ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه ها تنها راهش کار ممتده. یه کار سنگین که شب از خستگی آدم نای شام خوردن هم نداشته باشه چه برسه فکر!
من تا سه شنبه باید به دانش آموزام زنگ بزنم، همه رو امروز تموم می کنم.
یکشنبه صبح هم میرم کانون پکیج بپیچیم مجانی. جون آدم در میاد ولی خوبه. عصرش هم جلسه بعدم پیتزا!
دوشنبه صبح کاری نداریم فلذا حرص می خوریم. عصرش می ریم دکتر. خودش کلی سرمون گرم میشه.
سه شنبه رو خداییش نمی دونم چیکار کنم!!!:cry:

solarisal

عضو جدید
آقا کارنامه ضمیمه کارنامه پارسال خودم هم تو طراحی هم تو تبدیل شبانه تبریز رو آوردم... انتخاب 12 شبانه تبدیل تبریز بود....از روزانه تبدیل فقط همه تهرانها...اصفهان و شیراز ، مشهد، تبریز، رشت ، بابل ، کرمان ، همدان نیاوردم ، از شبانه فقط تهرانها...اصفهان و شیراز ، مشهد نیاوردم
روزانه ارومیه.کرمانشاه،اهواز،کاش� �ن،شاهرود و.... آوردم. طراحی کاربردی هم وضعم همین بود. این در صدها و این رتبه ها رو معیار بگیرید 10% افزایش ظرفیت هم لحاظ کنید...ممکن این سوال پیش بیاد چرا نرفتی؟ من تا حالا 7 بار قبول شدم 31 سالمه ،شاغلم و فقط تهران می خوام... برا همین هم اول شبانه میزدم که محروم نشم....این فرستادم چون دیدم بچه ها تشنه کارنامه سال قبل هستن...لااقل به این یکی مطمین باشید....تشکر یادبون نره 3 ساعت تایپ کردم

دستت درد نکنه.......با این درصدا و این رتبه کار من یکی که ساختست:cry:

akhavan rahnama

عضو جدید
بچه ها تنها راهش کار ممتده. یه کار سنگین که شب از خستگی آدم نای شام خوردن هم نداشته باشه چه برسه فکر!
یکشنبه صبح هم میرم کانون پکیج بپیچیم مجانی. جون آدم در میاد ولی خوبه. عصرش هم جلسه بعدم پیتزا!
دوشنبه صبح کاری نداریم فلذا حرص می خوریم. عصرش می ریم دکتر. خودش کلی سرمون گرم میشه.
راستی مکاترونیک شما دانشگاه شیرازی هستی یا فقط شیراز ساکنی؟

solarisal

عضو جدید

فقط یه لطفی کن این استرستو از پشت تلفن به این موجودات معصوم پشت کنکوری منتقل نکن گناه دارن........:smile:

ehsan181989

عضو جدید
دیدم بحث به سینما و ... کشید.من هم 2 تا فیلم بهتون پیشنهاد میکنم اگه حال داشتین،استرس نداشتین،... ببینید.
ّforrest gump
shawshank redemption
شاید خیلیا دیده باشید
به اونایی که ندیدن حتما پیشنهاد میکنم ببینید.

ehsan181989

عضو جدید
ضمنا پیشاپیش بگم:
به خوبی واقفم این تاپیک جای فیلم،سرگرمی و ... نیست.
ولی به هر حال آدم باید تو هر چیزی تعادل رو رعایت کنه.هر چیزی حدی داره..درس،فیلم،سفر،ورزش،موسیقی... همه اینها باید تو زندگی وجود داشته باشه.
به هر حال دوستان اگه حال داشتن این فیلمارو ببینن.

karim-mech

کاربر بیش فعال
هر روز واسه اینکه خودمو سرگرم کنم ، یه قسمت ماشین رو باز میکنم دوباره میبندم. فکر نکنم ماشین تا چهارشنبه دووم بیاره.
فردا هم میرم مسابقات روبیک شرکت کنم، سرم گرم بشه.

solarisal

عضو جدید
ضمنا پیشاپیش بگم:
به خوبی واقفم این تاپیک جای فیلم،سرگرمی و ... نیست.
ولی به هر حال آدم باید تو هر چیزی تعادل رو رعایت کنه.هر چیزی حدی داره..درس،فیلم،سفر،ورزش،موسیقی... همه اینها باید تو زندگی وجود داشته باشه.
به هر حال دوستان اگه حال داشتن این فیلمارو ببینن.

