراجعه نمایید.

لطفا پس از دریافت این پیام، صرفا عدد 1 را به شماره 30001502 پیامک کنید.

کد رهگیری :.............

ستاد جذب نیروی انسانی

از کاهنان بزرگ!! :Dخواهشمندیم تعبیر بفرمایند آیا آزمون استخدامی دیگری در راه است یا تکمیل ظرفیته همون آزمون قبلیه....؟؟؟؟
آقا جان این شایعات حقیقت داره پس تکمیل ظرفیت چی ؟

blackberry35

اخراجی موقت
آقا دیشب یک ساعت گذشته از نیمه شب شرعی!!! یه چشمه دیگه از کرامات شرکت نفت نازل شد.....

پیرو آزمون استخدامی مورخ 6خرداد 90 شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، چنانچه تمایل به همکاری با شرکت های گاز استان بوشهر، ایلام و انتقال گاز را دارید از تاریخ 16/1/91 به سایت :

gaz.iran-azmoon.ir

مراجعه نمایید.

ستاد جذب نیروی انسانی

از کاهنان بزرگ!! :Dخواهشمندیم تعبیر بفرمایند آیا آزمون استخدامی دیگری در راه است یا تکمیل ظرفیته همون آزمون قبلیه....؟؟؟؟
جون هرکی دوست داری این شایعات حقیقت داره بگومن که می خوام بدانم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش حمل بر صحت کن، ما که واقعاً چیزی ندیدیم؟!
شاید این خانمه دیده بود این برادرمون تو مسجد و ایناس اومده بوده یه مشاوره بگیره! ایشونم داشته نصیحت وارشاد میکرده، تو همین حین برا اینکه فضا عوض شه کامنتم میذاشته، مثل میرداماد بود که یه شب تو سرما و طوفان یه دختره به خونه ایشون پناه میاره و ایشون هم تا صبح برا اینکه شیطون وسوسه نکنه تا صبح دستشو رو شمع گرفته بود و سوزونده بود! آره خلاصه این one1 ام همین قصدا داشته.
زنده باشین
یا علی مدد

:D;).............

davood253

عضو جدید
دوستان ما اینارو انتخاب کردیم
یه رای گیری کنید ببینیم کدومش بیشتر رای میاره:

ماکان آترین
بردیا سپنتا
کیا کیان
دامون ارس
تیام پارسا
پوریا دارا
دیاکو سام
سورنا سورن
فردین کسری
سروش کارن

اگه اسمه دیگه ای هم میدونید بگید

چه فايده دوستان اسم انتخاب كنن ما هم چندتا اسم گفتيم دلت خوش باشه
آخه اميدي جان خانومت كه نمياد اسمهايي كه ما انتخاب كرديم بزاره ميگه بايد بزارم مهدي ابوالفضل محمد علي تا خدا پشت پناهش باشه
بايد به خانومت هم احترام بزاري ولي نه اينكه زن ذليل باششي كه بعيد نيست

blackberry35

اخراجی موقت

gaz.iran-azmoon.ir

مراجعه نمایید.

ستاد جذب نیروی انسانی

آقا جان یعنی شرکت گاز آزمون استخدام دارد
آقا جان یعنی شرکت گاز آزمون استخدام دارد

davood253

عضو جدید
سلام داوود جون
آقا این که میگی متاهلی بهتره،واقعا میگم به عنوان کسی که الان 3-4 ساله متاهله و قبلا طرفدار پرپاقرص مجردی،بخدا وقتی آدم متاهل میشه میفهمه گرچه مجردیم خوبه و پراز خاطره ،اما واقعا متاهلی یه دنیای دیگست
این که واقعا میفهمی هدف داری،اینکه میفهمی دیگه تنها نیستی مسئولیت داری،تا لنگ ظهر نمی خوابی
قدر پولی که قبلا باباه بهت میداد و یه ساعت نشده خرجش میکردی، میدونی
اینکه بابات اگه همیشه بهترین گوشی،لباس،شلوارو واسه تو میخره اما خودش 2 سال یه لباس میپوشه رو میفهمی یعنی چی
نمونش من قبلا تا ظهر می خوابیدم اما الان اگه یه روز تا 8 صبح بخوابم بخدا ناراحتم

تو متاهلی آدم میفهمه که هدف داره و زندگیش بیشتر دوست داره

البته یه بدی هایی هم داره،رفیق بازی تعطیل،خلاف سنگین ما تو مجردیهامون یه چایخونه بود میرفتیم با بروبچ،که اونم تعطیل
باید سبزی بخری بشوری پاک کنی،تازه میری سبزی میخری سر راهت یه النگوهم واسه خانم میخری
:biggrin:
پس در نتیجه پولدارم میشی:D

از شوخی گذشته،مطمئن باشین ازدواج کنین پشیمون نمیشین،اگه چندتا چیز کوچیک رو از دست میدین،هزارتا بدست میارین

یا علی
كي گفته رفيق بازي تعطيله
تازه يه رفيق خوب گيرت مياد به نام همسر
كه اگه براش خرج كني و زحمت بكشي دلت نميسوزه و نميگي چه رفيق مفت خوريه .

davood253

عضو جدید
آقا جان چه اسمی بهتر از علی

مباركه مباركه
خوشحال شدم
آخرش يه پيام گذاشتي كه توش ( آقا اين تكميل ظرفيت چي شد) و حرفي از استخدام نبود
به ما بپيوند
خدا بزرگه
من مطمئنم شما استخدام شركت نفت ميشي
ميگي نه حالا ببين

m_tavakoli

کاربر فعال
آقایون عزیز !!! من یه کوچولوی پسر تو راهی دارم !!!!

موندیم واسه انتخاب اسمش !!!!:(

کمک کنید!!! لطفا اسمای ایرانی بگید!!!

آواتارت میگه که چه روحیه ی ناسیونالیستی داری. ای ول.
از میون اسمایی که پیشنهاد دادی سروش قشنگه. فرهاد هم خوبه.

m_tavakoli

کاربر فعال

gaz.iran-azmoon.ir

مراجعه نمایید.

ستاد جذب نیروی انسانی

به به مبارک باشه. دوتا دوتا قبول میشی.......ای ول...

naeem63

عضو جدید
سلام

منظورش ده سال تعهد به وزارت نفته نه یه شرکت .ولی باز تحقیق میکنم مطمئن میشم

شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از شهر تهران از بین واجدین شرایط ذکور (صرفاً داوطلبان مرد) در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق برگزاری آزمون های کتبی و روانشناختی (شغلی)، مصاحبه فنی/ تخصصی، طب صنعتی و گزینش استخدام می نماید.
آدرس ثبت نام و ارسال مشخصات : http://azmoon.nioc.ir
تعریف بومی برای داوطلبان خدمت در شرکت ملی نفت ایران: در این آزمون بومی به داوطلبانی اطلاق می گردد که محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم آنان یکی از شهرها و مناطق استانهای خوزستان، بوشهر، فارس (به غیر از شیراز)، کرمانشاه، خراسان رضوی (به غیر از مشهد)، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان، لرستان، ایلام و مازندران باشد.
تذکر : لازم به ذکر است امتیازات بومی صرفاً به داوطلبانی تعلق می گیرد که رشته و گرایش تحصیلی ایشان در استان مربوطه مورد نیاز باشد.
تذکر ۲ : افراد بومی که از امتیازات بومی بهره مند می شوند ملزم به ارائه تعهد محضری مبنی بر ۱۰ سال خدمت در منطقه مورد اشتغال می باشند.

نکته ۲: امتیاز بومی صرفاً به داوطلبانی اختصاص می یابد که استان محل تولد یا اخذ دیپلم آنها با استان دارای رشته و گرایش مورد نیاز که داوطلب برای آن پذیرفته شده است یکسان باشد.

naeem63

عضو جدید
شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از شهر تهران از بین واجدین شرایط ذکور (صرفاً داوطلبان مرد) در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق برگزاری آزمون های کتبی و روانشناختی (شغلی)، مصاحبه فنی/ تخصصی، طب صنعتی و گزینش استخدام می نماید.
تعریف بومی برای داوطلبان خدمت در شرکت ملی نفت ایران: در این آزمون بومی به داوطلبانی اطلاق می گردد که محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم آنان یکی از شهرها و مناطق استانهای خوزستان، بوشهر، فارس (به غیر از شیراز)، کرمانشاه، خراسان رضوی (به غیر از مشهد)، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان، لرستان، ایلام و مازندران باشد.
تذکر : لازم به ذکر است امتیازات بومی صرفاً به داوطلبانی تعلق می گیرد که رشته و گرایش تحصیلی ایشان در استان مربوطه مورد نیاز باشد.
تذکر ۲ : افراد بومی که از امتیازات بومی بهره مند می شوند ملزم به ارائه تعهد محضری مبنی بر ۱۰ سال خدمت در منطقه مورد اشتغال می باشند.

