ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

juliosezar

عضو جدید
http://92.242.195.91/Arshad/90_T1/
هركسي نتايجو ديد لطف كنه سريع اينجا اطلاع رساني كنه.....عجيب اينقد زود نتايج و دادن:surprised:

گرفتی مارو؟؟؟این که مربوط به سال 90 هست.بالای صفحه اش نوشته دوست عزیز

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
والا قصد اذيت نداشتيم آخه من خودم يوهو فك كردم راستي راستي نتايج اومده بعد فهميدم نه بابا اينو خودم واسه سركاري گذاشتم....:biggrin:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
روز شمار اعلام نتايج اوليه ارشد 91

روز شمار اعلام نتايج اوليه ارشد 91

:cry:
:cry::cry:فقط 5 روز معادل 96 ساعت و خورده اي تا اعلام نتايج اوليه ارشد 91:cry::cry::cry:

p458

عضو جدید
رتبه 2100 با درصدهای زیر طراحی کاربردی روزانه دانشگاه کردستان رو پارسال آورده.
زبان 0
ریاضی 20
سیالات 9
جامدات 40
ارتعاشات 29

p458

عضو جدید
ببینید دوستان از روز اول ثبت نام تا الآن بارها و بارها قبل از آزمون و بعد از آزمون و قبل عید و بعد عید و .... سازمان سنجش اعلام کرده که نتایج 3 خرداد میاد من نمیدونم چرا بعضی از دوستان با جملات احساسی مرتب اینجا میگن و مینویسن که سنجش چرا اینقد داره لفتش میده و مردیم از استرس و همش تقصیر توکلیه و ....
داوطلبان رشته مکانیک که نباید اینقد کم تحمل باشند!!! از همه میخوام مقابل ضربات و تنش های وارده از طرف غول کنکور نقطه تسلیم خود را بالا نگه دارند و هیچ وقت به نقطه شکست نرسن حتی اگه پدیده خستگی رو با تمام وجود بر پیکر نحیفشان احساس کردند!!! شما اینطوری باشید وای به حال رشته هایی مثل ادبیات که سرشار از عواطف و احساساتن!!!
برید بشینید چندتا فیلم زیبا ببینید و از این فرصت استفاده کنید. من چند تا فیلم بسیار زیبا رو معرفی میکنم و به همه توصیه میکنم حتما این چند روز برن این فیلمها رو ببینن تا وقتشون بگذره. باور کنین از دیدن این فیلم ها پشیمون نمیشید به شرطی که دیدتون رو نسبت به فلسفه هستی تغییر بدین. فیلم های داریوش مهرجویی بسیار پر محتواست اونا رو از دست ندین.....
هامون (داریوش مهرجویی)
درخت گلابی (داریوش مهرجویی)
پری (داریوش مهرجویی)
طعم گیلاس (عباس کیارستمی)

memar4

عضو جدید
سلام
ببخشید میشه بپرسم تعداد کل شرکت کننده های رشته شما تقریبا چند نفره؟

mojtaba_mbs

عضو جدید
http://92.242.195.91/Arshad/90_T1/
هركسي نتايجو ديد لطف كنه سريع اينجا اطلاع رساني كنه.....عجيب اينقد زود نتايج و دادن:surprised:

دمت گرم ایمان جون:w02:
کلی حال کردم:w15:
من میخواستم دو سه روز پیش این کارا بکنم :w35:خداییش دلم نیومد استرس بدم به بچه ها:w40:، از یه طرف دیگه هم گفتم بهم فحش میدن :w00:
ولی با این کارت کلی خندیدم:w07::w25:

mojtaba_mbs

عضو جدید
سلام
ببخشید میشه بپرسم تعداد کل شرکت کننده های رشته شما تقریبا چند نفره؟

خیلی زیاد:w02:

ولی جدی چون گرایشهای ما 5 تا هست آمار درستی وجود نداره
حداقل اینه که من خبر ندارم
دوستان اگه میدونن بگن تا ما هم از خماری در بیایم:smoke::w18:

آخرین ویرایش:

مکاترونیک8282

عضو جدید
آمار کل رو ندارم ولی این آمار قبولی های دولتی سال90 از سایت پوران پژوهش:

1782 نفر روزانه( از کلیه گرایش ها)
693 نفر شبانه
136نفر بین الملل
کل قبولی 2611 نفر

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ساخت و تولید1: 173 روزانه- 73 شبانه
جوش1: 5روزانه- 2 ش
طراحی کاربردی2: 667 ر- 229 ش
مهندسی مواد مرکب2( هان؟!) : 9ر- 10 ش
مهندسی انرژی های تجدیدپذیر2( عشق من!): 26 ر- 7 ش
ماشین های ریلی2: 19ر- 0 ش
مهندسی تسلیحات2: 4ر- 5ش
پدافند غیر عامل2( یا حضرت بلال حبشی): 5ر- 5ش
تبدیل3: 580ر- 254ش- 62 بین الملل
مهندسی هسته ای3: 35ر- 4ش
مهندسی سیستم های انرژی3: 44ر- 14ش
مهندسی انرژی های تجدیدپذیر3: 26ر- 7ش
مهندسی پزشکی بیومکانیک 4: 42ر- 12ش
مهندسی پزشکی(ورزش)4: 5ر- 4ش
مهندسی مکانیک سیستم محرکه خودرو5: 32ر- 8ش
مهندسی مکانیک سیستم محرکه خودرو5: 14ر- 2ش
مهندسی طراحی و ساخت خودرو نظامی5: 6ر- 9ش
خودرو تعلیق ترمز فرمون6: 6ر- 2ش
مهندسی مکانیک سازه بدنه خودرو7: 4ر- 2ش
مهندسی خودرو7: 6ر- 2ش
مهندسی طراحی و شاخت خودرو نظامی: 7ر- 9ش
مهندسی مکاترونیک 8: 61ر- 31ش- 74 بین الملل
--------------------------------------------------------------------------------------
این عددها و جریان اینکه بعضی ها رو دوبار نوشته با ظرفیت های مختلف نفهمیدم چیه ولی حدس می زنم مال گرایش های 8گانه هست!:w20:

memar4

عضو جدید

693 نفر شبانه
136نفر بین الملل
کل قبولی 2611 نفر

آخه رشته ما که ظاهرا نزدیک 15000 شرکت کننده داره کلا 400 نفر پذیرش داره...!!!
آمار قبولیتون رو دیدم واسم جالب شد بدونم شرایط رشته شما چه شکلیه

مکاترونیک8282

عضو جدید

693 نفر شبانه
136نفر بین الملل
کل قبولی 2611 نفر

آخه رشته ما که ظاهرا نزدیک 15000 شرکت کننده داره کلا 400 نفر پذیرش داره...!!!
آمار قبولیتون رو دیدم واسم جالب شد بدونم شرایط رشته شما چه شکلیه

نمی دونم ولی حدس می زنم جمعیت ما از بچه های هنر معماری بیشتر باشه. همه دانشگاه ها مکانیک دارن آزاد سراسری پیام نور... نه همه ولی اکثرا. باز هم می گم آمار دقیق رو نمی دونم ..

solarisal

عضو جدید
نمی دونم ولی حدس می زنم جمعیت ما از بچه های هنر معماری بیشتر باشه. همه دانشگاه ها مکانیک دارن آزاد سراسری پیام نور... نه همه ولی اکثرا. باز هم می گم آمار دقیق رو نمی دونم ..

مطمئنا از 15000 بیشتره سال 89 که من شنیدم 16000 نفر بوده..........

gm1362

عضو جدید
دیدتون رو نسبت به فلسفه هستی تغییر بدین. فیلم های داریوش مهرجویی بسیار پر محتواست اونا رو از دست ندین.....
هامون (داریوش مهرجویی)
پری (داریوش مهرجویی)
منم یه چنتا فیلم فلسفی با بار احساسی فراوان معرفی میکنم که خیلی مفیدن.
batman
spiderman
superman
;)

akhavan rahnama

عضو جدید

693 نفر شبانه
136نفر بین الملل
کل قبولی 2611 نفر

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ساخت و تولید1: 173 روزانه- 73 شبانه
جوش1: 5روزانه- 2 ش
طراحی کاربردی2: 667 ر- 229 ش
مهندسی مواد مرکب2( هان؟!) : 9ر- 10 ش
مهندسی انرژی های تجدیدپذیر2( عشق من!): 26 ر- 7 ش
ماشین های ریلی2: 19ر- 0 ش
مهندسی تسلیحات2: 4ر- 5ش
پدافند غیر عامل2( یا حضرت بلال حبشی): 5ر- 5ش
تبدیل3: 580ر- 254ش- 62 بین الملل
مهندسی هسته ای3: 35ر- 4ش
مهندسی سیستم های انرژی3: 44ر- 14ش
مهندسی انرژی های تجدیدپذیر3: 26ر- 7ش
مهندسی پزشکی بیومکانیک 4: 42ر- 12ش
مهندسی پزشکی(ورزش)4: 5ر- 4ش
مهندسی مکانیک سیستم محرکه خودرو5: 32ر- 8ش
مهندسی مکانیک سیستم محرکه خودرو5: 14ر- 2ش
مهندسی طراحی و ساخت خودرو نظامی5: 6ر- 9ش
خودرو تعلیق ترمز فرمون6: 6ر- 2ش
مهندسی مکانیک سازه بدنه خودرو7: 4ر- 2ش
مهندسی خودرو7: 6ر- 2ش
مهندسی طراحی و شاخت خودرو نظامی: 7ر- 9ش
مهندسی مکاترونیک 8: 61ر- 31ش- 74 بین الملل
--------------------------------------------------------------------------------------
این عددها و جریان اینکه بعضی ها رو دوبار نوشته با ظرفیت های مختلف نفهمیدم چیه ولی حدس می زنم مال گرایش های 8گانه هست!:w20:
سلام یکیش با ضرایب تبدیل اون یکی با ضرایب و رتبه طراحی

مکاترونیک8282

عضو جدید
آقا کارنامه ضمیمه کارنامه پارسال خودم هم تو طراحی هم تو تبدیل شبانه تبریز رو آوردم... انتخاب 12 شبانه تبدیل تبریز بود....از روزانه تبدیل فقط همه تهرانها...اصفهان و شیراز ، مشهد، تبریز، رشت ، بابل ، کرمان ، همدان نیاوردم ، از شبانه فقط تهرانها...اصفهان و شیراز ، مشهد نیاوردم
روزانه ارومیه.کرمانشاه،اهواز،کاشان،شاهرود و.... آوردم. طراحی کاربردی هم وضعم همین بود. این در صدها و این رتبه ها رو معیار بگیرید 10% افزایش ظرفیت هم لحاظ کنید...ممکن این سوال پیش بیاد چرا نرفتی؟ من تا حالا 7 بار قبول شدم 31 سالمه ،شاغلم و فقط تهران می خوام... برا همین هم اول شبانه میزدم که محروم نشم....این فرستادم چون دیدم بچه ها تشنه کارنامه سال قبل هستن...لااقل به این یکی مطمین باشید....تشکر یادبون نره 3 ساعت تایپ کردم

مرسی!

AM_mech

عضو جدید
رتبه 2100 با درصدهای زیر طراحی کاربردی روزانه دانشگاه کردستان رو پارسال آورده.
زبان 0
ریاضی 20
سیالات 9
جامدات 40
ارتعاشات 29

ببینید دوستان از روز اول ثبت نام تا الآن بارها و بارها قبل از آزمون و بعد از آزمون و قبل عید و بعد عید و .... سازمان سنجش اعلام کرده که نتایج 3 خرداد میاد من نمیدونم چرا بعضی از دوستان با جملات احساسی مرتب اینجا میگن و مینویسن که سنجش چرا اینقد داره لفتش میده و مردیم از استرس و همش تقصیر توکلیه و ....
داوطلبان رشته مکانیک که نباید اینقد کم تحمل باشند!!! از همه میخوام مقابل ضربات و تنش های وارده از طرف غول کنکور نقطه تسلیم خود را بالا نگه دارند و هیچ وقت به نقطه شکست نرسن حتی اگه پدیده خستگی رو با تمام وجود بر پیکر نحیفشان احساس کردند!!! شما اینطوری باشید وای به حال رشته هایی مثل ادبیات که سرشار از عواطف و احساساتن!!!
برید بشینید چندتا فیلم زیبا ببینید و از این فرصت استفاده کنید. من چند تا فیلم بسیار زیبا رو معرفی میکنم و به همه توصیه میکنم حتما این چند روز برن این فیلمها رو ببینن تا وقتشون بگذره. باور کنین از دیدن این فیلم ها پشیمون نمیشید به شرطی که دیدتون رو نسبت به فلسفه هستی تغییر بدین. فیلم های داریوش مهرجویی بسیار پر محتواست اونا رو از دست ندین.....
هامون (داریوش مهرجویی)
پری (داریوش مهرجویی)

