ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
برای کسی که ساکن مشهد هست طراحی کاربردی فردوسی بهتره یا علم و صنعت؟ ارزش داره به خاطر علم و صنعت پاشی بری اونور ایران؟!!
هرکدوم برای تو مزایا و معایبی داره
باید ببینی کجا میخوای زندگی کنی
کجا میخوای کار کنی
هدفت موندنه با رفتن
و خیلی چیزای دیگه
به هرحال علموص کمی از فردوسی بالاتره از لحاظ اسم!
اما خودت بهتر از هرکسی میدونی که تو مشهد باشی بهتر میتونی پول در بیاری یا بیای تهران!
اگر هم بخوای بری باز خودت بهتر میدونی تو مشهد با اون اساتید بهتر مقاله میتونی بدی یا تو تهران!

bndsms

عضو جدید
دوستان چند تا سوال دارم امیدوارم تا قبل از اینکه مهلت انتخاب رشته تموم شه جواب بدین :smile:

1 - اگه مثلا من یک دانشگاه شبانه همراه یک انتخاب مالک اشتر قبول شم میتونم هر کدوم از 2 تا رو برم ؟

2 - اعتبار مدرک دانشگاه مالک اشتر چجوریاس در حد دولتیه یا خیلی پایینتر از ایناس ؟

3 - شهریه دانشگاه مالک اشتر ( شبانه ) حدودا چقدره ؟ غیر انتفاعی - پیام نور و بین الملل چطور ؟ (میدونم جدولشو پشت دفترچه زده اما با توجه به تجربه شما یه تخمین کلی میخوام )

4 - آیا مدرک گرفتن از دانشگاه مالک اشتر بعد ها برای گرفتن مهاجرت به دانشگاه خارجی یا گرفتن دکترا مشکلی ایجاد میکنه ؟

5 - قبول شدن در دوره های بین الملل - مجازی - غیرانتفاعی و پیام نور اما نرفتن محرومیت از کنکور بعد رو به دنبال داره ؟ مالک اشتر چطور ؟

6 - با توجه به اینکه مدرک کارشناسیم جامدات بود اگه مثلا شبانه یا غیر انتفاعی تبدیل انرژی قبول شدم مشکلی برام پیش نمیاد ؟ بازار کار طراحی بهتره یا تبدیل؟

7 - ترتیب اعتبار مدرک کارشناسی ارشد برای مالک اشتر ، غیرانتفاعی ، پیام نور ، بین الملل ، مجازی رو برام بگید .

میدونم سوالا زیاد شد اما امیدوارم یک جوانمرد پیدا بشه تا با جواب دادن به این سوالا تو این روزهای ناامید کننده کمکم کنه :(

متشکر

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان چند تا سوال دارم امیدوارم تا قبل از اینکه مهلت انتخاب رشته تموم شه جواب بدین :smile:

1 - اگه مثلا من یک دانشگاه شبانه همراه یک انتخاب مالک اشتر قبول شم میتونم هر کدوم از 2 تا رو برم ؟

2 - اعتبار مدرک دانشگاه مالک اشتر چجوریاس در حد دولتیه یا خیلی پایینتر از ایناس ؟

3 - شهریه دانشگاه مالک اشتر ( شبانه ) حدودا چقدره ؟ غیر انتفاعی - پیام نور و بین الملل چطور ؟ (میدونم جدولشو پشت دفترچه زده اما با توجه به تجربه شما یه تخمین کلی میخوام )

4 - آیا مدرک گرفتن از دانشگاه مالک اشتر بعد ها برای گرفتن مهاجرت به دانشگاه خارجی یا گرفتن دکترا مشکلی ایجاد میکنه ؟

5 - قبول شدن در دوره های بین الملل - مجازی - غیرانتفاعی و پیام نور اما نرفتن محرومیت از کنکور بعد رو به دنبال داره ؟ مالک اشتر چطور ؟

6 - با توجه به اینکه مدرک کارشناسیم جامدات بود اگه مثلا شبانه یا غیر انتفاعی تبدیل انرژی قبول شدم مشکلی برام پیش نمیاد ؟ بازار کار طراحی بهتره یا تبدیل؟

7 - ترتیب اعتبار مدرک کارشناسی ارشد برای مالک اشتر ، غیرانتفاعی ، پیام نور ، بین الملل ، مجازی رو برام بگید .