نکته ۲: امتیاز بومی صرفاً به داوطلبانی اختصاص می یابد که استان محل تولد یا اخذ دیپلم آنها با استان دارای رشته و گرایش مورد نیاز که داوطلب برای آن پذیرفته شده است یکسان باشد.

بچه های مازندران طبق آگهی بومی هستند ولی استان مازندران اعلام نیاز نکرد.
با این حساب، مازندرانی هایی که نفت و گاز پارس قبول شدند، عیربومی اند؟
تعهد 10 ساله هم برای بومی هاست.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از تذکرات به جای شما
اما فک نکنم کسی که دنبال موقع کامن دادن یه زن شوهر دار پیشش باشه دیگه جای برای این حرفایی که شما میگی داشته باشه
کاری هم به ادبیات یا زبان فارسی ندارم نمیگم خودم ختم آیه و دینم اما بعضی ها کلا از دایره خارج شدن
حالا شما بگو نه
حتما کار اون دوستمون خوبه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کلاتو بده بالاتر
مدیر بودن یا نبودن مهمه
آدم بودن مهمه

ای کاش روزی برسه که ما یاد بگیریم خیلی آسون در مورد بقیه قضاوت نکنیم، قضاوت صلاحیت می خواد برادر!

باید متذکر بشم که ایام، ایام نوروزه و موقع دید و بازدید. شما پیش خودت فکر نکردی که ممکنه وقتی این دوستمون کامنت می داده ، اون خانم به همراه خانوادش مهمونشون بوده باشه. حضرت حق در قرآن می فرماید: "يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا كَثِيرًا مِّنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَلَا تَجَسَّسُوا وَلَا يَغْتَب بَّعْضُكُم بَعْضًا أَيُحِبُّ أَحَدُكُمْ أَن يَأْكُلَ لَحْمَ أَخِيهِ مَيْتًا فَكَرِهْتُمُوهُ وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ تَوَّابٌ رَّحِيمٌ."(سوره حجرات، آیه 12) خدا شاهده قصد تجسس ندارم و با اکراه میگم و فقط می خوام جواب شما رو بدم، ممکنه اون خانم دختر خاله، دختر دایی و یا همچین فامیلی بوده باشه. شما که نمی خوای بگی آدم مهمون نامحرم نباید به خونش راه بده!

غیرت به اندازش خیلی هم خوبه، کلاه من هم روی سرم میزونه میزونه و جلوی چشمامو نگرفته، حواسمم به همه چیزو همه جا هست. ولی دوست ندارم در مورد کسی بد قضاوت کنم. شما هم اینقدر راحت دایره نکش و بقیه رو اینور و اونورش قرار نده، هر چی می شنوی و میبینی به بدترین شکلش تعبیر نکن و بدون که " إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ " و بترس از اون دمی که قاضی روز جزا قراره در مورد هممون قضاوت کنه.

tak2750

عضو جدید
بچه های مازندران طبق آگهی بومی هستند ولی استان مازندران اعلام نیاز نکرد.
با این حساب، مازندرانی هایی که نفت و گاز پارس قبول شدند، عیربومی اند؟
تعهد 10 ساله هم برای بومی هاست.

من که به این لینک رفتم .همون اطلاعات قبلی رو گزاشته بود.شما این چیزا رو از کجا پیدا کردید؟یعنی نفت قراره دوباره یه ازمون برگزار کنه؟