اون فیلم رهایی از شاوشنگ یدونسسسسس

p458

عضو جدید
من متوجه پستهای شما نمیشم ! اول یه سری درصد میزنین که میانگینش به درصدای خیلی از ما ها نزدیک و 2100شده روزانه کردستان!!! بعد پست بعدی از عصبی بودن ما و استرسمون تعجب می کنین؟ جای تعجبی نداره ..کامل واضح چون 80% ما نمیخایم بریم کردستان! و با این پست شما هزار برابر مضطرب تر میشیم
چرا از سنجش ناراحتیم ؟چون منطقی تو کاراش نداره چون ما به عنوان مهندس مکانیک انتظار داریم اگر سنجش اینقدر تو کارهاش دقیقه تو پاسخنامه و سوالات و شروع محل آزمون دقت می کرد نه اینکه کارنامه رو فقط طبق ضوابط عمل کنه و با اینکه تصحیح شده اعلام نکنه
مهندس یعنی دقت یعنی همین ریزبینی ها و اشکالات به کنکور که فقط تاپیکش تو مکانیک هست نه خیلی از رشته ها مثل ادبیات
قرار نیست روحیه ما با کتابهای مکانیک تغییر کنه مغزمون قرار این مفاهیمو درک کنه کافیه یه نگاه به امضا های بچه ها بندازین و تالار غیر مهندسی رو هم سر بزنین می بینین که درمورد عاطفه اشتباه می کنین
من واقعا میخام مثل شما باشم اما نمی تونم و باتوجه به جوی که اطرافم هست و خانواده نگرانتر خودم تنها جای که می تونم از استرسو نگرانیم بگم همین جاست بهرحال اینجا تاپیک ارشده نه سینمای ایران و جهان اگر شما واقعا از این موضوع ناراحت میشین آواتار منو یادتون بمونه تا دیدین پستی ازش اومده به سرعت رد کنین این تنها کمکی که می تونم بکنم

منظورم این بود که یکی از دوستای خودم با درصدهایی که نوشتم و خیلی به در صدهای اغلب ما نزدیکه پارسال تونسته روزانه رو بیاره و این واسه خیلی از ماها خبر خوبیه چون ما دوست نداریم یه سال دیگه بشینیم پشت صد کنکور.... حالا هر جا باشه ، براساس زحمتمون به همین کردستان هم قناعت میکنم حالا اگه تو و امثال تو دوست ندارین بیاین کردستان باید بیشتر زحمت میکشیدین، مطمئن باش بالای هشتاد درصد دوست دارن قبول بشن و شاید جای قبول شدنشون زیاد مطرح نباشه.
در مورد سنجش هم من گفتم از روز اول با توجه به روال کاریشون گفتن که جوابا روز 3 خرداد اعلام میشه و دلیل اصلی این که جوابا مشخصه و اعلام نمیشه بررسی اعتراضات و تصحیح کارنامه هاست شک نکنید.... اگه مشکلی تو حرفام هست منطقی جواب بدین؟
به هر حال از معرفی اون فیلم ها هم منظوری نداشتم فقط گفتم اینجا که جمع تعدادی از نخبگان مملکت و خواص جامعه جمعه از فرصت استفاده کنم و این فیلم ها رو که مخاطب خاص هستنن معرفی کنم.
موفق باشید....

آخرین ویرایش:

karim-mech

کاربر بیش فعال
اخوان راهنما یه پیش بینی هم واسه ما بزن.
ریاضی 18 سیالات 18 جامدات 30 دینامیک 10
روزانه راضی ام حتی اگه کوردیستان باشه.

zed_vr

عضو جدید
آقا کارنامه ضمیمه کارنامه پارسال خودم هم تو طراحی هم تو تبدیل شبانه تبریز رو آوردم... انتخاب 12 شبانه تبدیل تبریز بود....از روزانه تبدیل فقط همه تهرانها...اصفهان و شیراز ، مشهد، تبریز، رشت ، بابل ، کرمان ، همدان نیاوردم ، از شبانه فقط تهرانها...اصفهان و شیراز ، مشهد نیاوردم
روزانه ارومیه.کرمانشاه،اهواز،کاشان،شاهرود و.... آوردم. طراحی کاربردی هم وضعم همین بود. این در صدها و این رتبه ها رو معیار بگیرید 10% افزایش ظرفیت هم لحاظ کنید...ممکن این سوال پیش بیاد چرا نرفتی؟ من تا حالا 7 بار قبول شدم 31 سالمه ،شاغلم و فقط تهران می خوام... برا همین هم اول شبانه میزدم که محروم نشم....این فرستادم چون دیدم بچه ها تشنه کارنامه سال قبل هستن...لااقل به این یکی مطمین باشید....تشکر یادبون نره 3 ساعت تایپ کردم

درصدات خیلی خوب بود، تعجب میکنم چرا روزانه مثلاً کرمان رو نیاوردی!
ولی اینارو دیدم خندم گرفت، چون هی میخوام الکی امیدوار بشم، ولی این واقع بینی مثل پتک میزنه تو سرم، منم دیگه خیلی خوش شانس باشم نهایتاً مثل شما میشه رتبم.

akhavan rahnama

عضو جدید
اخوان راهنما یه پیش بینی هم واسه ما بزن.
ریاضی 18 سیالات 18 جامدات 30 دینامیک 10
روزانه راضی ام حتی اگه کوردیستان باشه.
رفیق اگه بخوام صادقانه و روراست بگم مطابق سالهای گذشته رتبه شما بین 2800-3000 هست باید ظرفیت ها رو ببینی چقدر میشه ولی من روزانه رو بعید می دونم برای سال آینده ایشالله بخون

solarisal

عضو جدید
منظورم این بود که یکی از دوستای خودم با درصدهایی که نوشتم و خیلی به در صدهای اغلب ما نزدیکه پارسال تونسته روزانه رو بیاره و این واسه خیلی از ماها خبر خوبیه چون ما دوست نداریم یه سال دیگه بشینیم پشت صد کنکور.... حالا هر جا باشه ، براساس زحمتمون به همین کردستان هم قناعت میکنم حالا اگه تو و امثال تو دوست ندارین بیاین کردستان باید بیشتر زحمت میکشیدین....
در مورد سنجش هم من گفتم از روز اول با توجه به روال کاریشون گفتن که جوابا روز 3 خرداد اعلام میشه و دلیل اصلی این که جوابا مشخصه و اعلام نمیشه بررسی اعتراضات و تصحیح کارنامه هاست شک نکنید.... اگه مشکلی تو حرفام هست منطقی جواب بدین؟
به هر حال از معرفی اون فیلم ها هم منظوری نداشتم فقط گفتم اینجا که جمع تعدادی از نخبگان مملکت و خواص جامعه جمعه از فرصت استفاده کنم و این فیلم ها رو که مخاطب خاص هستنن معرفی کنم.
موفق باشید....

من به هر دوتون حق میدم اینا همه از تبعاته انتظاره یه مقدار خویشتندار باشید.....بهر حال ما هممون سلایق و عقاید مختلف داریم ولی تو این برهه از زمان هم مسیر شدیم....باید بهم کمک کنیم تا این مسیر تسهیل بشه...پس چند تا نفسه عمیق بکشید....که بقول معروف ماهی به دمش رسیده

6066

عضو جدید
سلام بچه ها راستش من خیلی وقته تو ین تاپیکم فقط بعنوان یه ناظر اما دیگه اینقد استرسم زیاد شده که تصمیم گرفتم بیام تو جمعتون . اینجا جاییه که همه یه درد مشترک دارن

karim-mech

کاربر بیش فعال
رفیق اگه بخوام صادقانه و روراست بگم مطابق سالهای گذشته رتبه شما بین 2800-3000 هست باید ظرفیت ها رو ببینی چقدر میشه ولی من روزانه رو بعید می دونم برای سال آینده ایشالله بخون

خداحافظ دوستان.طی این مدت آشنایی کلی باهاتون حال کردم.
من میرم خودم رو به نظام وظیفه معرفی کنم. بای بای :cry:

solarisal

عضو جدید
سلام بچه ها راستش من خیلی وقته تو ین تاپیکم فقط بعنوان یه ناظر اما دیگه اینقد استرسم زیاد شده که تصمیم گرفتم بیام تو جمعتون . اینجا جاییه که همه یه درد مشترک دارن

well come.....درصد مرصد اگه گرفتی اعلام کن

مکاترونیک8282

عضو جدید
خداحافظ دوستان.طی این مدت آشنایی کلی باهاتون حال کردم.
من میرم خودم رو به نظام وظیفه معرفی کنم. بای بای :cry:

وایسا احتمالا هفته دیگه خیلی ها همین وضع رو دارن بعد هم زود ناامید نشین. شاید درصدهارو اشتباه حساب کردین، پاسخنامه هم تغییر می کنه.ناامید نشین برادر.

وضعیت
موضوع بسته شده است.