چرا خانم های زیبا با مردهای بدقیافه ازدواج می کنند؟

m sadeq

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصل خود آدمه نه قیافش
خوبه طرف خوش قیاقه باشه اما عوضی هم باشه

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زیبا بودن زیاد مهم نیست همین که زشت نباشه وقتی میشنه کنارت لذت ببری کافیه

مهم فهم درک و شعورشه که بهت اعتماد داشته باشه و قبولت داشته باشه

و صبور باشه و... از این شعرو ورا!!!!!

که اگه دید تو یه رستوران با یه خانوم دیگه نشستی و گل می گی و گل می شنوی خیلی راحت بدون هیچ فکر بدی یه صندلی بیاره بشینه کنارت و اگه من بهش طرفو معرفی نکردم تا آخرشم ازم نپرسه اینه کیه

البته حق داره در اولین فرصت منو مورد صربو شت قرار بده و مثل ساواک بازرسی کنه منو!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هی هی هی

Forever Alone

بریم پس عوصی بشیم دیگه ؟

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا شنیدم اینجا زن میدن؟!
منم یه دونه میخوام...
بلند، چاق نباشه! لاغر مردنی هم نباشه، ۲۰ سالش کمتر باشه!!(اخه خودم ۲ ماه دیگه ۲۰ سالم میشه!!)....
ماشین هست! خونه هست! ویزای سلیمانیه هم داره تهیه میشه!!!! خونه و ماشین و دانشگاه و کار اونجا هم هست!!!! خلاصه اینکه همه چی هست، زن نیست....

ممنون میشم زودتر بفرستین! با کارت اعتباری هم پرداخت میکنم!

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی هی هی

Forever Alone

بریم پس عوصی بشیم دیگه ؟

اگه واقعا میتونی بشی و دلت می خواد برو بشو ولی مطمئنم نمیتونی:smile:. آدمایی که باطنشون زیباست(البته اگه اینطور باشی :whistle:) حتی اگه بخوان هم نمیتونن بد بشن

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه واقعا میتونی بشی و دلت می خواد برو بشو ولی مطمئنم نمیتونی:smile:. آدمایی که باطنشون زیباست(البته اگه اینطور باشی :whistle:) حتی اگه بخوان هم نمیتونن بد بشن

کار سختی هست ولی نشد نداره

نیاز به غذا هست

همون جور که وقتی بدنت لاغر هست آمپول میزنی میشی هیکل!!!

helya.azad

عضو جدید
مدرن باشه خوبه -برا هر چند سال که دوام بیاره
تو با اون سيبيلات مدرن هم ميخاي؟
برات ننه قنبرو در نظر گرفتم
بيچاره از وقتي شوهر خدا بيامرزش(غضنفر) عمرشو داده به شما تك و تنها شده
باهاش ازدواج كني خير و صلاح دنيا و آخرتته:biggrin:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوما به جز زیبایی حالا مگه چه خصوصیت بارزی دارن؟! خوب این زیبایی نباشه مردا ازدواج نکنن بهتره,خوب مجرد می مونن

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ایران قحطی شوهر اومده ...... به خاطر همین کور و کچلم باشه از خداشونه ازدواج کنند........

خدایی شوهر خوی کم پیدا می شه! با این وضع گرونی کی جرات داره بره ازدواج کنه؟! دخترام همین طوری یا می تورشن یا تورشیده می شن!

helya.azad

عضو جدید
که اگه دید تو یه رستوران با یه خانوم دیگه نشستی و گل می گی و گل می شنوی خیلی راحت بدون هیچ فکر بدی یه صندلی بیاره بشینه کنارت و اگه من بهش طرفو معرفی نکردم تا آخرشم ازم نپرسه اینه کیه
نه بابا!
يعني مردا انقد جنبه دارن كه با يه خانوم ديگه گل بگن و گل بشنون و بعدشم هيچ نقشه ي ديگه نداشته باشن؟چه معصوميتي!!!!!!!!!!!!
اگه از اين مرداي با جنبه سراغ داري نذار بروبچ به خاطر بي جنبگي مردا بترشن!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا!
يعني مردا انقد جنبه دارن كه با يه خانوم ديگه گل بگن و گل بشنون و بعدشم هيچ نقشه ي ديگه نداشته باشن؟چه معصوميتي!!!!!!!!!!!!

پ نه پ نیستن ؟

منتها از قدیم هم گفتن پشت سر هر مرد موفقی یه زن هست

کافیه زنش خوب باشه تا با 100 تا خانوم دیگه نشستو بر خواست داشته باشه اما فکر و ذکرش پیش خانوم خودش باشه
من دیدم از نزدیک اینو که می گم

=========================
صمن اینکه توصیه من به خانوم های عزیز اینه که فرد خوشتیب گیر بیارن بعد بزنن کور و کچلش کنن که بچه هاشون قشنگ از آب در بیاد!!!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا!

تازشم حالا شما یک درصد بگو بخواد زن دوم بگیره چه اشکالی داره همین جوری دارین می ترشین به قول خودتون

نسبت خانوم ها هم به آقایون 1.2 برابر است یعنی هر 5 تا آقا باید یکیشون 2 تا همسر اختیار کنه

من نمی دونم این خانوم ها چرا اینقدر حسودن چه اشکالی داره اصلا ؟؟؟:)cool::D:mad:)

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا همینه.ب نظرم ظاهر مهمه اما نه در سطح اول............

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اینکه حضرت فاطمه دو رکت نماز واسه دخترای زشت خونده
برای همین دخترای زیبا با مردای زشت بد قیافه ازدواج میکنن:w16:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازشم حالا شما یک درصد بگو بخواد زن دوم بگیره چه اشکالی داره همین جوری دارین می ترشین به قول خودتون

نسبت خانوم ها هم به آقایون 1.2 برابر است یعنی هر 5 تا آقا باید یکیشون 2 تا همسر اختیار کنه

من نمی دونم این خانوم ها چرا اینقدر حسودن چه اشکالی داره اصلا ؟؟؟:)cool::D:mad:)

شما یکی از کتاب های اقتصاد ایران رو مطالعه بفرما بعد بگو جمعیت کدوم بیشتر
جمعیت پسرای ایران بیشتر از دخترای ایرانه ، قابله توجه شما که نمیدونی

هر وقت مردا تونستن تصور کنن که یه روزی هوو داشته باشه اون وقت زنا هم باهاش کنار میان

ماشالله توقعات مردا روز به روز بیشتر میشه
این گرونی اگه هیچ فایده ای نداشت اما این یکی قایده رو داشت که مردا دو زنه نشن
البته در خفا و مسائل از این قبیل وجود داره که خدا هم خوب خداییه یه روزی به حسابشون میرسه.............

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرچه ظاهر خیلی مهمه و اولین چیزیه که باعث میشه مهر یه نفر تو دل ادم بشینه و این ثابت شدس.اول باید طرف مقابلتو از نظر ظاهر بپذیری و بتونی تحملش کنی و بعد راجع به مسائل مهمتر فکر کنی اگه میگم در سطح اول نیست منظورم اینه که ظاهر طرف در نظر خودت اوکی باشه نه همه.ممکنه یه نفر از نظرخودت عالی و از نظر بقیه بد باشه.و در کل واسه رد کردن یا قبول کردن یه نفر نباید فقط ظاهر و در نظر گرفت

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو ایران قحطی شوهر اومده ...... به خاطر همین کور و کچلم باشه از خداشونه ازدواج کنند........
تو ایران قحطی شوهر نیومده تو ایران مرد کم اومده اینایی که ما میبینیم مرد نما هستن........

helya.azad

عضو جدید

شما اگه خيلي زرنگي برو زن اول بگير دومي پيشكش!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا چرا اقایون خشگل زن زشت میگیرن ؟

به حاج حسین

چطوری؟

دلیلش اینه که اینا 100 تا خانوم خوشگل داشتن دیگه دلشونو زده

شبیه یه جور سبک مدرن و نقاشی های پیکاسو و....

و یه جورای دیگه اخلاق طرف براشون مهمه تا شکلش

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما یکی از کتاب های اقتصاد ایران رو مطالعه بفرما بعد بگو جمعیت کدوم بیشتر
جمعیت پسرای ایران بیشتر از دخترای ایرانه ، قابله توجه شما که نمیدونی

هر وقت مردا تونستن تصور کنن که یه روزی هوو داشته باشه اون وقت زنا هم باهاش کنار میان

ماشالله توقعات مردا روز به روز بیشتر میشه
این گرونی اگه هیچ فایده ای نداشت اما این یکی قایده رو داشت که مردا دو زنه نشن
البته در خفا و مسائل از این قبیل وجود داره که خدا هم خوب خداییه یه روزی به حسابشون میرسه.............

اولا که شوخی کردم
دوما هیچ کجای دنیا آقایون هوو ندارن

اما در کل طنز بود مطلب دیگه تا حدودی

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به حاج حسین

چطوری؟

دلیلش اینه که اینا 100 تا خانوم خوشگل داشتن دیگه دلشونو زده

شبیه یه جور سبک مدرن و نقاشی های پیکاسو و....

و یه جورای دیگه اخلاق طرف براشون مهمه تا شکلش
نمیدونم چرا من یه زن معمولی را به یه زن خشگل ترجیح میدم ؟ ...:)

بالا