[گفت و گو] - رتبه کنکور ارشد مهندسی شیمی 91

elih

عضو جدید
ببین من که راضی نبودم از صعود فقط یکسری کد رشته برات میفرسته با سه خط توضیح که فلان دانشگاه از اونیکی بهتره چیزایی که خودت میدونی ولی اصلا درصد احتمال قبولی رو نمیده

فهیمه123

عضو جدید
سلام... بچها بنظرتون با 191 روزانه تهران میتونم بیارم؟چه دانشگاه و چه گرایشی؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه کمکم کنید و جواب بدین ؟؟

آخی عزیزم چرا یکی جواب ایشون رونمیده!!!!
به نظر من رو سمنان میشه حساب باز کنی بوشهر و کرمانشاه.رشت هم بزن.شبانه رشت رو که میاری.روزانه مشهد هم آنچنان طرفدار نداره به ترتیب اولویت بندی خودت 100تا رو پر کن.قبولی بابا.

aminkhan

عضو جدید
بنظرتون با 670 میتونم کجاها بیارم...یکی میگه نانو شیراز میاری یکی میگه صنعتی شیراز میاری یکی میگه نمیاری...حسابی گیج شدم،اصلا معلوم نیست!!!!با این رتبه شیراز و صنعتی شیراز چیزی امید هست؟
بعد بنظر دوستان نانو شیراز بهتره یا گاز و پیشرفته صنعتی شیراز؟ازهر لحاظی که میدونین...مثل کار و مدرک و...

در ضمن بنظرتون نانو چه جور رشته ای هست؟کار اصلا داره یا نه؟ارزش داره یا نه؟میدونم که برای دیکترا میشه باهاش شیمی هم رفت ولی برای کار با فوق لیسانسش نمیدونم...دوستانی که میدونن لطف کنن بگن...
بازم ممنون

درضمن در جواب یکی از دوستان پارسال یکی از دوستام با 1030 هم شبانه پدیده های انتقال صنعتی اصفهان را آورده بود!!!!:surprised::surprised:

aminkhan

عضو جدید
سلام
به سایت http://www.soud.mahan.ac.ir مراجعه کنید. شما چه عضو ماهان باشید و چه نباشید اونجا یه انتخاب رشته پیشنهادی به شما داده میشه. البته اونطوری که من از حرف های بچه های دیگه سایت فهمیدم 25000 تومن باید پرداخت بشه و ازش هم راضی نبودن. من خودم هنوز این کار رو نکردم. این فقط در حد یه پیشنهاده. صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
موفق باشید.

خداییش مگه اینا میخاهن معجزه بکنن که انتخاب میکنن!!!...خود طرف هر رشته وشهری را که علاقه داشته باشه و دوست داشته باشه میزنه،اگه به نمره اش بخوره میاره و اگه نخوره نمیاره مگه غیر از اینه....

asma_rosie

عضو
خداییش مگه اینا میخاهن معجزه بکنن که انتخاب میکنن!!!...خود طرف هر رشته وشهری را که علاقه داشته باشه و دوست داشته باشه میزنه،اگه به نمره اش بخوره میاره و اگه نخوره نمیاره مگه غیر از اینه....
امین خان کاملا با شما موافقم .این آموزشگاههام برا ملت کیسه دوختن.

asma_rosie

عضو
خستگی این مدتی که درس خوندم به تنم موند امیدوارم این حسیو که من دارم هیچ قت واسه کسی پیش نیاد چون واقعا براش وقت گذاشتم ولی نتیجه نگرفتم.
منم نتیجه ای که می خواستم رو نگرفتم.رتبم شد 1400اما یه چیزو میدونم ، اینکه زحمتایی که کشیدم معلومه کافی نبوده.باید بیشتر تلاش کنم تا اون چیزی که میخوام قبول شم.می خوام خودم انتخاب کنم نه اینکه انتخاب بشم

mehrzad1

عضو جدید
سلام

من 784 شدم.... شبانه تهران میارم!!!! ......اصفهان روزانه چطور؟!!!

اصن با این رتبه بهترین انتخابا به ترتیب اولویت چیه؟!!!!

یکی به ما هم جواب بده....خیلی سردرگمم!!!!!:surprised::surprised::confused:
نه روزانه اصفهان و نه شبانه تهران . شما برای روزانه میتونین به باهنر یاسوج کردستان صنایع غذایی فردوسی زاهدان و دانشگاه های پایین تر فکر کنید

alireza11m

عضو جدید
سلام به نظرتون با رتبه 310 كدوم انتخواب كنم بهتره؟1-فرآيند سهند 2-فرآيند علم صنعت شبانه من خودم ساكن تبريزم
دانشگاه علم وصنعت ارزش دوري راه رو داره

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مسئله اقبال عمومی دقیقا چیه!

بچه ها واقعا فرقی میکنه که کی زودتر دانشگاهی رو بزنه ؟هرکی بالاتر بزنه زودتر قبول میشه و ظرفیت اون دانشگاه تکمیل میشه؟
یا برحسب رتبست فقط ؟رتبه بالاتر دانشگاه بهتر!!!

این همه من گفتم یه بارم شما راهنمایی کنین.

sayna

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر اساس رتبه دونه دونه انتخابات چک میشه..و اگه رسید به رشته ای که ظرفیت خالی داشت طرف میره همون رشته.
به عنوان مثال یکی از بچه های ما با رتبه ی 200 میتونه علم و صنعت بیاره ولی چون علم و صنعت رو دوس نداره ترجیح میده همون بابل بمونه..اینجوری یه رتبه 200 یکی از ظرفیتای بابل رو پر میکنه
و همین اتفاق واسه رتبه های بعدی هم میوفته تا ظرفیت اون دانشگاه پر میشه و جا واسه کسی که 400 شده هم تو اون دانشگاه نمیمونه:D
این میشه اقبال عمومی:surprised:
گرفتی یا باز توضیح بدم؟؟

desert_lady

عضو جدید
بچه ها راجع به مالك اشتر و پژوهشگاه مواد و انرژي اطلاعاتي داريد؟؟

آخرين رتبه قبولي روزانه پارسال تو هر دوتا دانشگاه چقدر بوده؟

آخرین ویرایش:

desert_lady

عضو جدید
بنظرتون با 670 میتونم کجاها بیارم...یکی میگه نانو شیراز میاری یکی میگه صنعتی شیراز میاری یکی میگه نمیاری...حسابی گیج شدم،اصلا معلوم نیست!!!!با این رتبه شیراز و صنعتی شیراز چیزی امید هست؟
بعد بنظر دوستان نانو شیراز بهتره یا گاز و پیشرفته صنعتی شیراز؟ازهر لحاظی که میدونین...مثل کار و مدرک و...

در ضمن بنظرتون نانو چه جور رشته ای هست؟کار اصلا داره یا نه؟ارزش داره یا نه؟میدونم که برای دیکترا میشه باهاش شیمی هم رفت ولی برای کار با فوق لیسانسش نمیدونم...دوستانی که میدونن لطف کنن بگن...
بازم ممنون

درضمن در جواب یکی از دوستان پارسال یکی از دوستام با 1030 هم شبانه پدیده های انتقال صنعتی اصفهان را آورده بود!!!!:surprised::surprised:

در كل كه گفته مي شه دانشگاه شيراز بالاتر از صنعتي شيرازه.. پارسالم رتبه 556 روزانه نانو شيراز و و رتبه 631 روزانه گاز شيراز قبولي داشته با اين حساب فكر كنم شبانه جفتشو حتما بياري...

پ.ن: يه توضيحي بدم من اين رتبه هايي كه سعي ميكنم با توجه به رتبه ها بگم پريروز رفتم پارسه براي انتخاب رشته اونجا با توجه به رنج رتبه ها برات قبولي هاي پارسالو ميخوند! كه اونايي كه دوست داشتي يادداشت مي كردي!! بماند نمي كردن يه پرينت از هر كدوم بدن دست هر كسي ميخواست اينهمه وقت ملت و خودشونم نگيرن! به هر حال خانومه سعي مي كرد آخرين رتبه قبولي رو بخونه اما بالاخره كامپيوتر كه نبود بنابراين ممكنه احتمال رتبه هاي بيشترم تو قبولي ها بوده باشن...

aminkhan

عضو جدید

بازم ممنون

یعنی یکی نبود به ما راهنمایی بکنه!!!!!!

rostamani

عضو جدید
بچه ها ترتیب انتخابم تاثیر داره.؟؟ میشه یکم کمک کنین ؟؟ یعنی من احتمال قبولیم تو بعضی یونی ها پایینه اول بزنم بهتره یا اونایی که احتمالش بیشتره ؟؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر اساس رتبه دونه دونه انتخابات چک میشه..و اگه رسید به رشته ای که ظرفیت خالی داشت طرف میره همون رشته.
به عنوان مثال یکی از بچه های ما با رتبه ی 200 میتونه علم و صنعت بیاره ولی چون علم و صنعت رو دوس نداره ترجیح میده همون بابل بمونه..اینجوری یه رتبه 200 یکی از ظرفیتای بابل رو پر میکنه
و همین اتفاق واسه رتبه های بعدی هم میوفته تا ظرفیت اون دانشگاه پر میشه و جا واسه کسی که 400 شده هم تو اون دانشگاه نمیمونه:D
این میشه اقبال عمومی:surprised:
گرفتی یا باز توضیح بدم؟؟

نه عزیزم گرفتم.فدای محبتت

desert_lady

عضو جدید
بچه ها كسي ميدونه زيست پزشكي چيه؟ زير مجموعه همون مهندسي پزشكيه يعني؟؟؟

phoenix84

عضو جدید
سلام بچه ها!با 1064 به نظرتون امکان قبولی روزانه زاهدان هست یا خیر؟

بالا