درخواست رابطه های جنسی عجیب!

aminvo

عضو جدید
اگر یک زن فاحشه در یک محل باشد، 100 مرد فاحشه در آن محله وجود دارد.

ببینید چقدر تقاضا بالا هست که همشون اقرار می کنند روز به روز داره به تعداد این زنان افزوده میشه، واقعا جای تاسف داره، مشکل از جای دیگه هست. یک نگاه هم به آمار ازدواج و طلاق بندازید متوجه میشید که اکثر ازدواج ها فقط به دلایل خاص مدتی صورت گرفته. خانه از پای بست ویران است.

azadehkind1

عضو جدید
یادم باشه همین فردا به شوهرم بگم بره آزمایش.. خدای نکرده بفهمم که....میکشمش:w08:

elnaz1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه ازدواج کنم هر ماه شوهرمو می برم ازمایش ایدز بده:cry:* خیلی بد شده وضع* طرف خانواده داره می ره سمت این خانوما* تازه همشونم اچ ای وی دارن
ایشالا یه پسر پاک قسمتت میشه که نیازی به این کار نباشه
همه مردا هم که جز این گروه نیستند همانطور که همه خانوما مثله این خانوما نیستن

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
بد دوره وزمونه ای شده خدا به داد نسل های بد برسه....

خدایا ظهور قائم رابرسان.......

مرجان رضایی

عضو جدید
دنیای عجیبیه یکی برای سیر کردن شکم بچش تن به این خفت میده.
یکی دیگه هم برای سیر کردن شکم خودش بچشو میفرمشه

elnaz-k

عضو جدید
یادمه یکی می گفت که همه این اتفاقا برمی گرده به نون حلال و حرامی که خوردی! اگه نونی که خوردی حرام بوده باشه اگه خودت دچار این عواقب نشی حتما نسلت دچارمیشه!

aynaz.m

کاربر فعال تالار ادبیات ,
کاربر ممتاز
متاسفانه جامعه خیلی بد شده نه این ادمای جامعه هستن که بد شدن و همه چیز به جامعه نسبت میدن
در حالی که مشکل از خودم ادم هست اگه خودت پاک باشی اگه همه به این فکر میکردن خودشون خوب باشن دیگه بدی وجود نداشت
دلم برای این خانوما میسوزه که مجبئر میشن تن به همچین کاری بدن
ولی با شرمندگی از اقایون از این مردهایی که گفتی امیدوارم هر کجا که هستند خدا جلوشون بذاره تا بفهمن خیانت به خودشون چه عواقبی داره

• Like
واکنش ها: etnn

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالا یه پسر پاک قسمتت میشه که نیازی به این کار نباشه
همه مردا هم که جز این گروه نیستند همانطور که همه خانوما مثله این خانوما نیستن

آدم نمیدونه چی بگه!!!
آدمای پاک از همه بدبخت ترن...
من یه پسری هستم که هنوز دوس دخترم نداشتم...هنوز دستمم به نامحرم نخورده ولی بختم خوابه خوابه!!!!!
همه ی درا به روم بستس!!!!!
میخوام بزنم تو همین کارا....
آدمای بدکاره هم شادترن هم خوشبخت تر!!!!:cry:

elnaz1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم نمیدونه چی بگه!!!
من یه پسری هستم که هنوز دوس دخترم نداشتم...هنوز دستمم به نامحرم نخورده ولی بختم خوابه خوابه!!!!!

شما به این کارا میگین شاد بودن وخوشببختی رو تو این چیزا میبینی
اونا شاید برای لحظاتی شادباشن ولی طولی نمیکشه که یه عمر پشیمون میشن

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما به این کارا میگین شاد بودن وخوشببختی رو تو این چیزا میبینی
اونا شاید برای لحظاتی شادباشن ولی طولی نمیکشه که یه عمر پشیمون میشن

والا من هرکیو میبینم این کارست هم شادتر بوده هم موفقتر بوده!!!!
ادمایی که مثه ما به خودشون سخت میگیرن هم زودتر پیر میشن هم همیشه تنها هستن...

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم نمیدونه چی بگه!!!
حرفتو قبول دارم داداش;)
بیا خودم واسه ت زن می گیرم در حد زلیخا:D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرفتو قبول دارم داداش;)
بیا خودم واسه ت زن می گیرم در حد زلیخا:D

معین جوون کی بما زن میده!!!!؟؟؟
من یه آدم پاکم که از رذالت دنیا چیزی نصیبم نشده...
آدمای رذل بیشتر خاطرخواه دارن....

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
معین جوون کی بما زن میده!!!!؟؟؟
من یه آدم پاکم که از رذالت دنیا چیزی نصیبم نشده...
آدمای رذل بیشتر خاطرخواه دارن....
می دونم
عوضش پاکی......همین پاکی رو خیلیا آرزو دارن
اتفاقا چند روز پیش یکی از بچه محلهای قدیم رو دیدم...اهل زنا بود!..پشیمون بود....می گفت هیچی از سالم زندگی کردن بهتر نیست!
داداشم صبر کن همه چی درست میشه;)

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می دونم
عوضش پاکی......همین پاکی رو خیلیا آرزو دارن
اتفاقا چند روز پیش یکی از بچه محلهای قدیم رو دیدم...اهل زنا بود!..پشیمون بود....می گفت هیچی از سالم زندگی کردن بهتر نیست!
داداشم صبر کن همه چی درست میشه;)

معین جوون یه عمری پاک زندگی کردم که روم باشه التماس خدا کنم برام در باز کنه و کسی میخوامشو برام جور کنه!!!!اما چی شد!!!؟؟؟؟خدا هیچ کاری برام نکرد!!!!
اصن پاکی امتیاز حساب نمیشه واسه دخترا...اونا فقط پول رو در نظر میگیرن!!!!
نمیخوام بگم همه مثه همن و بحث دختر و پسری راه بندازم نه بخدا...یه حقیقته!!!!دوستم تموم کثیف کاریای دنیا رو انجام داد وقتی رفت خاستگاری دختر همسایشون با اینکه میدونستن چقد پسره نامرده اصن انگار مدهوش شده بودن!!!!انگار خوابشون بردم بود!!!سوناتای پسره رو دیدن راحت بله رو گفتن!!!!

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
معین جوون یه عمری پاک زندگی کردم که روم باشه التماس خدا کنم برام در باز کنه و کسی میخوامشو برام جور کنه!!!!اما چی شد!!!؟؟؟؟خدا هیچ کاری برام نکرد!!!!
نمیخوام بگم همه مثه همن و بحث دختر و پسری راه بندازم نه بخدا...یه حقیقته!!!!دوستم تموم کثیف کاریای دنیا رو انجام داد وقتی رفت خاستگاری دختر همسایشون با اینکه میدونستن چقد پسره نامرده اصن انگار مدهوش شده بودن!!!!انگار خوابشون بردم بود!!!سوناتای پسره رو دیدن راحت بله رو گفتن!!!!
می دونی کسی که قدر ندونه!همون بهتر که قسمتت نشه......خودمونیم پسر خوب کم پیدا میشه
داداشم یه کم مثبت تر نگاه کن.....به خودت بگو می تونم......با غصه خوردن فقط خودت رو داغون می کنی و فرصتها رو از دست میدی
از کجا معلوم خدا بهتر از اونو بهت نداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر چی میخواید بگید اصلا تعارف نکنیدا:razz:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می دونی کسی که قدر ندونه!همون بهتر که قسمتت نشه......خودمونیم پسر خوب کم پیدا میشه
داداشم یه کم مثبت تر نگاه کن.....به خودت بگو می تونم......با غصه خوردن فقط خودت رو داغون می کنی و فرصتها رو از دست میدی
از کجا معلوم خدا بهتر از اونو بهت نداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

من خودم ازین حرفا زیاد به اطرافیانم میزدم اما تا تو شرایطش نباشی نمیتونی درک کنی که این حرفا تو کت آدم نمیره!!!!
معین میدونی چی بهم گفت؟؟؟گفت میدونم شما پسر خوب و پاکی هستین ولی اصن پیغمبرم بودین همین بود!!!!یعنی پاکی و این چیزا پشم هم حساب نمیشن دیگه!!!!واسه این میگم!!!!
هی داداش من ازین میسوزم که یه عمر به خاطرش به هیچ دختری نگاهم نکردمو همیشه بهش وفادار بودم....ایشالا که خوشبخت بشه...

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم ازین حرفا زیاد به اطرافیانم میزدم اما تا تو شرایطش نباشی نمیتونی درک کنی که این حرفا تو کت آدم نمیره!!!!
معین میدونی چی بهم گفت؟؟؟گفت میدونم شما پسر خوب و پاکی هستین ولی اصن پیغمبرم بودین همین بود!!!!یعنی پاکی و این چیزا پشم هم حساب نمیشن دیگه!!!!واسه این میگم!!!!
هی داداش من ازین میسوزم که یه عمر به خاطرش به هیچ دختری نگاهم نکردمو همیشه بهش وفادار بودم....ایشالا که خوشبخت بشه...
می دونم.....درکت می کنم.....خوش باش زندگی ارزششو نداره:w30:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر چی میخواید بگید اصلا تعارف نکنیدا:razz:

جمله ی پایینشم پر رنگ میکردین خووو!!!!
حقیقته بخدا...گفتم که نمیخوام دوباره بحثای تکراری پسر و دختر راه بندازم....خیلی پسراهم هستن فقط به خاطر پول عاشق دخترا میشن...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می دونم.....درکت می کنم.....خوش باش زندگی ارزششو نداره:w30:

معین جوون نه تنها زندگی بلکه دیگه هیچی برام مهم نیست و هیچ انگیزه ای برام نمونده!!!!تا حالا فک میکردم پاکی یه جور ارزشه اما کلا اشتباه فک میکردم...

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جمله ی پایینشم پر رنگ میکردین خووو!!!!
حقیقته بخدا...گفتم که نمیخوام دوباره بحثای تکراری پسر و دختر راه بندازم....خیلی پسراهم هستن فقط به خاطر پول عاشق دخترا میشن...
این اصلا درست نیست که به خاطر یکی بقیه هم با یه چشم دیگه نگاه کنیم........شما به یه چندتا ادمی خوردین که پول واسشون ارزش بوده نه پاکی و این دلیلی نمیشه که بگین اگه پاک نبودین زندگی بهترین داشتین.......اگه به خدا ایمان داشته باشین هیچوقت ناراحت نمیشین و همچین حرفی هم نمیزنید....خدا بد بنده هاشو نمیخواد و اون چیزی که بصلاحشونه رو بهشون میده فقط گاهی دوس داره شیطونی کنه و حرص ادمو در بیاره:D

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
معین جوون نه تنها زندگی بلکه دیگه هیچی برام مهم نیست و هیچ انگیزه ای برام نمونده!!!!تا حالا فک میکردم پاکی یه جور ارزشه اما کلا اشتباه فک میکردم...
می دونی داداش ما آدما قدر چیزایی رو که داریم نمی دونیم....وقتی از دستش بدیم ارزشش رو می فهمیم:w16:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
می دونی داداش ما آدما قدر چیزایی رو که داریم نمی دونیم....وقتی از دستش بدیم ارزشش رو می فهمیم:w16:

بعضی چیزا رو اگه بعد از اینکه از دستش دادی بخوای قدرشو بدونی دیگه ارزش نداره چون نمیتونی برگردونیش:w16:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیا برو بیرون یه خورده هوا بخور و اینقدر زود تصمیم نگیر:redface:

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ای بابا آقا وحید ما هم خسته شدیم انقد گفتیم همه اینجوری نیستن.....
نیستن بابا نیستن......

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این اصلا درست نیست که به خاطر یکی بقیه هم با یه چشم دیگه نگاه کنیم........شما به یه چندتا ادمی خوردین که پول واسشون ارزش بوده نه پاکی و این دلیلی نمیشه که بگین اگه پاک نبودین زندگی بهترین داشتین.......اگه به خدا ایمان داشته باشین هیچوقت ناراحت نمیشین و همچین حرفی هم نمیزنید....خدا بد بنده هاشو نمیخواد و اون چیزی که بصلاحشونه رو بهشون میده فقط گاهی دوس داره شیطونی کنه و حرص ادمو در بیاره:D

متأسفانه دنیای من از دنیای شما خیلی دووره و حرفای منو اصن شما نمیتونین درست درک کنین و منم حرفای شمارو...
بیخیال دوست من خوش باشین...نمیخوام بحث تاپیک به بیراهه بره....