من و آرزو.....

masoood7

عضو جدید
نمیدونم اینجا جای مناسبی هست که یکم درد و دل کنم و حماقتی که دو سال پیش کردم رو بازگو کنم از یه روانشناس شنیدم که میگفت نوشتن اشتباهات گذشته میتونه کمک کنه به ادم......... انتظار مشاوره دادن از کسیو ندارم ، از اینکه وقتتونو میزارین و میخونین و احیانا نظر میدین از شما ممنونم.
دو سال پیش یه دختر بهم زنگ زد بگفته خودش شانسی زنگ زده بود بهش گفتم کاری داشتین گفت نه فقط میخواستم اهنگ پیشوازتو گوش کنم قشنگ بود ....گفتم باشه و قطع کردم روز گذشت ....شبش بهم اس ام اس داد که با من دوس میشی ؟ منم تا اونموقع دوستی نداشتم البته احساس تنهایی همیشه باهام بود ولی من آدمی نبودم که تو این باغا باشم همه منو بچه مثبت میدونستن و واقعا هم اینطور بود..... چرا دروغ بگم اون لحظه وسوسه شدم ،نمیدونم، دوس داشتم از تنهایی و گوشه گیری در بیام منم قبول کردم البته با تردیدهای زیاد، به اصطلاح دوستیمون شروع شد......ولی از اولش بهش گفتم رو من خیلی حساب باز نکن فقط یه دوستیه عادی ... از همون روزهای اول از جمله دوستت دارم خیلی استفاده میکرد!!! برای همین باورش نداشتم ... بهش میگفتم ندیده نشناخته چه دوس داشتنی عادتو با دوسداشتن قاطی نکن ولی قسم میخورد که دوستت دارم........ ازهم دور بودیم ما فقط عکسامونو بهم فرستادیم بعدها فهمیدم که عکسشم مال خودش نبود... خیلی دروغ بهم میگفت ولی بازم به این دوستیه احمقانه ادامه میدادم... میگفت تنهاست و پدر مادرش بهش اهمیتی نمیدن منم بیشتر از اینکه دوسش داشته باشم دلم براش میسوخت، از طرفی هم اعتمادمو جلب نمیکرد، اگه قهر میکردیم اون واسه آشتی پیشقدم میشد ........
با وجود اینکه میدونست بهش چندان علاقه مند نشدم اصرار میکرد که بیا برای همیشه باهم باشیم یعنی ازدواج کنیم، زیر بار نمیرفتم ولی میگفت تو منو بازی دادی هیچوقت نمیبخشمت، تو بد وضعیتی گیر کرده بودم ، علی رغم میلم برای اینکه ثابت کنم نمیخوام بازیش بدم با پدر مادرم مطرح کردم که اونام مخالفت کردند ........ولی اون قانع نشد گفت خودمو میکشم ،گفت کاری که با من کردی یکی دیگه سرت بیاره......
الان از طرفی پیش خانوادم آبروم رفته و از این بابت خیلی خیلی ناراحتم و کلافه......و از طرف دیگه عذاب وجدان ولم نمیکنه من نمیخواستم اذیتش کنم و دو روزه خواب و غذا ندارم...... شما جای من بودید چیکار میکردید........
من ارشد میخونم ،ترم یک بخاطر این مشکلاتی که برام پیش اومد مشروط شدم .......

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تعریفی که شما از اون دختر کردی اصلا آدم قابل اعتمادی به نظر نمیاد من شرایط شمارو نمیدونم ولی بیشتر به نظر میاد(ببخشید این لفظو استفاده میکنم)میخواد خودشو بندازه آدم دل رحمی بنظر میاید و من فکر میکنم با داستانی که شما تعریف کردین اون دختر میخواد از همین دل رحمی شما سواستفاده کنه البته این از دید منفیه ولی در هر حال کسی که ندیده و نشناخته به شما ابراز علاقه میکنه اصلا قابل اعتماد نیست این خیلی خوبه که شما این قضیه رو با پدر مادرتون مطرح کردین و به نظر من مخالفت اونا کاملا منطقیه و ادامه دادن این رابطه اصلا به صلاح نیست و باید تموم بشه البته چگونگی پایان دادن به اون به کیفیت رابطه بین شما بستگی داره بالاخره نمیشه یکهو همه چیو تموم کرد اون دخترم گناه داره.

masoood7

عضو جدید
وقتی قانع نمیشه چیکار باید کرد من خیلی سعی کردم که بهش بفهمونم بدرد هم نمیخوریم و از اولم هیچ قولی بهش ندادم و فکر میکنم به یک اندازه هر دومون مقصریم و اشتباه بزرگی کردیم و هر دومونم باختیم

ممنون دوست عزیز:(

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی قانع نمیشه چیکار باید کرد من خیلی سعی کردم که بهش بفهمونم بدرد هم نمیخوریم و از اولم هیچ قولی بهش ندادم و فکر میکنم به یک اندازه هر دومون مقصریم و اشتباه بزرگی کردیم و هر دومونم باختیم

ممنون دوست عزیز:(

کاری نداریم کی مقصره مهم اینه که الان چکار باید کرد گذشته ها گذشته همه اشتباه میکنن همیشه تهدید هست مهم اینه که ما تهدید هارو تبدیل به فرصت بکنیم تو باید فکر کنی که اگر به حرف دل اون دختر گوش کنیو طبق خواست اون عمل کنی آیندت چی میشه هرچی بیشتر طولش بدی حل کردنش سخت تر میشه.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
اینکه آدم گاهی توی یه شرایطی قرار میگیره که میدونه کارش اشتباهه ولی ادامه ش میده برای هر کسی پیش میاد
اینکه شما توی وضعیتی بودین که احساس تنهایی آزارتون میداده وکسی پیدا شده که بهتون پیشنهادی میده و اون پیشنهاد این باشه که شما رو حداقل از نظر ظاهری از تنهایی بیرون بکشه خب معمولیه که قبول میکنین البته سنتون اونقد کم نبوده که نتونین با احساس تنهاییتون عقلانی برخورد کنین
خب بگذریم!!!با توجه به تعاریف شما از اون خانم همچین آدمی قابل اعتماد نیس شاید حرف زدن باهاش که مثلا شما به درد هم نمیخورین بیشتر عذابش بده اما بهش بفهمونین که دو تاتون یه اندازه مقصرین بعدم به شکلی که خیلی احساسیش نکنین آروم آروم قدم به قدم ازش فاصله بگیرین و بنظرم برای نشون دادن بهش که شما با احساسش بازی نکردین ازدواج اصلا راه درستی نیس
و باید بهتون بگم اون خانم هرچه قدر که بد بوده و دروغ گفته و هر چیز دیگه ای شما در قبالش تا وقتی که به شما وابسته اس مسئولین
امیدوارم مشکلتون بدون هیچ ضربه بزرگی برای هیچ کدومتون رفع بشه

masoood7

عضو جدید
اینکه آدم گاهی توی یه شرایطی قرار میگیره که میدونه کارش اشتباهه ولی ادامه ش میده برای هر کسی پیش میاد
اینکه شما توی وضعیتی بودین که احساس تنهایی آزارتون میداده وکسی پیدا شده که بهتون پیشنهادی میده و اون پیشنهاد این باشه که شما رو حداقل از نظر ظاهری از تنهایی بیرون بکشه خب معمولیه که قبول میکنین البته سنتون اونقد کم نبوده که نتونین با احساس تنهاییتون عقلانی برخورد کنین
خب بگذریم!!!با توجه به تعاریف شما از اون خانم همچین آدمی قابل اعتماد نیس شاید حرف زدن باهاش که مثلا شما به درد هم نمیخورین بیشتر عذابش بده اما بهش بفهمونین که دو تاتون یه اندازه مقصرین بعدم به شکلی که خیلی احساسیش نکنین آروم آروم قدم به قدم ازش فاصله بگیرین و بنظرم برای نشون دادن بهش که شما با احساسش بازی نکردین ازدواج اصلا راه درستی نیس
و باید بهتون بگم اون خانم هرچه قدر که بد بوده و دروغ گفته و هر چیز دیگه ای شما در قبالش تا وقتی که به شما وابسته اس مسئولین
امیدوارم مشکلتون بدون هیچ ضربه بزرگی برای هیچ کدومتون رفع بشه

از اینکه کسایی پیدا میشن که بدون سرزنش راهکاری رو نشون میدن واقعا خوشحالم ...... تقریبا یک ساله همین کارو میکنم و میخوام فاصله مون زیاد بشه تا کم کم وابستگیش کم شه که موفق نشدم

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

خوب این مسایل خیلی پیش میاد

چنوقته پیشم از من کد آهنگ پیشوازمو میخواستن...

یکی از آشناهای دورمون هم دختر بود اسمسی با یه پسری از یه استان دیگه دوست میشه

ولی چون خونواده های خوبی نداشتن عقد کردنو بعد یه سال گشت و گذار و ... طلاق گرفتن.

کنترل کردن این رابطه ها خیلی سخته
خودم درک میکنم

حالام که اینجوری شده و تو به قول خودت این همه دروغ شنیدی و چیزی که از پایه اشتباهه ادامه دادنش اشتباهه که خودت داری میگی

اگه اون خانم هم احساساتی باشه بالاخره خودشم متوجه اشتباه بودن این کار میشه اما اگه نه مثه خیلی از پسرا یا دخترا به این کارا عادت دارن میره سراغ یکی دیگه

توکلت به خدا باشه

سوتفاهم نشه دوستم: آدمایی که احساساتین و دل ساده ای دارن و تا حالام رابطه ای نداشتن بهتره رابطه ای هم نداشته باشن تا موقع ازدواج

اما اگه نمیتونست بی رابطه ی دوستی بمونه باید توی واقعیت یکیو پیدا کنه

ali.fatemi4

عضو جدید
ببین دوست عزیز
شما که تحصیل کرده هستی نباید از اول گول این حرف ها رو میخوردی
اما خب
کاریه که شده
حالا بهت میگم چه جوری حلش کنی

ali.fatemi4

عضو جدید
میشه با یه دروغ مصلحتی مسئله رو حل کرد
با طرح یه دغدغه جدی که تو زندگیت هست اما احساس میکنی برا اون اهمیتی نداره
با یه کار که دروغ عاشق بودنش نسبت به تو رو نشون بده!!!
اگه با هوش باشی که هستی، حتما جواب میگیری و موضوع حل میشه

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

ممنون از دعوتتون

والا من خودم یه دخترم هم جنسامو خوب میشناسم( خوب و بدشون دستمه...)

نمیخوام ندیده و نشناخته قضاوت کنم. اما از گفته های خودتون بر میاد که طرف یه جورایی داره کنترلتون میکنه...

شما دل رحمی و احساس مسئولیت نشون دادی اونم دیده میتونه از این مورد استفاده کنه.

شما تو این سن دیگه باید منطقی و عاقلانه عمل کنید.

اولاً قولی بهش ندادین که احساس عذاب وجدان بکنید دوماً چون اون خودش پاپی شده و اصرار داشته خودش مقصره!

مخصوصاً اینکه از اول بهش همه چیز گفتی.

اصلاً اینجور اخلاقی رو نمی پسندم! که با زنگ و اس ام اس عاشق بشی

وقتی خودتونم میگین که عکس یه نفرو دیگه رو جای خودش داده دیگه باید بدونی که جای فکر نداره!

حرفای جالبی زده...خودش همه چیزو شروع کرده بعد گفته تو منو بازی دادی...

دوست عزیز همچین موردی حتی برا اس ام اس بازی به درد نمیخوره!

منطقی فکر کنید

اصلاً ارزش فکر کردن و غصه خوردن و مشروطی و.... رو نداره بخدا

فکر کنید ممکنه چن نفرو همزمان مثل شما داشته باشه تا ببینه کدومشونو میتونه به دست بیاره.

الانم خیلی محکم و بااراده مثل یه مرد بهش بگو خودت مقصر بودی! نباید دروغ میگفتی...

آب پاکی رو رو دستش بریز...مرگ یه بار شیون یه بار...

ذهنتونو آزاد کنید و به درس و زندگیتون برسید.

در صورت امکان هرگونه راه تماسی رو ببند. مثلاً خط تلفنتو عوض کن و...

خیلی محکم تر از اینا باید باشی دوستم.

موفق باشی

آخرین ویرایش:

ali.fatemi4

عضو جدید
سلام

ممنون از دعوتتون

والا من خودم یه دخترم هم جنسامو خوب میشناسم

نمیخوام ندیده و نشناخته قضاوت کنم. اما از گفته های خودتون بر میاد که طرف یه جورایی داره کنترلتون میکنه...

اولاً قولی بهش ندادین که احساس عذاب وجدان بکنید دوماً چون اون خودش پاپی شده و اصرار داشته خودش مقصره!

وقتی خودتونم میگین که عکس یه نفرو دیگه رو جای خودش داده دیگه باید بدونی که جای فکر نداره!

منطقی فکر کنید

فکر کنید ممکنه چن نفرو همزمان مثل شما داشته باشه تا ببینه کدومشونو میتونه به دست بیاره.

الانم خیلی محکم و بااراده مثل یه مرد بهش بگو خودت مقصر بودی! نباید دروغ میگفتی...

موفق باشی

حتی به نظر من لازم نیست خطتو هم عوض کنی!
تو مثل مرد سر حرفت باش! ترسی هم از کسی نداری!! خط عوض کردن نمیخواد!!!

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختره رو ول کن ... خيالتم نباشه ... اون شايستگي اينو نداره که برات بمونه ...خيلي محکم برخورد کن ... کسي که خودش پيش قدم دوستي بشه معلومه ديگه چه ادمي از کار درمياد .

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتی به نظر من لازم نیست خطتو هم عوض کنی!
تو مثل مرد سر حرفت باش! ترسی هم از کسی نداری!! خط عوض کردن نمیخواد!!!

خب خط عوض کردن برا این خوبه که خیالش راحت باشه

طرف هم دودفعه ببینه گوشیش خاموشه بی خیال میشه...

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

ممنون از دعوتتون

والا من خودم یه دخترم هم جنسامو خوب میشناسم( خوب و بدشون دستمه...)

منطقی فکر کنید

موفق باشی

منم کاملا موافقم با نظر سارا خانم

دوست من مطمینا شمام بعد این مدت بهش وابسته شدی و ممکنه احساسی بهش داشته باشی

اما وقتی داری اشتباهتو میبینی باید تصمیم قاطعی بگیری

این از من بشنو:

واسه ترک یه کار بهترین کار اینه که یدفه ای باشه

آروم آروم نمیشه

تو مسایل عشقی آروم تموم شدنش هردو طرف رو عذاب میده

پس بهتره یدفه ای تمومش کنی

هیچوقتم ارزش پدر و مادر رو نباید به خاطر این رابطه ها پایین اوورد

خیلی سخته ...

منظورم با اون خانوم نیست چون شناختی ندارم اما اونقد پسر و دختر هست که از زجر دادن آدمای صافو ساده لذت میبرن

اگه مطمینی واسه همیشه شمارتو عوض کن

میدونم ممکنه بعضی موقعها پشیمون بشی و عذاب وجدان بگیری و بخوای ازش خبری بگیری (چون آدمایی هستن که اونقد دلشون نازکه که با اینکه میدونن حق با خودشونه اما باز عذاب وجدا ن میگیرن) اما تحمل کن و احساستو واسه کسی که ارزش داره خرج کن

masoood7

عضو جدید
شما خیلی کمکم میکنید از اینکه وقت میذارید و از راهنمایی های همتون خیلی ممنون، من خیلی راحت میتونستم خطمو عوض کنم و خودمو درگیر نکنم ولی با همه دروغاش احساس کردم دختر تنهاییه و بهم پناه آورده به همین خاطر دلم نیومد اذیت بشه ولی الان فکر میکنم کاش زودتر ازاین ارتباطمو قطع میکردم اینجوری بنفع خودشم بود ،امیدوارم از این ببعد تصمیم جدی تری بگیرم

ali.fatemi4

عضو جدید
خب خط عوض کردن برا این خوبه که خیالش راحت باشه

طرف هم دودفعه ببینه گوشیش خاموشه بی خیال میشه...

ببخشید تشکرم تموم شده

حرف شما درست اما این کار ضعف رو نشون میده! من خودم مزاحم اینچنینی دارم
یعنی اول زنگ زد؛ من اس دادم "شما؟" بعد گفت بیا با هم دوست بشیم
اما جوابشو دیگه ندادم!
هنوز که هنوزه گاه گاهی زنگ میزنه اما بازم جوابشو نمیدم!
مشکل از من نیست! مشکل از اونه! چرا من باید خطمو عوض کنم؟؟؟!!!
حق با شماست باید خطشو عوض میکرد اما اگه استارتر دختر بود

...ARASH...

عضو جدید
اشتباهي زنگ زد،عاشقه پيشوازت شد!!!
اس ام اس داد مختو زد،عكستو گرفت،عكسه يكي ديگه را داد
دلتو زد حتي تو خونتون هم گفتي:surprised:

چقد ضعيفف!!!!
خيلي ببخشيدا،با اين حساب به نظرم اين ميگيرتت آخر:D
فوقش اين نگيره يكي ديگه ميگيرتت

مشكلت با نه گفتن به يه نفر حل نميشه...بايد تغيير كني

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید تشکرم تموم شده

اما جوابشو دیگه ندادم!

شرایط شما با شرایط دوستمون فرق میکنه

اون به شما گفته بیا دوست شیم و شما جواب نمیدی اما این دوستمون رابطه داشته و داره

یعنی احساس 2طرفه ایجاد شده

شماره عوض کردن یه راهه و اصلا نشانه ضعف نیست

بله منم یه زمانی خیلی مزاحم داشتم اما شمارمو عوض نکردم چون جواب نمیدم

ali.fatemi4

عضو جدید
شرایط شما با شرایط دوستمون فرق میکنه

اون به شما گفته بیا دوست شیم و شما جواب نمیدی اما این دوستمون رابطه داشته و داره

یعنی احساس 2طرفه ایجاد شده

شماره عوض کردن یه راهه و اصلا نشانه ضعف نیست

بله منم یه زمانی خیلی مزاحم داشتم اما شمارمو عوض نکردم چون جواب نمیدم

بنده هم عرض کردم از اول نباید جواب میدادن! اما خب حالا کاریه که شده
تا به اینجای کار هم رفته!
اصلا مسئله اینه که اون خانوم دارن مسعود جان رو بازی میدن!!!!

استاتر جان اصلا از خودت میپرسم
شما اصلا دیدیش؟
خونوادشو دیدی؟
دوستاشو دیدی؟

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شما اصلا دیدیش؟
خونوادشو دیدی؟
دوستاشو دیدی؟

همه ی ما به اشتباه بودن این رابطه مطمینیم دوستم و نباید دیگه مسعودو متهم حساب کنیم

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما خیلی کمکم میکنید از اینکه وقت میذارید و از راهنمایی های همتون خیلی ممنون، من خیلی راحت میتونستم خطمو عوض کنم و خودمو درگیر نکنم ولی با همه دروغاش احساس کردم دختر تنهاییه و بهم پناه آورده به همین خاطر دلم نیومد اذیت بشه ولی الان فکر میکنم کاش زودتر ازاین ارتباطمو قطع میکردم اینجوری بنفع خودشم بود ،امیدوارم از این ببعد تصمیم جدی تری بگیرم

کاملا حرفاتو درک میکنم
این تنهایی و بی پناهی برای خیلیامون پیش اومده هنوزم ممکنه باشه
وقتی الان احساس پشیمونی از شروع رابطه داری یه مدت دیگه پشیمون تر میشی

اگه دوستیه عادی بود بازم حرفی اما وقتی میگه بیا ازدواج کنیم باید خیلی مراقب باشی
و البته اینم بگم:
خیلیها هدفشون یه دوستیه عادیه(چه توی واقعیت و چه راههای امروزی)اما بعد یه مدت وابستگی پیش میاد و فکر میکنن عاشق همن و این شروع یه ماجرای دیگس...

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید تشکرم تموم شده

اما جوابشو دیگه ندادم!

بله اینم درسته

من با توجه به روحیات استارتر گفتم ممکنه اون خانوم هی تماس بگیره و دوباره دل ایشون بلرزه!

یا اصلاً اعصابش بخاطر اون دختر به هم بریزه

منم در جواب مزاحمام دقیقاً مث شما عمل میکنم.

masoood7

عضو جدید

شما اصلا دیدیش؟
خونوادشو دیدی؟
دوستاشو دیدی؟

از نزدیک نه چون همشهری نیستیم ، خانوادشم اونجوریکه خودش تعریف کرده نه اینکه برم تحقیق کنم، گفتم که از اولم بهش گفتم اصلا رو من حساب باز نکن فک نمیکردم اینقد براش جدی بشه و زندگی منم تحت تاثیر قرار بده، موضوع برای من تموم شدس با مخالفت خونوادم

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مشکل شما با یه کم منطقی تر شدن حل میشه و همچنین تقویت اراده تون...

الان دنیایی نیست که انقدر احساساتی باشیم.

شاید اون خانوم تنها بوده...اما دلیل نمیشه...

اگه تنها باشه که نباید احساسات شمارو تحریک کنه...نباید دروغ بگه...

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از نزدیک نه چون همشهری نیستیم ، خانوادشم اونجوریکه خودش تعریف کرده نه اینکه برم تحقیق کنم، گفتم که از اولم بهش گفتم اصلا رو من حساب باز نکن فک نمیکردم اینقد براش جدی بشه و زندگی منم تحت تاثیر قرار بده، موضوع برای من تموم شدس با مخالفت خونوادم

خیلی سخته به خونواده بگی بابا من به دختری علاقه دارم و اونم با خوشحالی بپرسن خوب کیه؟ما میشناسیمش؟
و سرمونو بندازیم پایین و ندونیم چه جوابی باید بدیم

اینجوری خونوادمونو خورد میکنیم

به خدا گناه دارن

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه ی ما به اشتباه بودن این رابطه مطمینیم دوستم و نباید دیگه مسعودو متهم حساب کنیم

موافقم!

بچه ها سعی کنید راه کار بدید تا اینکه سرزنش کنید...

آدم تو همچین شرایطی داغونه نمیشه سرزنشش کرد...

ما همه تو زندگیمون اشتباهاتی داریم...

ali.fatemi4

عضو جدید

خب شما اصلا نه دیدیش
نه میشناسیش!!!
رو حرف کسی که بهت دروغ گفته میشه اعتماد کرد؟؟؟
بعدشم پیشنهادم اینه:
باهاش قرار بذار!!! عمرا نیاد!!!

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

من الان اومده بودم واسه انتخاب واحد ترم تابستون:D ................اما دیدم تاپیک جالبیه:cool: .............تقریبا تمام نظرات دوستانم خوندم( سارا خانوم. احمد و....) به نظر منم کلا ولش کن .................:smile:

به این فکر کن که تا حالا تنهایی شو با چن نفر پر کردههههههههههههههه ( البته من نمی شناسمش اما...:surprised:)

بچه ها حرفای دلمو گفتند پس دیگه حرفی نمی مونه .....موفق باشی;)

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موافقم!

بچه ها سعی کنید راه کار بدید تا اینکه سرزنش کنید...

آدم تو همچین شرایطی داغونه نمیشه سرزنشش کرد...

ما همه تو زندگیمون اشتباهاتی داریم...

مرسی سارا خانم

واقعا حق با شماست

من همینجوری که گفتم بهترین کار اینه که رابطه رو یدفه تموم کنه
میدونم سخته
اما به قول شما مرگ یه بار شیونم یه بار