كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی پرسپولیس تو آسیا کی هست ؟ :w07:

بازم که این لنگیا با شانس مساوی کردن؟؟! دقیقه 93 گل خوردن.تازه چنتا هم نخوردن،خیلی بیچارهن بابا .
ازین زورم میاد که این تیم دربوداغون رو بیارن قهرمان جام حذفی بکنن.آخه استقلال و سپاهان هرکدومشون بالا بیان این لنگستان تیمی نیست که بخواد واسشون شاخ بشه.مطمئن باشین اگه دستایی پشت پرده نباشه همین تیم خوب داماش هم تواناییه برد پرسپولیسو داره.

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم که این لنگیا با شانس مساوی کردن؟؟! دقیقه 93 گل خوردن.تازه چنتا هم نخوردن،خیلی بیچارهن بابا .
ازین زورم میاد که این تیم دربوداغون رو بیارن قهرمان جام حذفی بکنن.آخه استقلال و سپاهان هرکدومشون بالا بیان این لنگستان تیمی نیست که بخواد واسشون شاخ بشه.مطمئن باشین اگه دستایی پشت پرده نباشه همین تیم خوب داماش هم تواناییه برد پرسپولیسو داره.
:D
چی میشه گفت برادر من؟
اگه بهشون کمک نشه سال دیگه به سیزده بدر نرسیده، رفتن دسته 2

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی میشه گفت برادر من؟

اونارو ولشون کن بابادیگه ارزششو ندارن بیش ازین درموردشون صحبت بکنیم خودشون هم که عرزه نمیکنن بیان اینجا .
راستی مایکی یادت نره بعدا اینجا یه دوری واسمون بزنی.نصف شب بیا کسی نباشه فقط خودمونیم.
دِ دِن دِرِ دِ دِن دِرِ دِ دِن دِرِ دِ دِن دِن ....... دَن دِرِ دِ دَن دِرِ دِ دَن دِرِ دِ دَن دَن .

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونارو ولشون کن بابادیگه ارزششو ندارن بیش ازین درموردشون صحبت بکنیم خودشون هم که عرزه نمیکنن بیان اینجا .
راستی مایکی یادت نره بعدا اینجا یه دوری واسمون بزنی.نصف شب بیا کسی نباشه فقط خودمونیم.
دِ دِن دِرِ دِ دِن دِرِ دِ دِن دِرِ دِ دِن دِن ....... دَن دِرِ دِ دَن دِرِ دِ دَن دِرِ دِ دَن دَن .
آخيييييييييييييييي:w24:
ئه، یه لنگی مشاهده شد ...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

ئه، یه لنگی مشاهده شد ...

به این میگن قدرت مکندگیه فوق العاده برای گیرانداختن لنگی جماعت.:w07::d
چه به خودشم گرفت ذوق زده شد میدونی بخاطر چیه؟(درد بی شوهریه)
اما ولشون کن دیگه تاریخ انقضاشون گذشته.دیگه ارزششو ندارن.

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به این میگن قدرت مکندگیه فوق العاده برای گیرانداختن لنگی جماعت.:w07::d
چه به خودشم گرفت ذوق زده شد میدونی بخاطر چیه؟(درد بی شوهریه)
اما ولشون کن دیگه تاریخ انقضاشون گذشته.دیگه ارزششو ندارن.
خودت دیگه همه چیو گفتی ... !!!!!
شما اگر از گروهتون صعود كرديد ما هم ميريم :biggrin:
اگه ما از گروهمون سعود کردیم و شما سال دیگه تو آسیا نبودید
نامردی اگه دیگه بیای سایت ...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودت دیگه همه چیو گفتی ... !!!!!

اگه ما از گروهمون سعود کردیم و شما سال دیگه تو آسیا نبودید
نامردی اگه دیگه بیای سایت ...

هه تقریبا حرف منو گفتی با این تفاوت که اگه ما صعود کردیم خودش بیاد اینجا حرفشو پس بگیره.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید از کی تا حالا تیمی که 2 به 1 جلو است و گل رو دقیقه آخر میخوره میشه خوش شانس؟ بیارن قهرمان جام حذفی کنن؟!! اگه قرار بود بیارن قهرمان کنن که همه بازی هامون مث اس تق لول تو زمین خدمون بود خوبه کمی تامل کنیم در این مورد ..!!!سپاهان رو دیدی که تو لیگ زدیم و شما تو پوست خودتون نمیگنجیدید ..... اون اس تق لال تونم که دیدید 11 نفری دفاع میکردن جلو ما .. دوست دارم پرسپولیس رفت فینال اس تق لول بیاد بالا تا بهتون بگیم کی شایسته قهرمانیه .......اینم مطمئن باش و خیالت راحت باشه که اگه دستهایی پشت پرده باشه به سوده اس تق لاله که کمیته داوران و فدراسیون پشتت ....

چی میشه گفت برادر من؟
دسته 2 هم بریم بهتر از اینه که مث اس تق لول دسته 3 بریم .......:دی

هه تقریبا حرف منو گفتی با این تفاوت که اگه ما صعود کردیم خودش بیاد اینجا حرفشو پس بگیره.
سعود هم کنید به زور.... اولین بازی حذفی شوت میشید ایران ... شب بلند است و قلندر بیدار
..

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید از کی تا حالا تیمی که 2 به 1 جلو است و گل رو دقیقه آخر میخوره میشه خوش شانس؟ بیارن قهرمان جام حذفی کنن؟!! اگه قرار بود بیارن قهرمان کنن که همه بازی هامون مث اس تق لول تو زمین خدمون بود خوبه کمی تامل کنیم در این مورد ..!!!سپاهان رو دیدی که تو لیگ زدیم و شما تو پوست خودتون نمیگنجیدید ..... اون اس تق لال تونم که دیدید 11 نفری دفاع میکردن جلو ما .. دوست دارم پرسپولیس رفت فینال اس تق لول بیاد بالا تا بهتون بگیم کی شایسته قهرمانیه .......اینم مطمئن باش و خیالت راحت باشه که اگه دستهایی پشت پرده باشه به سوده اس تق لاله که کمیته داوران و فدراسیون پشتت ....

سعود هم کنید به زور.... اولین بازی حذفی شوت میشید ایران ... شب بلند است و قلندر بیدار
..
برو موقعیت های خطرناک بازی رو بشمور ، مس خیلی سرتر بود،فقط شانس آوردین توپاشون گل نشد.
اولندش که شما با کدوم تیم قدری تو جام حذفی بازی کردین ؟،با تیمای درپیت انداختنتون و اومدین بالا. دومادرمورد استقلال نکته انحرافیش همینجاست ، بازیای اس اسو انداختن تو خونه تا بعد قهرمان کردن لنگ کسی از اس اس معترض نباشه، چرا(؟) چون برای استقلال قرعه هاراحت وبازیاش تو زمین خودش بوده.پس اونموقع استقلالیا نمیتونن معترض باشن که "پرسپولیسو قهرمان کردن چون قرعه های راحت برای استقلال افتاده".
بازیتون با سپاهانم مثل همین بازی با مس بود دیگه فقط چاشنیه شانستون خیلی بیشتر بود که تونستید ببرید. ولی بدون شک استقلال و سپاهان الان تیمای برتری نسبت به این پرسپولیس هستند.
حالا امیدوارم معنی و مفهوم حرکات این فدراسیونی که داره بنفع شما حرکت میکنه رو فهمیده باشین.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو موقعیت های خطرناک بازی رو بشمور ، مس خیلی سرتر بود،فقط شانس آوردین توپاشون گل نشد.
اولندش که شما با کدوم تیم قدری تو جام حذفی بازی کردین ؟،با تیمای درپیت انداختنتون و اومدین بالا. دومادرمورد استقلال نکته انحرافیش همینجاست ، بازیای اس اسو انداختن تو خونه تا بعد قهرمان کردن لنگ کسی از اس اس معترض نباشه، چرا(؟) چون برای استقلال قرعه هاراحت وبازیاش تو زمین خودش بوده.پس اونموقع استقلالیا نمیتونن معترض باشن که "پرسپولیسو قهرمان کردن چون قرعه های راحت برای استقلال افتاده".
بازیتون با سپاهانم مثل همین بازی با مس بود دیگه فقط چاشنیه شانستون خیلی بیشتر بود که تونستید ببرید. ولی بدون شک استقلال و سپاهان الان تیمای برتری نسبت به این پرسپولیس هستند.
حالا امیدوارم معنی و مفهوم حرکات این فدراسیونی که داره بنفع شما حرکت میکنه رو فهمیده باشین.
ما داریم با چاشنی شانس میبریم قبول شما هم دارید با چاشنی تیم قوی داوری مبرید ....:دی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اگر از گروهتون صعود كرديد ما هم ميريم :biggrin:

..

به نظر در مورد برخی از پرسپولیسیا ، و نه همشون ، حذف شدن استقلال تو مرحله گروهی یا حتی دور دوم باشگاههای آیا میتونی تسکینی باشه بر رنج یه فصل ضعیف دیگه از تیمشون

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر در مورد برخی از پرسپولیسیا ، و نه همشون ، حذف شدن استقلال تو مرحله گروهی یا حتی دور دوم باشگاههای آیا میتونی تسکینی باشه بر رنج یه فصل ضعیف دیگه از تیمشون

نه ..شايد به نظرتون شما اتسقلاليها مهم باشه ولي براي ما مهم نيست آخه نه اينكه مربيتون در اين زمينه ركورد دار هستن:D

paradise94

عضو جدید
برای شما هم فقط میتونم اظهار تاسف کنم که از این عکس ها میارید میزارید ........ البته خوب میدونم خاری شده تو چشات ولی این درست نیست ....
شما برا خودتو تیمت متاسف باش:biggrin:
منظورت از خار گل محمدیه؟!؟!خیلی بامزه بود
چون میدونم لنگیا روی این عکسا حساسن بازم میذارم حساس نشو حساس نشو:w15:

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از این لباس میخام داداش. از کجا خریدی؟
منم میخام نشون بدم که هدف ما تراختور یا تیم دیگه ای نیست.
هدفمون ورزش کل آزربایجان هست. امیدوارم دشمنان آزربایجان نتونن با اومدن این تیم و شهرداری بین ما اختلاف بندازن و تفرقه ایجاد کنن و هرکدوم از ما رو به یکی از این تیما گرم کنن.

علی آقا خودم درستش کردم
36633_219279238211236_1005291097_n.jpg

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ..شايد به نظرتون شما اتسقلاليها مهم باشه ولي براي ما مهم نيست آخه نه اينكه مربيتون در اين زمينه ركورد دار هستن:D

هه ، نه اینکه کل ذات وجودیه باشگاه شما تو این زمینه رکورددار هست!!! یکی ادعا بکنه که حداقل یبارم شده رنگ فینالشو دیده باشه.

آخرین ویرایش:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستان عزیز خودم پرسپولیسی های عزیز و استقلالی های گل پیشاپیش سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشین هم خودتون هم تیماتون

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان عزیز خودم پرسپولیسی های عزیز و استقلالی های گل پیشاپیش سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشین هم خودتون هم تیماتون

سال نو شما هم مبارک .همهی دوستان سال نوشون مبارک.
امیدوارم تمامیه دوستان لنگیی که امسال اذیتشون کردیم سربه سرشون گذاشتیم مارو ببخشن .

solo4

عضو جدید
می خوام دنیا نباشه / اگه اس اس نباشه​
می خوام فوتبال نباشه / اگه اس اس نباشه​
می خوام این لیگ نباشه / اگه اس اس نباشه​
نباشه هر کی می خواد / تیم اس اس نباشه​

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز! بنده علاقه ای به فوتبال ندارم،عشق من ورزش بوکس است که بصورت حرفه ای آن را دنبال میکنم.درضمن چون رنگ قرمز را دوست دارم درنظرسنجی شرکت کردم;)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2] قابل توجه آقای تراختوری

در هفته سي‌ام ليگ برتر سپاهان مقابل تراکتورسازي به پيروزي رسيد.
[/h]

هفته سي ام ليگ برتر فوتبال ايران با انجام 2 ديدار به صورت همزمان از ساعت 15:30 به پايان رسيد. در اين ديدار ها تيم هاي مدعي عنوان قهرمان به ميدان رفتند.

به گزارش فارس، در بازي ديگر تراکتورسازي به مصاف سپاهان رفت. شاگردان کرانچار در اين ديدار برتري مطلقي نسبت به حريف خود داشتند و با سه گل محمدرضا خلعتبري 14، فرشيد طالبي 29 و محرم نويدکيا 54 به پيروزي رسيدند. همچنين حسين پاپي در دقيقه 55 براي سپاهان گل ديگري را به ثمر رساند که از سوي داور مردود اعلام شد. تک گل تراکتورسازي را گيلسون 88 به ثمر رساند.

حالا بگو

EYBİ YOX

EYBİ YOX
EYBİ YOX

EYBİ YOX

EYBİ YOX
EYBİ YOX

EYBİ YOX

مقابل استقلالم تو تبریز با داوری بازی رو بردین ، لطف کن دیگه از برتر بودن فوتبالتون مقابل تیمایی مثل استقلال و ... دم نزن که متوجهش شدیم.

بالا