کلوپ طرفداران پرسپولیس

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس، تیم بازی های خارج از خانه

مرجع خبری پرسپولیس :

براي گذر از مرحله حذفي ليگ*قهرمانان پرسپوليس بايد كاري را انجام بدهد كه تا اينجاي كار، هيچ*يك از حريفان الاتحاد قادر به آن نبوده*اند؛ پيروزي در ورزشگاه شاهزاده فيصل عربستان.

اين در واقع تاواني است كه سرخ*ها بايد بابت ترك صدرنشيني بدهند و همه اميدشان هم به آماري است كه از بازي*هاي پيشين در خانه حريفان به يادگار گذاشته*اند.

برخلاف الاتحاد، پرسپوليس در بازي*هاي خارج از خانه امتيازهاي بيشتري گرفته و تنها 2 امتياز از 9 تا را از دست داده كه آن هم برمي*گردد به تساوي برابر الهلال در روز اول رقابت*ها. جالب اينكه تيم دنيزلي در اين بازي*ها 7 گل زده و تنها 2 گل خورده دارد.

پرسپوليس ديگر بازي*هايش در خانه حريفان را با پيروزي 3- صفر برابر الغرافه و 3-يك برابر الشباب به آخر رسانده؛ حال آنكه اين آمار در بازي*هاي خانگي تيم سرخپوش كمي متفاوت است.

پرسپوليس جز آن برد 6 گله برابر الشباب كه در بازي رفت در آزادي رقم خورد، در خانه به الهلال باخته و از الغرافه هم تنها يك امتياز گرفته. با اين*همه، پرسپوليس و دنيزلي اميد بسته*اند به نتيجه*ها و امتياز*هايي كه از سه بازي پيش در خانه حريفان گرفته*اند و با همين پشتوانه خود را مي*سازند براي نبرد با الاتحادي كه به امتياز دادن به ميهمان*هايش عادت ندارد.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوتاه و خواندنی از خبرهای پرسپولیس/ همه مصدومان به الاتحاد می رسند

مرجع خبری پرسپولیس :
دنيزلي آخرين اطلاعات الاتحاد شامل فيلم بازي*ها، وضعيت بازيكنان، تعداد كارت*هاي زرد و قرمز بازيكنان و ورزشگاهي كه قرار است در آن به ميدان بروند را گرفت.

محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس به صورت تلفني هر روز از وضعيت قرمزپوشان باخبر مي*شود.

او قصد دارد قبل از سفر به جده با حضور در دبي با پرسپوليسي*ها ديدار كند. همچنين قرار است پاداش بازيكنان پرسپوليس پس از برد مقابل الشباب با حضور رويانيان به آنها پرداخت شود.

مسوولان باشگاه پرسپوليس روز پنج*شنبه ليست 42 نفره خود را براي سفر به عربستان به باشگاه الاتحاد عربستان براي تهيه ويزا و اسكان ارسال كردند.

پرسپوليسي*ها رايزني*هايي با سفارت ايران در عربستان براي حضور راحت*تر در اين كشور داشتند.

خبرنگاران و عكاساني كه همراه پرسپوليس به دبي رفته بودند پنج*شنبه شب به تهران بازگشتند. طي دو روز گذشته سايت*هاي خبري و خبرگزاري*ها اخبار معدودي از اردوي پرسپوليس روي خروجي خود قرار دادند.

علي كريمي به خاطر مصدوميت جزيي كه داشت در تمرين عصر پنج*شنبه شركت نكردو در هتل ماند.

هتل پرسپوليسي*ها برخلاف آنچه پيش*تر اعلام شده بود Pullman City Center نام دارد و يك در آن به فروشگاه بزرگ City Center دبي باز مي*شود.

نخستين تمرين سرخ*ها بعد از بازي، پنج*شنبه شب در زمين شماره 2 الشباب برگزار شد. سرخپوشان قبل از اين تمرين جلسه آناليز داشتند. فاصله زماني هتل محل اقامت پرسپوليسي*ها تا ورزشگاه الشباب 25 دقيقه است.

جديدترين مصدوم پرسپوليس غلامرضا رضايي است كه او هم ديروز همراه تيم تمرين نكرد.

پرسپوليسي*ها از پنج*شنبه شب از تعداد ملي*پوشان اين تيم مطلع بودند و درباره نفرات خط خورده پچ پچ مي*كردند.

پرسپوليسي*ها ساعت 13 دوشنبه با پرواز سعودي به جده خواهند رفت. هر 22 بازيكني كه در دبي هستند به عربستان هم مي*روند.

رضايي، كريمي و پولادي مستقيما بعد از بازي پرسپوليس مقابل الاتحاد به استانبول مي*روند تا به اردوي تيم ملي بپيوندند.

انور لوگوسيچ و آسمير آودوكيچ بعد از بازي با الاتحاد از طريق استانبول راهي بوسني مي*شوند، زايد هم عازم ايرلند خواهد شد. احتمالا دو سه بازيكن پرسپوليس هم براي تعطيلات به كشورهاي خارجي سفر مي*كنند.

از آنجا كه فاصله جده تا مكه بسيار كم است، كاروان سرخ*ها پنج*شنبه راهي خانه خدا مي*شود البته احتمال دارد برخي نفرات بعد از بازي بلافاصله به تهران برگردند.

پرسپوليسي*ها ساعت 5 عصر ديروز عصرانه ميل كرده و سپس در جلسه آناليز شركت كردند. تمرين دوم سرخ*ها در دبي هم ساعت 19 به وقت محلي آغاز شد.

روز پنج*شنبه گرماي شديد هوا قرمزپوشان را دچار دردسر كرد تا حدي كه برخي بازيكنان معتقد بودند تيم بايد به ايران مي*آمد و سپس راهي جده مي*شد.

دنيزلي آخرين اطلاعات الاتحاد شامل فيلم بازي*ها، وضعيت بازيكنان، تعداد كارت*هاي زرد و قرمز بازيكنان و ورزشگاهي كه قرار است در آن به ميدان بروند را گرفت.

دنيزلي در واكنش به ناراحتي مازيار زارع از نبودن در تركيب و خودداري از همراهي پرسپوليس گفت: مشكل خاصي بين ما نبود و زارع با نظر من نيمكت نشين بود. به جز زارع 4 بازيكن ديگر ما هم از ليست بيرون بودند. ما تشخيص مي*دهيم كدام بازيكن وارد زمين شود و كدام بازيكن بايد از ليست بيرون برود.

