ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NASTOH

عضو جدید
با سلام به دوستان
میخواستم آزمون های آزمایشی ثبت نام کنم.(نزدیکی سوال ها به سوالهای کنکور و جامعه آماری بالا برام مهمه) کدوم موسسه پیشنهاد میکنین؟

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
با سلام به دوستان
میخواستم آزمون های آزمایشی ثبت نام کنم.(نزدیکی سوال ها به سوالهای کنکور و جامعه آماری بالا برام مهمه) کدوم موسسه پیشنهاد میکنین؟
از لحاظ جامعه آماری پارسه

militopstar

عضو جدید
[h=2]کلاس های آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد[/h][h=2]مهندسی مکانیک[/h][h=2](ترم تابستان)[/h]
[h=3]آخرین مهلت ثبت نام [/h][h=3]شروع کلاس ها[/h]
[h=3]8 تیرماه 1391[/h][h=3]17 تیرماه 1391[/h]
[h=4]تلفن تماس: 66496230 - 66413523[/h]
ردیف
نام درس
نام استاد
زمان برگزاری
تعداد ساعات
شهریه(تومان)
1​
ترمودینامیک​
استاد صفری فرد​
یکشنبه 21-17​
32​
160000
2​
مکانیک سیالات​
استاد صفری فرد​
دوشنبه 21-17​
32​
160000
3​
انتقال حرارت​
استاد صفری فرد​
سه شنبه 21-17​
32​
160000
4​
استاتیک​
استاد میرزا محمدی​
یکشنبه 12-8​
28​
140000
5​
مقاومت مصالح​
استاد میرزا محمدی​
یکشنبه 17-13​
36​
180000
6​
طراحی اجزا​
استاد میرزا محمدی​
پنجشنبه 21-17​
44​
220000
7​
دینامیک​
استاد یوسفی​
شنبه 19-15​
36​
180000
8​
ارتعاشات​
استاد یوسفی​
سه شنبه 19-15​
40​
200000
9​
دینامیک ماشین​
استاد تقوی​
دوشنبه 17-13​
36​
180000
10​
ریاضیات عمومی 1و2​
استاد تاجیک (گروه 1)​
شنبه 12-8چهارشنبه 12-8​
80​
320000
استاد جعفری (گروه 2)​
پنجشنبه 16-13جمعه 12-9​
60​
240000
11ریاضیات مهندسی استاد تاجیک (گروه 1)جمعه 12-854
240000
استاد جعفری (گروه 2) جمعه 21-17:3040
17500
12​
معادلات دیفرانسیل​
استاد تاجیک (گروه 1)​
جمعه 15:30-13​
36​
140000
استاد جعفری (گروه 2)​
30​
120000

aran fat

عضو جدید
کلاس های آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد

مهندسی مکانیک

(ترم تابستان)

آخرین مهلت ثبت نام شروع کلاس ها
8 تیرماه 139117 تیرماه 1391
تلفن تماس: 66496230 - 66413523

ردیف
نام درس
نام استاد
زمان برگزاری
تعداد ساعات
شهریه(تومان)
1​
ترمودینامیک​
استاد صفری فرد​
یکشنبه 21-17​
32​
160000
2​
مکانیک سیالات​
استاد صفری فرد​
دوشنبه 21-17​
32​
160000
3​
انتقال حرارت​
استاد صفری فرد​
سه شنبه 21-17​
32​
160000
4​
استاتیک​
استاد میرزا محمدی​
یکشنبه 12-8​
28​
140000
5​
مقاومت مصالح​
استاد میرزا محمدی​
یکشنبه 17-13​
36​
180000
6​
طراحی اجزا​
استاد میرزا محمدی​
پنجشنبه 21-17​
44​
220000
7​
دینامیک​
استاد یوسفی​
شنبه 19-15​
36​
180000
8​
ارتعاشات​
استاد یوسفی​
سه شنبه 19-15​
40​
200000
9​
دینامیک ماشین​
استاد تقوی​
دوشنبه 17-13​
36​
180000
10​
ریاضیات عمومی 1و2​
استاد تاجیک (گروه 1)​
شنبه 12-8چهارشنبه 12-8​
80​
320000
استاد جعفری (گروه 2)​
پنجشنبه 16-13جمعه 12-9​
60​
240000
11ریاضیات مهندسیاستاد تاجیک (گروه 1)جمعه 12-854
240000
استاد جعفری (گروه 2) جمعه 21-17:3040
17500
12​
معادلات دیفرانسیل​
استاد تاجیک (گروه 1)​
36​
140000
استاد جعفری (گروه 2)​
30​
120000

