ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

غلام90

عضو جدید
کارنامه ارشدی که منتشر میشه رتبه ها را در گرایش های مختلف میگه. اما اسم گرایش ها را نمی نویسه بلکه اونها را با شماره مشخص میکنه.
یه نفر بطور دقیق بگه که شماره 1 و 2 و3 و4 و.............. هرکدام معرف کدام گرایش هستند؟

با تشکر
لطفا دقیق بگید کسی گمراه نشه و دچار اشتباه بشه.

juliosezar

عضو جدید
مرد حسابی پست 6000 که میخواستی دادم بهت بازم غر میزنی؟

میخوای من پستمو که قبلشه پاک کنم تا زحمتت به باد بره؟؟؟

va.gh.mech

عضو جدید
doostan vase man sms oomad ke barnameye soud emshab az shabake amoozesh... mozo0 entekhab reshteye arshad... pas hatman ta oon moghe natayej oomade dge
na?????????????????????

aminarvin

عضو جدید
عمومی
جمعه 5/3/91
23:10-22:10
کلیه رشته ها
کارشناس سازمان سنجش
آقای امید روشناس
خانم نصیری،آ.کامیار اسماعیلی
فنی و مهندسی
شنبه 6/3/91
برق، کامپیوتر، IT
عمران، مکانیک، هوا و فضا
مواد، معدن، نفت، م. شیمی
مجموعه صنایع
آ. رضا شکرزاد
آ. فرهنگ درودیان
آ. داریوش کوکبی
آ. امیر ایمن پور
آقای امید روشناس
علوم انسانی 1
یکشنبه7/3/91
مجموعه مدیریت
حسابداری، اقتصاد
MBA، اجرایی
آ. مسعود خلیلی یگانه
خ. زهرا شمس
آ. بهروز بهادری
آقای امید روشناس
علوم پایه
دوشنبه 8/3/91
مجموعه فیزیک
مجموعه ریاضی
مجموعه شیمی
زیست شناسی
آ. فرید تقی‌نواز
آ. حسن رضاپور
آ. رسول دلیری
آ. کسری حمدی
آقای امید روشناس
علوم انسانی 2
سه شنبه 9/3/91
روانشناسی، مشاوه، علوم تربیتی 1و2و2
مجموعه زبان، زبانشناسی، ادبیات
مجموعه حقوق
علوم ارتباطات، علوم اجتماعی
آ. جمال موسوی
آ. علی درخشش
آ. حامد هوشیاران
خ. مریم شفیعی
آقای امید روشناس
کشاورزی
هنر و معماری
علوم انسانی 3
چهارشنبه 10/3/91
تربیت بدنی
کشاورزی
هنر و معماری
علوم سیاسی،تاریخ ، جغرافیا
آ. همایون فراهانی
خ. رویا رئیسی
آ. محمدحسن کزازی
آ. ارسلان محمدی
آقای امید روشناس

mori1365

عضو جدید
من امسال همین طوری شرکت کردم ولی با وجود داشتن سن خر پیر !!!مثل دوره پیش دانشگاهی جو نتایج منم گرفته هی جوونی کجایی که یادت بخیر>چشم بهم زدیم 25 سالمون رد شد از مردادم میرم 26 ولی من یادمه چند ساله پیش این قدر بحث ارشد داغ نبود اصلا یادمه اون دوران فقط برای کنکور سراسری تلبیغ کلاس کنکور و تست و برنمه انتخاب رسشته میشد ولی الان این قدر داوطلب زیاد شده که به ارشدم سرایت کرده و همین طور که داره پیش میره مطمینا تا 5 سال دیگه دکتری هم به همین وضع گرفتار شده کلا تب ادامه تحصیل تو ایران خیلی زیاد شده و خیلیا بدون اینکه اصلا هدفی از ادامخ تحصیل داشته باشن فقط برای اینکه جلوی دیگرون کم نیارن میرن ادامه میدن که مثلا تو درو همسایه پز بدن فوق داریم یا دکتری.توی کشورهای غربی اصلا مثل اینجا نیست که همه تب ادامه تحصیل داشته باشن چون وارد شدن به دانشگاه راحته و دیگر اینکه این قدر موقیعت های شغلی و کاری هست که کسی برای پیدا کردن کار با درامد خوب توی اون کشورها دنبال ادامه تحصیل نمیره ولی تو ایران برعکسه.

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه هااااااااااااااااااااا من از 6 صبح بیدار شدم رفتم سر کاااااااااااار! ازمون داشتن بچه هام الان اومدم همه رو اد کردم کجااااااااااایین پس؟

p458

عضو جدید
یه نفر اومد همه بچه ها رو پارو کرد با خودش برد....
ولی من از چت اصلا خوشم نمیاد و فضای چت رو اصولا نمیپسندم و همینجا تا اعلام نتایج میمونم. حتی اگه تک و تنها بمونم. ولی خواهشا هر کی نتیجه اش رو دید واسه بقیه هم درصد و رتبه هاشو اینجا بزاره برای آیندگان....

masoud612

عضو جدید
ولی من از چت اصلا خوشم نمیاد و فضای چت رو اصولا نمیپسندم و همینجا تا اعلام نتایج میمونم. حتی اگه تک و تنها بمونم. ولی خواهشا هر کی نتیجه اش رو دید واسه بقیه هم درصد و رتبه هاشو اینجا بزاره برای آیندگان....

شرط بستيما امروز نتايجو نميدن، فردا ايشالا:whistle:

asgar33

عضو جدید
متاهل بأشين خببچها بياين نيم باز يا يه نرم افزار ياهو مسنجر واسه گوشي من بفرستين اخه من كامپيوتر ندارم اينجا

solarisal

عضو جدید

منم هستم و بشدت متنفر از میط چت اینجا منو یاد روزای اولی که تصمیم به خوندن کردم میندازه از اول با این تایپیک اومدم تا آخرشم پای این تایپیک میمونم

solarisal

عضو جدید
ساعت 22:10 شبکه آموزش برنامه انتخاب رشته گذاشته، میترسم برم نگاه کنم بعد که نتیجه اومد ضایع شم.. نکنه :que:

mojtaba.20

عضو جدید
اگه ایشالا امشب زدن خوب خدارو شکر اگه نزدن دیگه با خیال راحت بخوابین ایشالا فردا صبح ساعت 9 دیگه 100% باید زده باشنشون توکل به خدا.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا