+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MOHANDES_HASSANI

عضو جدید
حذف هیچ درسی به صلاح نیست دوستان
حتی زبان و مغناطیس
حداقل در حد توان میشه 15 تا 20 % جواب داد.

alikaka22

عضو جدید
تو تاپیک اتخاب رشته که هر چی پست دادیم کسی راهنماییمون نکرد

به هر حال من رتبم 121 قدرت شد چون خودم از تجربیات دوستان اینترنتی بهره بردم اگه کسی کمکی خواست در خدمتم

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

دوستان کسی کتاب معادلات گاج رو خونده!!؟ خوبه؟

توی نت که اینو پیدا کردم:

"براي تمامي گرايش ها،كتاب معادلات ديفرانسيل گاج،يك كتاب فوق العاده عالي است.
كتابي با حجم كم،اما بسيار پر محتوا.
با خواندن آن به راحتي ميتوانيد همه تست هاي معادلات را بدون استثنا جواب دهيد."

"معادلات گاج عالیه من استفاده کردم و هر 5تا سوال معادلات امسال را درست زدم".(البته از گروه مکانیک)

آخرین ویرایش:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من سوال مهمی دارم و سریعتر باید تصمیم بگیرم.لطفا جواب بدین.نمیدونم درست میپرسم یا نه.منظورم مکان سوال هست.اما تاپیکش که برای ارشدی های 92 هست اما......
من میخوام کلاس حضوری برم مدار الکتریکی.اما بین اساتیدی که میگم تردید دارم.ممنون میشم کمکم کنین تا انتخاب درستی داشته باشم:
/QUOTE]

مدیریت : هرگونه بحث در مورد کلاس کنکور ممنوع!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محمد جان شما از اسفند ماه(الان تقریبا 3ما و نیمه) فقط داری سر منابع بحث میکنی!
فک نمیکنی دیگه الان وقت درس خوندنه؟

Muhammad1986

عضو جدید
محمد جان شما از اسفند ماه(الان تقریبا 3ما و نیمه) فقط داری سر منابع بحث میکنی!
فک نمیکنی دیگه الان وقت درس خوندنه؟

سلام

ممنونم احسان جان!

من درسها رو به صورت موازی میخونم نه سری!!

الان هم دارم ریاضی مهندسی میخونم بعد از یه مدت دیگه میرسم به معادلات
نمیخوام وقتی رسیدم به معادلات وقتم تلف بشه و لنگ کتاب و منبع باشم به همین دلیل میخوام یه جوری خودم رو از دست این کتاب های معادلات آفاسی و نصیر که هر کدومشون اندازه پاره آجر هستن!! راحت کنم نمیخوام واسه 3 یا 4 تا تست کتاب 700 و اندی صفحه ای بخونم ادم باید cost benefit باشه!!(یکی از دوستام همین معادلات نصیر رو خونده بود میگفت هر سه تا تست معادلات رو غلط زدم!!)
میخوام یه کتاب کوچکتر بخونم تا علاوه بر معادلات برسم آمار و احتمالات مهندسی پارسه رو هم بخونم(به قول یکی از هم دوره ای هام که الان داره امریکا نفت میخونه دو تا تستم دو تا تسته!)
اگه کتاب معادلات نصیر یا آقاسی رو بخونم نمیرسم!

خلاصه ممنونم که بفکر بچه ها هستی

حالا کسی این معادلات گاج رو خونده!!؟
:)

آخرین ویرایش:

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی

سلام

ممنونم احسان جان!

من درسها رو به صورت موازی میخونم نه سری!!

الان هم دارم ریاضی مهندسی میخونم بعد از یه مدت دیگه میرسم به معادلات
نمیخوام وقتی رسیدم به معادلات وقتم تلف بشه و لنگ کتاب و منبع باشم به همین دلیل میخوام یه جوری خودم رو از دست این کتاب های معادلات آفاسی و نصیر که هر کدومشون اندازه پاره آجر هستن!! راحت کنم نمیخوام واسه 3 یا 4 تا تست کتاب 700 و اندی صفحه ای بخونم ادم باید cost benefit باشه!!(یکی از دوستام همین معادلات نصیر رو خونده بود میگفت هر سه تا تست معادلات رو غلط زدم!!)
میخوام یه کتاب کوچکتر بخونم تا علاوه بر معادلات برسم آمار و احتمالات مهندسی پارسه رو هم بخونم(به قول یکی از هم دوره ای هام که الان داره امریکا نفت میخونه دو تا تستم دو تا تسته!)
اگه کتاب معادلات نصیر یا آقاسی رو بخونم نمیرسم!

