دروغ ممنوع

*moonlight girl*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
چند تا دوست دختر یا دوست پسر داشتید یا دارید تا الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راست بگید هاااااااااااااااااااااا:biggrin::biggrin:

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نزنین این حرفو. پسرای خوب خیلی زیادن. تازه تعریف پسر خوب یا کلا آدم خوب در نظر من و بقیه هم فرق میکنه.
فقط و فقط کافیه نیمه ی خودتونو پیدا کنین. شاید تا حالا با آدمای نامناسب برخورد داشتین. دلیل نمیشه همه بد باشن.
من ایمان دارم هنوز پسرای خوب زیادن. دخترای خوب هم تاااااا دلتون بخواد!;)

*moonlight girl*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نزنین این حرفو. پسرای خوب خیلی زیادن. تازه تعریف پسر خوب یا کلا آدم خوب در نظر من و بقیه هم فرق میکنه.
فقط و فقط کافیه نیمه ی خودتونو پیدا کنین. شاید تا حالا با آدمای نامناسب برخورد داشتین. دلیل نمیشه همه بد باشن.
آره خوب پسر خوبم هست اما خیلی کمه البته دختر خوبم کم شده ولی باز تعدادشون زیادتر از پسر هاست

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از اون آدمایی نیستم که وقتی یه دختر باهام حرف میزنه سرمو بندازم پایین و نگاهش نکنم . اینو گفتم تا نگین افراطیه.
ولی من تا الان هیچی دوست دختر نداشتم چون وقت ندارم و میدونم که الان قصدازدواج ندارم. پس با حاساسات یه دختر بازی نکردم ، نمیکنم و نخواهم کرد.!!

*moonlight girl*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از اون آدمایی نیستم که وقتی یه دختر باهام حرف میزنه سرمو بندازم پایین و نگاهش نکنم . اینو گفتم تا نگین افراطیه.
ولی من تا الان هیچی دوست دختر نداشتم چون وقت ندارم و میدونم که الان قصدازدواج ندارم. پس با حاساسات یه دختر بازی نکردم ، نمیکنم و نخواهم کرد.!!
آورین پسر خوب:D

rzha

عضو جدید
درسته ولی پسری که خوب باشه از در دوستی با یه دختر وارد نمیشه و با احساساتش بازی نمیکنه:cry:

rzha

عضو جدید
بله در خوب بودن شما شکی نیست;)

malmal_r

عضو جدید
بله در خوب بودن شما شکی نیست;)

بابا تو این دوره زمون کی فکر احساسات دختر یا پسر مرده!!!!
همشون یه هوس زودگذره!!!!
خدا میگه در فکر روابط پنهایی و اشکار برنیایید زیرا جزای انرا همم در اخرت و هم در دنیا خواهید و این عزاب دامنگیر فرزندانتان خواهد شد
اره من یه دوست دارم ولی نه مرده نه زن اون خالق مردو زنه

در ضمن این دوره در هر 20پسری دوتا حسابین و هر 40ت دختری 0.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا راست میگم اصلتا اغماز نمیکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عشق است خدااااااااااااااااااااااااااااا

rzha

عضو جدید
همشون یه هوس زودگذره!!!!
خدا میگه در فکر روابط پنهایی و اشکار برنیایید زیرا جزای انرا همم در اخرت و هم در دنیا خواهید و این عزاب دامنگیر فرزندانتان خواهد شد

در ضمن این دوره در هر 20پسری دوتا حسابین و هر 40ت دختری 0.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینا شعار نیستن خدایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جونم بچه های راست گو,
منم تا حالا با دختری دوست نبودم,
به عنوانه یک پسر به دخترا پیشنهاد میکنم با هیچ پسری دوست نباشن چون قصد اونا از دوستی معمولا همون قصد شما نیست, میفهمید که؟؟؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای جونم بچه های راست گو,
به عنوانه یک پسر به دخترا پیشنهاد میکنم با هیچ پسری دوست نباشن چون قصد اونا از دوستی معمولا همون قصد شما نیست, میفهمید که؟؟؟

چه صادقانه:D
راست میگه

rzha

عضو جدید
ای جونم بچه های راست گو,
ممنون از توصیه تون:gol:

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیگه الان همه دخترا شما پسرا رو میشناسن .
ولی نمیدونم چرا بازم خام حرفای شما میشن:razz:

يه دور داستان فيل در تاريكي رو بخون
من هم از يكي ضربه خوردم ولي اين نتيجه گيري رو ندارم

*moonlight girl*

عضو جدید
کاربر ممتاز
همشون یه هوس زودگذره!!!!

اینو قبول دارم که عشق است خداااااااااااااااا
منم عاشقشم ..............
ولی این که میگی از 40 تا دختر 0.5 تا خوبن اصلا درست نیست برعکس پسرخوب نیست دختر خوب زیاده راست میگم البته دختر بدم هست شک نکن:redface:

*moonlight girl*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جونم بچه های راست گو,
مرسی از نظرتون اره منم خودم میدونم به خاطر این با کسی نبودم شما هم کار خوبی میکنی آورین;)