+16 نظر شما راجب کار این پسر؟

+16 نظر شما راجب کار این پسر؟

• موافقم

رای: 10 26.3%
  • مخالفم

رای: 17 44.7%
  • تا حدودی نه به این شوری

رای: 11 28.9%

• مجموع رای دهندگان
    38
وضعیت
موضوع بسته شده است.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز

اين جسد يک پسر عاشق است كه در كنار قبر دوست دخترش خود كشى كرد
اين پسر كه عاشق دختر ميشه که خانواده دختره اون رو بهش نميدن و ميگن دخترمون الان سنش كم است. بزار يك دو سال بگذره. بسره ميره انگليس هر روز با موبايل و اينترنيت با دختره در ارتباط بود.
بهش ميگه هر چه زودتر برميگردم دوباره ميام خواستگاريت ولى خانواده دختره فيسبوك و موبايل رو از دختره ميگيرن تا ازهم خبری نداشته باشن. دختره رو ميدن به يكى ديگه. روزى دختر از يه رفيقش موبايل ميگيره با پسره تماس ميگيره ميگه منو به اجبار دادن به يک پسر ديگه قراره 2 روزه ديگه عروسى بكنيم . پسره ميگه نميزارم ، تو مال منى. دختره ميگه بدنم يا مال تو است يا مال خاك.
شب عروسى دختر وقتى ميرن اتاق، ميره دست شویی و اونجا شاهرگ خودشو ميزنه و ميميره
پسر برميگرده ميبينه عشقش بخاطر اون خودشو كشته، ميره سر قبر دختره اونم خودشو ميكشه .

كردستان عراق.اربيل

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار احمقانه ایه.........نه دنیا داری نه اخرت........اما خب چه میشه کرد......منم اگه توی این موقعیت قرار بگیرم شاید خودمو بکشم.......معلوم نیست چقد طفلی ها سختی کشیدن....شنیدن کی بود مانند دیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جان.چقد زیباست عشق. محض اطلاعه کسایی که مردها رو بیمار ..... معرفی می کنن.کسی که طرفشو دوس داشته باشه واسش می میره.چه مرد باشه چه زن.ولی واقعا دردناکه این اتفاقا.

توی ایران هم یکی دو سال پیش یه اتفاقه اینجوری تو روزنامه ها خوندم، دختره خودشو از پل عابر پارک نهج البلاغه (پونک تهران)انداخت پایین، پسره هم چند روز بعد قرص خورد خودکشی کرد.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
توی ایران هم یکی دو سال پیش یه اتفاقه اینجوری تو روزنامه ها خوندم، دختره خودشو از پل عابر پارک نهج البلاغه (پونک تهران)انداخت پایین، پسره هم چند روز بعد قرص خورد خودکشی کرد.

...ARASH...

عضو جدید
اگه علاقه و خاستن دو طرفه باشه و به سر انجام نرسه باز يه كم قابل توجيه

بعضا تو جامعه ميبينيم يه دختر يا پسري ، تنهايي واسه خودش ميبره و ميدوزه - نگا ميكنه،ميپسنده،عاشق ميشه،روياهاشو باهاش ست ميكنه(بي انكه توجهي به ميل طرفه مقابل داشته باشه) و در آخر دست به خود كشي ميزنه اين ديگه خريت محضه

در كل تو علاقه و خاستنهاي دو طرفه جنم و عرضه پسر خيلي تعيين كنندست،حتي اگه زمين و زمان مخالف باشن رو اعتبار همين علاقه دو سويه ميشه دست به هر كاري زد ب خصوص وقتي حاضري از جونت مايه بذاري

بيشتر موافقه كار اين پسرم اما نه كامل

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشقشون عمیق بوده!

یه نکته بگم. من پسرای زیادی رو دیدم که دیوونه وار یه نفرو دوس دارن اما بازم سرگرمیا و تفریحات خودشونو با دخترای دیگه انجام میدن و لذت خودشونو می برن.

بخاطر همین خیلی کم باورم میشه عشقشون پاک باشه!