میدونم سوالا زیاد شد اما امیدوارم یک جوانمرد پیدا بشه تا با جواب دادن به این سوالا تو این روزهای ناامید کننده کمکم کنه :(

متشکر

اون جوانمرد منم:
1 - بلی میتونی
2 - اعتبارش همون سراسریه
3 - شهریه شبانش با دانشگاه های دیگه تو یه سحه ترمی 1200000
4- واسه دکترا خوندن تو داخل مشکلی نداره ولی خارج از کشور ارزش نداره ( به علت ت ح ر ی م بودن)
5 - بین الملل - مجازی -شبانه - غیرانتفاعی محرومیت نداره ولی مالک روزانه محرومیت داره.
6 - مشکلی پیش نمیاد فقط باید تلاش کنی تا خودت رو به بچه های اون گرایش برسونی از نظر دانش
7 - مالک اشتر معتبرتره.
8- بار آخرت باشه از این سوالای طولانی میپرسی!:cool:

bndsms

عضو جدید
اون جوانمرد منم:
1 - بلی میتونی
2 - اعتبارش همون سراسریه
3 - شهریه شبانش با دانشگاه های دیگه تو یه سحه ترمی 1200000
4- واسه دکترا خوندن تو داخل مشکلی نداره ولی خارج از کشور ارزش نداره ( به علت ت ح ر ی م بودن)
5 - بین الملل - مجازی -شبانه - غیرانتفاعی محرومیت نداره ولی مالک روزانه محرومیت داره.
6 - مشکلی پیش نمیاد فقط باید تلاش کنی تا خودت رو به بچه های اون گرایش برسونی از نظر دانش
7 - مالک اشتر معتبرتره.
8- بار آخرت باشه از این سوالای طولانی میپرسی!:cool:

دمت گرم . آقایی

4 سال مکانیک جامدات روزانه گیلان خوندم امید داشتم ارشدم حداقل گیلانو بیارم برا کنکورم تقریبا بد نخوندم البته عالی نخوندم اما در حدی بود که همین گیلانو بیارم اما کنکورها رو خراب کردم

2350 تبدیل 2600 طراحی 976 هوافضا

نمیدونم بمونم سال دیگه یا پیام نور و غیرانتفاعی و مالک اشتر بزنم برم :(

karim-mech

کاربر بیش فعال
دمت گرم . آقایی

4 سال مکانیک جامدات روزانه گیلان خوندم امید داشتم ارشدم حداقل گیلانو بیارم برا کنکورم تقریبا بد نخوندم البته عالی نخوندم اما در حدی بود که همین گیلانو بیارم اما کنکورها رو خراب کردم

2350 تبدیل 2600 طراحی 976 هوافضا

نمیدونم بمونم سال دیگه یا پیام نور و غیرانتفاعی و مالک اشتر بزنم برم :(

داداش گلم دیدی که سوالات چی بودن. تضمینی وجو نداره که سال بعد سوالات استاندارد باشه. بتونی جواب بدی و هزار اما و اگر
همه رو بزن تهش مالک اشتر هم بزن.هرچی که خیره پیش بیاد

bndsms

عضو جدید
داداش گلم دیدی که سوالات چی بودن. تضمینی وجو نداره که سال بعد سوالات استاندارد باشه. بتونی جواب بدی و هزار اما و اگر
همه رو بزن تهش مالک اشتر هم بزن.هرچی که خیره پیش بیاد

همون ریاضی باعث شد اعصابم خورد بشه بقیه درسا خصوصا جامداتو کم بزنم . آخرش ریاضی رو زدم 40 جامدات 13 :cry:

منم از همین میترسم که سال بعد اینجوری بشه باز . البته اگه خوب بخونم مطمئنم که اینقدر رسوایی به بار نمیاد اما نمیدونم اینقدر ارزش داره یه سال دیگه پاش وایسم ؟:(

من پیام نورو غیر انتفاعیو مالک شبانه رو میزنم فوقش نرم دیگه .

راستی 2 تا سوال دیگه به ذهنم رسید:D

طراحی کاربردی پیام نور تهران بهتره یا تبدیل غیر انتفاعی علوم و فنون بابل ؟

مالک شبانه - غیر انتفاعی و پیام نور وام میدن ؟

سپهررادمهر

عضو جدید
دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان......
دانشگاهی که هیچی ازش نمیدونم و نمیدونم اونا باید در چه اولویتی قرار دهم؟

eebrahimif

عضو جدید
کسی که کارشناسی سیالات رو داره اگر بخواد ایرو دینامیک بره چند واحد پیش نیاز می خورد

eebrahimif

عضو جدید
کسی که کارشناسی سیالات رو داره اگر بخواد ایرو دینامیک بره چند واحد پیش نیاز می خوره

