درخواست مشاوره در مورد کنترل پروزه

morteza2262

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همه مهندسای عزیز ، من رشته ام مهندسی صنایعه و چندین سال هم تو کارخانجات کار کردم ولی به دلیل اوضاع بد صنعت اومدم بیرون و میخوام اگر خدا بخواد تو زمینه کنترل پروژه فعالیت کنم البته تقریبا به نرم افزار msp مسلطم و الانم میخوام p6 رو شروع کنم حالا میخواستم ببینم با توجه به اینکه من ساکن مشهد هستم و اینجا هم همیشه ساخت و ساز از قبیل هتل و مراکز تجاری و اقامتی هست زمینه کار چطوره و میتونم از پسش بر بیام یا اینکه مستلزم اینه که حتما باید رشتم عمران باشه؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین و از سردرگمی نجاتم بدین.:que::cry:

mowi

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همه مهندسای عزیز ، من رشته ام مهندسی صنایعه و چندین سال هم تو کارخانجات کار کردم ولی به دلیل اوضاع بد صنعت اومدم بیرون و میخوام اگر خدا بخواد تو زمینه کنترل پروژه فعالیت کنم البته تقریبا به نرم افزار msp مسلطم و الانم میخوام p6 رو شروع کنم حالا میخواستم ببینم با توجه به اینکه من ساکن مشهد هستم و اینجا هم همیشه ساخت و ساز از قبیل هتل و مراکز تجاری و اقامتی هست زمینه کار چطوره و میتونم از پسش بر بیام یا اینکه مستلزم اینه که حتما باید رشتم عمران باشه؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین و از سردرگمی نجاتم بدین.:que::cry:

سلام
خیلی باید خوش شانس باشی که بتوانی در یک شرکت بزرگ عمرانی (خیلی خیلی بزرگ) مشغول بشی
زیرا الان خیلی از مهندسان عمران علاوه بر طراحی و نظارت کارهای کنترل پروژه را انجام می دهند و خیلیی هم موفق هستند
شرایط کار خیلی وخیم شده است الان باید حتمان مدرک عمران داشته باشی

م.زهتاب

عضو جدید

سلام مهندس. از اینکه این نرم افزار رو مسلط هستی به شما تبریک میگم. چون واقعا هم کاربردی هست و هم مدیرانه. مشهد بازار کار msp خوبه و به دنباله افراد قوی در این نرم افزار و کنترل اون میگرده. ولی اگه عمران هم داشتی عالی میشد. ولی اینطوری نیست که نتونی کار پیدا کنی;)

abbadan

عضو جدید
P6 بیشتر برا پروژه های صنعتی کاربرد دارد.از نظر کاربردی تفاوتی با MSP ندارد. میل بدید تا جزوه براتون بف
رستم.

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
P6 بیشتر برا پروژه های صنعتی کاربرد دارد.از نظر کاربردی تفاوتی با MSP ندارد. میل بدید تا جزوه براتون بف
رستم.

ممنون میشیم جزوه رو همین جا آپلود بفرمایید تا ما هم استفاده کنیم .

بی نهایت سپاسگذاریم