bahramps

عضو جدید
داوود جون همون بهتر که بی حوصله ای و چيز نمينويسی وگرنه به تو هم خبيث و قبيح و صهيونيست و کلا هرچی بدی تو دنياس نسبت ميدن!
ما يه کلام گفتيم جامعه بدی شده نميشه همينجوری الکی اعتماد کرد و زن گرفت همه طبق سنت ایرانی بازيمون پيغمبر شدن و منبر رفتن واسه ما! بيا مث خودم فقط خواننده باش و چيزايی که ميدونی رو رو نکن چون به قول شريعتی که خيليا تو این تاپيک کافر ميدوننش : آنها از فهميدن تو ميترسن!
تا تعطیلا تموم نشده منم یه مقدار بیشتر حرفای پرت بزنم ببخشید :) !
متاسفانه همینطوره که میگین دوست گرامی بنظرم بدترین خصلت ایرانیا همین منبر رفتنشونه هرچی به سایر ملت ها و فرهنگشون کنکاش کنی پیدا نمیکنی ملتی که انقدر علاقه مند به بالای منبر رفتن و وعظ باشن!!
من به عنوان یه مرد باز هم دوس دارم آقایون کلاهشون رو بالاتر بزارن و مدام خانم ها رو آماج نظرات منفی نکنن ! دوستان واعظ فارسی وان رو خوب دنبال میکنن انگار !والا منکه با هیچ رسانه ای مخالفت ندارم و اعتقاد دارم مردم خودشون قوه تشخیص دارن
بگذریم اینکه ما مردها خیلی پاکیم !!خیلی خوبه مردها اصلا هرزگی نمیکنن اصلا ! پسر سالم ریخته تو خیابون !!دختر سالم ولی پیدا نمیشه !! اگه ناپاکی هست برای همه هست منتهی مشکل ما مردها اینه که نمیتونیم بپذیریم زنها هم توی عصر جدید مثل مردها برای خودشون حق خیانت و زیرآبی رفتن قائل میشن چون این حق صدها ساله که متعلق به مردهاس! مثلا مردی اگه به زنش خیانت کنه میگن"شلوارش 2تا شده "!!! ولی اگه زنی خیانت کنه احتمالا یا سرش بریده میشه یا اسید چه میدونم بهر حال بنظر من باید همه جامعه با هم رو به نجابت و پاکی پیش بریم و یه سوزن به خودمون و جوالدوز به همسایه بزنیم!

blackberry35

اخراجی موقت
آقا جون به احتمال زیاد ازمون شرکت گاز در راه است .
gaz.iran-azmoon.ir

afshin shakeri

عضو جدید
آقا جون به احتمال زیاد ازمون شرکت گاز در راه است .
gaz.iran-azmoon.ir

نه عزیزم تکمیل ظرفیت ه.واسه این دوستمون اس ام اس اومده که اگه می خوای همکاری کنی بیا تو سایت اقدام کن.ایشون به احتمال زیاد تو لیست ذخیره های شرکت گاز بوده!

naeem63

عضو جدید
من که به این لینک رفتم .همون اطلاعات قبلی رو گزاشته بود.شما این چیزا رو از کجا پیدا کردید؟یعنی نفت قراره دوباره یه ازمون برگزار کنه؟

این مطالب مربوط به آگهی سال قبل هست.
سوال من اینه که تعهد 10 ساله چه طوریه؟

davood253

عضو جدید
تا تعطیلا تموم نشده منم یه مقدار بیشتر حرفای پرت بزنم ببخشید :) !
متاسفانه همینطوره که میگین دوست گرامی بنظرم بدترین خصلت ایرانیا همین منبر رفتنشونه هرچی به سایر ملت ها و فرهنگشون کنکاش کنی پیدا نمیکنی ملتی که انقدر علاقه مند به بالای منبر رفتن و وعظ باشن!!
من به عنوان یه مرد باز هم دوس دارم آقایون کلاهشون رو بالاتر بزارن و مدام خانم ها رو آماج نظرات منفی نکنن ! دوستان واعظ فارسی وان رو خوب دنبال میکنن انگار !والا منکه با هیچ رسانه ای مخالفت ندارم و اعتقاد دارم مردم خودشون قوه تشخیص دارن
بگذریم اینکه ما مردها خیلی پاکیم !!خیلی خوبه مردها اصلا هرزگی نمیکنن اصلا ! پسر سالم ریخته تو خیابون !!دختر سالم ولی پیدا نمیشه !! اگه ناپاکی هست برای همه هست منتهی مشکل ما مردها اینه که نمیتونیم بپذیریم زنها هم توی عصر جدید مثل مردها برای خودشون حق خیانت و زیرآبی رفتن قائل میشن چون این حق صدها ساله که متعلق به مردهاس! مثلا مردی اگه به زنش خیانت کنه میگن"شلوارش 2تا شده "!!! ولی اگه زنی خیانت کنه احتمالا یا سرش بریده میشه یا اسید چه میدونم بهر حال بنظر من باید همه جامعه با هم رو به نجابت و پاکی پیش بریم و یه سوزن به خودمون و جوالدوز به همسایه بزنیم!

