گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
االان دوستمم تو فیس ازش میپرسم خوندی میگه دارم میخونم اخه لامصب خب اینجا چیکار میکنی چه روحیه ای بچه ها دارن

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چرا امشب انقد بلبل زبون شدم وسط حرف این و اون حرف میزنم؟:biggrin:همش از دوری مامان بزرگو مریماست که اینطوری شدم..:biggrin:

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا اون فردا امتحان داره .فکرش رو مشغول نکن
:razz:چی گفتم که مشغول بشه..:Dگفتم بره درس بخونه..اصلا سیستمشو جمع کنه تا پایان امتحانا..:Dهرچی بیشتر اینجا بمونه بیشتر عقب میمونه..اینو تجربه ثابت کرده..:D

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونی از یه دختره هست مازندرانی همین مهندس شیمی میاد اینجا اسمشو نمیدونم راستش اسم هیچ کدومتون رو نمیدونم ولی ازون میتونی بپرسی چرا این رو گفتم
:surprised:من برای هزارمین بار میگم من سااااااااااااارا هستم..:Dخب به هرحال شما برو درستو بخون که از قافله عقب نمونی..

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونی از یه دختره هست مازندرانی همین مهندس شیمی میاد اینجا اسمشو نمیدونم راستش اسم هیچ کدومتون رو نمیدونم ولی ازون میتونی بپرسی چرا این رو گفتم
برو درستو بخون اگه درس نمیخونی برو بخواب فردا امتحانتو بد میدی اونوقت میندازی سر این باشگاه............

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجوری که بهتر بیشتر حال میده وسط حرف بپری:biggrin:
بععله..با درشکه بیای وسط حال میده..با درشکه بسندی که تند میرفت..منظورم فیلم شعله..:D:biggrin:

آره عزیزم تازه ترو هم دعات کردم که یادم انداختی:D
مرسی..از صبح تا حالا اولین ثواب کار خیرم همین بود که یادت انداختم نماز بخونی..مرسی که دعام کردی..:D

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
فيس بوك از كراك هم بدتره.......... ولي لامصب صفاي بروبچه هاي اينجا چيز ديگه ايه

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
بععله..با درشکه بیای وسط حال میده..با درشکه بسندی که تند میرفت..منظورم فیلم شعله..:D:biggrin:

مرسی..از صبح تا حالا اولین ثواب کار خیرم همین بود که یادت انداختم نماز بخونی..مرسی که دعام کردی..:D
بله دقیقا:biggrin:
عزیزمی ، همین که خوبی خودش خیر دیگه :D

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised:من برای هزارمین بار میگم من سااااااااااااارا هستم..:Dخب به هرحال شما برو درستو بخون که از قافله عقب نمونی..
ببخشید ولی من اینو نگفتم که اسمتون رو بگین چون من اصلا یادم نمیمونه حتی مثلا شما اواتا تون رو هم عوض کنید من نمیشناسم در این حد . کلا اینقد من دروغ شنیدم سر اسم هیچ دختر رو نمیپرسم و برام مهم نیست فقط میخوام بدونم مثلا دختری که اسمش یه چیزه حالا یه چیز دیگه بگه تاثیرش چی واقعا واسم سواله همین دخترای این باشگا رو میگمااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستاي گلم بايد از حضورتون مرخص بشم.........
.
.
.
.
.
.
.
.
الان داره فوتبال نشون ميده:دي:gol:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید ولی من اینو نگفتم که اسمتون رو بگین چون من اصلا یادم نمیمونه حتی مثلا شما اواتا تون رو هم عوض کنید من نمیشناسم در این حد . کلا اینقد من دروغ شنیدم سر اسم هیچ دختر رو نمیپرسم و برام مهم نیست فقط میخوام بدونم مثلا دختری که اسمش یه چیزه حالا یه چیز دیگه بگه تاثیرش چی واقعا واسم سواله همین دخترای این باشگا رو میگمااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عجب
ولی منو سارا جون اسممونو درست گفتیم
نکنه اسم شما حسین نیست:surprised:

بالا