من متوجه پستهای شما نمیشم ! اول یه سری درصد میزنین که میانگینش به درصدای خیلی از ما ها نزدیک و 2100شده روزانه کردستان!!! بعد پست بعدی از عصبی بودن ما و استرسمون تعجب می کنین؟ جای تعجبی نداره ..کامل واضح چون 80% ما نمیخایم بریم کردستان! و با این پست شما هزار برابر مضطرب تر میشیم
چرا از سنجش ناراحتیم ؟چون منطقی تو کاراش نداره چون ما به عنوان مهندس مکانیک انتظار داریم اگر سنجش اینقدر تو کارهاش دقیقه تو پاسخنامه و سوالات و شروع محل آزمون دقت می کرد نه اینکه کارنامه رو فقط طبق ضوابط عمل کنه و با اینکه تصحیح شده اعلام نکنه
مهندس یعنی دقت یعنی همین ریزبینی ها و اشکالات به کنکور که فقط تاپیکش تو مکانیک هست نه خیلی از رشته ها مثل ادبیات
قرار نیست روحیه ما با کتابهای مکانیک تغییر کنه مغزمون قرار این مفاهیمو درک کنه کافیه یه نگاه به امضا های بچه ها بندازین و تالار غیر مهندسی رو هم سر بزنین می بینین که درمورد عاطفه اشتباه می کنین
من واقعا میخام مثل شما باشم اما نمی تونم و باتوجه به جوی که اطرافم هست و خانواده نگرانتر خودم تنها جای که می تونم از استرسو نگرانیم بگم همین جاست بهرحال اینجا تاپیک ارشده نه سینمای ایران و جهان اگر شما واقعا از این موضوع ناراحت میشین آواتار منو یادتون بمونه تا دیدین پستی ازش اومده به سرعت رد کنین این تنها کمکی که می تونم بکنم

akhavan rahnama

عضو جدید
اینم کارنامه پارسال خودممشاهده پیوست 86980
آقا کارنامه ضمیمه کارنامه پارسال خودم هم تو طراحی هم تو تبدیل شبانه تبریز رو آوردم... انتخاب 12 شبانه تبدیل تبریز بود....از روزانه تبدیل فقط همه تهرانها...اصفهان و شیراز ، مشهد، تبریز، رشت ، بابل ، کرمان ، همدان نیاوردم ، از شبانه فقط تهرانها...اصفهان و شیراز ، مشهد نیاوردم
روزانه ارومیه.کرمانشاه،اهواز،کاش� �ن،شاهرود و.... آوردم. طراحی کاربردی هم وضعم همین بود. این در صدها و این رتبه ها رو معیار بگیرید 10% افزایش ظرفیت هم لحاظ کنید...ممکن این سوال پیش بیاد چرا نرفتی؟ من تا حالا 7 بار قبول شدم 31 سالمه ،شاغلم و فقط تهران می خوام... برا همین هم اول شبانه میزدم که محروم نشم....این فرستادم چون دیدم بچه ها تشنه کارنامه سال قبل هستن...لااقل به این یکی مطمین باشید....تشکر یادبون نره 3 ساعت تایپ کردم

آخرین ویرایش:

akhavan rahnama

عضو جدید
من متوجه پستهای شما نمیشم ! اول یه سری درصد میزنین که میانگینش به درصدای خیلی از ما ها نزدیک و 2100شده روزانه کردستان!!! بعد پست بعدی از عصبی بودن ما و استرسمون تعجب می کنین؟ جای تعجبی نداره ..کامل واضح چون 80% ما نمیخایم بریم کردستان! و با این پست شما هزار برابر مضطرب تر میشیم
چرا از سنجش ناراحتیم ؟چون منطقی تو کاراش نداره چون ما به عنوان مهندس مکانیک انتظار داریم اگر سنجش اینقدر تو کارهاش دقیقه تو پاسخنامه و سوالات و شروع محل آزمون دقت می کرد نه اینکه کارنامه رو فقط طبق ضوابط عمل کنه و با اینکه تصحیح شده اعلام نکنه
مهندس یعنی دقت یعنی همین ریزبینی ها و اشکالات به کنکور که فقط تاپیکش تو مکانیک هست نه خیلی از رشته ها مثل ادبیات
قرار نیست روحیه ما با کتابهای مکانیک تغییر کنه مغزمون قرار این مفاهیمو درک کنه کافیه یه نگاه به امضا های بچه ها بندازین و تالار غیر مهندسی رو هم سر بزنین می بینین که درمورد عاطفه اشتباه می کنین
من واقعا میخام مثل شما باشم اما نمی تونم و باتوجه به جوی که اطرافم هست و خانواده نگرانتر خودم تنها جای که می تونم از استرسو نگرانیم بگم همین جاست بهرحال اینجا تاپیک ارشده نه سینمای ایران و جهان اگر شما واقعا از این موضوع ناراحت میشین آواتار منو یادتون بمونه تا دیدین پستی ازش اومده به سرعت رد کنین این تنها کمکی که می تونم بکنم
مونا جان اگر پست منو میگی من فقط خواستم کمک بکنم بچه ها حد حدود رتبه رو بدونن... راجع به استرست هم حق داری ولی چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا