[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

majid2798

عضو جدید

سلام
من یکشنبه(پریروز) به تامین نیروی انسانی شرکت سر زدم برا پیگیری وضعیت پرونده ام. وضعیت خودم و یکی دیگه از بچه ها رو پرسیدم جواب طب من که 20 اسفند بود، هنوز نیومده بود
ولی جواب طب دوستم که 13 اسفند بوده اومده بود و همه چیزش اوکی بود. تو اون ساعتی که من سر زدم و نزدیک ظهر بود سر بنده خدا اونقد شلوغ بود که اول به من هم گفت اگه بتونم ساعت دو به بعد برم پیشش.. (با اخلاق بسیار خوب) . کلی کاغذ رو میزش بود که معلوم بود برگه های استعلام بچه ها بود و داشت اونها رو الفبایی مرتب میکرد وارد سیستم کنن. (تلفنش مدام زنگ میزد ولی بنده خدا واقعا داشت کار بچه ها رو انجام میداد)
بعدش همکارش اومد و چون سیستم اون روشن بود زود جواب منو دادن. اطلاعاتی که تونستم بگیرم تقریبا همون چیزاییه که بقیه دوستان گفتن: آموزش طبق برنامه و قرارداد از خرداد شروع میشه، و تعداد اعزام بچه ها برای آموزش به ظرفیت شرکت آموزش دهنده طرف قرارداد بستگی داره (این شرکت که توی ماهشهره ظرفیت آموزش و اسکان همزمان 1000 نفر رو داره)
به دلیل نیاز مبرم به نیروی کار جدید، زمان آموزش حداکثر دو ماه و فشرده خواهد بود(به جای شش ماه)و نیروها بلافاصله مشغول به کار میشن. اولویت اینه که همه رو باهم بفرستن ولی اگه امکان اسکان فراهم نبود(شرکت طرف قرارداد در حال حاضر نیز مشغول ارائه آموزش به موسسات و شرکتهای دیگر میباشد) بچه ها به صورت گروه گروه و حداکثر تا مرداد ماه اعزام میشن. احتمال اینکه آموزش به صورت 20 روز آموزش و یه هفته استراحت باشه نیز وجود داره. ولی بعدش همگی 14-14 خواهیم بود. یه خبری هم که از اطلاعات شرکت گرفتم و نه از خود رییس تامین نیروی انسانی این بود که تا پریروز تقریبا با 150 نفر از بچه ها تماس گرفتن برا تکمیل پرونده برای اعزام به آموزشی.

یه سوال هم از بچه ها دارم : از بین دوستان پارس کسی بوده که طبش بعد از 20 اسفند باشه و جواب طبش به شرکت اعلام شده باشه؟ یا به عبارتی اول فامیلش از حرف "ر" به بعد باشه؟

این دوستمون گفت دیروز پرونده هارو از طب بردن شرکت.
اگه تهرانی و امکانش برات هست یه بار دیگه برو شرکت ببین تا چه تاریخی رو آوردن.به احتمال زیاد تو این گروه از پرونده ها مال خودتم بوده.
اگه رفتی بپرس تا چه تاریخی رو آورن مهندس.
ممنونت میشم.

Schneider

مدیر بازنشسته
دوستان اطلاع دارید آیا 5 تا منطقه مناطق نفت خیز جنوب(آغاجاری، گچساران، مسجد سلیمان ، کارون و مارون) وضع اینترنتشون به چه صورته؟!
چیزی هست وصل بشیم؟ :D

DARKANGEL

عضو جدید
شاید پروژه خاصی در کار باشه که نیاز فوری به بعضی از نیروها دارن
و الا این کار اصلا به نظر منطقی نمیاد . . .
بقیه بچه ها هم ، با شما هم رشته بودن یا از رشته های مختلف بودن؟

منم اینطور فکر میکنم ...باید بیشتر تحقیق کنم .. دارم اینکار رو انجام میدم ... از چندتا آشنا میپرسم فردا هم میرم اونجا دوباره ببینم دیگه چه خبراست واسه ما...
من فقط دوسه تا عمرانی دیدم و دیگه راستش انقدر شوکه بودم که یادم رفت از بقیه سوال کنم رشته هاشون چیه و اصلا عقلم به این موضوع کار نداد...
ولی فردا همه ی اینکار ها رو میکنم..

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.. من امروز رفتم شرکت نفت... گفته بودم که به من از مناطق نفت خیز زنگ زدن که یه سری مدارک واسه تکمیل پرونده ببرم...و تاکید کردم که هنوز دعوتنامه نیومده و صرفا واسه تکمیل مدارک ما رو خواستن و من دارم میرم.. امروز رفتم و الان تقریبا هنوز در شوک به سر میبرم... اولا همون اول گفتن خوب همین امروز شروع به کار شماست!!!!!!
دوما هم برگه ی محل خدمت رو بهمون دادن که از بخت بد افتادیم مسجد سلیمان نه اهواز!!!!
سوم اینکه گفتن هفته دیگه همین موقع اعزام میشین به مدت سه ماه به شهرهای مسجد سلیمان و آغاجاری و اینا
این سه ماه جز دوره آموزشی هم نیست!!!! میرید واسه کار!!!!!!حقوق هم نمیدن نهایتا 200 یا 300
چهارم این که بعد از سه ماه برمیگردین اهواز واسه دوره آموزش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا من موندم !!!
مگه قرار نبود دعوتنامه بیاد واسه همه..؟؟؟.
مگه نگفتن اول خرداد شروع به کاره ؟؟؟؟
مگه قرار نبود دسته کم 500 ششصد تومان حقوق بدن؟؟
مگه قرار نبود اول دوره آموزشی باشه تو اهواز بعد اعزام بشیم؟؟
حالا بدون برنامه ریزی ما که هم متاهلیم هم دانشجو هم ... چه جوری هفته دیگه زندگی رو ول کنیم بریم اونجا
خواهشا اگه کسی میدونه چی قراره بشه و اطلاعاتی داره بیاد ما رو روشن کنه ...
سلام مهندس...احتمالا این 2 3 ماه از اونجایی ناشی میشه که اینا جایی نمیخوابن که زیرشون اب بره..این 2 3 ماه هیچ تعهدی ازت نمیخوان تو این مدت فقط میخوان ببینن موندنی هستنی اونجا یا نه شرایطش ممکنه یکم سخت باشه خیلیا محیط رو که ببینن انصراف بدن چون دوره اموزشی براشون خیلی هزینه داره و میخوان نیروهای اصلی خودشون رو واسه شروع دوره آموزشی پیدا کنن...
شما تنها اونجا بودی؟بقیه رو خبر نداری افتادن کجا؟والا من حدس میزدم شما که اهوازی هستی بیفتی اونجا..البته احتمالا چون رشتت عمرانه فرستادن اونجا..در مورد مسکن هم شک نکن هرجوری شده ساپورتت میکنن

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اطلاع دارید آیا 5 تا منطقه مناطق نفت خیز جنوب(آغاجاری، گچساران، مسجد سلیمان ، کارون و مارون) وضع اینترنتشون به چه صورته؟!
چیزی هست وصل بشیم؟ :D
احسان تو که یه سرعت 1 مگ بهت بدن بندازنت وسط بیابون فکر کنم راضی راضی باشی:D

n@91

عضو جدید
آقای آبادان همین شمارهءکه زنگ زدین درسته چون من جواب گزینشم
رو ازهمین شماره گرفتم.

DARKANGEL

عضو جدید
سلام مهندس...احتمالا این 2 3 ماه از اونجایی ناشی میشه که اینا جایی نمیخوابن که زیرشون اب بره..این 2 3 ماه هیچ تعهدی ازت نمیخوان تو این مدت فقط میخوان ببینن موندنی هستنی اونجا یا نه شرایطش ممکنه یکم سخت باشه خیلیا محیط رو که ببینن انصراف بدن چون دوره اموزشی براشون خیلی هزینه داره و میخوان نیروهای اصلی خودشون رو واسه شروع دوره آموزشی پیدا کنن...
شما تنها اونجا بودی؟بقیه رو خبر نداری افتادن کجا؟والا من حدس میزدم شما که اهوازی هستی بیفتی اونجا..البته احتمالا چون رشتت عمرانه فرستادن اونجا..در مورد مسکن هم شک نکن هرجوری شده ساپورتت میکنن

نمیدونم رفیق ... اینم حرفیه ...احتمالش هست...راستش من یه دوتا هم رشته خودم رو دیدم که بنده های خدا افتاده بودن آغاجاری ... اونها هم وضعشون مثل من بود... نمیدونم رشته های دیگه بودن یا نه اصلا به ذهنم نرسید که پرس و جو کنم ... راستش جوش طوری هم نبود که خیلی بتونم کنجکاوی هم بکنم ولی فردا بیشتر تحقیق میکنم...
امیدوارم در مورد مسکن هم حق با شما باشه ...

starshid

عضو جدید

بعید میدونم اینطور باشه مهندس
تبعات فرستادن این تعداد نیرو به مناطق عملیاتی، اون هم بدون آموزش و بی نظمی حاصل از این کار، کمتر از دوره آموزشی براشون هزینه نداره . . .

Schneider

مدیر بازنشسته
احسان تو که یه سرعت 1 مگ بهت بدن بندازنت وسط بیابون فکر کنم راضی راضی باشی:D
تقریبا! :D:D
(البته الانم دارم سرعت 1024 رو)
حالا باز دوستان اگه اطلاع دارن بگن...وضعیت چطوره اونجا؟
سایت دارن؟ وایرلس وجود داره یا همش کابلیه؟!

n@91

عضو جدید
آقایDARKANGELممنون میشم اگه فردااین سوال روبپرسی:
1-کی دنبال دیگربچه ها میفرستین؟
ممنون

DARKANGEL

عضو جدید
سلام .. دوستان توی این تایپیک چندتااز بچه ها لیست ضریب حقوقی مناطق رو گذاشته بودن... کسی نمیدونم کدوم صفحه است ؟؟؟

JYH6656

عضو جدید

سلام
من یکشنبه(پریروز) به تامین نیروی انسانی شرکت سر زدم برا پیگیری وضعیت پرونده ام. وضعیت خودم و یکی دیگه از بچه ها رو پرسیدم جواب طب من که 20 اسفند بود، هنوز نیومده بود
ولی جواب طب دوستم که 13 اسفند بوده اومده بود و همه چیزش اوکی بود. تو اون ساعتی که من سر زدم و نزدیک ظهر بود سر بنده خدا اونقد شلوغ بود که اول به من هم گفت اگه بتونم ساعت دو به بعد برم پیشش.. (با اخلاق بسیار خوب) . کلی کاغذ رو میزش بود که معلوم بود برگه های استعلام بچه ها بود و داشت اونها رو الفبایی مرتب میکرد وارد سیستم کنن. (تلفنش مدام زنگ میزد ولی بنده خدا واقعا داشت کار بچه ها رو انجام میداد)
بعدش همکارش اومد و چون سیستم اون روشن بود زود جواب منو دادن. اطلاعاتی که تونستم بگیرم تقریبا همون چیزاییه که بقیه دوستان گفتن: آموزش طبق برنامه و قرارداد از خرداد شروع میشه، و تعداد اعزام بچه ها برای آموزش به ظرفیت شرکت آموزش دهنده طرف قرارداد بستگی داره (این شرکت که توی ماهشهره ظرفیت آموزش و اسکان همزمان 1000 نفر رو داره)
به دلیل نیاز مبرم به نیروی کار جدید، زمان آموزش حداکثر دو ماه و فشرده خواهد بود(به جای شش ماه)و نیروها بلافاصله مشغول به کار میشن. اولویت اینه که همه رو باهم بفرستن ولی اگه امکان اسکان فراهم نبود(شرکت طرف قرارداد در حال حاضر نیز مشغول ارائه آموزش به موسسات و شرکتهای دیگر میباشد) بچه ها به صورت گروه گروه و حداکثر تا مرداد ماه اعزام میشن. احتمال اینکه آموزش به صورت 20 روز آموزش و یه هفته استراحت باشه نیز وجود داره. ولی بعدش همگی 14-14 خواهیم بود. یه خبری هم که از اطلاعات شرکت گرفتم و نه از خود رییس تامین نیروی انسانی این بود که تا پریروز تقریبا با 150 نفر از بچه ها تماس گرفتن برا تکمیل پرونده برای اعزام به آموزشی.

یه سوال هم از بچه ها دارم : از بین دوستان پارس کسی بوده که طبش بعد از 20 اسفند باشه و جواب طبش به شرکت اعلام شده باشه؟ یا به عبارتی اول فامیلش از حرف "ر" به بعد باشه؟

دوباره پیام فرستادم براتون لطفا بخونید

kiyan_max2020

عضو جدید
با سلام

مجدد و پوزش از غیبت طولانی
تشکر از دوستانی که تو این مدت به ما لطف داشتن
و البته دوست جدیدی که در این اوضاع پیدا شد
جنابه سامی
حکایت این شروع به ماره مناطقو من از دیروز میدونستم
این دارک انجل که یه هفته دیگه میخاد بره یه عده همین امروز رفتن سره دوره آموزشی
هر کی بچه اهواز بوده و پروندش تکمیل شده فراخوانی شده
میبرن آموزش به رشته هم مربوط نیست فقط حکایت اهوازی بودنه
برای ما هم 2 هفته دیگه میگن بیا
معقول زنگ میزنن
اما خوب ممکنه دعوت نامه هم بدن
پست ها هم معلومه
روزی که دارن میبرنت آموزش بهت میگن
ما هم که فهمیدیم کجا افتادیم
انشاالله شماهم یه جای خوب بیفتین
نگران نباشید همه چیز داره حل میشه
شب همگی دوستانم بخیر
خودمونیم ها هنوز هیچ جا سره کار نبرده
اما مناطق مرده عمله رسما برده سره کار
دارک هم نگران نباشه خدا بزرگه
کاری چیزی بود بگو من در خدمتم

hiby

عضو جدید
خبر در مورد تكميل ظرفيت
چند وقت پيش يادتون باشه گفتم يه همكار دارم تو آزمون كتبي قبول نشده بود چند هفته پيش از طرف نفت و گاز پارس باهاش تماس گرفتن گفتن 9 ارديبهشت تهران باش با يك سري مدارك.
الان كه اومده ازش پرسيدم چه خبر؟
گفت اول كه رسيديم اونجا فرستادنمون مصاحبه فني بعد از مصاحبه فني فرستادنمون مصاحبه عقيدتي كه بهم گفتن خوب نبود احتمالن دوباره بايد بياي براي مصاحبه عقيدتي.
گفت بعد از مصاحبات نامه مربوط به طب صنعتي و سوپيشينه بهم دادن.
و همون روز رفتيم بيمارستان نفت و پس فرداش مراحل طب را انجام داديم. و منتظر خبرشون الان هستيم.
راستي گفت به ما هم كه 6 نفر بوديم تكميل ظرفيت دعوت شده بوديم فرستادنمون باشگاه شماره 2 فلات قاره و دو شب تو مهمانسرا فلات بوديم ولي شام و صبحانه بهمون ندادن و فقط به فلاتي ها دادن.
ولي چقدر استخدام تكميل ظرفيت از ما راحت تر و تو يك روز انجام شد ما براي جواب مصاحبه 3ماه انتظار كشيديم.
پس چرا از كساني كه آزمون كتبي هم قبول نشدن تكميل ظرفيت تماس گرفتن چرا از كساني كه تو مصاحبه رد شدن دعوت نكردن .
اصلن معلومه اينا چكار ميكنن.

پس یعنی کلا تکمیل ظرفیت از بین کسانی هست که آزمون کتبی قبول نمیشن............منم آزمون گاز حتی کتبی هم قبول نشدم ولی تکمیل ظرفیت اسممو زدن!!!

DARKANGEL

عضو جدید

بینهایت ممنونم این هم عالیه ولی یه دونه دیگه بود که به تفکیک شهرها بود من میخوام بدون مسجد سلیمان ضریبش چند بوده... تو اون لیست همه ی شهرها اومده بود...روزی مصاحبه بهمون دادن ولی من گمش کردم..اینجا دیده بودمش ...ولی پیداش نمیکنم ...

kiyan_max2020

عضو جدید
بینهایت ممنونم این هم عالیه ولی یه دونه دیگه بود که به تفکیک شهرها بود من میخوام بدون مسجد سلیمان ضریبش چند بوده... تو اون لیست همه ی شهرها اومده بود...روزی مصاحبه بهمون دادن ولی من گمش کردم..اینجا دیده بودمش ...ولی پیداش نمیکنم ...

دارک عزیز من جدوله فوقا رو دارم
شب نیگا میکنم بهت میگم ضریبش چنده
اما تو این دوره پولی که بهت میدن هیچ ارتباطی به ضریب نداره کاملا علی الحسابه
خدا کریمه پسر اینقدر نگران نباش
من با 1300 کیلومتر فاصله (قابل توجه برادر سامی که فکر میکنه ما جنوبی هستیم) اینقدر نگران نیستم که تو با 20 کیلومتر نگرانی

rezatm

عضو جدید
سلام آقا رضا خوبی؟
جواب گزینشتو گرفتی؟
من یکی دو بار رفتم شرکت گفتن که اومده ولی اینجوری به کسی جواب نمیدیم
راستی شماره تلفن هسته گزینش جنوب چنده؟
زنگ زدم امروز بهشون، جواب درستی بهم نداد، گفت فعلا مشکلی نداری.

ملی حفاری هم فکر کنم تنها شرکتیه که اصلا به تازه استخداماش پاسخگو نیست.

شماره گزینش جنوب: 06112263174

rezatm

عضو جدید
یه سوال از دوست هایی که زنگ زدن گزینش

این جمله "شما فعلا مشکلی نداری ولی هنوز تایید نشدی" یعنی چی؟
امروز اینو بهم گفتن

DARKANGEL

عضو جدید
نوشته اصلی توسط هادی
ارزیابی مدرک تحصیلی
حقوق پایه بدو استخدام در سال 90(به ریال)
فوق العاده ممتازان(سال 90)
ضریب حقوق دریافتی ناخالص(اهواز)
ضریب حقوق دریافتی ناخالص(آغاجاری)
ضریب حقوق دریافتی ناخالص(گچساران و مسجد سلیمان)
لیسانس غیر فنی
3148100
2680700
2288/2

385/2

3538/2
لیسانس نیمه فنی
3238900
لیسانس فنی
3465700
لیسانس فنی مهندسی نفت
3605900
فوق العاده ها:
بدی آب و هوا 25%
ویژه 30%
محرومیت از تسهیلات زندگی اهواز 5/17% گچساران/مسجد سلیمان 5/27% آغاجاری 30%

دوستان میشه یه توضیحی راجه به محاسبه ضریب این حقوقها بدید..مثلا مسجد سلیمان برای یه لیسانس فنی کلا در مجموع همه ضرایب چه قدر درمیاد و چه جوری محاسبه میشه ... بینهایت ممنونم

kuwait

کاربر فعال
دوست عزيز ميشه بگي دوستتون فقط به سوالات احكام جواب نداده يا نه؟راهپيمايي و نماز جمعه و ... رو چي جواب داده؟چه سوالهايي رو خراب كرده؟
مشخص نيست علت رد شدنشون دقيقا چي بوده؟
​بیشتر تو نمازا مشکل داشت

DARKANGEL

عضو جدید
رفقا کمک نمیکنید؟؟؟؟؟؟ خواهشا راهنمایی کنید ... این نحوه محاسبه ضرائب حقوقی چه طوریه...؟؟؟جدولش رو بالا گذاشتم ...

kuwait

کاربر فعال
آقا سلام
کسی میدونه مناطق نفت خیز 14-14 هم داره
بله ولی تا اونجایی من شنیدم(تو نمایشگاه )احتمال خیلی کمی هست که ما تو این مناطق بیوفتیم
یکی از ایم مناطق بی بی حکمیه(فکر کنم)که اون هم بصورت 1 هفته در میونه

shamabady

کاربر فعال
پس یعنی کلا تکمیل ظرفیت از بین کسانی هست که آزمون کتبی قبول نمیشن............منم آزمون گاز حتی کتبی هم قبول نشدم ولی تکمیل ظرفیت اسممو زدن!!!

منم سال 89 تو آزمون نیروگاه بوشهر که شرکت کرده بودم برای آزمون کتبی رد شدم ولی بعدا برای تکمیل ظرفیت قبول شدم

n@91

عضو جدید
سلام آقاکیان نمیدونین کدوم شرکت از مناطق نفتخیزکارش اقماری هست؟:eek:

آخرین ویرایش:

kuwait

کاربر فعال
سلام دوستان.. من امروز رفتم شرکت نفت... گفته بودم که به من از مناطق نفت خیز زنگ زدن که یه سری مدارک واسه تکمیل پرونده ببرم...و تاکید کردم که هنوز دعوتنامه نیومده و صرفا واسه تکمیل مدارک ما رو خواستن و من دارم میرم.. امروز رفتم و الان تقریبا هنوز در شوک به سر میبرم... اولا همون اول گفتن خوب همین امروز شروع به کار شماست!!!!!!
دوما هم برگه ی محل خدمت رو بهمون دادن که از بخت بد افتادیم مسجد سلیمان نه اهواز!!!!
سوم اینکه گفتن هفته دیگه همین موقع اعزام میشین به مدت سه ماه به شهرهای مسجد سلیمان و آغاجاری و اینا
این سه ماه جز دوره آموزشی هم نیست!!!! میرید واسه کار!!!!!!حقوق هم نمیدن نهایتا 200 یا 300
چهارم این که بعد از سه ماه برمیگردین اهواز واسه دوره آموزش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا من موندم !!!
مگه قرار نبود دعوتنامه بیاد واسه همه..؟؟؟.
مگه نگفتن اول خرداد شروع به کاره ؟؟؟؟
مگه قرار نبود دسته کم 500 ششصد تومان حقوق بدن؟؟
مگه قرار نبود اول دوره آموزشی باشه تو اهواز بعد اعزام بشیم؟؟
حالا بدون برنامه ریزی ما که هم متاهلیم هم دانشجو هم ... چه جوری هفته دیگه زندگی رو ول کنیم بریم اونجا
خواهشا اگه کسی میدونه چی قراره بشه و اطلاعاتی داره بیاد ما رو روشن کنه ...

واي چقدر بد
اينجوري كه آدم دچار شوك ميشه.
يعني به شما قراره 200 تا 300 تومن حقوق بدن . با اين پول چكار ميخواي بكني شما كه متاهل هم هستي؟
پس حقوق ميليوني نفت الكيه؟
پس كيان درست گفته كه امروز چند نفر دعوت به كار شدن.

تا زمانی که کد پرسنلی نیاد حقوق همه افراد برای همه شرکت ها(نفت و گاز پارس ,فلات قاره,مناطق و....)علی الحسابه یعنی کمتر از حقوق واقعی
ولی دیگه قرار نیست دیگه 200 تومن باشه الان دوست من که پلایشگاه شازنده 500 تومن میگیره
باز دوست عزیز فردا رفتین پیگیری کن

آخرین ویرایش:

abd888

عضو جدید
سلام
من امروز با مناطق تماس گرفتم، گفتن جواب گزینش نیومده.
از دوستان مناطق نفتخیز، کسی هست جواب گزینشش نیومده باشه ؟

مال منم نیومده...تاریخ گزینشت کی بوده؟

گزینش من 16 اسفند، شما چی؟
شماره هسته گزینش همینه؟
0611-2263174
یادمه آقا شهرام یه شماره داده بود پیداش نکردم.

بالا