نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Paradiso100

عضو جدید
ولی ازاد که حذف نکرده بود و همه دعوت به اسکیس شده بودن حتی کسی که ترازش 5000 بوده:eek: ولی واحد پایین تر. پس هر دو موافقیم که این روش گزینش مناسب نبود و بهتر بود مثل سراسری باشه:warn:

اصلاعات با کمال احترام ناقصه . آزاد توی مرحله اول خیلی ها رو حذف کرد . اینکه میگی چرا جمعیت زیادی اومدن اسکیس چون کل ظرفیت آزاد بیشتر از سراسری هست :)
در مورد بهتر بودن روش سراسری من قبلا هم گفتم که اون روش بهتره !
اما این شیوه دانشگاه آزاد از سال گذشته خود دانشگاه آزاد خیلی بهتره

Paradiso100

عضو جدید
من امسال هیچی درس نخونده بودم برا ارشد ولی دوستایی که درس خونده بودن و با تراز بالا توی انتخاب اول قبول شدن و الان با اسکیس رد شدن میتونستن تو انتخاب دومشون قبول بشن

این جمله شما از بدیهیاته . خوب؟ مگه من این حرف رو نقض کردم؟

Paradiso100

عضو جدید
برا من توی نتیجه ی آزمون زده: قبول عادي-شروع تحصيل درنيمسال دوم-بهمن ماه
مال شما زده مهر؟

برای من هیچی نزده زده قبولی عادی ینی مهر ماه . ببین 47 نفر قبول کرده احتمالا نصف اول واسه مهر ماه هست . شما رتبت چند شده

Paradiso100

عضو جدید
اینکه برای تئوری ارزش قائل بشن خوبه ولی نه با این روش . من الان ترازم از تهران غرب بالاتره ولی چون فقط توی علوم تحقیقات سنجیده شدم مردود شدم

بنده که عرض کردم اینکه در حق اون دوستان اجهاف شده شکی نیست . اما هر روشی یه معایبی داره . در کل این روش نسبت به روش سال قبل خیلی بهتره

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جمله شما از بدیهیاته . خوب؟ مگه من این حرف رو نقض کردم؟

خوب ؟؟
نقض نکردی ولی گفتی طرف وقتی چیزی بارش نیست که نباید بیاد دانشگاه خیلی از دوستان خیلی بارشونه ولی با این شیوه مسخره مجبور شدن که دانشگاه نیان
من خودم ترازم با انتخاب اولم که واحد قزوین بود زیاد تفاوت نداشت ولی الان با اسکیس از خیلی از بجه ها اونجا ترازم بالاتره (این تنها مشکل من نیست مشکل اکثر دوستان هستش )

Paradiso100

عضو جدید
خوب ؟؟
نقض نکردی ولی گفتی طرف وقتی چیزی بارش نیست که نباید بیاد دانشگاه خیلی از دوستان خیلی بارشونه ولی با این شیوه مسخره مجبور شدن که دانشگاه نیان
من خودم ترازم با انتخاب اولم که واحد قزوین بود زیاد تفاوت نداشت ولی الان با اسکیس از خیلی از بجه ها اونجا ترازم بالاتره (این تنها مشکل من نیست مشکل اکثر دوستان هستش )

دوست عزیز شما یکم فلسفه و منطق میخوندی متوجه میشدی . ببین هر گردویی گرده اما هر گردی گردو نیست ! شما بر عکس حرف متوجه شدی
بنده عرض کدم اون عده که تئوریشون خوب نیست نباید بیان دانشگاه . مخصوصا دانشگاههای بهتری مثل علوم تحقیقات . تهران مرکز . قزوین و ...
اما نگفتم اونی که ترازش مثلا خوب بوده اما انتخاب اول قبول نشده حقش همینه . اتفاقا میگم ترازش از انتخاب دوم بالاتر بوده و در حقش اجهاف شده و این یکم نقص کار رو نشون میده .

Arc370

عضو جدید
برای من هیچی نزده زده قبولی عادی ینی مهر ماه . ببین 47 نفر قبول کرده احتمالا نصف اول واسه مهر ماه هست . شما رتبت چند شده
رتبم 40 شده. چه حیففقط علوم تحقیقات این کارو کرده؟ پس کاش تهران مرکز زده بودم زودتر میخوندم تموم میشد میرفت پی کارش!! :razz::smile: نمیدونی ورودیهای بهمن الان باید چه کار کنند؟ اصلن لازمه کاری بکنند یا باید بذارن تا همون بهمن برن برا ثبت نام؟!

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما یکم فلسفه و منطق میخوندی متوجه میشدی . ببین هر گردویی گرده اما هر گردی گردو نیست ! شما بر عکس حرف متوجه شدی
بنده عرض کدم اون عده که تئوریشون خوب نیست نباید بیان دانشگاه . مخصوصا دانشگاههای بهتری مثل علوم تحقیقات . تهران مرکز . قزوین و ...
اما نگفتم اونی که ترازش مثلا خوب بوده اما انتخاب اول قبول نشده حقش همینه . اتفاقا میگم ترازش از انتخاب دوم بالاتر بوده و در حقش اجهاف شده و این یکم نقص کار رو نشون میده .

خوب منم از اول دارم میگم اگه میخواستن دو مرحله باشه باید مثل سراسری باشه

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من نتونستم ببینم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
کجا باید برم؟ مگه WWW.AZMOON.COM نیست؟

Paradiso100

عضو جدید
رتبم 40 شده. چه حیففقط علوم تحقیقات این کارو کرده؟ پس کاش تهران مرکز زده بودم زودتر میخوندم تموم میشد میرفت پی کارش!! :razz::smile: نمیدونی ورودیهای بهمن الان باید چه کار کنند؟ اصلن لازمه کاری بکنند یا باید بذارن تا همون بهمن برن برا ثبت نام؟!

پس دقیقا همونجوریه که گفتم احتمالا 18 نفر اول گفتن بیان مهر
18 نفر واسه بهمن
چند نفرم اضافه که اگه کسی ثبت نام نکرد اونا ثبت نام کنن
والله به نظرم یه زنگ به دانشگاه بزن ببین چی میگن . احتملا همون بهمن ثبت نام باشه اما واسه اطمنیان به نظرم برو دانشگاه

Arc370

عضو جدید
خوب منم از اول دارم میگم اگه میخواستن دو مرحله باشه باید مثل سراسری باشه

من با شما موافقم. این سورپرایزهای هر ساله ی کنکور دانشگاه آزاد و عدم برنامه ریزی و اطلاع رسانیش واقعا خارج از تحمل آدمه! روش امسالش ممکنه بهتر از پارسال بوده باشه ولی این بی برنامگی و بازیچه کردن دانشجوها تمومی نداره.

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها اگه کسی تا حالا از شرط بدون آزمون استفاده کرده میشه بگه چیکار باید بکنم؟تو دانشگامون از هرکی میپرسم میپیچونتم....معدلم18/40
امسال چون دانشگاه مدارکمو نفرستاده واسم زدن حذف بدلیل عدم دارا بودن سابقه مدرک
یکی بگه چیکار کنم که بهمن بتونم ازش استفائه کنم؟مرسی

دوستان....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا کسی اطلاعی نداره؟؟؟؟؟:(

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون..من با شماره امتحان اسکیس میرفتم...الان دیدم.منم همون واحد خوراسگان اصفهان اوردم...بچه ها به همه تبریک می گم...
دوستان یه سوالی من اگخه بخوام از بعد از عید برم باید رزرو کنم؟

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون..من با شماره امتحان اسکیس میرفتم...الان دیدم.منم همون واحد خوراسگان اصفهان اوردم...بچه ها به همه تبریک می گم...
دوستان یه سوالی من اگخه بخوام از بعد از عید برم باید رزرو کنم؟

خواهش میکنم عزیزم ;)
مبارکت باشه دوستم :gol:
بعد از عید ؟

mahdi_ghavidel

عضو جدید
بچه ها یه سوال نسبتا بی ربط  انصراف از دانشگاه چند روز طول میکشه من ارشدمو غیر اتنفاعی هم قبول شده بودم و ثپت نامم کردم اما الان میخوام برم قزوین باید مدارکمو از این دانشگته بگیرم بدم اون دانشگاه .نمیدونین انصراف چقدر طولمیکشه .اذیت نکنن مدارکمو دیر بدن وقت ثپت نام بگذره؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا