سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
با سلام،
از کجا می دونید که اون 500 تای دیگه ویروس هستن؟
با سلام
داخل هر پوشه یه فایل exe همنام همون پوشه ساخته شده و آنتی ویروس قادر به delete کردن اونها نیست.
وقتی اسکن میکنم و پاکسازی اتوماتیک رو میزنم این پیام رو میده

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    9.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام
داخل هر پوشه یه فایل exe همنام همون پوشه ساخته شده و آنتی ویروس قادر به delete کردن اونها نیست.
show report رو بزنید و فایل رو برام بفرستید! احتمالاً مشکلی هست که نمی تونه حذفشون کنه!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام IDM نصب کردم
بعد از چند مدت که از دانلود میگذره دانلود خود به خود قطع میشه و برنامه 98 درصد از CPU رو اشغال می کنه!
کسی می دونه مشکل چیه؟

alimka

عضو جدید
با سلام

دوست عزیز اگه اینطوریه که این ویندوز از دست رفتست برای احیاش تقلای الکی نکنید ! راحترین راه تعویض ویندوز هست و صد البته بعد از اون یه ویروس کشی کامل !
حالا این ویروس هر چی که هست در آنتی ویروس هم رخنه کرده و آنتی ویروس حتی با آپدیت هم قادر به نابودسازیش نیست ! در ضمن این آنتی ویروس ممکنه دیوانه وار بعضی از اطلاعاتتون رو هم به اشتباه پاک کنه !

1trust

عضو جدید
سلام
دوستان من مشکلی در اجرای مرورگر اینترنت دارم.فایل ddl آن پاک شده نمیدانم باید چه کنم .ممنون از راهنمایی شما

ruhina

عضو جدید
سلام من از دیشب ***** شکن گرفتم بهم یه سایت معرفی کردن که برنامشو بردارم ولی پیدا نمیکنم کسی میدونه جیکار کنم؟svr2.hostorder.net

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من از دیشب ***** شکن گرفتم بهم یه سایت معرفی کردن که برنامشو بردارم ولی پیدا نمیکنم کسی میدونه جیکار کنم؟svr2.hostorder.net
ساکس گرفتید ایا ؟اگه اینطوره برنامه ی proxifier رو باید دانلود کنین و اطلاعاتی که بهتون دادن رو در اون وارد کنین ..اگه وی پی ان باشه هم که کانکشن رو براتون میفرستن برنامه ای نمیخواد ..

1trust

عضو جدید
راحت ترین راه نصب مجدد مرورگر هست !
مرسی از پاسخ
راستش من دوباره مرورگر رو هم نصب کردم اما مشکل اینجاست که اصلا وقتی روش کلیک میکنیم باز نمیشه
به یک برنامه نویس گفتم اون رو کامپیوترم دید بعد گفت که فایل ییم پاک شده ! دوباره ویندوز نصب کنید!
من اصلا نمیدونم فایلی که میگه چی هست و اینکه حالا نمیشه به خاطر این یدونه فایا که باعث شده مرورگر باز نشه کل ویندوزو عوض نکرد؟!

alimka

عضو جدید
مرسی از پاسخ
راستش من دوباره مرورگر رو هم نصب کردم اما مشکل اینجاست که اصلا وقتی روش کلیک میکنیم باز نمیشه
به یک برنامه نویس گفتم اون رو کامپیوترم دید بعد گفت که فایل ییم پاک شده ! دوباره ویندوز نصب کنید!
من اصلا نمیدونم فایلی که میگه چی هست و اینکه حالا نمیشه به خاطر این یدونه فایا که باعث شده مرورگر باز نشه کل ویندوزو عوض نکرد؟!

حالا اون چی گفته شمام که درست نمیگید خدا میدونه اول از ارور یه عکس بگیرید و قرار بدید تاکمکتون کنیم !
یه مرورگر دیگه نصب کن ببین مشکلت حل میشه یا نه !
اگه نشد یه سیستم رستور بزن اگه بازم جواب نداد اونوقت ویندوز عوض کن !

1trust

عضو جدید
حالا اون چی گفته شمام که درست نمیگید خدا میدونه اول از ارور یه عکس بگیرید و قرار بدید تاکمکتون کنیم !
یه مرورگر دیگه نصب کن ببین مشکلت حل میشه یا نه !
اگه نشد یه سیستم رستور بزن اگه بازم جواب نداد اونوقت ویندوز عوض کن !
ببخشید اشتباه تایپ کردم!گفت فایل ddl پاک شده.

در مورد مرورگر, یک موزیلا نصبه ویک اکسپلورر ,روی آیکون که کلیک میکنم صفحه ای باز نمیشه!
اتصال شبکه را چک کردم کانکت هست
یک مرورگر نسخه ی آخر از اینترنت اکسپلورر رو هم نصب کرد باز همون داستان!

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

در مورد مرورگر, یک موزیلا نصبه ویک اکسپلورر ,روی آیکون که کلیک میکنم صفحه ای باز نمیشه!
احتمالا باید ویندوز عوض کنی

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام و تشکر
با سلام،
به احتمال زیاد فایل های مورد نظر از نوع سیستمی شدن و آنتی ویروس اجازه ی حذف این فایل ها رو نداره، در ضمن، این فایل ها تا وقتی که اجرا نشن خطری ندارن و فایل های اصلی، قبلاً حذف شدن!
راحت ترین کار اینه که فلش تون رو فرمت کنید و هر جایی ازش استفاده نکنید!
برای این که این فایل ها رو پاک کنید، دستورات زیر رو در محیط cmd تایپ کنید:
:X
(که x نام درایو فلشه)
*.* attrib -s -r /S
و یه بار دیگه اسکن رو انجام بدید!
بهتره از نرم افزاری مثل usb disk security هم در کنار آنتی ویروس استفاده کنید!

...ARASH...

عضو جدید
سلام دوستاي خوبم
يه مشكلي برام پيش اومده نميدونم چجوري حلش كنم
من كامپيوتر خونگيم دچار مشكل شده و وقتي روشنش ميكنم بالا نمياد
يعني پاور شروع به كار ميكنه ولي اون بوق ابتدايي كه هميشه در حالته عادي زده ميشد و ويندوز بالا ميومد زده نميشه
و پاور تنها كار ميكنه ، بوقي هم زده نميشه و صفحه مونيتور هم روشن نميشه....ممنون ميشم راهنماييم كنين

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوستاي خوبم
يه مشكلي برام پيش اومده نميدونم چجوري حلش كنم
من كامپيوتر خونگيم دچار مشكل شده و وقتي روشنش ميكنم بالا نمياد
يعني پاور شروع به كار ميكنه ولي اون بوق ابتدايي كه هميشه در حالته عادي زده ميشد و ويندوز بالا ميومد زده نميشه
و پاور تنها كار ميكنه ، بوقي هم زده نميشه و صفحه مونيتور هم روشن نميشه....ممنون ميشم راهنماييم كنين

با سلام،
کیس رو باز کنید و تمام قطعات رو به جز کارت گرافیک جدا کنید! یعنی همه ی اسلات های PCI رو خالی کنید، کابل برق هارد و سی دی رام ها رو جدا کنید و هر چیز دیگه ای!
حالا سیستم رو روشن کنید و تست بگیرید!
اگه تغییری نداشت، خاموشش کنید، بایوس رو ریست کنید و دوباره تست بگیرید! برای این کار می تونید از دفترچه ی مین بورد کمک بگیرید و جامپر مربوطه رو پیدا کنید و طبق دستورالعمل عمل کنید! اما درآوردن باتری و روشن نگه داشتن سیستم برای چند دقیقه هم اغلب کافیه!
اگه بازم فرقی نکرد، مشکل سی پی یو یا مین بورد دارید!

...ARASH...

عضو جدید
با سلام،
کیس رو باز کنید و تمام قطعات رو به جز کارت گرافیک جدا کنید! یعنی همه ی اسلات های PCI رو خالی کنید، کابل برق هارد و سی دی رام ها رو جدا کنید و هر چیز دیگه ای!
حالا سیستم رو روشن کنید و تست بگیرید!
اگه تغییری نداشت، خاموشش کنید، بایوس رو ریست کنید و دوباره تست بگیرید! برای این کار می تونید از دفترچه ی مین بورد کمک بگیرید و جامپر مربوطه رو پیدا کنید و طبق دستورالعمل عمل کنید! اما درآوردن باتری و روشن نگه داشتن سیستم برای چند دقیقه هم اغلب کافیه!
اگه بازم فرقی نکرد، مشکل سی پی یو یا مین بورد دارید!

بي نهايت ممنونم دوسته عزيز از پاسخ گوييتون
بذار برم امتحان كنم ببينم چي ميشه

alimka

عضو جدید

اول از همه یه سیستم ریستور بکن اگه نشد بعد ویندوز رو عوض کن

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
با سلام،
به احتمال زیاد فایل های مورد نظر از نوع سیستمی شدن و آنتی ویروس اجازه ی حذف این فایل ها رو نداره، در ضمن، این فایل ها تا وقتی که اجرا نشن خطری ندارن و فایل های اصلی، قبلاً حذف شدن!
راحت ترین کار اینه که فلش تون رو فرمت کنید و هر جایی ازش استفاده نکنید!
برای این که این فایل ها رو پاک کنید، دستورات زیر رو در محیط cmd تایپ کنید:
:X
(که x نام درایو فلشه)
*.* attrib -s -r /S
و یه بار دیگه اسکن رو انجام بدید!
بهتره از نرم افزاری مثل usb disk security هم در کنار آنتی ویروس استفاده کنید!
این کار رو کردم ولی حذف نشدن
باید یکی یکی حذف کنم؟؟
این نرم افزار چهمزیتی بر آنتی ویروس داره؟

1trust

عضو جدید
اول از همه یه سیستم ریستور بکن اگه نشد بعد ویندوز رو عوض کن
ببخشید من نمیدونم سیستم ریستو چیه و چجوری!؟
مربوط به اون فایل ddl میشه؟راستش اونم نمیدونم!
ممکنه راهنمایی کنید
ممنونم از پاسخ

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
این کار رو کردم ولی حذف نشدن
باید یکی یکی حذف کنم؟؟
این نرم افزار چهمزیتی بر آنتی ویروس داره؟
آنتی ویروس آپدیته؟ بعد از اجرای دستور، خطایی نگرفت و انجام شد؟ خودتون به صورت دستی می تونید یکی از فایل ها رو حذف کنید؟ نرم افزاری که معرفی کردم، با سرعتی بیشتر از هر آنتی ویروسی، فایل های مشکوک در ریشه ی دیسک هایی که به سیستم متصل می شن رو کشف و حذف می کنه پس می تونه خیلی کمک کنه!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
ببخشید من نمیدونم سیستم ریستو چیه و چجوری!؟
مربوط به اون فایل ddl میشه؟راستش اونم نمیدونم!
ممکنه راهنمایی کنید
ممنونم از پاسخ
با سلام،
بهتره که متن کامل خطایی که می بینید رو بنویسید یا ازش عکس بگیرید! همیشه نصب مجدد ویندوز، آخرین راه حله پس بهتره که اول راه های دیگه رو تست کنید!

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
آنتی ویروس آپدیته؟ بعد از اجرای دستور، خطایی نگرفت و انجام شد؟ خودتون به صورت دستی می تونید یکی از فایل ها رو حذف کنید؟ نرم افزاری که معرفی کردم، با سرعتی بیشتر از هر آنتی ویروسی، فایل های مشکوک در ریشه ی دیسک هایی که به سیستم متصل می شن رو کشف و حذف می کنه پس می تونه خیلی کمک کنه!
آپدیته.
بصورت دستی راحت حذف میشه.
این پیام ها رو دادI:\>attrib -s -r /s *.*
Not resetting hidden file - I:\New Folder (2)\USB_Secure_v1.5.0_[www.Downloadha.
Com]\USB_Secure_v1.5.0_[www.Downloadha.Com]\Thumbs.db
Unable to change attribute - I:\Thumbs.bd\con.{d3e34b21-9d75-101a-8c3d-00aa001a1
652}
Not resetting hidden file - I:\Thumbs.bd\desktop.ini
Not resetting hidden file - I:\????\????\???? ???\13910424\office\excel\~$Book2.
xlsx
Not resetting hidden file - I:\????\????\???? ???\15???91\excel\~$Book2.xlsx
Not resetting hidden file - I:\????\????\???? ???\office\excel\~$Book2.xlsx
Not resetting hidden file - I:\?????\word\???? ??????\Thumbs.db
Not resetting hidden file - I:\?????\word\Thumbs.db
Not resetting hidden file - I:\?????\??????? ??\????\?? ????\attachments-nysjier
l\Thumbs.db

1trust

عضو جدید
با سلام،
بهتره که متن کامل خطایی که می بینید رو بنویسید یا ازش عکس بگیرید! همیشه نصب مجدد ویندوز، آخرین راه حله پس بهتره که اول راه های دیگه رو تست کنید!
سلام
ممنونم پاسخ دادید
راستش خطا(ارور) نمیده بلکه سیستم دیگه ای که به شبکه وصل هست ؛هرچه روی آیکون موزیلا ویا اکسپلورر کلیک میکنم تا پیج باز شود هیچ اتفاقی نیمی افته! یعنی مرورگر باز نمیکنه
یک نسخه ی جدید نصب کردم آن هم کلیک کردم اتفاقی نیوفتاد!

alimka

عضو جدید
سلام
ممنونم پاسخ دادید
راستش خطا(ارور) نمیده بلکه سیستم دیگه ای که به شبکه وصل هست ؛هرچه روی آیکون موزیلا ویا اکسپلورر کلیک میکنم تا پیج باز شود هیچ اتفاقی نیمی افته! یعنی مرورگر باز نمیکنه
یک نسخه ی جدید نصب کردم آن هم کلیک کردم اتفاقی نیوفتاد!
آیا تا چند روز پیش سالم بود ؟
بعد از نصب یه برنامه این مشکل پیش اومد ؟
برای سیستم رستور از طریق زیر عمل کن !
Start Menu --> All Programs --> Accessories --> System Tools --> System Restore

بعد از اجرای سیستم رستور تیک گزینه اول یعنی .....Restore My Computer بزن بعد Next رو کلیک کن توی صفحه بعد تاریخی که این مشکل نبوده مثلا 10 روز پیش رو انتخاب کن یه روزی که System Checkpoint داشته باشه بعد next رو میزنی و بعد next به همین سادگی !
اگه رفع نشد بگو تا یه چیزه دیگه بگم که ویندوزم نخوای عوض کنی !

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
آپدیته.
بصورت دستی راحت حذف میشه.
این پیام ها رو دادI:\>attrib -s -r /s *.*
Not resetting hidden file - I:\New Folder (2)\USB_Secure_v1.5.0_[www.Downloadha.
Com]\USB_Secure_v1.5.0_[www.Downloadha.Com]\Thumbs.db
Unable to change attribute - I:\Thumbs.bd\con.{d3e34b21-9d75-101a-8c3d-00aa001a1
652}
Not resetting hidden file - I:\Thumbs.bd\desktop.ini
Not resetting hidden file - I:\????\????\???? ???\13910424\office\excel\~$Book2.
xlsx
Not resetting hidden file - I:\????\????\???? ???\15???91\excel\~$Book2.xlsx
Not resetting hidden file - I:\????\????\???? ???\office\excel\~$Book2.xlsx
Not resetting hidden file - I:\?????\word\???? ??????\Thumbs.db
Not resetting hidden file - I:\?????\word\Thumbs.db
Not resetting hidden file - I:\?????\??????? ??\????\?? ????\attachments-nysjier
l\Thumbs.db
تنظیمات آنتی ویروس تون چه طوریه؟ موقع پیدا کردن بدافزار ازتون سؤال می پرسه یا خودش کار لازم رو انجام می ده؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...ایمیلم یه جوری شده .
یه دستوری خوندم تو همین باشگاه که نوشته بود واسه بالا بردن امنیت ایمیل اینکارو بکنید فقط یادم میاد رفتم تو آپشن یه چیزیو سیو کردم یهو کلا صفحه تغییر کرده چیکار کنم مث اولش بشه؟؟
قبلا از راهنمائیتون تشکر میکنم...:)

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...ایمیلم یه جوری شده .یه دستوری خوندم تو همین باشگاه که نوشته بود واسه بالا بردن امنیت ایمیل اینکارو بکنید فقط یادم میاد رفتم تو آپشن یه چیزیو سیو کردم یهو کلا صفحه تغییر کرده چیکار کنم مث اولش بشه؟؟قبلا از راهنمائیتون تشکر میکنم...:)
دقیقا چجوری شده ؟ کدوم قسمت رو دست زدین؟

بالا