خلاصه ممنونم که بفکر بچه ها هستی

حالا کسی این معادلات گاج رو خونده!!؟
:)

اقا من زیاد پیشنهاد نمی کنم معادلات کم کار کنی یعنی ارزش معادلات با توجه به حجم درسیش نسبت به امار خیلی بیشتره . من اگه جای شما بودم قطعا معادلاتو خوب خوب می بستم 4 تا تست خیلی هست . تازه معادلات ریاضی مهندسی و سیگنال در لاپلاس مشترک زیاد دارن (حتی با یک طرفه و دو طرفه بودن) یا معادلات نصیر یا پارسه به تشخیص خودت
یه چیز دیگه هم این که به نظرم خیل بهتره هم زمان درسای مهمو پوشش بدی شما فرض کن 3 ماه وقت گذاشتی مهندسی و خوب یاد گرفتی بعد رفتی معادلات .یادت میره. تمام نکته کنکور مفهومی یاد گرفتن و زیاد تست کار کردنه.یکی از بچه ها الکترونیکو تابستون اول بست بعد ولش کرد تا دو ماه بعد.اخرشم 20 درصد زد
باز خودت بهتر میدونی

saman7802

عضو جدید
من چندتا اشكال درسي دارم لطف كنيد اگه مقدوره كمكم كنيد
1. آسون ترين راه براي تعيين نوع ميرايي سيستم چيه (روش حل اينجور سوالا)؟
2. در تستي روي سوال گفته ضريب k را براي اينكه درحالت ماندگار دامنه ولتاژ خروجي كراندار گردد؟( مدار شامل يك سلف ويك خازن و مقاومت ويك منبع جريان وابسته و يك منبع جريان مستقلsint هست.(خروجي از دوسر سلف هست)...(روش حل )
3.وقتي سوال ميده در چه فركانسي متغير خروجي و ورودي همفاز ميشه يعني چيكار كنيم براي حل سوال؟
4. بعضي تستا گفته مقدار k براي اينكه مدار پايدار نمايي بشه يا داراي نوسانات پايدار باشه؟
اينجا گذاشتم چون اين تاپيك فعالتره تاپيك مدارو كسي تحويل نميگيره

HassanRouhi

عضو جدید
سلام
مدیریت : بحث در مورد کلاس های کنکور در این تاپیک ممنوع است

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MOHANDES_HASSANI

عضو جدید
سلام
من هم پایه ضعیفی در مغناطیس داشتم
با 10 پاس کردم
اما دی وی دی های کلاس آقای باغستانی رو
با کتاب مدرسان شریف (تکمیلی جزوه پارسه عبدالعالی )
خوندم خیلی بهتر شدم اگه کنکور یه نوبتی نبود بیشتر میزدم
33 در صد زدم سوالای مغناطیس خیلی روتینه
;)

henn

عضو جدید
سلام
با 10 پاس کردم
;)
من که اصلا مغناطیس رو نخوندم همنطوری تستهاشو زدم شد 17 درصد :D

Linkinkurd

عضو جدید
منظورم این بود که معدل خیلی تاثیر داره!

با این حرفا من کلا ناامید شدم! معدلم 14.40 هستش و تازه میخوام از تابستون شروع کنم به خوندن. با این اوصاف باید قید قبولی رو بزنم دیگه؟ یکی گفته بود بخاطر معدل 2000 رتبه نسبت به دوستش کمتر شده! چه خبره آخه!

یونس313

عضو جدید
با این حرفا من کلا ناامید شدم! معدلم 14.40 هستش و تازه میخوام از تابستون شروع کنم به خوندن. با این اوصاف باید قید قبولی رو بزنم دیگه؟ یکی گفته بود بخاطر معدل 2000 رتبه نسبت به دوستش کمتر شده! چه خبره آخه!

سلام
در مورد معدل در رتبه های پایین اونطور تاثیر نمی گزاره . در کارنامه زیر معدل شخص مثل شما بوده و تازه دو درس مغناطیس و زبان رو سفید زده . البته ایشان بقیه درس ها رو خیلی عالی زده . جهت اطلاع بیشتر از دکتر بابک رستمی www.babakrostami.net بپرس . ایشان از برترین ها در مشاوره و برنامه ریزی هستند .

KARNAME.jpg

موفق باشید

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
با 10 پاس کردم
;)
یعنی DVDها کار کلاس رو انجام میدن؟
من پایه مغناطیسم ضعیفه و تصمیم داشتم که کلاس بنویسم. نظرتون چیه؟
این DVD رو از کجا میشه تهیه کرد؟

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MOHANDES_HASSANI

عضو جدید
سلام
البته که کلاس بهتره اما من امکان رفتن به
کلاس رو نداشتم آخه شهرستانم
و صد البته زحمت خودت شرکه کلاس به
تنهایی که چاره ساز نیست یا چند تا
دی وی دی اما به هر حال برای ما هایی که
مغناطیس رو تو دانشگاه خوب کار نکردیم
باس یه جورایی جبرانش کنیم دیگه
من از مهندس یوسف تبار تهیه کردم
بازم میگم بجز دی وی دی یا کلاس و
جزوه تلاش خودت بیشتر شرطه.

یونس313

عضو جدید
دوستان در همایش های که دکتر رستمی در سراسر ایران به صورت رایگان بر گزار می کنه شرکت کنید . در این سخنرانی که حدود 3 ساعت هست به نحوه درست مطالعه و ....
جهت آگاهی بیشتر به www.babakrostami.net مراجعه کنید .

آخرین ویرایش:

یونس313

عضو جدید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

یونس313

عضو جدید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MOHANDES_HASSANI

عضو جدید
دوستان
طبق آخرین اخبار گویا برای دفتر چه اصلاحیه
میخواد بیاد و مهلت انتخاب رشته تمدید میشه

Linkinkurd

عضو جدید
سلام
در مورد معدل در رتبه های پایین اونطور تاثیر نمی گزاره . در کارنامه زیر معدل شخص مثل شما بوده و تازه دو درس مغناطیس و زبان رو سفید زده . البته ایشان بقیه درس ها رو خیلی عالی زده . جهت اطلاع بیشتر از دکتر بابک رستمی www.babakrostami.net بپرس . ایشان از برترین ها در مشاوره و برنامه ریزی هستند .

مشاهده پیوست 100032

موفق باشید

ممنون بابت جوابتون.
ولی این کارنامه که گذاشتید درصداش نجومیه! من شاید فقط زبان رو بتونم 60 بزنم.
بنظرتون 14.40 معدل خیلی کمیه؟ من یه رتبه در سطح 1200 1300 میخوام که بتونم روزانه قدرت یه چیزی قبول شم جاش اهمیت نداره!

MOHANDES_HASSANI

عضو جدید
ممنون بابت جوابتون.
بنظرتون 14.40 معدل خیلی کمیه؟ من یه رتبه در سطح 1200 1300 میخوام که بتونم روزانه قدرت یه چیزی قبول شم جاش اهمیت نداره!
سلام
معدل من با ضریب شده 13.62
زیاد نگران نباش
برای رتبه های زیر 100 خیلی تاثیر داره
رتبه 1073

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
ممنون بابت جوابتون.

دوست خوبم من به شما اینو میگم فرض کن خیلی تاثیر داشته باشه (که نداره)خوب ایا دیگه بی خیال کنکور میشی؟قاعدتا نه ولی اذیتت میکنه.پس بررسی اینکه چقدر تاثیر گذار هست در اخر جز تضعیف روحیه اثری نداره و شما معدلو کاریش نمی تونی بکنی.پس غصه اونو نباید خورد. شما کاری که ازت بر میاد اینه که ماکزیمم تلاشتو باید بکنی (جدای این که چقدر تاثیر داره معدل)
خبر من به شما اینه که بله تاثیر داره ولی به راحتی قابل جبران هست نمونش هم خودمم که 13.3 معدلم بوده خیلی ها که معدلشون بالاست تو کنکور کم کاری می کنن که شانس شمارو زیاد میکنه نمونه دیگش هم یکی از بچه ها که با معدل 12 600 700 شده بود.نگرانی ابدا نداره در صورت تلاش مناسب.پیشنهادم اینه که اصلا بهش فکر نکن و به قول خارجی ها just do your best!:)

اقا یه چیز دیگه اینکه من به شما قول میدم اگه با این پروسه بری جلو که بگی رتبه 1200 1000 می خوام صد درصد رتبت 3000 2000 میشه!یعنی شما قلتو رو هر چی بزاری اصولا بیشتر میشه .باید بگی من دو رقمی می خوام. جدی می گم. عهد کن من دو رقمی یا 200 300 می خوام وبه همون اندازه تلاش کن در اون صورت در بدترین حالت میشی 1000! سطح توقع رو از من میشنوی نیار پایین

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.