نتایج کنکور ۹۲ مهندسی مواد!!! کی کجا چی قبول شده؟!

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان!!!:w33::w33::w33::w33::w32::w32::w32::w14::w14::w14:

نتیجه ها بالاخره اومد و ثمره ی تلاشتون رو گرفتین قطعاً...!!!
هر کی بگه کجا و چی قبول شده...!!!

من بیومواد تهران :w40::w40::w40::w40:
Viva Biomaterials

mehdi bax

عضو جدید
به کسانی که راضی هستند از محل قبولیشون تبریک میگم.........................:)

mehdi bax

عضو جدید
واسه اینکه یه کمکی هم به بچه های که امسال کنکور دارن بشه خواهشا درصدهایی که زدین هم ذکر کنید....

amin gh

عضو جدید
من
مجموعه مهندسي مواد-دانشگاه سمنان-نوبت دوم رتبه 1090
درصدها
زباان 20
ریاضی سفید
فیزیکی 15
مکانیکی 40
ترمو 20
معدلم 14

با سلام :)
به دوستانی که در دانشگاه ها و گرایش های مورد علاقه اشون قبول شدن تبریک می گم :w33::w33:

دوستان اگه اطلاعاتی درباره دانشگاه سمنان و دانشکده مهندسی موادش می خوان من در خدمتشون هستم
پیام خصوصی بدن ایشالله بتونم کمکشون کنم .

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
عباس جان خیلی خیلی بهت تبریک میگم
مبارکت باشه به آرزوت رسیدی بالاخره :)

من نانومواد شریف قبول شدم من سرامیک دوست دارم میرم سال بعد

aceramic

عضو جدید
عباس جان خیلی خیلی بهت تبریک میگم
مبارکت باشه به آرزوت رسیدی بالاخره :)

من نانومواد شریف قبول شدم من سرامیک دوست دارم میرم سال بعد

سلام بهتون تبریک میگم اتفاقا منم نانو شریف قبول شدم وعاشق سرامیکم ولی میخواستم بدونم شما با چه رتبه ای (رتبتون توی نانو) از نانو قبول شدید؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
سلام بهتون تبریک میگم اتفاقا منم نانو شریف قبول شدم وعاشق سرامیکم ولی میخواستم بدونم شما با چه رتبه ای (رتبتون توی نانو) از نانو قبول شدید؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.

رتبه ام یادم نیست پردیس خودگردان قبول شدم. من از راه دانشگاه تا خونه تو اتوبوس و مترو درس خوندم. سال بعد قطعا شریف روزانه سرامیک رو میارم!

moein217

عضو جدید
سلام بهتون تبریک میگم اتفاقا منم نانو شریف قبول شدم وعاشق سرامیکم ولی میخواستم بدونم شما با چه رتبه ای (رتبتون توی نانو) از نانو قبول شدید؟ ممنون میشم اگه جواب بدید.
شما با چه رتبه ای نانو قبول شدین؟روزانه یا شبانه؟من 13بودم که نانو رو زیر جوش امیرکبیر زدم که جوش قبول شدم

بین نشین

عضو جدید
سلام و تبریک مجدد به همه دوستان

یکی از مدرک هایی که برای ثبت نام لازمه تو سایت سنجش شماره 4 این رو نوشته

4 - مدركي‌ كه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 2 دفترچه‌ راهنماي‌ شماره‌ يك‌ آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌) سال 1392 مشخص‌ كند (براي‌ برادران‌)).))))))

از دوستانی که پارسال ارشد داشتند کسی خبر داره این مدرک رو باید از کجا گرفت ؟ چون دانشگاه چنین مدرکی به ما نمی ده

آخرین ویرایش:

mehdi bax

عضو جدید
سلام و تبریک مجدد به همه دوستان

یکی از مدرک هایی که برای ثبت نام لازمه تو سایت سنجش شماره 4 این رو نوشته

4 - مدركي‌ كه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 2 دفترچه‌ راهنماي‌ شماره‌ يك‌ آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌) سال 1392 مشخص‌ كند (براي‌ برادران‌)).))))))

از دوستانی که پارسال ارشد داشتند کسی خبر داره این مدرک رو باید از کجا گرفت ؟ چون دانشگاه چنین مدرکی به ما نمی ده

پلیس 10+

3453

عضو جدید
تبریک به همه دوستایی که ارشد تو رشته محل های دلخواهشون قبول شدن. بچه ها کسی از دانشگاه صنایع و معادن تهران خبر داره؟از نظر سطح علمی و هیئت علمی چجوریه؟

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام به همه دوستان عزیز
به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم و امیدوارم در این مقطع جدید زندگیتون و در تمام مراحل زندگیتون موفق و سلامت و شاد باشید
عباس جان به شما هم شدیدا تبریک میگم، ان شاءاله قسمت بشه شما رو هم ببینم و کسب فیض کنم دادا:)
التماس دعا

Alimate

عضو جدید
سلام بین نشین عزیز
تبریک میگم بابت نتیجه خوبی که گرفتی و ورودت رو به جمع خودمون تبریک میگم.
اگه روال سال پیش ادامه داشته باشه : آموزش دانشکده فنی هیچ مدرک خاصی بجز اون فرم هایی که توی سایت هست رو برای ثبت نام ازتون نمیخواد.
این مدرک نظام وظیفه در واقع همون برگه تاییدیه تحصیلی و پایان دوره مقطع کارشناسی هست و نشون میده دانشگاه قبلی معافیت تحصیلی شما رو کنسل کرده.
بعد از ثبت نام فرصت زیاده واسه تکمیل مدارک و هزار تا پیچ و واپیچی که باید تو دانشکده فنی طی کنی.
شما بیا با همون مدارک معمول ثبت نام کن. کاری داشتی من اینجا تو دانشکده هستم :)

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
به همه کسایی که که قبول شدن تبریک میگم.
منم با رتبه 408 سرامیک پژوهشگاه مواد قبول شدم.
دوستان یه سوال مهم دارم خواهشا اگه اطلاع دارین جواب بدین.

یه فرمی بود تو صفحه 28 دفترچه شماره 1 سازمان سنجش (موقع ثبت نام کنکور) که باید اون دسته از دانشجویانی که هنوز ترم 6 بودن به دلیل مغایرت معدل ترم 6شون با معدل کل لیسانس پر میکردن.
من و چند نفر از دوستام نمیدونستیم باید اون فرم رو اون موقع پر کنیم.
دیروز که واسه گرفتن گواهی لیسانس رفته بودم دانشگاه، گفتن باید الان این فرمو پر کنین. میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد ؟ آخه ما دیروز پر کردیم فرمو و آموزشمون هم تاریخ دیروزو زده، در حالی که فرم مربوط به بهمن ماه بود ... کسی اطلاع داره آیا ؟

بین نشین

عضو جدید
سلام بین نشین عزیز
تبریک میگم بابت نتیجه خوبی که گرفتی و ورودت رو به جمع خودمون تبریک میگم.
اگه روال سال پیش ادامه داشته باشه : آموزش دانشکده فنی هیچ مدرک خاصی بجز اون فرم هایی که توی سایت هست رو برای ثبت نام ازتون نمیخواد.
این مدرک نظام وظیفه در واقع همون برگه تاییدیه تحصیلی و پایان دوره مقطع کارشناسی هست و نشون میده دانشگاه قبلی معافیت تحصیلی شما رو کنسل کرده.
بعد از ثبت نام فرصت زیاده واسه تکمیل مدارک و هزار تا پیچ و واپیچی که باید تو دانشکده فنی طی کنی.
شما بیا با همون مدارک معمول ثبت نام کن. کاری داشتی من اینجا تو دانشکده هستم :)

تبریک میگم ، شاهد زحماتت بودم . امیدوارم موفق و موید باشی مهندس

خیلی مخلصیم

3453

عضو جدید
سلام
موقع تسویه حساب از دانشگاه یه برگه ای دستمون دادن ، نوشته بود از دانشگاه فلان .. به نظام وظیفه عمومی ناجا
که تو این برگه علاوه بر تایید معدل فارغ التحصیلی، خواستار لغو معافیت تحصیلی قبلی شده بود، این همون برگه ای هست که وضعیت نظام وظیفه رو مشخص میکنه؟؟

jasmin.me

عضو جدید
سلام

درخواست ریز نمرات و تائیدیه تحصیلی رو خود دانشگاه واسه دانشگاه کارشناسیمون میفرسته !؟

یا باید خودمون ببریم !؟