گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

ریحانه22

عضو جدید
خوش اومدی عزیزم;)من زیاد با رشته نفت اشنا نیستم ولی فکر نمیکنم خیلی از هم دور باشن مهندسی شیمی و نفت.....احتمالا بیشتر درسای تخصصی فرق میکنن!!!!!!!!
مهندسی نفت دوس نداشتی؟؟؟؟؟

مرسی;) اره خیلی به هم نزدیکن .دوس داشتم اما کار نبود

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی از کار هیچ خبری نیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس؟

نه اونطورام نیس.اگه دنبالش باشید و یا پارتی باشه حله.یا جایگذین پدر خانواده و.......واسه خانوما سخت تره یه کوچولو.من 1ساله تو خونم.....دوستام ک پارتی داشتن به راحتی رفتن تو شرکت نفت یا پتروشیمی...زیاد خودتو نگران نکن:biggrin:

ریحانه22

عضو جدید
نه اونطورام نیس.اگه دنبالش باشید و یا پارتی باشه حله.یا جایگذین پدر خانواده و.......واسه خانوما سخت تره یه کوچولو.من 1ساله تو خونم.....دوستام ک پارتی داشتن به راحتی رفتن تو شرکت نفت یا پتروشیمی...زیاد خودتو نگران نکن:biggrin:

چه جوری نگران نکنم خودمو.............اخه منم پارتی ندارم:cry:

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جوری نگران نکنم خودمو.............اخه منم پارتی ندارم:cry:

ایشالا خدا درستش میکنه.جوینده یابنده اس;)منم پارتی ندارم در حال حاضر.اگه توی شهرهای بزرگ باشید فکر کنم پیدا کردن کار راحت تر باشه.نه الزاما مختص رشته خودمون میدونید که......

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی؟؟ باید بفهمی وقتی دلت میگیره...تنهایی!!! باید یاد بگیری از هیچ کس توقع نداشته باشی!!! باید عادت کنی که با کسی درد دل نکنی!!! باید درک کنی که هرکس مشکلات خودشو داره!!! باید بفهمی وقتی ناراحتی...دلتنگی....یا بی حوصله ای.... هیچ کس حوصله ی تورو نداره...!!! دیگه باید فهمیده باشی همه رفیق وقتای خوشی اند...!!! همه خودشون انقدر درد سر دارن که حوصله گند اخلاقیای تورو ندارن...!!! همه اینقدر کار دارن که وقت ندارن واسه تو وقت بذارن...!!! که به حرفات گوش بدن یا وقتی تنهایی کنارت باشن...!!! ولی...ولی تو نباید اینجوری باشی...!!! تو باید سنگ صبور باشی...!!! تو باید سنگ باشی...!!! دردای تو پیش دردای اونا هیچی نیست...!!! تو اصلا سختی نکشیدی...!!! تو اصلا تنها نموندی....!!! تو هیچ وقت غصه دار نیستی...!!! نباید باشی...!!! فـهـمـیـدی...؟؟؟

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی؟؟ باید بفهمی وقتی دلت میگیره...تنهایی!!! باید یاد بگیری از هیچ کس توقع نداشته باشی!!! باید عادت کنی که با کسی درد دل نکنی!!! باید درک کنی که هرکس مشکلات خودشو داره!!! باید بفهمی وقتی ناراحتی...دلتنگی....یا بی حوصله ای.... هیچ کس حوصله ی تورو نداره...!!! دیگه باید فهمیده باشی همه رفیق وقتای خوشی اند...!!! همه خودشون انقدر درد سر دارن که حوصله گند اخلاقیای تورو ندارن...!!! همه اینقدر کار دارن که وقت ندارن واسه تو وقت بذارن...!!! که به حرفات گوش بدن یا وقتی تنهایی کنارت باشن...!!! ولی...ولی تو نباید اینجوری باشی...!!! تو باید سنگ صبور باشی...!!! تو باید سنگ باشی...!!! دردای تو پیش دردای اونا هیچی نیست...!!! تو اصلا سختی نکشیدی...!!! تو اصلا تنها نموندی....!!! تو هیچ وقت غصه دار نیستی...!!! نباید باشی...!!! فـهـمـیـدی...؟؟؟

چه خشن.........:biggrin:ولی قضیه ما درست همینجوره :cry:همش باید همه رو درک کنیییییییییییییییییی..............

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممممممم.
یوهووووووووووووووووووو...........کسی اینجا نیییییییییییییییییییییییییییییییسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من اینجا گیر افتادم...........
کسی اینجا نیستتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟:D

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممممممم.
یوهووووووووووووووووووو...........کسی اینجا نیییییییییییییییییییییییییییییییسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من اینجا گیر افتادم...........
کسی اینجا نیستتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟:D
سلااااااااااااااااااام
خوبی؟
بیا طناب آوردم بکشمت بالا:D

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااام
خوبی؟
بیا طناب آوردم بکشمت بالا:D

ا ا ا ا تو اینجایی خودتو نشون نمیددددددددددییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:

من خوبم.شکر.شما چطورید؟؟؟؟؟
اینجا داره سرزمین متروکه میشه هاااااا........باید کاری کرد:cool:

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا ا ا ا تو اینجایی خودتو نشون نمیددددددددددییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:

من خوبم.شکر.شما چطورید؟؟؟؟؟
اینجا داره سرزمین متروکه میشه هاااااا........باید کاری کرد:cool:
آره اینجاااااااااام

منم خوبم شکر
آره باید یه کاری کنیم کارستون
ولی هیچ کاری نمیشه کرد چون بچه ها امتحان دارن

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز من و بارون وغم و خاطرهامون و بی کسی

باز شده آرزوم که بگی به هم می رسیم

اسم من داره نم نم از توی خاطره تو می ره

من می خواستم با تو باشم عزیزم حیف دیگه خیلی دیره

بی تو روزام رنگ شب شد

بی تو قلبم جون به لب شد

می خوام این جوری نمیرم

بیا با تو جون می گیرم

باز دوباره عکس تو تو دستمه

دلخوشی این دل خستمه

کاش بدونی من چه دل تنگتم

ای کاش فکر من باشی نازنینم یک دم

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
ياد سهراب بخير،
آن سپهرى که تا لحظه آخر ميگفت:باورت گر بشود،گر نشود حرفى نيست،
اما
نفسم ميگيرد در هوايى که نفسهاى تو نيست.

آخرین ویرایش:

malina

عضو جدید
کاربر ممتاز
گابریل گارسیا مارکز به سرطان لنفاوی مبتلاست و می‌داند عمر زیادی برایش باقی نیست.بخوانید چگونه در بخشی از یک نامه‌ی کوتاه جملاتی چنین زیبا می گوید

اگر می‌دانستم این آخرین دقایقی است که تو را می‌بینم، به تو می‌گفتم «دوستت دارم» و نمی‌پنداشتم تو خود

این را می‌دانی.

همیشه فردایی نیست تا زندگی فرصت دیگری برای جبران این غفلت‌ها به ما دهد.

کسانی را که دوست داری همیشه کنار خود داشته باش و بگو چقدر به آن‌ها علاقه و نیاز داری. مراقبشان باش.

به خودت این فرصت را بده تا بگویی: «مرا ببخش»، «متاسفم»، «خواهش می‌کنم»، «ممنونم» و از تمام عبارات

زیبا و مهربانی که بلدی استفاده کن.

هیچکس تو را به خاطر نخواهد آورد اگر افکارت را چون رازی در سینه محفوظ داری.

خودت را مجبور به بیان آن‌ها کن. به دوستان و همه‌ی آنهایی که دوستشان داری

بگو چقدر برایت ارزش دارند.

اگر نگویی فردایت مثل امروز خواهد بود و روزی با اهمیت نخواهد گشت...

همراه با
عشق...

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

:w47:

بالا