کلوپ طرفداران پرسپولیس

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
قابل توجه دکتر شوالیه:biggrin::biggrin:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
ایمون زاید:۵ میلیون دلار هم بدهند استقلالی نمی شوم/ پول نداشتند به من گفتند از پرسپولیس برو!:w05:

مصاحبه کاملاً عجله‌ای شد. با ایمون در آخرین ساعات حضورش در تهران قرار گذاشتیم. او آخرین جملاتش را قبل از رفتن گفت.
حرف‌هایی که شاید، هواداران توقع داشتند زودتر از اینها به زبان بیاورد. فصل قبل که شایعات زیادی درباره پاس ندادن به زاید مطرح بود، او سکوت کرد. ولی حالا که داشت می‌رفت، صراحتاً گفت: «برخی از بازیکنان پرسپولیس به من پاس نمی‌دادند.» ایمون توضیح داد، این بازیکنان در ابتدای فصل تیم را ترک کردند و امسال از این نظر مشکلی نداشت اما مسئله این بود که چندان بازی نکرد. با ایمون درباره شایعه رفتنش به استقلال نیز حرف زدیم که او پاسخ جالبی داد: «میلیاردها هم بدهند، به این تیم نمی‌روم.»

*وقتی در دربی سه گل زدی و یک شب تاریخی به جای گذاشتی، تصور می‌کردی عمر همکاری‌ات با پرسپولیس این‌قدر کوتاه باشد؟ ما که فکر نمی‌کردیم.

خب، حرف شما را تأیید می‌کنم. وقتی این سه گل را زدم فکر نمی‌کردم هیچ‌وقت این‌قدر زود تمام شود. یک فصل رؤیایی را برای خودم تصور می‌کردم.
*تو در 10 دقیقه به بازیکن محبوب طرفداران تبدیل شدی، کاری که خیلی از خارجی‌ها نتوانستند آن را انجام دهند.
فکر می‌کنم این سرنوشت من بود که بیایم و در 10 دقیقه سه گل بزنم. آن سه گل سرنوشت زندگی من را در ایران عوض کرد. فکر می‌کردم این سه گل زندگی من را در ایران عوض کند و دوران خوبی داشته باشم ولی این فوتبال است. نمی‌توانی آینده‌ات را پیش‌بینی کنی. همیشه فکر می‌کردم سال‌های سال در پرسپولیس باشم، کنار این هواداران.
*این 10 دقیقه، تاریخی‌ترین 10 دقیقه تاریخی زندگی‌ات بود، درست می‌گوییم؟
در واقع 10 دقیقه مورد علاقه زندگی من است و البته هیچ‌وقت آن 10 دقیقه را فراموش نمی‌کنم. امیدوار بودم دوباره ادامه بدهم و در ترکیب تیم باشم ولی نشد.
*وقتی در دربی هت‌تریک کردی، خیلی‌ها می‌گفتند تو شانسی هت‌تریک کرده‌ای ولی تو دو بار دیگر نیز این کار را کردی. یک‌جورهایی آقای هت‌تریک پرسپولیس بودی.

در واقع آن سه گل زندگی من را در ایران خاص کرد. من یادم می‌آید که بعد از آن بازی سرمربی استقلال گفت این هت‌تریک تصادفی بوده است ولی من گل‌های بیشتری برای پرسپولیس زدم و هت‌تریکم را تکرار کردم. اگر اشتباه نکنم جلوی راه‌آهن و الشباب دوباره سه گل برای پرسپولیس زدم. من ایمون، به خودم ایمان دارم برای به ثمر رساندن گل ولی سه گلی که به استقلال زدم خیلی خاص بود و اگر یک روز دوباره به ایران برگردم، تلاش می‌کنم تکرارش کنم!
*اوایل فصل شایعه پیشنهاد استقلال به تو جدی بود ولی تو آن را رد کردی، چرا؟ انگار خودت را متعلق به پرسپولیس می‌دانستی.

من هرگز به استقلال نمی‌روم. من عاشق پرسپولیس و هوادارانش هستم. همین‌جا می‌گویم اگر استقلال 5 میلیون دلار هم پول بدهد، به تیم‌شان نمی‌روم. ببین دوباره تکرار می‌کنم؛ من هرگز و هرگز به استقلال نمی‌روم. حتی اگر میلیون‌ها سال از آن دربی بگذرد!

*این فصل خیلی ناراحت بودی و در مقطعی از فصل گفتی در پرسپولیس تنها بودی. می‌توانی درباره آن روزها حرف بزنی؟ چه اتفاقی افتاد؟

فصل پیش که به پرسپولیس آمدم از بازی‌هایم در پرسپولیس لذت می‌بردم و بسیار خوشحال بودم اما این فصل، فصل سختی برایم رقم خورد چون بازیکنان خوبی جذب پرسپولیس شده بودند و تیم قدرتمندی را تشکیل دادیم. بعد از اتفاقات سال گذشته، امسال انتظار داشتم بیشتر به من شانس بازی برسد. نمی‌دانم چرا پرسپولیس این‌قدر مهاجم جذب کرد. انصاری‌فرد، قاضی و من. ما نیازی به سه مهاجم اصلی در تیم نداشتیم. وقتی سه مهاجم خوب در تیم باشند همیشه به آنها بازی نمی‌رسد و باید روی نیمکت بنشینند. بازهم می‌گویم ما به بیشتر از دو مهاجم نیاز نداشتیم.

*حالا که داری می‌روی، شاید راحت‌تر بتوانی یکسری مسائل را بازگو کنی. از سال گذشته تا همین امروز، این شایعه وجود داشت که بعضی از بازیکنان تیم به تو پاس نمی‌دهند؛ انگار دوست نداشتند تو گل بزنی. آیا این شایعات درست بود؟

فصل پیش چند بازیکن بودند که دوست نداشتند من گل بزنم و طبیعتاً به من پاس نمی‌دادند ولی این فصل همه‌چیز تغییر کرد. من مشکلی با بازیکنان نداشتم.
*می‌توانی اسم بازیکنانی را که به تو پاس نمی‌دادند، بگویی؟
نه؛ درست است که ایران را ترک می‌کنم ولی به همه آنها احترام می‌گذارم البته همه بازی‌ها این‌طور نبود. من یکی از دوستانم بازی‌های فصل قبل را برایم ضبط کرد و به من نشان داد که در چند صحنه، برخی از بازیکنان به من پاس نمی‌دهند. ولی این فصل همه‌چیز واقعاً فرق کرد و آن بازیکنان تیم را ترک کردند و به باشگاه دیگری رفتند.
*چند ساعت دیگر از ایران می‌روی، قبل از رفتن چه حرفی داری که با هواداران پرسپولیس بزنی؟

می‌خواهم از آنها تشکر کنم که در مدت حضورم در ایران، خوشحالم کردند و خاطرات بسیار خوبی برایم رقم زدند. هیچ‌وقت این خاطرات را فراموش نخواهم کرد. یکی از این خاطراتم که فراموش‌نشدنی است، دربی امسال بود. در 10 دقیقه آخر بازی همه طرفداران پرسپولیس اسم من را صدا می‌زدند که آن لحظه دو احساس به من دست داد؛ یک احساس، احساس خوشحالی بود ولی از طرف دیگر خیلی ناراحت بودم که به من بازی نرسید. ژوزه از من استفاده نکرد و این برایم بسیار ناراحت‌کننده بود.
*در آن بازی مهاجم‌های تیم موقعیت‌های خوبی هم از دست دادند ولی دوباره به تو بازی نرسید.
همین‌طور است که شما می‌گویید. فقط این حالت در آن بازی نبود. بازی‌های دیگری هم بود که مهاجم‌ها عملکرد خوبی نداشتندولی من بازهم روی نیمکت نشستم. امیدوارم یک روز دوباره برگردم و برای پرسپولیس بازی کنم.
*در شبکه‌های اجتماعی هواداران پرسپولیس از تو یک بت‌من و سوپرمن ساختند. فکر کنیم عکس‌هایش را خودت دیده‌ای. وقتی این عکس‌ها را دیدی چه احساسی داشتی؟

خب واقعاً خوشحال شدم که من را شبیه بت‌من و سوپرمن درست کرده بودند. بعد از آن 10 دقیقه بود که همه‌چیز تغییر کرد و یک‌شبه من به بازیکن محبوب طرفداران تبدیل شدم. هیچ‌وقت این موضوع را فراموش نمی‌کنم و بازهم می‌گویم دوست دارم یک روز به جمع این تیم و هوادارانش برگردم و کار ناتمامم را در پرسپولیس تمام کنم و با این تیم قهرمان شوم.
*تو در ایران بازی می‌کنی یا برای ادامه بازیگری به اروپا برمی‌گردی؟

در دو هفته آینده تصمیم خواهم گرفت.
*نگفتی در کجا بازی می‌کنی؟

هنوز تصمیم نگرفته‌ام ولی از ایران هم پیشنهاد دارم.
*پس ممکن است در ایران بمانی.
شاید، شاید. در چند هفته آینده در این‌باره تصمیم خواهم گرفت.
*از اصفهان پیشنهاد داری؟

فکر کنم. مدیر برنامه‌هایم در جریان این پیشنهادها هست.

*ماه قبل که ایران را ترک کردی، آقای رویانیان گفت برای ازدواج به کشورت رفته‌ای. این قضیه درست است؟ گفته می‌شد تو مشکلخانوادگی داری و نمی‌توانی برگردی.

نه، من هنوز به صورت رسمی ازدواج نکرده‌ام و نامزد دارم. برای آمدن به پرسپولیس مشکل خانوادگی نداشتم. مشکل من بیشتر سر مسائل مالی و برخی مشکلات دیگر بود. باشگاه نمی‌توانست دلارهای من را بدهد. حقیقت این بود.
*اول فصل تو می‌دانستی شرایط سختی در پرسپولیس خواهی داشت، ولی چرا ماندی؟
وقتی فصل پیش تمام شد، رویانیان من را پای میز نشاند و گفت تو حتماً با ما هستی. رویانیان مدام دنبال من بود برای اینکه قراردادم را تمدید کنم. به او گفتم خیالم راحت و به تعطیلات بروم؟ او هم گفت که حتماً. ولی وقتی دنیزلی رفت، بعد از چند هفته من به او زنگ زدم و گفتم چه شد؟ رویانیان هم گفت شاید قراردادت را تمدید کنیم. پرسپولیس انصاری‌فرد و قاضی را گرفته بود و انگار دیگر ایمون به کارشان نمی‌آمد ولی آخرش این شد که گفت تو را می‌خواهم. به همین دلیل در پرسپولیس ماندم و تمدید کردم.
*یعنی مربی جدید تو را نمی‌خواست؟ آقای ژوزه.
نه مربی نبود. سر مسائل مالی ما با هم مشکل داشتیم.
*سؤال آخر هم درباره تیم ملی است. به جام جهانی می‌رود؟
کار سختی در پیش دارد و باید برای رسیدن به جام جهانی، از سد قطر و ازبکستان عبور کند.

آخرین ویرایش:

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
پروژه برکناری ژوزه در آستانه تحقق

به گزارش تابناک: پروژه برکناری سرمربی پرتغالی پرسپولیس و به قدرت رسیدن یحیی گل محمدی در کادر فنی در حال به سرانجام رسیدن است.

در ابتدای فصل جاری و پس از افزایش انتقادها به عملکرد مانوئل ژوزه، یحیی گل محمدی به کادر فنی اضافه شد تا شائبه انتخاب وی به عنوان جانشین آینده سرمربی پرتغالی مطرح شود.
مانوئل ژوزه در نیم فصل نخست نتایج خوبی نگرفت و پرسپولیس در پایان هفته هفدهم در رده دوازدهم قرار گرفت تا برکناری ژوزه محتمل شود.

قرار است روز یکشنبه کمیته فنی باشگاه بعد از بازگشت رویانیان از سفر اروپایی تشکیل جلسه داده و عملکرد کادر فنی را بررسی کند.
شنیده می شود اعضای کمیته منتقد ژوزه هستند و احتمال دارد سرمربی پرتغالی در نیم فصل دوم تیم را همراهی نکند و در این صورت طبق اعلام نزدیکان باشگاه، گل محمدی به عنوان مربی موقت هدایت تیم را برعهده خواهد گرفت.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا گورشو گم کنه بره من سالهاست ارزومه این تیم رو یه بار دست جلالی یا مایلی کهن بدن هر چند که نتیجه نگیرن خب اینهمه سال مربیان خارجی بیشماری امدن و رفتند و هیچکدام نتوانستند تیم رو قهرمان کنند چی میشه یه بارم جلالی مربی باشه بینیم چیکا میکنه

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خب اینهمه سال مربیان خارجی بیشماری امدن و رفتند و هیچکدام نتوانستند تیم رو قهرمان کنند چی میشه یه بارم جلالی مربی باشه بینیم چیکا میکنه
مگه دیگ حلیمه که هر کسی بیاد هم بزنه و بره !!!!
جلالی مربی خوبیه ولی اینکه وسط فصل مربی عوض کنیم ریسک بزرگیه ...امیدوارم هر چی به صلاحه پرسپولیسه و باعث اوج گرفتنش میشه پیش بیاد..

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
جلالی مربی خوبیه ولی اینکه وسط فصل مربی عوض کنیم ریسک بزرگیه ...امیدوارم هر چی به صلاحه پرسپولیسه و باعث اوج گرفتنش میشه پیش بیاد..
والا از سال 80 به اینور از دیگ حلیم هم گذشته میخوای مربیانی که اومدن هم زدن گند زدن رفتن رو واست بشمارم؟؟؟
اصلا هم ریسک نیست ژوزه با این تیم به هیچ جا نمیرسه همون هفته 3-4 گورشو گم میکرد بهتر بود الانم چیزی نشده بره تیمو بدن به همون گلمحمدی لااقل به نیمه اول جدول میاره

sajad 3000

کاربر ممتاز
كارهاي ماورائي علي كريمي.

جام نیوز: علي كريمي كارهاي پسنديده زيادي دارد كه اين بخشي از آنهاست.

آقایی که روی تخت افتاده، بابک معصومیه! یه زمانی کاپیتان تیم فوتسال ایران بود و کلی افتخار و برو و بیا داشت! وقتی سرطان گرفت بعدها گفت یه روز علی کریمی اومد ملاقاتش، چک سفید بهش داد، تمام هزینه های اتاق و بیمارستان رو هم پرداخت کرد.

بلندقدترین ایرانی شناخته میشد، توی برنامه ماه رمضون، ازش پرسیدن چه آرزویی داری؟ گفت سه تا آرزو: سلامتی، لپ تاپ داشته باشم و علی کریمی رو ببینم! شبونه، علی کریمی، لپ تاپ خرید، رفت خونه شون، تمام خرج درمان و اعزامش به آلمان رو داد!

sajad 3000

کاربر ممتاز
پرسپولیس و مشکل مدافع میانی برای بازی حذفی

به گزارش پارس فوتبال:با خط خوردن نام حسین ماهینی از لیست تیم ملی اعزامی به مسابقات غرب آسیا تعداد ملی‌پوشان پرسپولیسی حاضر در اردو به دو نفر رسید؛ حالا فقط محمدرضا خانزاده و مهرداد پولادی از جمع پرسپولیسی‌ها راهی کویت خواهند شد و در بازی جام حذفی با ملوان غایب خواهند بود. هر چند نفر دوم یعنی پولادی حتی اگر با تیم ملی به کویت نمی‌رفت هم بعید بود از سوی مانوئل ژوزه در ترکیب قرار بگیرد!

با این حال شاید اصلا نیازی به تعویق افتادن بازی نباشد اما چه بازی روز ۲۴ یا ۲۹ آذر برگزار شود پرسپولیس در خط دفاع مشکل خواهد اشت. با توجه به سیستم مورد علاقه ژوزه که هیچ گونه از آن کوتاه نمی‌آید مصدومیت نورمحمدی و اعزام خانزاده به کویت مشکلاتی را برای نفر سوم خط دفاعی ایجاد خواهد کرد تا سیدجلال حسینی و محسن بنگر تنها باشند.

در این میان تنها یک بازیکن دیگر برای این پست وجود دارد که محمدحسین کنعانی مدافع ۱۸ ساله خوزستانی است. کنعانی بعد از حذف با تیم جوانان ایران حدود دو هفته پیش به تمرینات پرسپولیس برگشت و حتی انتظار داشت در دو دیدار قبلی هم برای تیمش به میدان برود اما باید دید با توجه به حساسیت بازی و این‌که تکلیف حذف یا صعود در یک مسابقه روشن می‌شود، مانوئل ژوزه حاضر به این ریسک خواهد بود که از مدافع ۱۸ ساله‌ای که دوسوم تمرینات فصل و پیش‌فصل و بازی‌ها را به خاطر حضور در اردو و مسابقات تیم جوانان ایران از دست داده استفاده کند یا اتفاقات دیگری در راه است؟

البته یک اتفاق می‌تواند مقابل این مساله را بگیرد و نگرانی‌ها را برطرف کند و آن اینکه مصدومیت نورمحمدی جدی نباشد و او به این دیدار برسد که با توجه به نزدیکی بازی - حداکثر ۱۳ روز – تنها در صورتي كه مصدومیت او فقط کشیدگی همسترینگ باشد شدنی است.

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]خوش شانس ترین بازیکن تاریخ پرسپولیس !! | رویانیان باید کاشف و معرف این بازیکن به تیم پرسپولیس را مورد مواخذه قرار دهد.[/h]پارس فوتبال. نویسنده: ایرج طالع

مقدمه :
بر این باورم که اگر قرار به نقد مجموعه باشگاه پرسپولیس بدلیل اخذ نتایج ضعیف در نیم فصل اول لیگ برتر، علی رغم ریخت و پاش های آنچنانی است، بایستی بدور از سلایق شخصی و احساسات درونی و با بهره گیری از منطق باشد و ضمن ارائه نقاط ضف ، به فکر پیشنهاد راهکارهای مناسب هم بود و زمینه را برای بهره وری لازم و استفاده این باشگاه بوجود آورد . صرف تاخت و تاز به مدیر عامل یا سرمربی و سرپرست نمی تواند در نیم فصل دوم گره ای از مشکلات این تیم بزرگ را برطرف نماید. بدین لحاظ اگر بخواهیم نقد را از چهارچوب مدیریتی و کادر فنی این تیم خلاص و نگاهی فنی و عمیق تر بر روی شاخه های فرعی باشگاه معطوف نموده و به آنالیز انفرادی بازیکنان بپردازیم ،این موضوع ضعف های مدیریتی و فنی نیمکت را نمایان خواهد کرد . توجه شما را به آنالیزی از پست هافبک دفاعی این تیم در آخرین دیدار در مقابل تیم تراکتور سازی تبریز جلب می نمائیم:
پست مورد نظر آنالیز ، هافبک دفاعی
شماره بازیکن ،18
میثم نقی زاده
سابقه بازی : از سال 1387 الی 1391 در لیگ دسته اول ایران و سپس پرسپولیس
عملکرد آماری این بازیکن در نیمه اول :
مالکیت توپ : 12 ثانیه
پاس سالم در میانه زمین : 9 پاس
توپگیری : 2 توپ
ضربه با سر به توپ در میانه زمین : 4 ضربه
شوت خارج از چهارچوب در وازه : یک شوت
واگذاری کرنر به حریف : یک کرنر
واگذاری پرتاب اوت دستی به حریف : یک اوت

عملکرد آماری در نیمه دوم :
مالکیت توپ : 15 ثانیه
پاس سالم در میانه زمین : 15 پاس
توپگیری : یک توپ
دفع توپ : یک دفع
پاس اشتباه در میانه زمین و تحت پرس : 6 پاس
تکل ناموفق: یک تکل
خطاکاری : یک خطا
واگذاری پرتاب اوت دستی به حریف: یک اوت
خصوصیات فنی این بازیکن:
از نظر شرایط بدنی و علی الخصوص پاها فاقد فاکتور لازم برای پست هافبک دفاعی است. ای کاش او در رده پایه فوتبال، پست دیگری را انتخاب می نمود . فاقد دوندگی لازم یک هافبک دفاعی است و در زمان حملات حریف و در وضعیت یک در مقابل یک به راحتی دریبل می خورد یا از بازی خارج می شود .جایگیری مناسبی ندارد، مبارز فوق العاد ه ای هم نیست که برای یک هافبک دفاعی از نان شب واجبتر است.
در بازی با تراکتور فقط یک تکل ناموفق در بازی زد که آمار جالبی برای این پست نیست. غفلت در زمان دریافت گل از تیم تراکتور نیز در آنالیز این بازیکن مشهود است. پاس گل تراکتور سازی از فضای بازی که این بازیکن در اختیار بازیکن تراکتور قرار داد بدست آمد. تیمی که دفاع خوبی دارد با بازیکن ضعیف در پست هافبک دفاعی دچار مشکلات زیادی می شود که اصطلاحا فشار بازی مستقیم به خط دفاعی وارد شده و قابلیت های خط دفاعی را بواسط این فشار کاهش داده و درصد اشتباهات خط دفاعی را بالا می برد.
بدون تعارف این بازیکن، مستعد قرار گرفتن در این پست و جلوی این خط دفاعی نیست. نقی زاده با بازیکنان حریف درگیر نمی شود و همین عدم درگیری و ایجاد فاصله، زمان لازم را برای تفکر و ارسال صحیح به بازیکنان حریف می دهد. در زمان حمله تیمی نیز او به بازیکنان مهاجم اضافه نمی شود و این کار او باعث ایجاد فاصله بین خطوط سه گانه شده و این فضای باز ایجاد شده در زمان برگشت ها موقعیت های مناسبی را در اختیار بازیکنان حریف قرار می دهد.
جالب اینکه در زمان ارسال کرنر های حریف، او در تیر یک دروازه می ایستد که کمتر هافبک دفاعی وظایف جنگندگی و یارگیری را رها و در این نقطه قرار می گیرد. در بازی هوائی ضعف داشته و اکثر ضربات سر او در بازی با تراکتور بدون پرواز بدست آمده است. در پاره ای از زمانهای بازی بدلیل ضعف بدنی، تماشاگر بازی حریف می شود . بالای 90 درصد پاس های سالم او در میانه میدان صورت پذیرفته و در نزد او هنری از بازیسازی برای هافبک طراح یا ارسالهای بلند از جنس کریم باقری دیده نمی شود. از نکات جالب آنالیز این بازیکن عدم متوقف نمودن بازیکن حریف با خطا است که حتی یک مورد هم دیده نمی شود. احتیاط و بازی منفعل در نوع بازی او به وضوح مشخص است .
این درست که علم فوتبال می گوید یک هافبک دفاعی حتی المقدور باید از نمایش تکنیکی بپرهیزد اما وقتی او پا به توپ می شود آن تکنیک لازمه یک بازیکن در حد لیگ برتر در او دیده نمی شود . به بازیکنان شوتزن حریف اجازه زدن ضربه می دهد و خود نیز علاقه آنچنانی به شوتزنی ندارد یا برای خود ایجاد موقعیت نمی کند که این موضوع هم به دلیل دور بودن او از پشت محوطه جریمه حریفان در زمان حملات تیم پرسپولیس برمی گردد .
تتمه :
میثم نقی زاده در پستی بازی می کند که یکی از پست ها و معضلات تیم پرسپولیس است. او با حضور خود پس از 980 دقیقه در ترکیب پرسپولیس قابلیت خاصی از خود الا آگاهی محیطی و ساده بازی کردن نشان نداده است. بسیار سوال برانگیز است که او با چند فصل بازی در یکی از تیمهای لیگ دسته اولی بدون سابقه آنچنانی و شکوفائی ، با پرسپولیس قرار دادی 3 ساله بسته است. اگر بازیکنان لیگ برتر را در سه گروه الف و ب و ج قرار بدهیم او در گروه بازیکنان درجه ج قرار خواهد گرفت. برای پاسخ به این سوال کافی است بر نوع بازی و جنگندگی هافبک های دفاعی تیمهای بالای جدولی لیگ برتر نگاهی بیاندازیم. قطعا استفاده کامل از این بازیکن در تیم پرسپولیس نشانگر سه موضوع می تواند باشد .
1_ تیم پرسپولیس از نظر نیروی انسانی متخصص در مضیقه است؟
2_ گروه آنالیز باشگاه همکاری لازم با سرمربی را ندارد؟
3_ سلیقه مربیگری سرمربی پرسپولیس در چیدمان بازیکنان ضعیف است ؟
هر چند در یک جمله می توان گفت نقی زاده خوش شانس ترین بازیکن تاریخ پرسپولیس است که اگر سال پیش به بازیکنان دیگر هم تیمی یا به همشهریان خود می گفت: "سال بعد در پرسپولیس فیکس بازی می کند" همه تعجب می کردند . ضمن اینکه سردار رویانیان باید کاشف و معرف این بازیکن به تیم پرسپولیس را مورد مواخذه قرار بدهد. بسیار شایسته است، اگر مبلغ قرار داد این بازیکن خوش شانس هم رسانه ای شود تا هواداران پرسپولیس بدانند اگر این تیم نتیجه نمی گیرد به دلیل بهره برداری برخی اشخاص از پرسپولیس است که از جنس فوتبال نیستند و بدنبال ...............

[h=1][/h] [h=1][/h] [h=1][/h]

sajad 3000

کاربر ممتاز
شهاب گردان: فرصت کافی به ژوزه داده شده است.

جام ورزشي؛ ايسنا نوشت: شهاب گردان درباره شرایط کنونی این تیم و قرار گرفتن در رتبه دوازدهم پس از پایان نیم فصل و تصمیم خود برای ماندن یا جدایی از سرخپوشان صحبت کرد.

* از شرایط پرسپولیس صحبت کن. پس از 17 بازی با 21 امتیاز در رده دوازدهم قرار گرفتید.
- همان طور که خودتان گفتید شرایط خوبی نداریم. تیم در رتبه دوازدهم است. در بازی آخر یک سه امتیاز ارزشمند را در خانه از دست دادیم و متاسفانه شرمنده هواداران شدیم.

* پس از دو بازی بار دیگر روی نیمکت قرار گرفتی.
- به هر حال مربی تصمیم گرفته بود که من را روی نیمکت بگذارد، صددرصد از این موضوع ناراحتم. اما من همه تلاشم را برای حضور در ترکیب ثابت کردم. دلیل تصمیم ژوزه را نمی‌دانم و خیلی دوست دارم که آن را بدانم.

* شاید به این خاطر که در دو بازی گذشته چهار گل دریافت کردی این تصمیم گرفته شد.
- فکر نمی‌کنم ارتباطی داشته باشد. دروازه‌بان که دیوار نیست، بالاخره گل می خورد و باید کارشناسی شود که آیا در چهار گلی که در بازی رفت خوردیم تقصیر من بوده یا نه. ما می‌توانستیم در این بازی گل‌های بیشتری هم بخوریم.

* بازیکنان پرسپولیس در روزهای گذشته نسبت به نتایج تیم واکنش نشان دادند و به نوعی به هواداران گفته اند که آنها مقصر این نتایج نیستند.
- من فکر می‌کنم این موضوع واضح است. هر کس در فوتبال باشد خودش می‌تواند قضاوت کند. نه باشگاه و نه بازیکنان هیچ کدام برای ژوزه کم و کسری نگذاشتند. اگر بازیکنی از ترکیب بیرون بود، بر خلاف سال‌های قبل هیچ حاشیه‌ای درست نکرد و هیچ بازیکنی هم کم کاری نکرد، اما خودتان می بینید که ما در پایان نیم فصل دوازدهم شدیم. به نظر من فرصت کافی برای این کادر فنی وجود داشته، اما باز هم تصمیم با مدیریت باشگاه است. البته من همین قدر هم به عنوان یک بازیکن زیاد صحبت کردم و اصلا بازیکن نباید درباره سرمربی نظر دهد. هر چند شرایط پرسپولیس خاص است و هواداران انتظار دارند که بازیکنان پاسخگو باشند.

* البته سید جلال حسینی هم که در تمام بازی‌ها برای پرسپولیس فیکس بازی کرد، از شرایط خود ناراحت است.
- در یک تیم همیشه ممکن است چند بازیکن از بازی نکردن ناراحت باشند، اما در پرسپولیس خیلی از بازیکنانی که فیکس هستند هم ناراضی‌اند در حالی که من در عمر فوتبالی‌ام چنین چیزی را ندیده بودم که یک بازیکن ثابت از شرایطش ناراضی باشد. واقعا نمی‌دانم علت آن چیست.

* همه دوست دارند بدانند شهاب گردان نیم فصل در پرسپولیس می‌ماند یا نه؟
- من از هیچ تیمی پیشنهاد ندارم. یک پرسپولیسی‌ام و از کودکی دوست داشتم که به تیم محبوبم بیایم. حالا که آمده‌ام نهایت تلاشم را می‌کنم تا در ترکیب ثابت قرار بگیرم و بازیکنی نیستم که با چند بازی بیرون نشستن امید خود را از دست دهم. مطمئن باشید در پرسپولیس می مانم و جایی نمی روم.

* البته پیشنهادی از سپاهان داشتی.
- نمی‌دانم. باشگاه باید درباره این موضوع تصمیم گیری کند.

* قبول داری با صحبت‌هایی که برخی بازیکنان پرسپولیس پس از شکست به تراکتورسازی انجام دادند، این طور برداشت می‌شود که این بازیکنان از حضور ژوزه در تیم راضی نیستند.
- بحث ژوزه یا فرد غیر از او نیست. ما همه به خاطر پرسپولیس بازی می‌کنیم و کاری نداریم که مربی تیم چه کسی است. برای خود من تفاوتی نمی‌کند که پدرم سرمربی پرسپولیس باشد یا ژوزه. به عنوان بازیکن کارم را انجام می‌دهم. هر کس مربی باشد برای من فرقی نمی‌کند، اما بدون شک مربی در یک تیم خیلی تاثیرگذار است.

sajad 3000

کاربر ممتاز
ابهام بیشتر درباره مازادهای پرسپولیس

پارس فوتبال:بعد از اعلام رویانیان مبنی بر اینکه قطعا ۴ بازیکن پرسپولیس در بین دو نیم‌فصل از این تیم جدا خواهند شد گمانه‌زنی‌ها در خصوص نام این بازیکنان در رسانه‌های مختلف آغاز و البته نام‌هایی به گوش رسید که به زعم هواداران و رسانه‌ها نزدیک به هم بودند. با این حال بعد از تکذیب باشگاه و اینکه نفراتی مثل گردان، علی‌عسگری، کاظمیان و رضایی در این لیست جای نمی‌گیرند به نظر می‌رسید نیمی از معادله مجهول روشن شده و حالا دیگر کسی روی این نام‌ها مانور نمی‌کند.

بعد از این شفاف‌سازی نصف و نیمه از سوی باشگاه پرسپولیس طبیعتا اسامی زیادی برای قرار گرفتن در این لیست باقی نمی‌ماند و با توجه به شرایط تیم و اعتقاد مانوئل ژوزه به بازیکنانی که در نیم‌فصل اول به میدان فرستاده، می‌شود گفت تنها نفراتی که می‌توانند در فهرست سیاه پرسپولیس جای بگیرند به احتمال فراوان سامان آقازمانی، مهرزاد معدنچی، افشین اسماعیل‌زاده خواهند بود و گزینه چهارم کاملا مجهول است به صورتی که می‌تواند هم یکی از جوانان تیم باشد هم یکی از قدیمی‌تر‌ها یا ملی پوشان!

به هر حال حتی در بین سه نام قبلی هم اسماعیل‌زاده بازیکن جوانی است و از آنجایی که باشگاه روی جوان‌ها حساب کرده بیرون گذاشتن او کمی عجیب به نظر می‌رسد ضمن اینکه گفته می‌شود مانوئل ژوزه علاقه خاصی به سامان آقازمانی دارد و با وجود اینکه نقی‌زاده را به او ترجیح می‌دهد اما از او بعید است که سامان را در لیست مازاد قراردهد. مهرزاد معدنچی هم با این شرط به پرسپولیس آمد که هر چقدر بازی کند پول بگیرد؛ در این صورت او هزینه‌ای برای باشگاه نخواهد داشت و تنها یک جای لیست را پر کرده است. بدین ترتیب ابهامات در خصوص لیست مازادهای پرسپولیس که ممکن است تا ۷ نفر افزایش پیدا کنند بیشتر شده و در این خصوص نمی‌توان اظهار نظر صریحی داشت مگر اینکه در جریان مذاکرات مخفیانه رویانیان با این بازیکنان اخبار لو برود كه این اتفاق قریب به یقین است!

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]اولویت موفقیت در نیم فصل دوم است | رویانیان :دیگر برای ریسک کردن وقت نداریم [/h]پارس فوتبال: محمد رویانیان بعد از دیدار با گالیانی نائب رئیس میلان و دریافت پیراهن شماره 10 در گفتگویی با سایت گل از ثمر بخش بودن مذاکرات با سران باشگاه میلان خبر داد.
به گزارش گل رویانیان در توضیح اولین دستاورد سفر اعلام می کند در چند ماه آینده شاهد تاسیس مدرسه فوتبال میلان در ایران خواهید بود .

وی درباره صحبتهایش با گالیانی گفت:مسئولان میلان از تعداد هواداران پرسپولیس در سراسر ایران و بین المللی بودن تیم ما خوشحال هستند و از این که توانسته ایم با هم به تعامل برسیم خوشحال هستند . آقای ادریانو گالیانی فوتبال ایران را معدن استعداد دانست و از اختمال حضور در ایران و البته تعدد هواداران میلان در ایران ابراز خوشحالی کرد.
وی درباره دیدار با مسئولان فوتبال ایتالیا در دو روز گذشته گفت:این دیدارها برای پیشرفت فوتبال و انتقال ایده های جدید از کشور صاحب فوتبالی همچون ایتالیا نه تنها به خاطر پرسپولیس بلکه برای پیشرفت و تعامل با فوتبال اروپا انجام شد من امیدوارم که بتوانم راه جدیدی را در فوتبال ایران شروع کنیم و در موفقیت آن سهمی داشته باشم.

وی در مورد دیدارهای بعدی خود نیز اضافه کرد:امروز به دیدار مدیران یونتوس می رویم تا درباره راه اندازی آکادمی و تربیت مربیان و کادرهای فنی با آنها گفتگو کنیم .
رویانیان درباره خرید سهام یک باشگاه پرتغالی برای باشگاه پرسپولیس خبر داد و اضافه کرد: به دلیل مشکلاتی که بعد از باخت تیم به وجود آمده سفر به پرتغال و اسپانیا را لغو کردم و شنبه به تهران می آیم تا به مسائل و مشکلات تیم برسم چرا که الویت اولم هواداران و خواسته هایشان است .
اوی وعده داد تیمی پر قدرت در نیم فصل دوم راهی مسابقات داشته باشیم اما این خبر را هم به هواداران و دوستداران پرسپولیس می دهم که در یک ماه آتی شاهد اتفاقات خوب برای باشگاه خواهند بود.
مهمترین سئوال ما از مدیر پرسپولیس درباره تصمیم گیری برای ادامه همکاری با کادر فنی که وی گفت:الویت اول من موفقیت تیم در نیم فصل دوم است و دیگر برای ریسک کردن وقت نداریم و امیدوارم که جلسه با ژوزه وکمیته فنی نتایج مثبتی داشته باشد.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش شانس ترین بازیکن تاریخ پرسپولیس !! | رویانیان باید کاشف و معرف این بازیکن به تیم پرسپولیس را مورد مواخذه قرار دهد.

پارس فوتبال. نویسنده: ایرج طالع

مقدمه :
بر این باورم که اگر قرار به نقد مجموعه باشگاه پرسپولیس بدلیل اخذ نتایج ضعیف در نیم فصل اول لیگ برتر، علی رغم ریخت و پاش های آنچنانی است، بایستی بدور از سلایق شخصی و احساسات درونی و با بهره گیری از منطق باشد و ضمن ارائه نقاط ضف ، به فکر پیشنهاد راهکارهای مناسب هم بود و زمینه را برای بهره وری لازم و استفاده این باشگاه بوجود آورد . صرف تاخت و تاز به مدیر عامل یا سرمربی و سرپرست نمی تواند در نیم فصل دوم گره ای از مشکلات این تیم بزرگ را برطرف نماید. بدین لحاظ اگر بخواهیم نقد را از چهارچوب مدیریتی و کادر فنی این تیم خلاص و نگاهی فنی و عمیق تر بر روی شاخه های فرعی باشگاه معطوف نموده و به آنالیز انفرادی بازیکنان بپردازیم ،این موضوع ضعف های مدیریتی و فنی نیمکت را نمایان خواهد کرد . توجه شما را به آنالیزی از پست هافبک دفاعی این تیم در آخرین دیدار در مقابل تیم تراکتور سازی تبریز جلب می نمائیم:
پست مورد نظر آنالیز ، هافبک دفاعی
شماره بازیکن ،18
میثم نقی زاده
سابقه بازی : از سال 1387 الی 1391 در لیگ دسته اول ایران و سپس پرسپولیس
عملکرد آماری این بازیکن در نیمه اول :
مالکیت توپ : 12 ثانیه
پاس سالم در میانه زمین : 9 پاس
توپگیری : 2 توپ
ضربه با سر به توپ در میانه زمین : 4 ضربه
شوت خارج از چهارچوب در وازه : یک شوت
واگذاری کرنر به حریف : یک کرنر
واگذاری پرتاب اوت دستی به حریف : یک اوت

عملکرد آماری در نیمه دوم :
مالکیت توپ : 15 ثانیه
پاس سالم در میانه زمین : 15 پاس
توپگیری : یک توپ
دفع توپ : یک دفع
پاس اشتباه در میانه زمین و تحت پرس : 6 پاس
تکل ناموفق: یک تکل
خطاکاری : یک خطا
واگذاری پرتاب اوت دستی به حریف: یک اوت
خصوصیات فنی این بازیکن:
از نظر شرایط بدنی و علی الخصوص پاها فاقد فاکتور لازم برای پست هافبک دفاعی است. ای کاش او در رده پایه فوتبال، پست دیگری را انتخاب می نمود . فاقد دوندگی لازم یک هافبک دفاعی است و در زمان حملات حریف و در وضعیت یک در مقابل یک به راحتی دریبل می خورد یا از بازی خارج می شود .جایگیری مناسبی ندارد، مبارز فوق العاد ه ای هم نیست که برای یک هافبک دفاعی از نان شب واجبتر است.
در بازی با تراکتور فقط یک تکل ناموفق در بازی زد که آمار جالبی برای این پست نیست. غفلت در زمان دریافت گل از تیم تراکتور نیز در آنالیز این بازیکن مشهود است. پاس گل تراکتور سازی از فضای بازی که این بازیکن در اختیار بازیکن تراکتور قرار داد بدست آمد. تیمی که دفاع خوبی دارد با بازیکن ضعیف در پست هافبک دفاعی دچار مشکلات زیادی می شود که اصطلاحا فشار بازی مستقیم به خط دفاعی وارد شده و قابلیت های خط دفاعی را بواسط این فشار کاهش داده و درصد اشتباهات خط دفاعی را بالا می برد.
بدون تعارف این بازیکن، مستعد قرار گرفتن در این پست و جلوی این خط دفاعی نیست. نقی زاده با بازیکنان حریف درگیر نمی شود و همین عدم درگیری و ایجاد فاصله، زمان لازم را برای تفکر و ارسال صحیح به بازیکنان حریف می دهد. در زمان حمله تیمی نیز او به بازیکنان مهاجم اضافه نمی شود و این کار او باعث ایجاد فاصله بین خطوط سه گانه شده و این فضای باز ایجاد شده در زمان برگشت ها موقعیت های مناسبی را در اختیار بازیکنان حریف قرار می دهد.
جالب اینکه در زمان ارسال کرنر های حریف، او در تیر یک دروازه می ایستد که کمتر هافبک دفاعی وظایف جنگندگی و یارگیری را رها و در این نقطه قرار می گیرد. در بازی هوائی ضعف داشته و اکثر ضربات سر او در بازی با تراکتور بدون پرواز بدست آمده است. در پاره ای از زمانهای بازی بدلیل ضعف بدنی، تماشاگر بازی حریف می شود . بالای 90 درصد پاس های سالم او در میانه میدان صورت پذیرفته و در نزد او هنری از بازیسازی برای هافبک طراح یا ارسالهای بلند از جنس کریم باقری دیده نمی شود. از نکات جالب آنالیز این بازیکن عدم متوقف نمودن بازیکن حریف با خطا است که حتی یک مورد هم دیده نمی شود. احتیاط و بازی منفعل در نوع بازی او به وضوح مشخص است .
این درست که علم فوتبال می گوید یک هافبک دفاعی حتی المقدور باید از نمایش تکنیکی بپرهیزد اما وقتی او پا به توپ می شود آن تکنیک لازمه یک بازیکن در حد لیگ برتر در او دیده نمی شود . به بازیکنان شوتزن حریف اجازه زدن ضربه می دهد و خود نیز علاقه آنچنانی به شوتزنی ندارد یا برای خود ایجاد موقعیت نمی کند که این موضوع هم به دلیل دور بودن او از پشت محوطه جریمه حریفان در زمان حملات تیم پرسپولیس برمی گردد .
تتمه :
میثم نقی زاده در پستی بازی می کند که یکی از پست ها و معضلات تیم پرسپولیس است. او با حضور خود پس از 980 دقیقه در ترکیب پرسپولیس قابلیت خاصی از خود الا آگاهی محیطی و ساده بازی کردن نشان نداده است. بسیار سوال برانگیز است که او با چند فصل بازی در یکی از تیمهای لیگ دسته اولی بدون سابقه آنچنانی و شکوفائی ، با پرسپولیس قرار دادی 3 ساله بسته است. اگر بازیکنان لیگ برتر را در سه گروه الف و ب و ج قرار بدهیم او در گروه بازیکنان درجه ج قرار خواهد گرفت. برای پاسخ به این سوال کافی است بر نوع بازی و جنگندگی هافبک های دفاعی تیمهای بالای جدولی لیگ برتر نگاهی بیاندازیم. قطعا استفاده کامل از این بازیکن در تیم پرسپولیس نشانگر سه موضوع می تواند باشد .
1_ تیم پرسپولیس از نظر نیروی انسانی متخصص در مضیقه است؟
2_ گروه آنالیز باشگاه همکاری لازم با سرمربی را ندارد؟
3_ سلیقه مربیگری سرمربی پرسپولیس در چیدمان بازیکنان ضعیف است ؟
هر چند در یک جمله می توان گفت نقی زاده خوش شانس ترین بازیکن تاریخ پرسپولیس است که اگر سال پیش به بازیکنان دیگر هم تیمی یا به همشهریان خود می گفت: "سال بعد در پرسپولیس فیکس بازی می کند" همه تعجب می کردند . ضمن اینکه سردار رویانیان باید کاشف و معرف این بازیکن به تیم پرسپولیس را مورد مواخذه قرار بدهد. بسیار شایسته است، اگر مبلغ قرار داد این بازیکن خوش شانس هم رسانه ای شود تا هواداران پرسپولیس بدانند اگر این تیم نتیجه نمی گیرد به دلیل بهره برداری برخی اشخاص از پرسپولیس است که از جنس فوتبال نیستند و بدنبال ...............

حتما اینم مثل اون بازیکن استقلال که باباش یه کاره ای بود تو دیوان کسی رو داره

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایمون زائد

ایمون زائد

ایمون زائد

ایول سیا...
بخدا گلهای بازی داربی 3-2 رو دانلود کردم هر چند وقت یه بار نگاشون میکنم.هروقت ایمون زائد گل سومو میزنه و میدوه میره پشت دروازه استقلال اون میله پشت دروازه رو میگیره که دور بزنه و بدوه منم دوباره میپرم هوا.انگار که دوباره پرسپولیس برده باشه.
میدونی چرا خیلی خیلی خیلی خیلی برام خاطره انگیزه؟؟؟؟
سر صد هزارتومن با یکی از بچه ها شرط بسته بودم.هفته ی قبلشم 50 تومن سر بازی رئال بارسا شرط بسته بودم که بعد 10 سال بارسا به رئال باخت!!!!شانس من بود ...بدبخت شدم!!بعد استقلالم که 2-0 جلو بود رفیقم هی زنگ میزد میگفت 16 رقم سر کارتمو برات بفرستم انتقال بدی یا دستی میاری تقدیم کنی؟؟؟؟
خلاصه ایمون زائد که اومد داخل 3-2 شد من کلا شهر رو از خوشحالی میدویدم...خیلی باحال بود.باور کردنی نبود...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ایول سیا...

بخدا گلهای بازی داربی 3-2 رو دانلود کردم هر چند وقت یه بار نگاشون میکنم.هروقت ایمون زائد گل سومو میزنه و میدوه میره پشت دروازه استقلال اون میله پشت دروازه رو میگیره که دور بزنه و بدوه منم دوباره میپرم هوا.انگار که دوباره پرسپولیس برده باشه.
میدونی چرا خیلی خیلی خیلی خیلی برام خاطره انگیزه؟؟؟؟
سر صد هزارتومن با یکی از بچه ها شرط بسته بودم.هفته ی قبلشم 50 تومن سر بازی رئال بارسا شرط بسته بودم که بعد 10 سال بارسا به رئال باخت!!!!شانس من بود ...بدبخت شدم!!بعد استقلالم که 2-0 جلو بود رفیقم هی زنگ میزد میگفت 16 رقم سر کارتمو برات بفرستم انتقال بدی یا دستی میاری تقدیم کنی؟؟؟؟
خلاصه ایمون زائد که اومد داخل 3-2 شد من کلا شهر رو از خوشحالی میدویدم...خیلی باحال بود.باور کردنی نبود...
:D
برا منم خیلی خاطره انگیز شده میدونی چرا؟؟؟
نشسته بودم داشتم بازی رو میدیم 2-0هم عقب بودیم یادمه دقیق غلام رضا رضایی می خواست دریبل کنه نتونست توپو ازش گرفتن منم گوشی تو دستم بود محکم کوبیدم به دیوار
گوشیم خورد شد خلاصه گفتم پاشم برم بیرون دیگه ادامه بازیو نبینم ولی یه حسی بم میگفت بشین بازی رو ببین بعد برو و...
یعنی قیافه مظلومی آخر بازی شده بود شبیه گوشی من:D

FREE DOOM

عضو جدید
رویانیان قید ۴ میلیارد را زده است؟/ مانوئل به تهران می آید اما سر تمرین نمی رود!/ بازگشت کریمی در روز دیپورت ژوزه؟

محمد رویانیان به مسئولان تیمش اعلام کرد تا تیم بدون سرمربی و زیر نظر یحیی گل محمدی تمرین کند.

به گزارش خبرآنلاین ؛ بر اساس اعلام محمد رویانیان که فردا از ایتالیا بر می گردد ، مرخصی مانوئل ژوزه تا دوشنبه تمدید شده است. او باید در پرتغال بماند تا بعد از جلسه کمیته فنی پرسپولیس درباره این مربی تصمیم گیری شود. تمرینات پرسپولیس از فردا زیر نظر یحیی گل محمدی آغاز می شود ، تمریناتی که نکته مهمش بازگشت علی کریمی است. شیرینی سرپرست باشگاه پرسپولیس در این باره به خبرآنلاین می گوید:«فعلا ما امروز به آقای مانوئل تماس گرفتیم و گفتیم 48 ساعت دیرتر به تهران بیاید. این به هیچ معنایی نیست. قرار شده تا کمیته فنی عملکرد تیم در نیم فصل اول را بررسی کند . این معنایش هیچ چیز خاصی نیست.»
این درحالی است که مطرح شده قرارداد سالانه مانوئل و دستیارانش بر اساس آنچه سردار رویانیان گفته بود رقمی نزدیک به 2.5 میلیون دلار تخمین زده می شود. رقمی که با توجه با افزایش ناگهانی قیمت دلار رقمی درشت به حساب می آید اما جالب تر اینجاست که بسیاری از اهالی فوتبال می گویند ژوزه در همان قست اول قراردادش بیش از 60 درصد قراردادش را گرفته است. رقمی بیش از 4 میلیارد تومان که در صورت فسخ قرارداد با پیرمرد پرتغالی از کف پرسپولیس می رود. اگرچه شیرینی سرپرست پرسپولیس پرداخت چنین ارقامی را به کلی تکذیب می کند و می گوید:« اگر من سرپرست پرسپولیس هستم هیچ یک از ارقامی را که شما می گویید قبول ندارم.»
نکته جالب تر این است که استراحت 2 روزه برای ژوزه درحالی اعلام شده که او تقریبا در پرواز بوده و به احتمال فراوان صبح شنبه در تهران خواهد بود. این مربی به تهران خواهد آمد اما دو روز به تمرینات تیم نباید برود تا جمع 5 نفره متشکل از علی پروین ، پیروانی ، استیلی ، وطن خواه و آشتیانی درباره او تصمیم گیری کنند. علی پروین از هفته دوم رسما مخالف ژوزه بود. استیلی هم چندان در موضع موافق این مربی نیست. او که تا یکشنبه همراه رویانیان در سفر ایتالیاست، به احتمال زیاد نظری نزدیک به نظر علی پروین دارد. این همان موضعی است که ابراهیم آشتیانی هم قبلا رسانه ای اش کرده اما باید دید دو رای مثبت از پیروانی و وطن خواه می تواند ژوزه را در تهران نگه دارد؟ اخراج این پیرمرد پرتغالی در شرایطی که او پایگاهی بین هواداران تیم ندارد و خیلی از بازیکنان تیم هم مثل سید جلال حسینی ، مهرداد پولادی ، حسین ماهینی و شهاب گردان که از خرید های گرانقیمت تیم هستند رسما به صف حامیان کریمی پیوستند و از این مربی انتقاد می کنند ، شرایط را برای ماندن او سخت تر می کند.
در این شرایط است که یحیی نقش الترناتیو را قرار است برای تیم پرسپولیس بازی کند. او که شروعی موفق در لیگ با صبا داشته در نیمکت پرسپولیس خیلی به بازی گرفته نمی شد اما حالا با توجه به رفاقتی که با بسیاری از بزرگان تیم دارد و همبازی شان بوده می تواند در مقام ناجی تیم پرستاره پرسپولیس ظاهر شود. اگرچه در این باره هم شیرینی می گوید:« لطفا رسانه ها درباره این خبر گمانه زنی نکنند. هنوز هیچ چیز مشخص نیست.»
و یحیی از فردا تیم را با حضور یک بازیکن ویژه در تمرینات گروهی تمرین می دهد. بازیکنی به نام علی کریمی که حضورش در پرسپولیس درست همزمان می شود با رفتن محترمانه مانوئل ژوزه!

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
رویانیان قید ۴ میلیارد را زده است؟/ مانوئل به تهران می آید اما سر تمرین نمی رود!/ بازگشت کریمی در روز دیپورت ژوزه؟

محمد رویانیان به مسئولان تیمش اعلام کرد تا تیم بدون سرمربی و زیر نظر یحیی گل محمدی تمرین کند.

به گزارش خبرآنلاین ؛ بر اساس اعلام محمد رویانیان که فردا از ایتالیا بر می گردد ، مرخصی مانوئل ژوزه تا دوشنبه تمدید شده است. او باید در پرتغال بماند تا بعد از جلسه کمیته فنی پرسپولیس درباره این مربی تصمیم گیری شود. تمرینات پرسپولیس از فردا زیر نظر یحیی گل محمدی آغاز می شود ، تمریناتی که نکته مهمش بازگشت علی کریمی است. شیرینی سرپرست باشگاه پرسپولیس در این باره به خبرآنلاین می گوید:«فعلا ما امروز به آقای مانوئل تماس گرفتیم و گفتیم 48 ساعت دیرتر به تهران بیاید. این به هیچ معنایی نیست. قرار شده تا کمیته فنی عملکرد تیم در نیم فصل اول را بررسی کند . این معنایش هیچ چیز خاصی نیست.»
این درحالی است که مطرح شده قرارداد سالانه مانوئل و دستیارانش بر اساس آنچه سردار رویانیان گفته بود رقمی نزدیک به 2.5 میلیون دلار تخمین زده می شود. رقمی که با توجه با افزایش ناگهانی قیمت دلار رقمی درشت به حساب می آید اما جالب تر اینجاست که بسیاری از اهالی فوتبال می گویند ژوزه در همان قست اول قراردادش بیش از 60 درصد قراردادش را گرفته است. رقمی بیش از 4 میلیارد تومان که در صورت فسخ قرارداد با پیرمرد پرتغالی از کف پرسپولیس می رود. اگرچه شیرینی سرپرست پرسپولیس پرداخت چنین ارقامی را به کلی تکذیب می کند و می گوید:« اگر من سرپرست پرسپولیس هستم هیچ یک از ارقامی را که شما می گویید قبول ندارم.»
نکته جالب تر این است که استراحت 2 روزه برای ژوزه درحالی اعلام شده که او تقریبا در پرواز بوده و به احتمال فراوان صبح شنبه در تهران خواهد بود. این مربی به تهران خواهد آمد اما دو روز به تمرینات تیم نباید برود تا جمع 5 نفره متشکل از علی پروین ، پیروانی ، استیلی ، وطن خواه و آشتیانی درباره او تصمیم گیری کنند. علی پروین از هفته دوم رسما مخالف ژوزه بود. استیلی هم چندان در موضع موافق این مربی نیست. او که تا یکشنبه همراه رویانیان در سفر ایتالیاست، به احتمال زیاد نظری نزدیک به نظر علی پروین دارد. این همان موضعی است که ابراهیم آشتیانی هم قبلا رسانه ای اش کرده اما باید دید دو رای مثبت از پیروانی و وطن خواه می تواند ژوزه را در تهران نگه دارد؟ اخراج این پیرمرد پرتغالی در شرایطی که او پایگاهی بین هواداران تیم ندارد و خیلی از بازیکنان تیم هم مثل سید جلال حسینی ، مهرداد پولادی ، حسین ماهینی و شهاب گردان که از خرید های گرانقیمت تیم هستند رسما به صف حامیان کریمی پیوستند و از این مربی انتقاد می کنند ، شرایط را برای ماندن او سخت تر می کند.
در این شرایط است که یحیی نقش الترناتیو را قرار است برای تیم پرسپولیس بازی کند. او که شروعی موفق در لیگ با صبا داشته در نیمکت پرسپولیس خیلی به بازی گرفته نمی شد اما حالا با توجه به رفاقتی که با بسیاری از بزرگان تیم دارد و همبازی شان بوده می تواند در مقام ناجی تیم پرستاره پرسپولیس ظاهر شود. اگرچه در این باره هم شیرینی می گوید:« لطفا رسانه ها درباره این خبر گمانه زنی نکنند. هنوز هیچ چیز مشخص نیست.»
و یحیی از فردا تیم را با حضور یک بازیکن ویژه در تمرینات گروهی تمرین می دهد. بازیکنی به نام علی کریمی که حضورش در پرسپولیس درست همزمان می شود با رفتن محترمانه مانوئل ژوزه!

پرسپولیس یعنی داش علی اغا
من خودم اولش از ژوزه طرفداری میکردم.ولی حالا دوس دارم که بره
ار اون سر دنیا پاشده اومده با همه مشکل داره.علی کریمی صد برابر ژوزه تو بازی تیممون تاثیر داره
نمیدونم چرا این پرتغالی ها اینجورین

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
ایمون زائد

ایمون زائد

ایمون زائد

منم هنوز اون دستبند پرسپولیسو که تو اون بازی خریدم میندازم.هرکی که ازم میپرسه این چیه دستت اون خاطره دوس داشتنی زندگیمو واسش میگم 3-2
اصلا یادم نمیره اون شب بعد بازی تو ازادی چه خبر بود
ما اینقد خوشحال بودیم که یادمون رفت عکس بگیریم

داداش دمت گرررررررررررررررم عشق لست زائد

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
اولویت موفقیت در نیم فصل دوم است | رویانیان :دیگر برای ریسک کردن وقت نداریم

پارس فوتبال: محمد رویانیان بعد از دیدار با گالیانی نائب رئیس میلان و دریافت پیراهن شماره 10 در گفتگویی با سایت گل از ثمر بخش بودن مذاکرات با سران باشگاه میلان خبر داد.
به گزارش گل رویانیان در توضیح اولین دستاورد سفر اعلام می کند در چند ماه آینده شاهد تاسیس مدرسه فوتبال میلان در ایران خواهید بود .

وی درباره صحبتهایش با گالیانی گفت:مسئولان میلان از تعداد هواداران پرسپولیس در سراسر ایران و بین المللی بودن تیم ما خوشحال هستند و از این که توانسته ایم با هم به تعامل برسیم خوشحال هستند . آقای ادریانو گالیانی فوتبال ایران را معدن استعداد دانست و از اختمال حضور در ایران و البته تعدد هواداران میلان در ایران ابراز خوشحالی کرد.
وی درباره دیدار با مسئولان فوتبال ایتالیا در دو روز گذشته گفت:این دیدارها برای پیشرفت فوتبال و انتقال ایده های جدید از کشور صاحب فوتبالی همچون ایتالیا نه تنها به خاطر پرسپولیس بلکه برای پیشرفت و تعامل با فوتبال اروپا انجام شد من امیدوارم که بتوانم راه جدیدی را در فوتبال ایران شروع کنیم و در موفقیت آن سهمی داشته باشم.

وی در مورد دیدارهای بعدی خود نیز اضافه کرد:امروز به دیدار مدیران یونتوس می رویم تا درباره راه اندازی آکادمی و تربیت مربیان و کادرهای فنی با آنها گفتگو کنیم .
رویانیان درباره خرید سهام یک باشگاه پرتغالی برای باشگاه پرسپولیس خبر داد و اضافه کرد: به دلیل مشکلاتی که بعد از باخت تیم به وجود آمده سفر به پرتغال و اسپانیا را لغو کردم و شنبه به تهران می آیم تا به مسائل و مشکلات تیم برسم چرا که الویت اولم هواداران و خواسته هایشان است .
اوی وعده داد تیمی پر قدرت در نیم فصل دوم راهی مسابقات داشته باشیم اما این خبر را هم به هواداران و دوستداران پرسپولیس می دهم که در یک ماه آتی شاهد اتفاقات خوب برای باشگاه خواهند بود.
مهمترین سئوال ما از مدیر پرسپولیس درباره تصمیم گیری برای ادامه همکاری با کادر فنی که وی گفت:الویت اول من موفقیت تیم در نیم فصل دوم است و دیگر برای ریسک کردن وقت نداریم و امیدوارم که جلسه با ژوزه وکمیته فنی نتایج مثبتی داشته باشد.

ایول سردار
به این میگن ادم کار بلد نه کاشانی که تصمیم گرفتن هم بلد نبود.یادتونه که چطور دایی رو برداشت ار اون به بعد هم چه بلاهای سر تیممون اومد

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
ابهام بیشتر درباره مازادهای پرسپولیس

پارس فوتبال:بعد از اعلام رویانیان مبنی بر اینکه قطعا ۴ بازیکن پرسپولیس در بین دو نیم‌فصل از این تیم جدا خواهند شد گمانه‌زنی‌ها در خصوص نام این بازیکنان در رسانه‌های مختلف آغاز و البته نام‌هایی به گوش رسید که به زعم هواداران و رسانه‌ها نزدیک به هم بودند. با این حال بعد از تکذیب باشگاه و اینکه نفراتی مثل گردان، علی‌عسگری، کاظمیان و رضایی در این لیست جای نمی‌گیرند به نظر می‌رسید نیمی از معادله مجهول روشن شده و حالا دیگر کسی روی این نام‌ها مانور نمی‌کند.

بعد از این شفاف‌سازی نصف و نیمه از سوی باشگاه پرسپولیس طبیعتا اسامی زیادی برای قرار گرفتن در این لیست باقی نمی‌ماند و با توجه به شرایط تیم و اعتقاد مانوئل ژوزه به بازیکنانی که در نیم‌فصل اول به میدان فرستاده، می‌شود گفت تنها نفراتی که می‌توانند در فهرست سیاه پرسپولیس جای بگیرند به احتمال فراوان سامان آقازمانی، مهرزاد معدنچی، افشین اسماعیل‌زاده خواهند بود و گزینه چهارم کاملا مجهول است به صورتی که می‌تواند هم یکی از جوانان تیم باشد هم یکی از قدیمی‌تر‌ها یا ملی پوشان!

به هر حال حتی در بین سه نام قبلی هم اسماعیل‌زاده بازیکن جوانی است و از آنجایی که باشگاه روی جوان‌ها حساب کرده بیرون گذاشتن او کمی عجیب به نظر می‌رسد ضمن اینکه گفته می‌شود مانوئل ژوزه علاقه خاصی به سامان آقازمانی دارد و با وجود اینکه نقی‌زاده را به او ترجیح می‌دهد اما از او بعید است که سامان را در لیست مازاد قراردهد. مهرزاد معدنچی هم با این شرط به پرسپولیس آمد که هر چقدر بازی کند پول بگیرد؛ در این صورت او هزینه‌ای برای باشگاه نخواهد داشت و تنها یک جای لیست را پر کرده است. بدین ترتیب ابهامات در خصوص لیست مازادهای پرسپولیس که ممکن است تا ۷ نفر افزایش پیدا کنند بیشتر شده و در این خصوص نمی‌توان اظهار نظر صریحی داشت مگر اینکه در جریان مذاکرات مخفیانه رویانیان با این بازیکنان اخبار لو برود كه این اتفاق قریب به یقین است!

معدنچی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس چدا اوردنش؟اون که بازیکن خوبیه.............این ژوزه داره چیکار میکنه با پرسپولیس

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
بابا گورشو گم کنه بره من سالهاست ارزومه این تیم رو یه بار دست جلالی یا مایلی کهن بدن هر چند که نتیجه نگیرن خب اینهمه سال مربیان خارجی بیشماری امدن و رفتند و هیچکدام نتوانستند تیم رو قهرمان کنند چی میشه یه بارم جلالی مربی باشه بینیم چیکا میکنه

منم موافقم بره.بنظر من الان مربی ایرانی واسه تیم بهتره.اخه تیم از حاشیه میاد بیرون

این ریسک ارزششو داره بهتر از نتیجه نگرفتنه که

والا از سال 80 به اینور از دیگ حلیم هم گذشته میخوای مربیانی که اومدن هم زدن گند زدن رفتن رو واست بشمارم؟؟؟
اصلا هم ریسک نیست ژوزه با این تیم به هیچ جا نمیرسه همون هفته 3-4 گورشو گم میکرد بهتر بود الانم چیزی نشده بره تیمو بدن به همون گلمحمدی لااقل به نیمه اول جدول میاره

okموافقم

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
كارهاي ماورائي علي كريمي.

جام نیوز: علي كريمي كارهاي پسنديده زيادي دارد كه اين بخشي از آنهاست.

آقایی که روی تخت افتاده، بابک معصومیه! یه زمانی کاپیتان تیم فوتسال ایران بود و کلی افتخار و برو و بیا داشت! وقتی سرطان گرفت بعدها گفت یه روز علی کریمی اومد ملاقاتش، چک سفید بهش داد، تمام هزینه های اتاق و بیمارستان رو هم پرداخت کرد.

بلندقدترین ایرانی شناخته میشد، توی برنامه ماه رمضون، ازش پرسیدن چه آرزویی داری؟ گفت سه تا آرزو: سلامتی، لپ تاپ داشته باشم و علی کریمی رو ببینم! شبونه، علی کریمی، لپ تاپ خرید، رفت خونه شون، تمام خرج درمان و اعزامش به آلمان رو داد!

والا دیگه نمیدونم چی بگم
قهرمان..........پهلوان...........اغا...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
معدنچی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس چدا اوردنش؟اون که بازیکن خوبیه.............این ژوزه داره چیکار میکنه با پرسپولیس

معدنچی یکی دو بار بازی کرد ..افتضاح بود ..ما بازیکن زیاد داریم بازی به معدنچی نمیرسه ..بنظرم رضایی و کاظمیان هم برن بهتره ..آغاذمانی هم که باید بره....ولی جوونامون سیف الهی و اسماعیل زاده رو نباید از دست بدیم مخصوصا سیف الهی ..اگه دایی مربیش بود الان پدیده شده بود ..ژوزه بهش میدون نمیده ..کلا کار ژوزه بازیکن خراب کردنه ...اون از ایمون زاید که تو 15 بازی 12 گل زد اونم با اون بازیکنای فصل قبلمون ..این فصل ژوزه خرابش کرد...اینم از سیف الهی که میگن نمیخوادش ..انصاری فر هم که هر فصل جز آقای گلا بود کاری کرد که کلا 5 تا گل بزنه ..
میدونید آهی مدافع ملوان در اصل بازیکن ماست بخاطر سربازی رفته ملوان..خیلی مسخره س واقعا بازیکن خوبیه ما باید بخاطر قوانین مسخره نداشته باشیمش..
اما الان نمیدونم ژوزه رو بزاریم کنار خوبه یا نه ..من که زیاد خوشبین نیستم ..بازم رویانیان دست به دامن نظرسنجی هوادارا شده بنظرم این بلاهایی که سر پرسپولیس میاد قسمت زیادش تقصیر هواداراست ..خدا کنه دیگه نخواد رو نظر اونا تصمیم بگیره..البته مطمئنم اخراج نمیشه ..اگه میخواستن اخراجش کنن باهاش جلسه نمیزاشتن..این جلسه هم برای اینه که به هوادارا بگن ما به ژوزه تذکر دادیم و قول گرفتیم تیمو خوب کنه و از نظرات کمیته فنی استفاده کنه و ......
..امیدوارم رویانیان با پولادی و حسینی و گردان برخورد کنه تا دیگه جرات نکنن علیه سرمربی و عوامل تیم حرف بزنن..
درمورد بازیکنای جدید..کلاه کج رو نمیدونم چرا گرفتن...اگه خوب بود که سپاهان میخواستش..خوشم نمیاد ازش..زنیدپور رو بگیریم خوبه..با حدادی فر ..یعقوب کریمی..