درخواست کتاب های برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

milad mansoury

عضو جدید
اګر کسی می تونه حل المسایل کتاب بیم بهارا رو بزاره بسیار ممنون میشم:gol:

با تشکر

kavosi

عضو جدید
سلام منم دربه در حل المسایل بررسی 1 کتاب خود شخص احد کاظمی هستم تمنا دارم هر کس داره برام بفرسته ممنونم

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم دربه در حل المسایل بررسی 1 کتاب خود شخص احد کاظمی هستم تمنا دارم هر کس داره برام بفرسته ممنونم

درود بر شما.حل المسائل کتابای فارسی یا وجود خارجی نداره یا توی نت نیست.ولی حل کتاب ویلییام هست..

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز

درود بر شما.حل المسائل کتابای فارسی یا وجود خارجی نداره یا توی نت نیست.ولی حل کتاب ویلیام هست..دانلود مستقيم پسورد:www.elecdl.com

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اگه لینک گذاشتن ممنوع نباشه.بعضی وقتا اخطار میده جناب ربات!

آخرین ویرایش:

علی20000

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
من کتاب الکترونیک 3انتشارات نصر البته حل مساله اشو می خواستم
البته من دانلودیشو نمی خوام فقط می خوام اگر همچین کتابی هست راهنماییم کنید که بتونم خریداریش کنم چون واقعا نیاز دارم
من شهرستان هستم
خیلی ممنون

aaa20

عضو جدید
سلام دنبال این حل المسائلم خیلییییییییییییییییییییییییییییییییی مهمهههههههههههههههههههههههههههههه.
solution microelectronic fabrication richard gaeger

آخرین ویرایش توسط مدیر:

علی20000

عضو جدید
اقا ببخشید اسم نویسنده کتاب من دکتر محمد حسن نشاطی هست فقط می خوام بدونم حل مساله این کتاب تو ایران هست یا نه
ممنون

sscco00otteerr

عضو جدید

آقا من به شدت به حل اللمسائل این کتاب نیاز دارم. اگر دارین لطفا برام میل کنید یا بهم بگید از کجا می تونم پیداش کنم.

sirvan2003

عضو جدید
سلام به شما.
یکی از دوستان لطف کنه کتاب یا جزوه مکانیک کاربردی که جزو درسهای ارایه شده مهندسی برق است رو در اختیار بنده بگذاره...
قبلا سپاسگزارم.

destroyer5005

عضو جدید
دانلود کتابهای الکترونیکی انرژیهای هیدروژنی،خورشیدی و اقیانوسی

دانلود کتابهای الکترونیکی تولید انرژی الکتریکی وبرق توسط انرژیهای نو مانند انرژیهای هیدروژنی،خورشیدی و اقیانوسی

نام کتابتوضیحاتموضوعحجمدریافت فایل
انرژیهای هیدروژنی
بهره گیری از انرژیهای نو
برق
492 KBدانلود
انرژی خورشیدی
سیستمهای تولید انرژی الکتریکیبرق893 KBدانلود
انرژی اقیانوسیانرژی امواج و جزر و مد دریابرق1.35 MBدانلود

destroyer5005

عضو جدید
دانلود کتابهای ماشین های الکتریکی چاپمن،انتخاب بهینه ترانس و ترانسهای خشک و روغنی

دانلود کتابهای ماشین های الکتریکی چاپمن،انتخاب بهینه ترانس و ترانسهای خشک و روغنی

دانلود کتاب های الکترونیکی فارسی رایگان برق قدرت کتابهای ماشین های الکتریکی چاپمن، آشنایی با انتخاب بهینه ترانس و ترانسهای خشک و روغنی

نام کتابتوضیحاتموضوعحجمدریافت فایل
ماشینهای الکتریکی
از فصلهای کتاب چاپمن
برق
766 KBدانلود
انتخاب بهینه ترانس
قسمت برق تربت جامبرق218 KBدانلود
ترانسها خشک و روغنیمقایسه های ترانسبرق160 KBدانلود

ardeshiri setare

عضو جدید
نیاز به ترجمه فارسی DOE FUNDAMENTALS HAND BOOK

نیاز به ترجمه فارسی DOE FUNDAMENTALS HAND BOOK

سلام دوستان من شدیدا به ترجمه فارسی DOE FUNDAMENTALS HANDBOOK INSTRUMENTATION AND CONTROL احتیاج دارم با توجه به اینکه رشته ی اصلی خودم شیمی کاربردی و کنترل دستگاهی یکی از دروس اصلی مقطع ارشد رسته ی ماست و من در این زمینه خیلی اطلاعاتی ندارم و از این هندبوک امتحان دارم ممنون میشم از دوستان که راهنماییم کنید سپاسگزارم:smile:

ehsan*

عضو جدید
سلام
کتاب Computer Explorations in Signals and Systems Using MATLAB (2nd Edition) رو لازم دارم!
ویرایش اولش رو پیدا کردم ولی اگه ویرایش دوم رو کسی داره لطف کنه لینک دانلودش رو بذاره
ممنون!

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز

Masoumzade

عضو جدید
در خواست ویرایش چهارم کتاب (Fundamentals of Electric Circuits (4th ed Alexander_ Sadiku

در خواست ویرایش چهارم کتاب (Fundamentals of Electric Circuits (4th ed Alexander_ Sadiku

سلام دوستان اگه ممکنه یه لینک خوب واسه دانلود کتاب خیلی خوب (Fundamentals of Electric Circuits (4th ed Alexander_ Sadiku در سایت قرار بدین . اگه آپلودش کنین عالی میشه و دیگه با سایت های دیکه سرو کله نمی زنیم . با تشکر

bahram87

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام به همه مهندسین عزیز
اگه کسی جزوه ای یا مطلبی در مورد ترانس نوترال داره خواهش میکنم بهم کمک کنید.آخه موضوع پروژم اینه هنوز هیچی گیر نیاوردم....

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه مهندسین عزیز
اگه کسی جزوه ای یا مطلبی در مورد ترانس نوترال داره خواهش میکنم بهم کمک کنید.آخه موضوع پروژم اینه هنوز هیچی گیر نیاوردم....
با سلام
تو اینترنت دنبال ترانس زمین بگردید یا neutral earthing transformers یا neutral transformers
فعلا برای شروع مقاله فارسی زیر بد نیست .

ترانس زمین

Masoumzade

عضو جدید

یعنی کسی تو این مملکت نیست بتونه یه کتاب 15MB رو که 4 ساله منتشر شده رو دانلود کنه و تو سرور های ایرانی واسه دانلود همه قرار بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی کسی تو این مملکت نیست بتونه یه کتاب 15MB رو که 4 ساله منتشر شده رو دانلود کنه و تو سرور های ایرانی واسه دانلود همه قرار بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با شیلتر شکن وارد شو.سرعتم پایینه نتونستم لینکشو چک کنم سالمه یا نه:http://depositfiles.com/files/n1voln7mj

Masoumzade

عضو جدید
درخواست کتاب آموزشی ANALOG CIRCUIT DESIGN Using PSpice A Beginners Guide to Design & Simulation

درخواست کتاب آموزشی ANALOG CIRCUIT DESIGN Using PSpice A Beginners Guide to Design & Simulation

با سلام خدمت شما لطفا کتاب بسیار مقید ANALOG CIRCUIT DESIGN
Using PSpice
A Beginners Guide to Design & Simulation نوشته HEMANSHU ABBEY 2010 یا جدیدش رو واسه دانلود همه قرار بدیم این کتاب در فهرست حداقل 366 صفحه است و آموزش کاملی از اسپایس است ، من فقط فایل Table of Contents pdf رو در 9 صفحه دارم ولی نتونستم کل کتاب رو پیدا کنم .

1. PSpice WALKTHROUGH ............................................................................................................................... 10
2. OHM’s LAW .................................................................................................................................................. 17
PSPICE Ex 1 ....................................................................................................................................................... 17
PSPICE Ex 2 ....................................................................................................................................................... 18
3. KIRCHHOFF’S LAWS ..................................................................................................................................... 20
PSPICE Ex 3 ....................................................................................................................................................... 21
PSPICE Ex 4 ....................................................................................................................................................... 23
4. MAXIMUM POWER TRANSFER THEOREM ................................................................................................... 24
PSPICE Ex 5 ....................................................................................................................................................... 25
5. THEVENIN’S THEOREM ................................................................................................................................ 28
PSPICE Ex 6 ....................................................................................................................................................... 29
6. NORTON’S THEOREM .................................................................................................................................. 30
PSPICE Ex 7 ....................................................................................................................................................... 30
7. USE OF DEPENDENT SOURCES IN PSPICE SIMULATIONS ............................................................................ 32
PSPICE Ex 8 ....................................................................................................................................................... 33
PSPICE Ex 9 ....................................................................................................................................................... 34
PSPICE Ex 10 ..................................................................................................................................................... 35
8. AC ANALYSIS USING SINUSOIDAL TIME-VARYING AC VOLTAGE SOURCE .................................................. 36
PSPICE Ex 11 ..................................................................................................................................................... 37
9. CONCEPT OF SINUSOIDS AND PHASORS ..................................................................................................... 39
10. AC ANALYSIS USING PHASOR CONCEPT ...................................................................................................... 40
PSPICE Ex 12 ..................................................................................................................................................... 40
PSPICE Ex 13 ..................................................................................................................................................... 41
11. ANALYSING CAPACITIVE & INDUCTIVE CIRCUITS USING PSpice ................................................................. 42
و ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا