شلاق زدن یک زن درمقابل چشم مردم بخاطر ارتباط نامشروع+عکس

حامدیا

اخراجی موقت
شخصیت هرکس از طرز حرف زدنش معلومه!!!نمونه ی بارز مرد ایرانی اینجاس بچه ها!

من هم عرض کردم لطفا حرمت و نگه کنید ...در جواب عرض کردم ..اینجا جای بحث نیست چون دوستانی همچون شما جنبه بحث منطقی ندارید فقط یه جوری میخواین بگین حق ما ضایع شده ..که به نوعی شورشو در آوردین ........
من اشتباه کردم که مزاح کردم ببخشین

m.a.m

عضو جدید
شمارو به خدا بیایم یک بار هم که شده جای این که نظر شخصی خودمون رو بگیم ببینیم دینمون چی میگه
فرقی نمی کنه چه دینی داریم،ولی آیا شده توی هر کدوم از ادیانی که داریم گفته باشه که زنا کردین راحت از کنارش بگذریم،یا این که آیا ما دیدیم که شریک این زن رو مجازات کردن یا نه؟
ممکن این حرف سیاسی تلقی بشه اما اگر واقعا از اول تو هر جامعه ای این کار صورت بگیره دیگه کمتر جامعه ای توش دزد و قاچاقچی و جانی پیدا میشه

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شمارو به خدا بیایم یک بار هم که شده جای این که نظر شخصی خودمون رو بگیم ببینیم دینمون چی میگه
فرقی نمی کنه چه دینی داریم،ولی آیا شده توی هر کدوم از ادیانی که داریم گفته باشه که زنا کردین راحت از کنارش بگذریم،یا این که آیا ما دیدیم که شریک این زن رو مجازات کردن یا نه؟
اگه عشاق فیمینیسم بذارن. فعلا که همه بدبختی ها مال این فیمینیستیه که خود مخترعانشم قبولش ندارند.

حامدیا

اخراجی موقت
ممکن این حرف سیاسی تلقی بشه اما اگر واقعا از اول تو هر جامعه ای این کار صورت بگیره دیگه کمتر جامعه ای توش دزد و قاچاقچی و جانی پیدا میشه

احسن به شما ..من بارها گفتم آیا شما دیدین که اون مردو مجازات نکردن ..بلافاصله رفتن رو فاز حرفای بی خود . ...فورا حقشون ضایع شد .............چند بار همین سوال کردن مگه تنها بوده ...

sahar91

عضو جدید
من هم عرض کردم لطفا حرمت و نگه کنید ...در جواب عرض کردم ..اینجا جای بحث نیست چون دوستانی همچون شما جنبه بحث منطقی ندارید فقط یه جوری میخواین بگین حق ما ضایع شده ..که به نوعی شورشو در آوردین ........
من اشتباه کردم که مزاح کردم ببخشین

آخه من دقت کردم شماتوهر تاپیکی میری فقط 1جمله بلدی اونم این که حکومت بعدازانقلاب زنها رو خراب کرده!!!اگه اینطور که شما میگی باشه که نیست موقعی آدم حقشو میخواد که ضایع شده باشه حقش .شما فقط یه مرد سالاری ارزشی هم برای 1زن قایل نیستی.