Sa2011

عضو جدید
لطف مي كنيد درصد هاتون رو مخصوصا تو گرايش طراحي كاربردي بزارين؟

tick taack

عضو جدید
سلام. بچه ها کسی میدونه برای شبانه علم و صنعت و امیر کبیر بیومکانیک چه رتبه ای حدودا لازمه؟ اول سهند بیو مکانیک بزنم یا علم و صنعت؟ یا امیر کبیر؟

tick taack

عضو جدید
کسی که کارشناسی سیالات رو داره اگر بخواد ایرو دینامیک بره چند واحد پیش نیاز می خوره

برای این باید بتونی لیست درس هارو پیدا کنی. برو سایت دانشگاهی که این گرایش رو داره معمولا فایل دروس هست و توش نوشته چه درسایی باید جبرانی خوانده شه.

aran fat

عضو جدید
ولی نامردا به هیچ اعتراضی توجه نکردنا. خیلی نامردی کردن:razz:

اره دادا من یکی که خیلی داغونم دلم به اعتراض خوش بود از اونم نا امید شدم:w47:
اصلا حال هیچ کاریو ندارم هر کدوم از دوستام میبینه میگه:wallbash: معتاد شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

masoud612

عضو جدید
من هنوز انتخاب رشته نكردم. :surprised: روزانه هاي بيومكانيك (سهند) ، مهندسي خودرو ، محركه ، و سيستم هاي تعليق رو احتمال بيشتر قبول شم بنظرتون اول شب طراحي تبريز رو بزنم يا اينارو؟

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من تو انتخاب رشته بین روزانه سهند تبریز و شبانه تبریز موندم کدومو اول بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟راهنمایی کنید لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام من تو انتخاب رشته بین روزانه سهند تبریز و شبانه تبریز موندم کدومو اول بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟راهنمایی کنید لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا کریم نظرتو بده؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
آقا کریم نظرتو بده؟

دادا شما اهله تبریزی پس خوابگاه + غذای دانشاگهی واست هزینه نداره . فقط میمونه پول ترم که اونم 70 درصدش وامه.
حدودا ترمی باید 500 بریزی. در ضمن اگه سهند قبول شی با رفت و آمد وغذا همین حدود واست درمیاد.
مدرک تبریز اعتبارش خیلی بالاتره.

juliosezar

عضو جدید
بچه ها یه سوال.شبانه مثل روزانه محدودیت نداره یعنی یکی میتونه قبول بشه ولی نره،خب این وسط حق یه عده از افراد که ممکنه بخوان برن شبانه ضایع میشه.یعنی اون شبانه ای که یکی آورده و نمیره اگه کس دیگه ای میاورد حتماً میرفت.برای این وضعیت قانونی وجود نداره؟؟؟؟

navid8776

عضو جدید
بچه ها یه سوال.شبانه مثل روزانه محدودیت نداره یعنی یکی میتونه قبول بشه ولی نره،خب این وسط حق یه عده از افراد که ممکنه بخوان برن شبانه ضایع میشه.یعنی اون شبانه ای که یکی آورده و نمیره اگه کس دیگه ای میاورد حتماً میرفت.برای این وضعیت قانونی وجود نداره؟؟؟؟

اگه کسی نره احتمالا دانشگاه واسه تکمیل ظرفیت میگیره دوباره

karim-mech

کاربر بیش فعال
این یعنی چی؟؟؟؟مگه نگفته توی مدرک روزانه و شبانه قید نمیشه؟؟؟پس شما منظورت از این حرف چیه؟؟؟

میتونی بزنی و نری و حق یکی دیگه رو ضایع کنی. هیچ قانونی وجود نداره.
تو مدرک روزانه یا شبانه نوشته نمیشه.

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
دادا شما اهله تبریزی پس خوابگاه + غذای دانشاگهی واست هزینه نداره . فقط میمونه پول ترم که اونم 70 درصدش وامه.
حدودا ترمی باید 500 بریزی. در ضمن اگه سهند قبول شی با رفت و آمد وغذا همین حدود واست درمیاد.
مدرک تبریز اعتبارش خیلی بالاتره.
مرسی داش کریم

navid8776

عضو جدید
میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟؟یعنی دوباره انتخاب رشته صورت میگیره؟؟؟

آره دقیقا
سازمان سنجش آخرای شهریور یا اوایل مهر یه اطلاعیه میده که مثلا این دانشگاه ها در این رشته ها ...نفر ظرفیت داره بعدش دوباره انتخاب رشته میکنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا