[ درخواستهايتان را پيرامون دروس و تحصيلات تكميلي مهندسي عمران فقط در اين تاپيك مطرح كنيد]

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
از طریق سایت mporg.ir می تونید لیست اعضای امتیاز آور شرکتهای مشاور رو ببینید

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
مجبور بودم
خیلی اصرار کردند
آخه حقوقم بالا بود گفتند باید حتما مدرک برابر با اصل را برامون بیاری

پروسه اداری و بسیار زمان بری داره ، باید برید معاونت راهبردی ، شکایت کنید درخواست بیرون کشیدن مدرک بکنید کلاً چند ماهی الافی داره ، حتماً هم باید حضوری باشه .. خلاصه از من میشنوید یک جوری با هم کنار بیاید بهتره .

sakhtemansazan

عضو جدید
پروسه اداری و بسیار زمان بری داره ، باید برید معاونت راهبردی ، شکایت کنید درخواست بیرون کشیدن مدرک بکنید کلاً چند ماهی الافی داره ، حتماً هم باید حضوری باشه .. خلاصه از من میشنوید یک جوری با هم کنار بیاید بهتره .

سلام متشکرم
همین کارو میکنم

reza2011

عضو جدید
دوست عزيز اينو هم براي شما ميگم هم براي كساي ديگه كه اين پست رو ميخونن . هر شركتي موقع استخدام كه تقضاي اصل مدرك يا كپي برابر با اصل مدرك كنه بايد كلا فراموشش كني . البته يك زماني هست كه اصل مدرك رو ازت ميگيرن يك نگاهي ميندازن جلاوي چشم خودت بهت ميدم كه اون اشكال نداره ولي يك زماني هست مدركت رو پيش خودشون نگه ميدارن .

چه شما چه بقيه بچه ها موقع استخدام در هر شركت بگيد كه از مدركتون براي رتبه بندي در شركتي قبل از آشنايي با شركت فعلي استفاده كرديد . اينجوري كاملا مطمئن مشيد كه اونا ديگه از شما همچين چيزي نخواهند خواست .

شما دوست عزيز كه كپي برابر با اصل مدركت در اختيار اون شركت قرار دادي بهتره به جاي نرمش از روش ديگه اي استفاده كني زيرا اونا اولا ميبايست رضايت شما رو سر اين كار ميگرفتن و در ثاني بايد مبلغي بابت اين استفاده به شما ميدادن كه اگه 3 سال بيمه نداريد حدودا 800 تومان واسه يك سال ميشه . من پيشنهادم به شما اينه كه بريد پيش مدير عامل و ازش بخواهيد كه شما رو از ليست هيئت مديره خارج كنه . زيرا در حال حاضر شما هيچ وكالتنامه اي تنظيم نكرديد و در صورتيكه خدايي ناكرده شركت ضرر كنه چون جزو هيئت مديره هستيد در ضرر شركت سهيم هستيد و ممكنه مشكلات بيشتري نظير ممنوع الخروج بودن و ... هم براي شما پيش بياره . پس توصيه ميكنم حتما نامه خروج از هيئت مديره رو ازشون دريافت كنيد و قيد همچين شركتي رو بزنيد .

اگر به هر دليل با حرف شما موافقت نكردند اخطار بديد كه از شركت مربوطه نزد سازمان برنامه شكايت ميكنيد كه بدين شكل پروانه شركت لغو خواهد شد . بنابر اين برگ برنده در دست شماست . موفق باشيد .

khodaparasti

عضو جدید
سایت تبدیل متغیرها در مهندسی عمران بصورت آنلاین-CALCULATOR EDGE

سایت تبدیل متغیرها در مهندسی عمران بصورت آنلاین-CALCULATOR EDGE

با درود به همه،
از آنالیز نیروی باد و برف تا انواع بولت همه در:

http://www.calculatoredge.com/index.htm#civil

saba2810

اخراجی موقت
مدیریت ساخت‌وساز و طراحی بتن صنعتی و سازه‌های فولادی

مدیریت ساخت‌وساز و طراحی بتن صنعتی و سازه‌های فولادی

سال 2011 | 578 صفحه | ISBN: 9781439816004 | 6,91 MB

توضیحات : اخیرا پدیده ساخت‌وساز صنعتی در سرتاسر جهان رونق بسیاری گرفته است و میلیاردها دلار که هرساله در فعالیت‌های صنعتی، نفت، گاز، پتروشیمی و پروژه تولید قدرت صرف می‌شود، رقابت شدیدی میان این پروژه‌ها ایجاد کرده است.
مدیریت قدرتمند و توانایی فنی پروژه‌های شما را به‌موقع و براساس بودجه برنامه‌ریزی شده به پایان خواهد رسانید. این کتاب با کاوش در عمق این جوانب و چالش‌های ناشی از آنها، راهنمایی عملی به‌منظور طراحی بتن و سازه‌های فولادی در پروژه‌های صنعتی، برای مخاطبین خود خواهد بود.

کارشناس مشهور، Mohamed A. El-Reedy، کل روند ساخت‌وساز صنعتی را از مدیریت پروژه تا طراحی و ساخت‌وساز و ارائه طرح پشتیبانی، به‌طور کامل پوشش داده است.
در این کتاب تفاوت‌های میان ساخت‌وسازهای صنعتی و املاک و مستغلات و یا ساخت‌وسازهای مسکونی، و همچنین هر مرحله از کار با جزئیات، چه از دیدگاه مدیریتی و چه از دیدگاه فنی، مورد بررسی قرار گرفته است.

دانلود کتاب های عمران
منبع :بر بال های کتاب

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مطالعه، اندیشیدن با ذهن دیگری است. "آرتور شوپنهاور"
هرچه بیشتر کتاب بخوانید، بیشتر از زندگی حقیقی برخوردار خواهید شد. "فرانسوا ولتر"
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. "مک لوهان"

Ali-civil

عضو جدید
سلام من آب خوندم ولی به نظرم باید حریم هر رشته ای تو ارشد حفظ بشه
به عنوان مثال ما برای پاس کردن درسی مثل استاتیک چند منبع و مرجع رو می خوندیم و به زور نمره ای بین 14 تا 16 می گرفتیم که 16 بالاترین نمره کلاس میشد اما بچه هایی که موفق به پاس کردن این درس نمی شدند تابستون میرفتن دانشگاه های دیگه و با بچه های رشته های غیر عمرانی این دروس رو می گرفتند و مثلا 18 میشدند. نحوه کار هم به این شکل بود که برفرض استاده 15 تا سوال میداده و میگفته 5 تا از این 15 تا سوالات امتحانتون هستند پس نمره بالا در یه درس در یک رشته غیرمرتبط ملاک درستی برای مقایسه شدن با بچه های اون رشته نیست

megamohsen

عضو جدید
salam
man ham karshenasi modiriate poroge khoondam
madarsaye foolad beton khak hydrolicmogavemat tahlil1&2 va...pas kardam vali nezam mige BAYAD:"
Esme reshtat OMRAN bashe ,takhassos mohem nist"
rotbe man dar arshade omran 238shode
zemnan dar mavarede ejra va narm afzar kheyli ham foooooooooooooooooolam

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
salam
man ham karshenasi modiriate poroge khoondam
madarsaye foolad beton khak hydrolicmogavemat tahlil1&2 va...pas kardam vali nezam mige BAYAD:"
Esme reshtat OMRAN bashe ,takhassos mohem nist"
rotbe man dar arshade omran 238shode
zemnan dar mavarede ejra va narm afzar kheyli ham foooooooooooooooooolam
من مهندسی اجرایی خوندم خیلی دنبالش بودم که عضو نظام مهندسی شم اخه هر جا که برم کار کنم میگن عضو نظام مهندسی هستی یا نه؟من با این رشته میتونم توی پروژه ی ساختمانی کار کنم ولی چون عضو نظام مهندسی نمیشم به مشکل میخورم.باسازمان مسکن صحبت کردم گفت باارشد کسی جزو نظام مهندسی نمیشه.شما میتونی بری با ریزنمرات کارشناسیتون پیش سازمان مسکن تهران درسایی که گذروندید رو بررسی کنن که ایا توانایی نظارت دارید یا نه ؟.اینو هم سازمان مسکن بهم گفت هم معاون دانشگاه شاید شد.

hajir7

عضو جدید
کمک برای انتخاب رشته

کمک برای انتخاب رشته

سلام
من دانش اموز رشته ریاضی هستم و باید تا 2 یا 3 روز دیگه انتخاب رشته کنم با توجه به علایقم تصمیم گرفتم مکانیک یا عمران بخونم
یه سوال دارم:

کدام گرایش ارشد و دکترای عمران به مکانیک نزدیک تر است؟

در صورت امکان در مورد عمران سازه توضیحاتی داده شود.

سپاسگزارم

Roya87

عضو جدید
من فکر میکنم که حداقل تو ایران تنها مهندسی باشه که بتونن راحت باهاش کار کننو از علمشون استفاده کنن ونتیجشم ببینن.ی
یعنی علمشون تو جامعه نمود پیدا کنه و متجلی بشه
یه جورایی ملموستره.ولی تورشته هایی مثه مکانیک وبرق به خاطر عقب بودن کشورمون تو صنعت تعداد خیلی کمی میتونن ازش استفاده کنن. البته این به پیچیدگیو سختی رشتم مربوط میشه....

Ely.M

عضو جدید
سلام من هم ميخواهم در مورد اين رشته بيشتر بدونم لطف كنين كمك كنين

Silence

عضو جدید
دوره های آموزشی عمران...

دوره های آموزشی عمران...

توی این تاپیک دوره های آموزشی مفیدی که قراره در موسسات آموزشی برگزار بشه رو قرار بدید...

Silence

عضو جدید
آموزش نرم افزارهای Etabs & Safe با رویکرد کاربردی جهت انجام پروژه های دانشگاهی (بتنی و فولادی)

آموزش نرم افزارهای Etabs & Safe با رویکرد کاربردی جهت انجام پروژه های دانشگاهی (بتنی و فولادی)

موسسه «خانه عمران»...

-اعطای گواهینامه معتبر خانه عمران با امکان ترجمه رسمی
-اختصاص شهریه دانشجویی
-صدور کارت عضویت هوشمند جهت برخورداری از مزایای عضویت کانون دانشجویی

زمان برگزاری: شنبه و دوشنبه 13-16
مدت: 24 ساعت
تاریخ شروع: 91/05/23
هزینه: 190000 ریال

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، بلوار بیهقی، پایین تر از شهروند، کوچه چهاردهم شرقی، پلاک 9

آخرین ویرایش:

Silence

عضو جدید
آمادگی آزمون نظام مهندسی پایه 3 نظارت (فولاد، بتن، زلزله و خاک و پی)

مادگی آزمون نظام مهندسی پایه 3 نظارت (فولاد، بتن، زلزله و خاک و پی)

موسسه «خانه عمران»...
زمان برگزاري: 7 روز متوالی 22-14
مدت: 56 ساعت
تاريخ شروع: 91/06/04
مبلغ: 5100000 ریال

آخرین ویرایش:

rezafreeheart

عضو جدید
دلایل زیادی برای محبوبیت عمران وجود داره؟
اول که بدلیل شرایط شغلی عمرانه که همه فک میکنن عمرانی ها پول زیادی در میارن.که تا حدودیش درسته.
دوم اینه که عمران با چیزایی سروکار داره که همه باهاشون زندگی می کنن، یعنی خونه و راه و ...
سوم چون سخته و ما آدما دوست داریم کارای سختو انجام بدیم.....
چهارم چون باحاله دیگه ...
پنجم اصلا این چه سوالیه....:mad:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشته عمران هم از لحاظ کارایی که می کنن متنوعه و هم اینکه بازار کار خوبی داره و هم با آموزشهایی که داده میشه میشه کار کرد.
واسه این میگم تنوع که اگه دقت کنین معماری ها فقط می تونن طراحی کنن اما طراحی جزوی از عمرانه و عمرانی ها هم میتونن طراحی کنن ، حالا علاوه بر طراحی شما نظارت ، محاسبات و اجرا هم اضافه کنید...... خوب معلومه کسی که از ساخت و ساز خوشش میاد اول عمرانو انتخاب می کنه چون همه معماری داره و هم کلی چیز اضافه تر.
بازار کار خوبم که میدونی توی ایران تا هست بیابون برهوت که بعد از چند سال میشه یه شهر مثل پرند هست و همینطور خونه های قدیمی و آدمایی که می خوان اونا رو خراب کنن و جاش برج بسازن. پس هیچوقت کار تمومی نداره .
چند وقت پیش چندتا دفتر معماری رفتم دیدم مگس میپرونن و از وضع کار شاکین در حالیکه توی دفتر خودمون نمیدونستن با اینهمه کاری که دارن باید چه بکنن. منظورم از چندتا دفتر در حدود 16-17 تا هست.
در آخرم باید بگم اون چیزی که توی عمران درس میدن رو اگه بلد باشی میتونی خیلی راحت کار کنی ، مثل رشته های دیگه به خصوص مکانیک نیست که حتما باید یه دوره ببینی تا بتونی کار کنی

saleh-sinava

عضو جدید
شغل ارشد لیسانس عمران

شغل ارشد لیسانس عمران

سلام بر خودم و همه
دوستان عمرانی ابان ماه امسال شرکت ملی نفت ایران استخدام داره

کسی هست ارشد داده باشه منتظر نتیجه نهایی باشه

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
مگه قبولی ارشد میگیره ؟
من منتظر جواب کنکورم !! الان باید چیکار کنیم ؟:D

saleh-sinava

عضو جدید
سلام
مگه قبولی ارشد میگیره ؟
من منتظر جواب کنکورم !! الان باید چیکار کنیم ؟:D

اگه در حال خوندن ارشد باشی یعنی اگه دانشجو باشی حق ثبت نام نداری, ولی میتونی تو ثبت نام لیسانس بزنی و بعد ا اونجا که پروسه استخدامش حداقل یکسال طول میکشه دو ترم از ارشد روبری و اگه استخدام بشی درست رو همزمان ادامه بدی ( که خیلی ها تو ازمون استخدام پارسال همین کار رو کردن)

چند سال قبل من شنیده بودم که سازمان سنجش تو کنکور لیسانس تمام انتخابهای فرد رو بررسی میکنه و بهترین انتخابش رو قبولی کیده . الان هم همینجوری هست البته واسه ارشد?

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
الان ثبت نامش هست یا همون ابان که نوشته بودی بالا ؟
جالبه

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به احتمال 95 % ابان ماه و یا به احتمال 5% مهرماه ثبت نامش هست
من خودم پارسال شرکت کردم خوشبختانه قبول هم شدم

به سلامتی
مرسی مهندس خیلی لطف کردی فقط اگه سایتی چیزی هم داره بزاری اینجا دیگه کامله حله .