بیشترین فعالیت علمی.حضور و صمیمیت در باشگاه رو بچه های کدوم رشته دارند؟

بیشترین فعالیت علمی.حضور و صمیمیت در باشگاه رو بچه های کدوم رشته دارند؟

• مجموع رای دهندگان
    382

samira.it

عضو جدید
به نظز من it ها فعال ترن چون كمتر اومئن تالاراي ديگه كه راي بدن سرشون تو تالار خودشون گرمه

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظز من it ها فعال ترن چون كمتر اومئن تالاراي ديگه كه راي بدن سرشون تو تالار خودشون گرمه

اینو نگین چی بگین!!!!!
فقط شرمنده ی بچه های نفت و معدن و بقیه رشته ها شدیم چون اگر بجای فناوری مواد عمران و .. این رشته ها رو میذاشتیم بیشتر از این حرفا رای میاوردن...
آخه 4 تا!!!!!!!:surprised::surprised:

F.H

عضو جدید
ما فضا نمی خواییم روی زمینم کار میکنیم:دی:D

یک شیمیست واقعی فضای کارش ذهن خلاقشه عزیزم;) دوتا بشر میخواد و چند تا ماده، حالا تو هر جایی تا دنیا رو بترکونه...:smile:

:D.......باشه, به قول اقا شهرام پس مدیونین اگه توی فضای معماری فعالیت کنین:):)

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سون بابا سهلام منو دعبت کلده پس هولا سیمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی فخط مهندسی سیمی:w14::w40:

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام عزیزم

عشق منی دستت درست
ملسییییییییییییییییییییی ما چاکلییییییییییم:w42: باسم مث همیسه سیمی بلنده میسههههههههههههههههه
من قبول ندارم نی نی سنش به رای دادن نرسیده:cool:
:( نانان ثمیییییییییییییییین داستیم؟؟؟؟ نی نی بغز کلد

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
:w22::w22::w22:
خوبه ما 24 ساعت تو تاپیک هستیم.:razz:
بله بله ما حباسمون هست...هولااااااااااااااااااااااا سیمی دوتا بیستلههههههههههههههههههههههه
بابا سهلامم بلنده میسههههههههههههههههههههه هولاااااااااااااااااااااااااااا به همه سیمیست هاااااااااااااااااااااااا
:w42:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله بله ما حباسمون هست...هولااااااااااااااااااااااا سیمی دوتا بیستلههههههههههههههههههههههه
بابا سهلامم بلنده میسههههههههههههههههههههه هولاااااااااااااااااااااااااااا به همه سیمیست هاااااااااااااااااااااااا
:w42:

دخترم اینقدر هیاهو نکن چشممون میزنن خدای ناکرده:D

تازه می ترسم تو هم چشم بزنن.:smile:

خیلی گلی عزیز:gol:

هوراااااااااااااااااااااااااااااااا

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
اسن هل کی به سیمی رای نده نی نی اینجولی میسه:w43::w08:

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
آهااااااااااااااااااااااااااااااای نفس تشششششششششششششششش نی نی سب اینزا لالا میتونه تا هیس کی به جز سیمی به هیچ چی گیگه رای ندهههههههه
آهااااااااااااااای بابا سهلام بلو لالا تن خیارت لاحت باسه سما ابل میسیییییییییییییییییییییییییین

این نی نیه :child::w12:

real Crysis

اخراجی موقت
من خودم این شکی هستم با من کل کل نکن میرم به رقیبا رای میدما!:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا مهندسی پزشکی!
همین که من میگم!
نیازیم به نظرسنجی نیست!!!
( با حالت بغض و حسودی خوانده شود!)

بالا