پس از اين موضوع كادر فني پرسپوليس جلسه*اي با مازيار زارع داشت و به اين بازيكن در خصوص اتفاقات بازي با الشباب تذكري جدي داد. گفته مي*شود با پادرمياني برخي بازيكنان مشكل زارع با دنيزلي حل شده است.

ايمون زايد پس از بازي با الشباب كمي از ناحيه زانو دچار مشكل شده بود ولي پزشكان اعلام كردند اين بازيكن براي بازي با الاتحاد مشكل خاصي ندارد.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارتش سرخ دات كام:​
مرحله حذفی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در حالی پیگیری می شود که طی آن تیم پرسپولیس روز چهارشنبه در عربستان به مصاف تیم الاتحاد می رود.

برنامه، زمان و مکان دیدارهای مرحله حذفی به شرح زیر اعلام شد:

سه شنبه دوم خرداد 91

****ان ایران - استقلال ایران، ساعت 20:30 به وقت تهران، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

الجزیره امارات - الاهلی عربستان، ساعت 20:15 به وقت تهران، ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

چهارشنبه سوم خرداد 91

الاتحاد عربستان - پرسپولیس ایران، ساعت 22:40 به وقت تهران، ورزشگاه شاهزاده عبدالله فیصل جده

الهلال عربستان - بن یاس امارات، ساعت 22:40 به وقت تهران، ورزشگاه شاهزاده فیصل بن فهد ریاض

سه شنبه 9 خرداد 91

آدلاید یونایتد - ناگویا گرام پوس، ساعت 14 به وقت تهران، ورزشگاه هیندمارش آدلاید استرالیا

سئونگنام ایلهوا چونما کره جنوبی - بنیادکار ازبکستان، ساعت 15:00 به وقت تهران، ورزشگاه تانچئونسئونگنام کره جنوبی

چهارشنبه 10 خرداد 91

اولسان هیوندای کره جنوبی - کاشیوا ریسول ژاپن، ساعت 15:00 به وقت تهران، ورزشگاه اولسان مانسوی شهر اولسان

گووانگجو چین - اف سی توکیوی ژاپن، ساعت 16:30 به وقت تهران، ورزشگاه مرکزی گووانگجو تیان هه شهر گووانگجو .

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چند خبر میگذارم که خدارا شکر شایعه بود و در ادامه اخبار هایی که کذب بودنش را نشون میده میبینید

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی کریمی با انعقاد قراردادی یک ساله به تیم الاهلی امارات پیوست .

به گزارش «فردا» ، علی کریمی که اکنون با تیم پرسپولیس در امارات به سر می برد ، برای یک فصل با مسئولان تیم الاهلی به توافق نهایی رسیده و قرار است.

قرار است این موضوع پس از اتمام بازی پرسپولیس با الاتحاد عربستان رسانه ای شود .

کریمی در گذشته با این تیم مقیم دبی دو بار به مقام قهرمانی لیگ امارات دست یافته بود .

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارتش سرخ دات كام:​
دکتر وجیه الله چشمه سری درباره آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس در اردوی امارات اظهار داشت: مهرداد پولادی در بازی مقابل الشباب از ناحیه همسترینگدچار مشکل شد و به همین دلیل در دقایق پایانی بازی تعویض شد. وضعیت این بازیکن نسبت به سایر بازیکنان کمی خطرناک تر است اما با چند جلسه فیزیوتراپی و آب درمانی و همکاری خودش سعی می کنیم مشکل را حل کنیم. فعلا وضعیت او مشخص نیست.

وی درباره علی کریمی گفت: کریمی از ناحیه مچ پا دچار تورم شده به همین دلیلبه او استراحت دادیم. اگر مشکل خاصی پیش نیاید کریمی از امروز دویدن را شروع می کند.

پزشک پرسپولیس درباره وضعیت هاشمیان تصریح کرد: مصدومیت او خیلی جدی نیست. هاشمیان از ناحیه کمر دچار مشکل بود که به او استراحت دادیم و از امروز همراه تیم تمرین می کند.

چشمه سری در پاسخ به این سؤال که چرا شب گذشته غلامرضا رضایی و مهدوی کیا همراه تیم تمرین نکردند گفت: این دو از ناحیه عضله دچار مشکل شده بودند به همین دلیل با هماهنگی کادر فنی استراحت کردند. با این حال مشکل خاصی وجود ندارد. با دستگاهی که همراه خود به امارات آورده ایم کارهای پزشکی بازیکنان را در هتل انجام می دهیم و مشکل خاصی از این بابت نداریم.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
تغییر ساعت بازی پرسپولیس - الاتحاد/ بازی سرنوشت، 22:40 چهارشنبه

مرجع خبری پرسپولیس :

تیم های الاتحاد عربستان و پرسپولیس ایران از ساعت 22:40 چهارشنبه در ورزشگاه شاهزاده عبدالله فیصل شهر جده به مصاف هم می روند.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا و با توجه به پایان رسیدن رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، برنامه زمانی و ساعت آغاز مرحله یک هشتم نهایی اعلام شد.

با مشخص شدن چهره 16 تیم صعود کننده برنامه دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی و ساعت شروع بازی ها به ترتیب زیر اعلام شد:

سه شنبه دوم خرداد 91
سپـاهان – استقلال،* ساعت 20:30 به وقت تهران، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

الجزیره امارات – الاهلی عربستان، ساعت 20:15 به وقت تهران، ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

چهارشنبه سوم خرداد 91
الاتحاد عربستان –
پرسپولیس
، ساعت 22:40 به وقت تهران، ورزشگاه شاهزاده عبدالله فیصل جده

الهلال عربستان – بن یاس امارات، ساعت 22:40 به وقت تهران ، ورزشگاه شاهزاده فیصل بن فهد ریاض

سه شنبه 9 خرداد 91
آدلاید یونایتد – ناگویا گرام پوس، ساعت 14 به وقت تهران، ورزشگاه هیندمارش آدلاید استرالیا

سئونگنام ایلهوا چونما کره جنوبی – بنیادکار ازبکستان، ساعت 15:00 به وقت تهران، ورزشگاه تانچئون سئونگنام کره جنوبی

چهارشنبه 10 خرداد 91
اولسان هیوندای کره جنوبی – کاشیوا ریسول ژاپن، ساعت 15:00 به وقت تهران، ورزشگاه اولسان مانسوی شهر اولسان

گووانگجو چین – اف سی توکیوی ژاپن، ساعت 16:30 به وقت تهران، ورزشگاه مرکزی گووانگجو تیان هه شهر گووانگجو

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس فردا در زمین اصلی الشباب تمرین می*کند

مرجع خبری پرسپولیس :

پس از نشست قائم مقام باشگاه پرسپولیس و مسئولان الشباب مقرر شد قرمزپوشان تمرینات خود را روز یکشنبه در ورزشگاه اصلی الشباب برگزار کنند.

تمرین پرسپولیس از ساعت 20 شب گذشته در زمین شماره 2 ورزشگاه الشباب برگزار شد. در این تمرین تعدادی از هواداران ایرانی هم حضور داشتند.

علی کریمی، وحید هاشمیان و مهرداد پولادی در تمرین شرکت نکردند، همچنین غلامرضا رضایی که از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیتی جزئی شده همراه با مهدوی*کیا دور زمین به دویدن پرداخت. وضعیت مبهم این 5 بازیکن دنیزلی را نگران کرده است.

قرار بود تمرین امروز پرسپولیس در باشگاه ایرانیان برگزار شود اما قرمزپوشان امشب هم در زمین الشباب تمرین می*کنند.

تمرینات ویژه دنیزلی برای مهاجمان و شناساندن بازیکنان حریف به مهاجمان پرسپولیس از نکات مهم بود.

خبر دیگر اینکه سرمربی تیم فوتبال الشباب در دیدار با مسئولان پرسپولیس با آنها در خصوص وضعیت این تیم به گفت و گو پرداخت.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضایی و مهدوی*کیا مشکل ندارند، کریمی امروز می*دود/ وضعیت خطرناک پولادی

مرجع خبری پرسپولیس :
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس آخرین شرایط مصدومان این تیم در اردوی امارات را تشریح کرد.

دکتر وجیه الله چشمه سری درباره آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس در اردوی امارات اظهار داشت: مهرداد پولادی در بازی مقابل الشباب از ناحیه همسترینگ دچار مشکل شد و به همین دلیل در دقایق پایانی بازی تعویض شد.

وضعیت این بازیکن نسبت به سایر بازیکنان کمی خطرناک*تر است اما با چند جلسه فیزیوتراپی و آب درمانی و همکاری خودش سعی می*کنیم مشکل را حل کنیم. فعلا وضعیت او مشخص نیست.

وی درباره علی کریمی گفت: کریمی از ناحیه مچ پا دچار تورم شده به همین دلیل به او استراحت دادیم. اگر مشکل خاصی پیش نیاید کریمی از امروز دویدن را شروع می*کند.

پزشک پرسپولیس درباره وضعیت هاشمیان تصریح کرد: مصدومیت او خیلی جدی نیست. هاشمیان از ناحیه کمر دچار مشکل بود که به او استراحت دادیم و از امروز همراه تیم تمرین می*کند.

چشمه سری در پاسخ به این سؤال که چرا شب گذشته غلامرضا رضایی و مهدوی کیا همراه تیم تمرین نکردند گفت: این دو از ناحیه عضله دچار مشکل شده بودند به همین دلیل با هماهنگی کادر فنی استراحت کردند. با این حال مشکل خاصی وجود ندارد. با دستگاهی که همراه خود به امارات آورده*ایم کارهای پزشکی بازیکنان را در هتل انجام می*دهیم و مشکل خاصی از این بابت نداریم.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از منتشر شدن اخبار مبنی بر جدایی کریمی از پرسپولیس که روی اکثر سایت های خبرگزاری آمده است همه هواداران پرسپولیس نگران وضعیت علی کریمی شدند در همین باب تماسی داشتیم با دکتر مقدم مدیر برنامه های علی کریمی موضوع رو جویا شدیم.
دکتر مقدم که مدیر برنامه های علی کریمی می باشد در تماس تلفنی که با ما داشت گفت : قبل از تماس شما با علی صحبت کردم و علی همه این شایعات را رد کرده است وی ادامه داد پیشنهادات زیادی برای علی آمده است اما اولویت اول ایشان پرسپولیس است و 99 درصد نیز با باشگاه به توافق رسیده است و بعد از بازی با الاتحاد به احتمال زیاد تمدید خواهد کرد.
همچنین خاطر نشان شد که سردار زارع و دنیزلی کریمی را می خواهند و کریمی در صورتی از پرسپولیس جدا می شود که باشگاه او را نخواهد.
دکتر مقدم به همه هوادارن و کاربران پرسپولیسی قول داد که کریمی فعلا هیچ مذاکراتی نداشته است و همه این پیشنهادات زمانی برسی می شود که پرسپولیس کریمی را نخواهد.
و در آخر دکتر این قول را به ما داد که علی کریمی امشب مصاحبه ی با سایت شخصی خود داشته باشد و خیال همه هواداران را راحت بکند.
////////////////////////////////////////////////

اینم جواب دندان شکن و مهری باطل بر تمامی شایعات زردنامه ها و خبرگزاری های کثیف استفراقی به کوری چشم بدخواهان پرسپولیس عزیز...

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن کامل مصاحبه کریمی با روزنامه الیوم/ جادوگر حرفی از علاقه برای پیوستن به الاهلی نزد

آخرین حربه یک جریان خبری برای به حاشیه کشاندن پرسپولیس

مرجع خبری پرسپولیس : برخلاف اخبار منتشر شده در برخی سایت های غیررسمی مبنی بر پیوستن کریمی به باشگاه الاهلی امارات در پایان فصل، کاپیتان سرخپوشان در گفت و گو با روزنامه اماراتی هرگز برای بازگشت به لیگ این کشور ابراز تمایل نکرد.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ مصاحبه علی کریمی با روزنامه «الیوم» چاپ امارات آخرین بهانه بود برای یک جریان خبری برای به حاشیه کشاندن پرسپولیس در آستانه بازی با الاتحاد عربستان.

"خبرآنلاین" نخستین رسانه ای بود که از ابراز تمایل علی کریمی مبنی بر بازگشت به الاهلی امارات در گفت و گو با روزنامه اماراتی منتشر کرد. این سایت خبری بدون انتشار متن کامل مصاحبه کاپیتان پرسپولیس یا حتی تصاویر این گفت و گو، خبری را روی خروجی برد که در ساعات ابتدایی صبح امروز روی جلد اکثر زردنامه های ورزشی کشور خودنمایی می کرد.

کار حتی به جایی رسید که برخی سایت های فاقد اعتبار و خبرگزاری های غیررسمی مانند عصر ایران، جام نیوز، فردا و ...، ساعتی پیش از پیوستن علی کریمی به تیم فوتبال الاهلی امارات خبر دادند. به همین بهانه برای روشن شدن اذهان هوداران متن کامل گفت و گوی کاپیتان متعصب پرسپولیس را با روزنامه الیوم که در آن هیچ ابراز تمایلی برای بازگشت به الاهلی نشان نداده، منتشر می کنیم:

علی کریمی در گفت و گو با این روزنامه امارات در پاسخ به سئوالی در خصوص روزهای حضورش در الاهلی، گفت: دلم برای همه چیز تنگ شده است، برای باشگاه، هوادارانش، بازیکنان و کارکنان این تیم، همه ما مثل یک خانواده بودیم، هر کس در آنجا حضور داشت از من حمایت می کرد، بازیکنان هم حامی من بودند، همچنین ارتباط خوبی با مربیان تیم داشتم.

وی افزود: چهار سال از زندگی من با الاهلی بود و خاطرات خوبی از این تیم و هوادارانش دارم. هنوز هم با برخی بازیکنان این تیم در ارتباطم، مثل احمد شاه که اکنون مدیر تیم است. رابطه خوبی بین من با احمد و برادرانش وجود دارد.

کریمی ادامه داد: حضور در الهلال نقش زیادی در پیشرفت من داشت و باعث شد به تکامل برسم، با بازیکنان خیلی خوبی مثل سالم خمیس و عادل عبدل عزیز و ... همبازی بودم و آن ها هم به پیشرفت من کمک کردند، حتی توانستم عنوان مرد سال فوتبال آسیا را کسب کنم و از الاهلی به بایرن مونیخ آلمان پیوستم.

کریمی همچنین با اشاره به تجربه حضور در بایرن مونیخ گفت: مشکلی که برای بازیکنان آسیایی وجود دارد این است که در چنین تیم های فرصت زیادی برای بازی بدست نمی آید، من یک تجربه از حضور در شالکه هم داشتم اما بازهم فرصت زیادی برای بازی کردن به دست نیاوردم. با همه این ها حضور در بایرن برای من تجربه خوبی بود.

کاپیتان پرسپولیس همچنین در خصوص زمان خداحافظی اش با دنیای فوتبال، گفت: من فعلا به خداحافظی از فوتبال فکر نمی کنم چون شرایط خوبی برای بازی کردن دارم و دوست دارم در تیم ملی هم همچنان درخشش داشته باشیم، همین طور شرایط حضور در جام جهانی 2014 برزیل را هم دارم. جام جهانی 2006 برای من یک کابوس بود و خاطره خوبی از آن ندارم که بیان کنم، من در آن مسابقات مصدوم شدم و در طول فصل هم مصدوم بودم اما برای جام جهانی برزیل شرایط خوبی دارم، اگر یک روز احساس کنم بازیکن مفیدی نیستم بدون اینکه به کسی بگویم بی سر و صدا از فوتبال خداحافظی می کنم.

به گزارش مرجع خبری، حال این سئوال مطرح می شود که نقل قول برخی رسانه ها از کریمی مبنی بر اینکه دوست دارم یک روز دوباره پیراهن الاهلی را بر تن کنم از کدام جمله کریمی در مصاحبه با الیوم مطرح می شود؟!

گفتنی است محمد رویانیان روز چهارشنبه از ادامه همکاری علی کریمی و مصطفی دنیزلی با پرسپولیس در فصل آینده خبر داده بود، همچنین علی کریمی پیش از سفر کاروان پرسپولیس به امارات از تمایل برای تمدید قراردادش با باشگاه پرسپولیس سخن گفته بود.

با تاکید دنیزلی مبنی بر ادامه حضور علی کریمی در ترکیب پرسپولیس، قرار است پس از بازگشت کاروان تیم فوتبال پرسپولیس از عربستان ، مذاکرات نهایی برای تمدید قرارداد کاپیتان سرخپوشان انجام شود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
رویانیان: از رسانه هایی که اخبار کذب نقل و انتقالات را منتشر می کنند، شکایت می کنم

مرجع خبری پرسپولیس :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: رسانه هایی که با انتشار اخبار کذب نقل و انتقالات تیم پرسپولیس در صدد تخریب هستند، شکایت می کنم.

سردار رویانیان گفت: متاسفانه برخی از روزنامه های رسمی کشور و سایت های خبری اقدام به درج اخبار کذبی در خصوص جذب بازیکنان جدید به تیم پرسپولیس می کننده که بنده اصلا از آن بی خبرم.

وی افزود: انتشار این گونه اخبار باعث تخریب پرسپولیس، بازیکنان ملی پوش و باشگاهی لیگ است و لذا مشخص نیست این رسانه ها با چه منظوری این کار را انجام می دهند.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان تصریح کرد: انتشار اینگونه اخبار، تمرکز باشگاه و تیم را بر هم می زند و لذا باشگاه پرسپولیس از روزنامه هایی که اینگونه اسامی کذب را منتشر می کنند، شکایت خواهد کرد.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمایندگان پرسپولیس یکشنبه در جده

مرجع خبري پرسپوليس:

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس روز دوشنبه راهی جده خواهد شد و به همین منظور، فردا (یکشنبه) دو نماینده از تیم راهی کشور عربستان می شوند.

دو نماینده باشگاه برای بررسی شرایط اقامت و تمرین سرخپوشان و همچنین انجام هماهنگی های لازم با مسئولان باشگاه الاتحاد و نماینده AFC راهی جده می شوند تا شرایط برای ورود سرخپوشان مهیا شود.

ديدار پرسپوليس و الاتحاد عربستان چهارشنبه ساعت 22:40 در جده برگزار مي شود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
زادمهر: کریمی و پولادی از امروز تمرین می کنند

مرجع خبري پرسپوليس:
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم در آرامش کامل و با روحیه، تمرینات خود را برای بازی با الاتحاد دنبال می کند. تنها نگرانی ما مصدومیت بازیکنانی بود که با درمان های انجام شده، مرتفع شده و از تمرین امروز به سایر بازیکنان ملحق می شوند.

دکتر محمد زادمهر اعلام کرد: علی کریمی و مهرداد پولادی که برنامه های فیزیوتراپی را انجام داده اند از امروز در تمرینات حاضر می شوند.

وحید هاشمیان هم که آسیب دیدگی مختصری از ناحیه کمر داشت، اکنون مشکلی ندارد و در اختیار تیم خواهد بود.

وی ادامه داد: اقدامات لازم برای صدور روادید عربستان انجام شده است و با توجه به روزهای تعطیل در تهران و امارات، ادامه کارهای اداری از امروز پیگیری شد. زمان سفر تیم همان روز دوشنبه است و اعضای کاروان بعد از بازی روز چهارشنبه یک روز برای زیارت خانه خدا و اعمال حج زمان خواهند داشت و تیم، پنجشنبه شب به تهران باز می گردد، البته در این ارتباط باید از تلاش های آقای دکتر یاراحمدی از مسئولان سازمان حج و زیارت قدردانی کنیم که برای در اختیار گرفتن پروازهای مستقیم کمک زیادی کردند.
زادمهر در پایان گفت: تیم با آرامش کامل و با روحیه تمرینات خود را دنبال می کند، نظم و انضباط کاملی وجود دارد و فضای خوبی هم برای تیم ایجاده شده است. امیدواریم همه این ها به یک پیروزی دلنشین ختم شود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بین اخبار های بعدی ی اخبار هست جیگرتون حال میاد

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنفدراسیون فوتبال آسیا نام باشگاه «پرسپولیس» را به رسمیت شناخت

مرجع خبری پرسپولیس : كنفدراسیون فوتبال آسیا پس از بررسی مدارک ارسال شده با تغییر نام باشگاه پیروزی ایران به پرسپولیس موافقت كرد و این نام را به رسمیت شناخت.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، *این موضوع را دبیركل كنفدراسیون فوتبال آسیا، صبح امروز (شنبه)* در نامه ای به اطلاع مسئولان فدراسیون فوتبال ایران رساند.

آلكس سوسی در این نامه آورده است:* این كنفدراسیون با تغییر نام باشگاه پیروزی به پرسپولیس بر اساس قوانین و مقررات موجود موافق بوده و از این پس در مكاتبات با فدراسیون فوتبال ایران و این باشگاه از نام پرسپولیس استفاده خواهد كرد.
-----------------------------------------------------------------------------------

از شر اون اسم مسخره راحت شدیم.....

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکته جالب لباس جدید پرسپولیس

علی کریمی وقتی به جانباز رسید
گفت:
بازی با توپ کجا
بازی با جون کجا

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
با حضور 3 پرسپولیسی/ فهرست نهایی تیم ملی برای بازی با ازبکستان اعلام شد

مرجع خبری پرسپولیس :
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اسامی نهایی 24 بازیكن را برای حضور در اردوی تداركاتی تركیه و دیدار با ازبكستان اعلام كرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، كارلوس كی روش پس از دیدار تمرینی صبح شنبه تیم ملی با تیم زیر 22 سال، 24 بازیكن را به شرح زیر برای اردوی مذكور فراخواند.

پرسپولیس: علی كریمی، مهرداد پولادی، غلامرضا رضایی
استقلال: سیدمهدی رحمتی، خسرو حیدری، پژمان منتظری، مجتبی جباری، آندرانیك تیموریان، فریدون زندی

سپـاهان: سیدجلال حسینی

تراكتورسازی: محسن فروزان، احسان حاج صفی، محمد ابراهیمی

ذوب آهن: شهاب گردان ، حسین ماهینی

مس كرمان: شجاع خلیل زاده، قاسم دهنوی

سایپا: كریم انصاریفرد

اوساسونا: جواد نکـونام

الامارات: پژمان نوری

الوصل: محمدرضا خلعتبری

العربی: هادی عقیلی

رابین كازان: علیرضا حقیقی

انجل هولم سوئد: امید نظری

تیم ملی فوتبال ایران روز اول خرداد ماه برای برپایی اردو به تركیه اعزام می شود. در این اردو یك دیدار تداركاتی با تیم ملی آلبانی پیش بینی شده است.

تیم كشورمان قرار است روز 12 خرداد از استانبول عازم تاشكند پایتخت ازبكستان شود و پس از دیدار با تیم ملی آن كشور در نخستین دیدار از آخرین مرحله دور مقدماتی مسابقات جام جهانی 2014 ، روز 15 خرداد با یك فروند هواپیمای چارتر به ایران بازگردد.

دیدار رفت ایران و ازبكستان روز 14 خردادماه برگزار خواهد شد .

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم خوش تکنیک تیم ملی فوتبال گفت: اگر به لیگ ایران برگردم، پوشیدن پیراهن پرسپولیس در اولویت است.
محمدرضا خلعتبري بازيكن ايراني باشگاه الوصل امارات هم تصميم خود را براي فصل آينده نگرفته و اين روزها شايعات زيادي در مورد حضور او در پرسپوليس شنيده مي*شود. خلعتبري ابتدا در مورد وضعيتش در فوتبال امارات مي*گويد:
از وقتي اينجا آمدم شرايط خوبي دارم و در اكثر بازي*ها يا گل زدم يا پاس گل دادم. اينجا خيلي از من راضي هستند و حتي چند تيم مطرح از ليگ امارات مرا مي*خواهند و با مدير برنامه*هايم مذاكره كرده*اند. از طرفي باشگاه الوصل هم خواهان تمديد قرارداد با من است ولي فعلا تصميم خاصي نگرفته*ام و مي*خواهم چند روزي صبر كنم.خلعتبري در پاسخ به اين سوال كه آيا مارادونا قرار است در الوصل بماند مي*گويد: من شنيده*ام كه مسوولان فدراسيون فوتبال امارات دنبال اين هستند كه او را به عنوان سرمربي تيم ملي امارات انتخاب كنند. اگر مارادونا در الوصل بماند گزينه اول من هم اين باشگاه خواهد بود ولي اگر برود شايد من هم تصميم ديگري بگيرم.
از خلعتبري در مورد حضور آگرو بازيكن سرشناس منچسترسيتي و داماد مارادونا در امارات سوال مي*كنيم كه او مي*گويد: آگرو بازي ما مقابل الوحده را از نزديك تماشا كرد. من هم او را ديدم و با آگرو دست دادم. خيلي دوست داشتم با اين بازيكن بيشتر حرف بزنم ولي امكانش فراهم نبود و زبان انگليسي من هم خوب نيست.

مي*گويند خلعتبري قرار است سال آينده پيراهن پرسپوليس را بر تن كند و حتي با مسوولان اين باشگاه در امارات مذاكره كرده است. او اما در اين مورد مي*گويد:« اينكه مي*گويند در امارات با پرسپوليس مذاكره كرده*ام دروغ است و به هيچ عنوان بازيكنان و مسوولان اين باشگاه را نديدم. من دوست دارم در امارات بمانم ولي اگر قرار شد به ايران برگردم اولويتم پرسپوليس خواهد بود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
قائم مقام باشگاه: کریمی در پرسپولیس می ماند

مرجع خبری پرسپولیس : علی کریمی در واکنش به نگرانی هواداران پرسپولیس در تمرین شب گذشته گفت: قرار نیست از پرسپولیس جدا شوم.
علی کریمی که دیشب در تمرینات پرسپولیس شرکت کرد در پایان این تمرین در محاصره هواداران قرار گرفت. آنها یک سوال خیلی مهم از جادوگر داشتند. اینکه چرا می خواهد از پرسپولیس به الاهلی امارات برود؟

کریمی وقتی این خبر را شنید خطاب به هواداران گفت: «کی گفته؟ شایعه است. نمی دانم این حرفها قبل از بازی حساس ما با الاتحاد از کجا می آید و زده می شود. من قرار نیست جایی بروم.»
کریمی در حالی این حرف ها را می زند که سایت هواداران باشگاه الاهلی در یک نظر سنجی از کاربران خواسته که نظرات خودشان را در مورد حضور دوباره جادوگر در امارات بدهند که بیشتر آنها موافق حضور این بازیکن ایرانی در تیمشان هستند.

البته سردار زارع هم برای این که خیال هواداران پرسپولیس را راحت کند در اظهار نظری اعلام کرده که کریمی با آنها حرف زده است و گفته قصد ندارد تا پرسپولیس را ترک کند.​

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرجع خبری پرسپولیس : داور ازبكستانی قضاوت دیدار تیم های فوتبال الاتحاد عربستان و پرسپولیس ایران در مرحله یك هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را برعهده خواهد داشت. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،والنتین كوالنكوف از ازبكستان به همراه دو هموطنش، رافائل ایاسوف و مامور سعیدكاسیموف دیدار حساس تیم های الاتحاد عربستان و پرسپولیس ایران را قضاوت خواهند كرد.
داور چهارم این دیدار، ولادیسلاو تسیتلین از ازبكستان و ناظر داوری از كره جنوبی انتخاب شده است. همچنین ناظر داوری نیز نماینده ای از فیلیپین خواهد بود. این دیدار از ساعت 22:40 چهارشنبه سوم خردادماه در ورزشگاه شاهزاده عبدالله فیصل جده عربستان آغاز خواهد شد.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای حفظ کریمی کم نمی گذاریم

مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد تمام تلاش خود را برای تمدید قرارداد علی کریمی با این تیم به کار خواهد بست.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس با انتقاد از وضعيت بازار نقل و انتقالات ليگ برتر فوتبال گفت: به عنوان مديرعامل باشگاه پرسپوليس بايد ريخت و پاش كنم چون در رقابت با باشگاه*ها ديگر و فضاي ناگواري كه دلال*ها براي باشگاه*ها بوجود آورده*اند، چاره*اي ندارم و بايد تيم خوبي را ببندم!
مديرعامل باشگاه پرسپوليس با انتقاد از بازار نقل و انتقالات فوتبال ايران و در واكنش به دغدغه برخي كارشناسان كه معتقدند تيم*هاي دولتي نبايد با پول بيت*المال و ريخت و پاش*هاي زياد، پيشنهادهاي ميلياردي براي جذب بازيكنان مختلف بدهند، اظهار كرد: بله، بنده به دو دليل ريخت و پاش مي*كنم! اولا ورود دروازه*بان خارجي را به فوتبال ايران ممنوع كردند و ما مجبوريم براي جذب دروازه*بان خوب داخلي هزينه كرده و با ديگر باشگاه*ها رقابت كنيم؛ دوما الان دور دست دلال*هاست و آنها با سوار شدن بر چرخه نقل و انتقالات مديران باشگاه*ها را مثل توپ زير پاي خودشان گرفتند. نه من بلكه تمام مديران باشگاه*ها با چنين معضلي روبرو هستند؛ اين يعني نبود مديريت و وجود فساد و نهايتا ضربه بزرگي كه دلال*ها به فوتبال ايران و پول بيت*المال مي*زنند. وي گفت: وقتي من با بازيكني مذاكره مي*كنم و او اعلام مي*كند ديگر پرسپوليسي شده اما آن وقت با ورود دلال***ها باشگاه ديگري مي**گويد حاضرم 200 ميليون تومان به آن بازيكن بيشتر بدهم، من بايد چه كنم؟ من نبايد با باشگاه*هاي ديگر رقابت كنم؟ ما الان بايد براي پرسپوليس يك دروازه*بان خوب بگيريم.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در ادامه گفت*وگويش درباره بازيكناني كه در انتهاي اين فصل از پرسپوليس جدا مي*شوند؟ گفت: فكر مي*كنم حداكثر چهار نفر در پايان فصل از پرسپوليس مي*روند. خروج مهدوي كيا و هاشميان قطعي است و فكر مي*كنم معمارزاده و هوشيار هم از پرسپوليس مي*روند. البته اين تنها حدس من است، نمي*دانم كه دنيزلي مي*خواهد بازيكناني را كنار بگذارد يا نه و من هم بايد بر اساس بازيكناني كه او از تيم كنار مي*گذارد اقدام به جذب بازيكنان جديد كنم. وي در پاسخ به اين سوال كه دنيزلي پيش از اين گفته بود 10 بازيكن بايد از پرسپوليس بروند،* آيا شما او را راضي كرديد كه فقط 4 بازيكن از پرسپوليس جدا شوند؟ اظهار كرد: قرار شد ليگ قهرمانان آسيا براي ما ملاك باشد. بعد از بازي با الاتحاد عربستان دنيزلي ليست بازيكناني را كه نمي*خواهد به ما اعلام خواهد كرد. رويانيان انتقاد از مطلبي كه يكي از روزنامه*هاي ورزشي در روز شنبه منتشر كرده و در آن به ليست خريد پرسپوليس براي فصل بعد اشاره كرده، مدعي شد: اين روزنامه با مطلبي كه نوشته، تيم من را كاملا به حاشيه برده. پرسپوليس دو روز ديگر بايد در ليگ قهرمانان مقابل الاتحاد بازي كند اما اين روزنامه با كاري كه كرده، روحيه بازيكنان من را پايين آورده. آن*ها با اين مطلب خود ميلياردها تومان به من خسارت زدند. وي ادعا كرد: من در تلويزيون و راديو هم اعلام كردم كه از اين روزنامه شكايت مي*كنم. واقعيت اين است كه اين روزنامه با كارش وارد دلالي شده و علنا خود را دلال معرفي كرده است. متاسفانه همين الان كه پرسپوليس در دوبي است بعضي از دلال*ها رفتند كنار هتل تيم ما و با يكي از بازيكنان مذاكره كرده**اند، كه هم براي يك تيم عربي و هم يك تيم داخلي با او صحبت مي*كنند. اين شرايط خيلي بد است.
رويانيان در ادامه با انتقاد از مطالبي كه عليه كارلوس كي*روش و همچنين بعضي از مربيان تيم*هاي ملي مطرح شده گفت: متاسفانه يك سايت در مطلبي از كي*روش انتقاد كرده است در حالي كه ما بايد در فاصله كمي كه تا آغاز رقابت*هاي انتخابي جام جهاني داريم از تيم ملي حمايت كنيم، نه اين كه فضاي ذهني تيم ملي را با انتقاد از كي*روش به هم بريزيم. حتي نوشته بودند كه من با اكبر محمدي براي بازيكن گرفتن مشورت كرده*ام. من مي**خواهم با علي *دوستي*مهر و عليرضا منصوريان هم در اين باره مشورت كنم. ما بايد آكادمي بازيكن*سازي در پرسپوليس داشته باشيم تا پس از چند سال پرسپوليس بتواند از داشته*هاي با ارزش خود استفاده كند. وي ادامه داد: سوال من اين است آيا شما توقع داريد كه من براي بازيكن گرفتن با مربي ****ان يا مربي استقلال مشورت كنم. مشخص است كه با نخبگان اين فوتبال كه در تيم*هاي ملي هستند، مشورت مي*كنم و در اين راه به شدت از كي*روش و محمدي و ديگر مربيان تيم*هاي پايه و اميد حمايت مي*كنم و توقع دارم كه آن*ها هم به شدت من و تيمم را حمايت كنند چرا كه در رده*هاي سني پايه، پرسپوليس ضعف*هاي زيادي دارد و من با كمك گرفتن از آن*ها مي*خواهم اين ضعف*ها را برطرف كنم. رويانيان درباره پيشنهادهاي باشگاه*هاي اماراتي و آمريكايي به علي كريمي هم گفت: چيزي به ما اعلام نشده اما ما هم مثل اين باشگاه*ها يكي از مشتريان علي كريمي هستيم. مطمئن باشيد در رقابت با اين باشگاه*ها كم نمي*آوريم و اين خود كريمي است كه بايد يك باشگاه را انتخاب كند.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
و این خبر را با دقت بخوانید

حضور دروازه بان خارجی در لیگ برتر آزاد شد

مرجع خبری پرسپولیس : سازمان ليگ سرانجام قانون منع حضور دروازه*بان*هاي خارجي در ليگ برتر فوتبال را لغو كرد.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ در نشست مشترك هيات رييسه فدراسيون فوتبال و هيات رييسه سازمان ليگ اين قانون تصويب شد كه از فصل آينده دروازه*بان خارجي براي ليگ برتر آزاد باشد.

همچنين درباره سقف قراردادها اين تصميم گرفته شد كه همان 350 ميليون با افزايش 10 تا 15 درصدي براي فصل بعد در نظر گرفته شود.

پيش از اين اكثر كارشناسان با انتقاد از اين قانون، ممنوعيت دروازه*بان هاي خارجي را تنها براي ليگ دسته اول مفيد ارزيابي كرده بودند.

آسمیرمیتونه بمونه.........

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه افتخارات حریف آسیایی پرسپولیس در تاریخ 85 ساله اش

از محمد نور تا به به تو و دونادونی

مرجع خبری پرسپولیس :
همين 45 قهرماني رسمي خودش حكايتي است از بزرگي الاتحاد در سال*هاي رفته*اي كه حالا ديگر به تاريخ گره خورده.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ براي معرفي ستاره*هايي كه پيش از اين پيراهن تیم فوتبال الاتحاد عربستان را به تن داشته*اند، بايد به نقطه نقطه جهان فوتبال سر بزنیم.

از خود عربستان كه معروف*ترين ملي*پوشانش يعني محمد نور، حمد المنتشري، عبدوعاتف، مناف ابوصغير، نايف حزازي، سعد كريري، رضا توكار و خالد مسعد براي الاتحاد بازي مي*كرده و بعضي*هاي*شان هنوز هستند گرفته تا برزيل كه «به*به*تو»ي نام*آشنا را به اين تيم هديه داده بود. عبدالمالك زيايار، حشام ابوچرانه، الحسن كيتا و محمد كالون آفريقايي، جوزف دزيره جاب كامروني و تيتي كامارا از مالي هم ديگر بازيكناني هستند كه پيش*تر براي الاتحاد بازي كرده*اند. دونادوني هم روزگاري بازيكن همين تيم بوده، درست مثل راب ويتچه هلندي يا خارد بورگتي كه در جام جهاني 2006 با پيراهن تيم ملي مكزيك به ايران گل زد. تيجاني بابانگيداي نيجريه*اي هم ديگر بازيكن اسم و رسم*داري است كه در سال*هاي پيش از اين پيراهن راه راه زرد و مشكي الاتحاد را بر تنش ديده بوديم و حالا جاي خود را داده به يك مشت خارجي بي نام و نشان. حتي در سال 2006 قرار بود لوييس فيگوي پرتغالي بعد از پايان قراردادش با اينتر ناسيوناله راهي جده شود براي بازي در الاتحاد كه البته پشيمان شد و به جاي اينكه تجربه حضور در فوتبال آسيا را به جان بخرد قراردادش را با اينتر ناسيوناله تمديد كرد.

اگرچه نه به اندازه پرسپوليس پرطرفدار، اما الاتحاد 85 ساله قديمي*ترين تيم است در فوتبال عربستان؛ صاحب بهترين عملكرد در فصل جاري ليگ قهرمانان و «ببرها» لقبي كه در همه اين 85 سال بر پيشاني الاتحاد بوده. براي تماشاي روزهاي اوج الاتحاد اما بايد برگرديم به سال*هاي دهه 90 ميلادي و 5 سال نخست قرن حاضر؛ جايي كه اين تيم بيش از نيمي از قهرماني*هاي تاريخ خود را تجربه كرده و بزرگترين اين افتخارها دو قهرماني در ليگ قهرمانان آسياست در دو فصل پشت سر هم؛ 2004 و 2005.

بعد از همين آخرين قهرماني قاره بود كه الاتحاد در جام باشگاه*هاي جهان به ميدان رفت و البته هنوز پرافتخارترين تيم اين رقابت*ها است؛ با دو قهرماني. فوتبال شايد بيشترين تمركز را از باشگاه*نشين*هاي الاتحاد گرفته اما تيم*هاي بسكتبال، واترپلو، تنيس روي ميز، واليبال و شناي اين باشگاه هم به همان اندازه فعال هستند و صاحب 661 مقام رسمي.

با اين همه، الاتحاد بيش از هر چيز به افتخارهاي خاك خورده*اش مي*بالد و هشت ميليون هواداري كه تيم فوتبالش دارد. هواداراني كه تعدادشان به واقع يك*پنجم طرفداران پرسپوليس هم نيست و با حمايت همان*ها، قرار است ببرهاي زرد و مشكي*پوش جده به صف شوند براي نبرد با شيرهاي سرخ آسيا.

مهر 45 قهرماني بر كارنامه الاتحاد
همين 45 قهرماني رسمي خودش حكايتي است از بزرگي الاتحاد در سال*هاي رفته*اي كه حالا ديگر به تاريخ گره خورده. نخستين قهرماني را اين تيم درست 6 سال بعد از تاسيس تجربه كرد؛ در رقابت*هاي منطقه*اي عربستان و اين قهرماني، سه بار ديگر هم برايش تكرار شد.

چشمگيرترين اين قهرماني*ها اما همان*هايي است كه تيم زردپوش جده در ليگ قهرمانان قاره* مال خود كرده و يك نايب قهرماني در فصل 2009 همين رقابت*ها.
برنده جام در جام 1999 آسيا هم همين الاتحاد بود كه قهرماني در ليگ برتر عربستان را 8 بار تجربه كرده و نايب قهرماني*اش را 7 بار. در جام پادشاهي عربستان، سهم الاتحاد از قهرماني 6 تا بوده و از مقام دومي، 4 بار كه با نايب قهرماني*هاي ببرها در جام وليعهد برابري مي*كند اما در همين تورنمنت، الاتحاد يك بار بيشتر از جام پادشاهي قهرمان شده است.

سه قهرماني و سه نايب قهرماني در جام فدراسيون عربستان و همين تعداد نايب قهرماني و يك قهرماني در جام قهرمانان اين كشور ديگر مقام*هايي است كه به نام الاتحاد نوشته شده.

تيم پرطرفدار جده در جام باشگاه*هاي خليج فارس هم يك قهرماني و يك نايب قهرماني دارد و جام قهرماني ليگ قهرمانان عرب هم يك بار به الاتحاد رسيده اما مدال نقره*اش دو بار. در سوپركاپ عربستان – مصر هم الاتحاد دو بار قهرماني و يك نايب قهرماني را تجربه كرده است؛ به علاوه 9 قهرماني داخلي ديگر در رقابت*هاي فوتبال عربستان.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
آنالیز الاتحاد قبل از تمرین یکشنبه

مرجع خبري پرسپوليس:
مصطفی دنیزلی امروز با پخش فیلم بازی الاتحاد، عملکرد این تیم را برای سرخپوشان آنالیز می کند.

سرخپوشان قبل از تمرین امروز، از ساعت 17 در جلسه فنی حضور پیدا خواهند کرد تا ضمن تماشای فیلم بازی الاتحاد، به توضیحات دنیزلی درباره عملکرد تیم عربستانی و دستورات تاکتیکی او گوش بدهند.

گفتنی است؛ پرسپولیس روز چهارشنبه در چارچوب دیدارهای مرحله حذفی جام قهرمانان آسیا، در جده برابر الاتحاد قرار می گیرد.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
کریمی: خبر پیوستن من به الاهلی دروغ است/ شایعه سازان
دوست ندارند در پرسپولیس بمانم

مرجع خبری پرسپولیس : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس خبر پیوستنش به باشگاه الاهلی امارات را تکذیب کرد.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ علی کریمی در گفت و گو با سایت شخصی*اش اظهار داشت: از روزی که به امارات آمدیم بعضی از رسانه*ها مطالبی را از قول من مطرح کردند که صحت ندارد.

وی گفت: هیچ پیشنهادی ندارم و تا این لحظه هم باشگاه هیچ صحبت رسمی با من در این خصوص نداشته و شاید بیشتر به فکر خرید بازیکنان جدید هستند. من واقعا نمی*دانم این شایعات را چه کسانی مطرح می*کنند، در حالی که سایت باشگاه که موثق*ترین منبع برای هواداران است تمام اخبار مربوط به تیم را در اختیار این عزیزان قرار می*دهد. شاید هم شایعه سازان دوست ندارند من در پرسپولیس بمانم.

کریمی تاکید کرد: به هرحال این حق طبیعی باشگاه است که براساس تفکرات خود بازیکن جذب کند و من هم مثل تمام بازیکنانی که قراردادشان تمام می*شود این اجازه را دارم که اگر پیشنهادی رسمی دریافت کردم به آن فکر کنم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر باید به بازی با الاتحاد فکر کنیم تا با پیروزی در این مرحله ضمن شاد کردن دل هواداران، در بین هشت تیم برترآسیا قرار گیریم.