خيانت خيانته
مرد و زن نداره
هنگامي كه مرد و زن با هم پيمان زناشوئي ميبندن نبايد بهم ديگه هيچ خيانتي بكنن حتي اگر همسر داري صيغه كردن هم درستش نيست
چه معني داره مرده بره دور از چشم همسرش يكي ديگه را صيغه كن
صيغه فقط فقط يه كلكه براي اينكه خودشون را گول بزنن بگن گناه نكرديم
كوروش كبير امپراطوربزرگي بود ولي يك همسر بيشتر اختيار نكرد ولي كساني بودن تا به مقامي رسيدن صدتا صدتا زن گرفتن و ما شديم پيرو اونا
پس اصالت و ايراني ما كجاست
براي هركار خلافي يه ميانبري گذاشتن چون خودشون ميخوان خلاف كنن و دهن مردم را ببندن
به خدا اگه عاشق همسرت بشي نميتوني به كس ديگه اي فكر كني
اگر همسرت پاك باشه و بفهمه بهش خيانت كردي و يا صيغه كردي به نظرت چي ميشه
بدجور دلم گرفته از سادگي مردم
ايراني باش
ايراني

آخرین ویرایش:

kiyan_max2020

عضو جدید

خيانت خيانته
مرد و زن نداره
هنگامي كه مرد و زن با هم پيمان زناشوئي ميبندن نبايد بهم ديگه هيچ خيانتي بكنن حتي اگر همسر داري صيغه كردن هم درستش نيست
چه معني داره مرده بره دور از چشم همسرش يكي ديگه را صيغه كن
صيغه فقط فقط يه كلكه براي اينكه خودشون را گول بزنن بگن گناه نكرديم
كوروش كبير امپراطوربزرگي بود ولي يك همسر بيشتر اختيار نكرد ولي كساني بودن تا به مقامي رسيدن صدتا صدتا زن گرفتن و ما شديم پيرو اونا
پس اصالت و ايراني ما كجاست
براي هركار خلافي يه ميانبي گذاشتن چون خودشون ميخوان خلاف كنن و دهن مردم را ببندن
به خدا اگه عاشق همسرت بشي نميتوني به كس ديگه اي فكر كني
اگر همسرت پاك باشه و بفهمه بهش خيانت كردي و يا صيغه كردي به نظرت چي ميشه
بدجور دلم گرفته از سادگي مردم
خواهشن عكس العمل نشون ندين كه بدتر به حالتون تاسف ميخورم
ايراني باش
ايراني
نه عرب شهوت پرست

فدای دله پاکت بشم که زود میگیره
خیانت و زیر آبی رفتن بده چه واسه زن چه واسه مرد
از عرب های شهوت پرستم همه متنفرند
13 به در خوش بگذره
اگه بازم تو شیفت نباشی

kiyan_max2020

عضو جدید
بهرام خان حرفت درستِ
اما من وقتی دخترايی رو ميبينم که اولش حسابی با شوهرشون عشق و عاشقی ميکنن و بعد از چند سال دوس پسر ميگيرن تنم ميلرزه!
همين الان که دارم پست ميذارم يکيشون جلوم نشسته و بعضی وقتا واسم تعريف ميکنه ! منم نميدونم چی بش بگم ! اصن چی ميتونم بش بگم؟
وگرنه منم با شما موافقم من خودم خيلی با دخترا راحت بودم و هستم و مهمونی ها باهم رفتيم ، پس نبايد يکی رو انتخاب کنم که ته خونه بوده هميشه و به کارهای گذشته ی من بخواد گير بده ! مهم اینکه بعد از ازدواج آدم خيانت نکنه که متاسفانه ......!!!

آقا واسم یه سوالی پیش اومده بعد از اینکه کلی بحث شد تو تاپیک
به قول دوستان شاید زود قضاوت کردیم
این تیکه قرمز محل اختلافه بین علما شده
یه عده میگین تو مسجد بوده طرف سواله دینی داشته
یه عده میگن یه زنی از اقوام بوده که جهت دید و بازدیده نوروزی بوده
یکی هم میگه جی اف شما بوده قصه میگفته یه عده هم میگن شوهر دار بوده با شما هم بوده و داشته حکایت میگفته
شاید هم طرف یه مرد بوده که قصه خیانت زنشو تعریف میکرده
واسه خودمم سواله که جریان چی بوده
شاید نیاز باشه بابت فکر بد از شما عذر خواهی کنم

بالا