حرفم مطلق نبود شاید بینشون خوب هم باشه. اما اکثراً اینجورین که گفتم

یه نفرو واسه همیشه میخوان ده ها نفرو واسه چند روز و ....

sahel70

عضو جدید

اين جسد يک پسر عاشق است كه در كنار قبر دوست دخترش خود كشى كرد
اين پسر كه عاشق دختر ميشه که خانواده دختره اون رو بهش نميدن و ميگن دخترمون الان سنش كم است. بزار يك دو سال بگذره. بسره ميره انگليس هر روز با موبايل و اينترنيت با دختره در ارتباط بود.
بهش ميگه هر چه زودتر برميگردم دوباره ميام خواستگاريت ولى خانواده دختره فيسبوك و موبايل رو از دختره ميگيرن تا ازهم خبری نداشته باشن. دختره رو ميدن به يكى ديگه. روزى دختر از يه رفيقش موبايل ميگيره با پسره تماس ميگيره ميگه منو به اجبار دادن به يک پسر ديگه قراره 2 روزه ديگه عروسى بكنيم . پسره ميگه نميزارم ، تو مال منى. دختره ميگه بدنم يا مال تو است يا مال خاك.
شب عروسى دختر وقتى ميرن اتاق، ميره دست شویی و اونجا شاهرگ خودشو ميزنه و ميميره
پسر برميگرده ميبينه عشقش بخاطر اون خودشو كشته، ميره سر قبر دختره اونم خودشو ميكشه .

كردستان عراق.اربيل

موی بندم سیخ شد؛زندگی بدون عشق معنایی نداره ،شاید اگه خودکشی گناه کبیره نبود منم خودمو میکشتم

dreng

عضو جدید
دقت کردین کلاش به چه راحتی افتاده اونجا کسی هم بر نمیداره؟ انقد اسلحه زیاده که همه دارن! اگه کلاش نبود با چی خودشو امنجا میکشتینگ میکرد؟؟؟؟؟

S0g@nD

عضو جدید
کارش اشتباه بود ما باید زندگی کنیم تا وقتی ک همون ک ب ما زندگی داده ما رو از این دنیا ببره

خودکشی ب هر دلیلی گناه کبیرس و ناپسند

اصلا هم خودکشی اثبات عشق و وفاداری نیس

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا قشنگ بود
کاشکی ما هم اینطور عشقی داشتیم .......
کارش قبول دارم خودممم همینطوری ام
البته گناه کبیره هم خدا میبخشه ...
حق و ناس که نیست

خودتو فدایی عشق کردن بهتر از یه عمر با حسرت و زجر زندگی کردن........

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این عکس و داستان که ممکنه اصن یه چی دیگه باشه و دروغ باشه
ولی در کل نظرم به این عمل احمقانس
هیچ انسانی زندگیش با ارزش تر از زندگی دیگری نیست مگر اینکه زندگیش از زندگی دیگری بوده باشه

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا قشنگ بود
کاشکی ما هم اینطور عشقی داشتیم .......
کارش قبول دارم خودممم همینطوری ام
البته گناه کبیره هم خدا میبخشه ...
حق و ناس که نیست

خودتو فدایی عشق کردن بهتر از یه عمر با حسرت و زجر زندگی کردن........
بسیار زیبا
:gol:

elono

کاربر فعال
عشق .. عشق و باز هم عشق

یکی خودشو میکشه
یکی نفسش رو میکشه

چند نفر پیدا میشن نظر میدن
چند نفر حسرتشون رو میخوردن
چند نفر دیوانه خطابشون میکنن

عجب دنیایی ... عجب عشقی .. عجب سرکار رفتنی

من اون عشقی رو میخوام که مردن برای عشق اولین قدمش باشه ..
حالا فکر کنین نظرم تایید اینکار بود یا ردش !!!!

عشق تصویر خودت از هستی هست
نظر دادن در موردش برا من یکی سخته ..

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
جفتشون به درک واصل شدن.باتشکر:cool:
هنوز در این شرایط قرار نگرفتی ، البته خوشحال باش.
عشق .. عشق و باز هم عشق

یکی خودشو میکشه
یکی نفسش رو میکشه

چند نفر پیدا میشن نظر میدن
چند نفر حسرتشون رو میخوردن
چند نفر دیوانه خطابشون میکنن

عجب دنیایی ... عجب عشقی .. عجب سرکار رفتنی

من اون عشقی رو میخوام که مردن برای عشق اولین قدمش باشه ..
حالا فکر کنین نظرم تایید اینکار بود یا ردش !!!!

عشق تصویر خودت از هستی هست
نظر دادن در موردش برا من یکی سخته ..
عالی بود - عشق کشکه ولی دوست داشتن ارزشمند و گران بها

وضعیت
موضوع بسته شده است.