سرنوشت تلخ زن به خاطر عشق به شوهر

Elaheh.1

عضو جدید
زنی در دادگاه خانواده گفت: شوهرم معتاد است و چون او را خیلی دوست دارم، تحمل دیدنش در این وضعیت را ندارم.

زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی یکی از شعب ارائه کرد.

این زن در حضور قاضی شعبه 245 این مجتمع قضایی خانواده با بیان اینکه حدود 5 سال از زندگی مشترک‌مان می‌گذرد، گفت: شوهرم معتاد به حشیش است، میزان مصرفش بالاست که تحمل دیدن او را ندارم.

وی ادامه داد: شوهرم را دوست دارم ولی وقتی می‌بینم که با مصرف مواد مخدر، خود را از بین می‌برد، آزار می‌بینم و نمی‌توانم در کنارش باشم؛ می‌خواهم از او جدا شوم تا شاهد این وضع نباشم.

مرد در دادگاه حضور داشت و با بیان اینکه معتاد نیستم، اظهار داشت: همسرم به دنبال بهانه‌ای برای جدایی است ولی من طلاقش نمی‌دهم.از همسرم می‌خواهم تا از این درخواستش منصرف شود.

زن نیز عنوان کرد: شوهرم را دوست دارم ولی با این وضع نمی‌توانم در کنارش بمانم چون دیدن او در این شرایط عذابم می‌دهد.

وی بیان کرد: خواهان جدایی هستم و شوهرم باید به خاطر من با این درخواست موافقت کند و بداند که چنانچه حاضر به جدایی نشود، مجبور به ترک او می‌شوم.

مرد در ادامه گفت: همسرم می‌تواند هر کاری که خواست انجام دهد ولی او را طلاق نخواهم داد حتی اگر مرا ترک کند.

قاضی این شعبه بعد از صحبت‌های زن و مرد، حکمی صادر نکرد و جلسه را خاتمه داد.