دوکون باز کردیا دادا :w00:
با این قیمتا وررررررررررررررررررررررررررشکست نشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:thumbsdown:

pooooooya

کاربر فعال
با سلام به دوستان
من پارسه رو پیشنهاد میکنم خودمم خیلی تحقیق کردم در این باره بهترینش پارسه اس

amin shahrokh

عضو جدید
اقا كسي جزوه شريعت پناه طراحي شو نداره ؟ نمي دونين از كجا ميشه گير اورد ؟:w26:

bardiaxavi

عضو جدید
بچه ها من زبانم نسبتا خوبه ، واسه آزمایش هم تست های 90-89-88 رو زدم ( هر کدوم تو زمان دقیقا 30 دقیقه ) ، با اینکه الان هیچی نخوندم و با همون داشته های قبلیم 90 : 37.8% ، 89 : 22% ،- 88 : 36.6% زدم ، به نظر شما
خوبه که شبی 1 ساعت بذارم روی زبان که برسونمش روی 60-70 ؟! 30 دقیقه واسه تست های زبان زیاد نیست ؟

این ترم 6 مزاحم هم 1 ماه دیگه تموم میشه و با خیال راحت شروع میکنم به خوندن :cry:

abdellah_fs

عضو جدید
با سلام به همه بچه های مکانیک
ایشالا ما هم هستیم .
به امید رتبه دورقمی برای همه.;)

karim-mech

کاربر بیش فعال
ای دوستان همه اینجایین که . مکاترونیک تو هم اینجایی! آقا ایمان هم هست. زودتر به من هم خبر میدادی.

gm1362

عضو جدید
سلام.می بینم آدم مصمم زیاد پیدا میشه توی این تاپیک.خیلی خوبه.
به نظرم الان وقت صحبت کردن راجع به منابع و نحوه برنامه ریزیه.اگر قراره بخونید تجربه سال پیش منو تکرار نکنید.تازه چهار ماه آخر فهمیدم چه کتابی خوبه چه کتابی بد.
درضمن هر هفته بیاید اینجا به بقیه انگیزه بدید.مهمترین عامل قبولی تداوم مطالعه اس.هرکس بتونه روند خوندنش رو حفظ کنه حتما موفق میشه.کنکور ارشد، نود درصد مطالعه و فقط ده درصد شانس و استعداد و... است.
موفق باشیم انشاا...

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام جی ام . من مالک و امام حسین رو هم زدم. اگه قبول نشم میرم خدمت بعد از خدمت واسه ارشد میخونم. نظرت چیه؟

godman2010

عضو جدید
بچه هایی که قبول شدن و جزوه طراحی شریعت پناهی رو دارن لطفا برای دانلود بذارن....ممنون

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
منم با gm62 موافقم همگي سعي كنيد اول از هر چيز منابعتون رو كامل كنيد كه بعد وسط كار وقتتون پي گير آوردن فلان جزوه وفلان كتاب گرفته نشه من خودم بعد آبان ماه بود فهميدم مقاومت مصالح و استاتيك نايي محشره ولي ديگه وقت خوندنشو نداشتم وگرنه امسال بالاي 50 زده بود گرچه منم 40 زدم و واسم 32 اومد!!!
خلاصه دوستاني كه ترم آخرين يا ترم مونده به آخري بعد از تموم شدن امتحانات پايان ترم سريع استارت بزنن چون وقت زيغه و ماه رمضونم نزديكه:cry:
بقيه دوستانم كه قبول يآوردن و جزواتشون باد كرده رو دستشون دريغ نكنن لطف كنن به بقيه هم برسونن اين جزوه آقا يشريعت پناهي خيلي مشتري داره يكيشم خودم
من امسال ساختي بودم مثل خيلي از بچه هاي ديگه ساخت ناكار شدم واسه همين امسال تصميم گرفتم همه باكس هاي مكانيكو بخونم جامدات رياضي سيالات ديناميك و ساخت ديگه زدم به سيم آخر
همگي موفق باشيم;)

mojtaba_mbs

عضو جدید
در مورد منابع من به یه نتایجی رسیدم;)
کمک کنید تا کامل بشه
ریاضی 1 کتاب دکتر آقاسی
ریاضی 2 کتاب پوران
معادلات گاج
ریاضی مهندسی را که من بیخیالش هستم _کسایی که میخوان بخونن معرفی کنند تا بقیه هم استفاده کنند
استاتیک و مقاومت دکتر نایی (انتشارات پوران پژوهش)
طراحی اجزاء جزوه شریعت پناهی
بقیشم خبری ندارم:w19:
کمک کنید کامل بشه تا زودتر شروع کنیم:w01:

siavash 2009

عضو جدید
سلام
منم میخام برا ارشد خودمو اماده کنم.
امیدوارم در این تاپیک بتونیم به هم کمک کنیم.

mohammad.md

عضو جدید
سلام منم رو منابع ارشد خيلي وقت گذاشتم و قبل از شروع براي كنكور تقريبا 90% منابع و كتابا رو داشتم .جي ام درست ميگه اول بايد منابع رو مشخص كرد.اگه منابعي كه من خوندمو معرفي ميكنم راجع به ترمو تو صفحات ايتدايي معرفي كردم بهتر از اون پيدا نميشه .بقيه رو هم ميگم

gm1362

عضو جدید
سلام جی ام . من مالک و امام حسین رو هم زدم. اگه قبول نشم میرم خدمت بعد از خدمت واسه ارشد میخونم. نظرت چیه؟
سلام کریم جان.یه توصیه بهت میکنم.توی سربازی از درس غافل نشو.حتی اگر شده روزی ده دقیقه ولی بخون.هم جو درس خوندن رو فراموش نمیکنی هم جمع این ده دقیقه ها خودش خیلی مفیده.موفق میشی حتما.انشاا... همین امسال قبول بشی کارت به سال بعد نکشه.

masoodina

عضو جدید
من آنچنان به حرف بقیه در مورد کتاب ها گوش نکردم . شرایط شماih رو نمیدونم شاید بهتر باشه از همینایی که بچه ها معرفی کردن تو همین تاپیکا استفاده کنین . یادمه رفتم نمایشگاه همه رو سر 1 ساعت گرفتم و برگشتم از هیچ کس مشاوره نخواستم فرمت کتابو که نگاه کنین می فهمین به کارتون میاد یا نه و .

مقاومت / انتقال / معادلات / ریاضی 1و2 / ریاضی مهندسی / سیالات /دینامیک/ارتعاشات/ کنترل/ طراحی >> مدرسان
ترمو / طراحی اجزا / دینامیک ماشین >> راهیان
و مجموعه سوالات .

بعدش این که یه جورایی از کتاب تست ها و خلاصه هاشون متنفر بودم ازین که بی مقدمه فرمول میزاشتن جلومون اصلن خوشم نمیومد . اینه که خیلی از درسا رو تا حدی از رفرنس ها خوندم . مخصوصا ترمو و سیالات . برا ریاضی هم لکچر های دانشگاه ام آی تی فوق العاده و جذاب بود .

حجم تست های ریاضیات و ترمو و انتقال نسبتا زیاده ، مونده نکته بینی و زمان سنجی تون که چه طور مدیریت کنین اینارو .

اگه بخواین همینارو با قیمت کاملا مناسب و دانشجویی میدم بهتون خلاصه میخوام یه جوری راحت بشم از دست اینا . (اگه تهران هستین ، خواستین تو صفحه ام پیام بزارین یا پیام خصوصی)
نت های خودم هم هست که مخصوصا گروه سیالاتش خیلی چیز خوبیه (فقط برای ایده برداری و کپی)

در نهایت بگم خیلی به خودتون سخت نگیرین ، زیاد تو این تاپیکا نچرخین چیز زیادی نصیبتون نمیشه ، گرچه کلی وقت هست برای درس خوندن ولی اینکه هی یه گوشه ذهنتون این هست که اینجا رو چک کنین خیلی بده ، سر رفتن به آزمون هم خودتون درگیر اسم موسسه ها نکنین باور کنین آنچنان فرقی نمیکنن حساسیت الکی به خرج ندین .
در آخر بگم خیلیا هستن که اصلا ازین جزوه های نایی و شریعت پناهی و پوران که میگین اصلا استفاده نکردن و حتی اسمشونم نشنیدن و موفق شدن، اکثر این جزوه ها یه سری مفاهیم تکراری رو با بیان های مختلف میگن و هیچ چیز جدیدی تو اینا پیدا نمیکنین . فقط باید با توکل شروع کنین .

gm1362

عضو جدید
راجع به منابع:
ریاضی یک و دو آقاسی
معادلات گاج یا کریمی یا معتقدی (همشون خوبن)
مهندسی جزوه کلاسی معتقدی (من خودم مهندسی کریمی رو گرفتم به نظرم خوبه)
سیالات فقط دوجلدی راهیان
ترمو راهیان
انتقال پوران
استاتیک و مقاومت نائی
اجزا نمیدونم چی خوبه
دینامیک مریام و پوران (پوران اون تک جلدیه خوبه نه اون که با ارتعاشات مشترکه)
ارتعاشات پوران بعلاوه رائو
دینامیک ماشین راهیان
کنترل آریاز برادرانی
دوستان اگر کسی نظری داره بگه.بخصوص در مورد ریاضی مهندسی و اجزاء
اون دوستمون هم که گفت ریاضی مهندسی رو کلا بیخیال شده بدونه داره اشتباه میکنه.این که میگن هیچ درسی رو حذف نکنید واقعا درسته.
من امسال میخواستم دینامیک رو بیخیال بشم ولی دو هفته خوندم سه تا سوال دینامیک رو زدم.
شاید امسال ریاضی مهندسی خیلی ساده بیاد.
موفق باشید.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
راجع به مهندسي من كتاب دكتر نيكوكار رو داشتم خيلي كامل و مفيد بود البته متاسفانه وقت نكردم قسمت معادلات با مشتقات جزيي رو بخونم امسالم كه دستشون درد نكنه 3 4 تا تست از اين بخش اومده بود دمشون گرم اجرشون با آقا عزرائيل!!!
راجع به طراحيم من جزوه پارسه رو داشتم بد نبود ولي از چندتا شاگرد اول جامدات پرسيدم كتاب راهيان رو پيشنهاد كردن البته ميگن جزوه شريعت پناهيم خوبه اونو نديدم هنوز
واي ... اصلا فكرشو نميكردم بخوام دوباره شورع كنم واسه جمع كردن جزوه و كتاب و اين حرفا
امان از اين روزگار "آدم از فرداش خبر نداره:warn:
راستي دوستاني مثل من كه از تاپيك ارشد 91 به اينجا كوچ كردن يه سوال داشتم:
به نظر شما واسه باكس هايي كه سال گذشته مطالعه قوي شده تست زدن كافي نيست يا حتما دوباره بايد يه كتاب جديد خريد؟
مثلا من خودم كتاب هاي ماهان رياضي رو داشتم يعني برم دوباره كتاب آقاسي رو بخرم بهتر نيست فقط كتاب تست بخرم؟:w20:

آخرین ویرایش:

godman2010

عضو جدید
در مورد منابع من به یه نتایجی رسیدم;)
کمک کنید تا کامل بشه
ریاضی 1 کتاب دکتر آقاسی
ریاضی 2 کتاب پوران
معادلات گاج
ریاضی مهندسی را که من بیخیالش هستم _کسایی که میخوان بخونن معرفی کنند تا بقیه هم استفاده کنند
استاتیک و مقاومت دکتر نایی (انتشارات پوران پژوهش)
طراحی اجزاء جزوه شریعت پناهی
بقیشم خبری ندارم:w19:
کمک کنید کامل بشه تا زودتر شروع کنیم:w01:

شاخه سیالات راهیان رو بخون

godman2010

عضو جدید
سلام دوستان... من کنکور 91 رتبم 3000 شد... تصمیم گرفتم مسال دوباره بخونم....ایشالا دور هم خوب بخونیم

force

عضو جدید
راجع به مهندسي من كتاب دكتر نيكوكار رو داشتم خيلي كامل و مفيد بود البته متاسفانه وقت نكردم قسمت معادلات با مشتقات جزيي رو بخونم امسالم كه دستشون درد نكنه 3 4 تا تست از اين بخش اومده بود دمشون گرم اجرشون با آقا عزرائيل!!!
راجع به طراحيم من جزوه پارسه رو داشتم بد نبود ولي از چندتا شاگرد اول جامدات پرسيدم كتاب راهيان رو پيشنهاد كردن البته ميگن جزوه شريعت پناهيم خوبه اونو نديدم هنوز
واي ... اصلا فكرشو نميكردم بخوام دوباره شورع كنم واسه جمع كردن جزوه و كتاب و اين حرفا
امان از اين روزگار "آدم از فرداش خبر نداره:warn:
راستي دوستاني مثل من كه از تاپيك ارشد 91 به اينجا كوچ كردن يه سوال داشتم:
به نظر شما واسه باكس هايي كه سال گذشته مطالعه قوي شده تست زدن كافي نيست يا حتما دوباره بايد يه كتاب جديد خريد؟
مثلا من خودم كتاب هاي ماهان رياضي رو داشتم يعني برم دوباره كتاب آقاسي رو بخرم بهتر نيست فقط كتاب تست بخرم؟:w20:

منم اومدم;)
ریاضی آقاسی جامع و کامله و قطور((برای کسایی خوبه که از تابستان میخونند چون تا بیایی کامل بخوای بخونیش نتایج سال بعد هم زدند:biggrin:
و البته کمی هزینش بالاست((اونم با قیمت فعلی کاغذ))شامل 2جلد ریاضی 1 و 2 که خودش برای کار راه انداختن سوال داره و 2 جلد سوالات ریاضی 1 و 2 سال های گذشته به تفکیک رشته ، سال ، دولتی و آزاد
((دو جلد سوالات به نظرم برای آبان به بعد عالیه))

در مورد طراحی اجزا هم من جزوه شریعت پناهی را ندیدم
ولی در مورد کتاب از بین مدرسان شریف و راهیان فکر کنم کتاب جدید راهیان کامل تر باشه ولی هیچکدام کامل نیستند((یعنی نمیشه مثل کتاب مقاومت نایی روش حساب باز کرد))
من خودم کتاب مدرسان را خوندم((غلط زیاد داشت)) و بر اساس سوالات سال های پیش به کتاب شیگلی مراجعه میکردم
((برای طراحی هر منبعی خوندید به دلیل تنوعی و معمولا مفهومی بودن سوالات طراحی حتما با شیگلی پیش برید))
تسلط رویه سوالات طراحی اجزا میتونه براتون زمان بخره چون نسبت به مقاومت و استاتیک زودتر حل میشه

و حالا یه سوال؟
برای ریاضیات مهندسی چه کتابی خوب هست((مناسب برای کسی که این درس را پاس نکرده))یه جورایی خودآموز باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا