قهرمانان امروز و دیروز( الگوهای نسل قبلی و ما)

b65241

کاربر بیش فعال
چرا تو به عقایدش احترام نمی ذاری؟؟؟؟؟ عقایدی که امثال باباش جون واسه اش داده

مگه با کمک مالی و ........ میشه جای خالی یه پدر را پر کرد؟؟؟؟؟؟ حسرت بابا داشتنا

:eek: شما خوبی؟
من گفتم احترام نمیذارم؟
میگم اون به نظر دیگران احترام نمیذاره.اگه تو جونتم بدی واسه خودت دادی میتونستی ندی.حق نداری کسیو مجبور کنی موافق نظرت باشه.اگه مجبور کنی یعنی دیکتاتوری

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بازم شما حرف خودت را زدی ؟؟؟؟؟
وظیفه الان شما چیه؟؟؟؟؟
من الآن میتونم به شما بگم از کی الگو برداری کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه خدایی نکرده دوباره اون اتفاق تکرار بشه(جنگ)اونوقت معلوم میشه کی چی کاره اس
اگه نصفه همینایی که الآن ادعاشون میشه فرار نکردن برن
وظیفه من مشخصه گفتارنیک-کردارنیک-پندار نیک

b65241

کاربر بیش فعال
اولا ک من هنوز جواب شما رو نداده بودم...نظر من در مورد تایید حرف دوستم بود نه شما...در ضمن کی گفته کسایی ک از جون بدرشون واسه ازادی بقیه مایه گذاشتن ازادی رو حق بقیه نمیدونن؟؟؟حرفتون کاملا غیر منطقیه....حس میکنم شما یه مشکل شخصی داشتین و دارین به همه ربطش میدین دوست عزیز
شما مثل اینکه جمله ی استارتر محترم رو نخوندید که به یه خانوم گفتند فاحشه ی آمریکایی.من هم در جوابشون گفتم که باید آزادی رو حق بقیه دونست و یک مثال از فرزند شهید زدم.شما بدون خوندن پست من گفتید".شاید این دوستان ذره ذره اب شدن جانبازان و خونواده هاشونو ندیدن که این حرفا رو میزنن...به نظر من لازمه بعضیها قبل از اینکه حرفی رو بزنن در موردش خوب فکر کنن" و من لازم دونستم جواب بدم

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم احترام نمیذارم؟
میگم اون به نظر دیگران احترام نمیذاره.اگه تو جونتم بدی واسه خودت دادی میتونستی ندی.حق نداری کسیو مجبور کنی موافق نظرت باشه.اگه مجبور کنی یعنی دیکتاتوری
آه خوبم

فکر نکنم دیکتاتور بوده؟؟؟ بعد مگه انسان خطا نمی کنه ؟؟؟ بعد این نمونه حکایت همه فرزندای شهیده؟؟؟؟؟
همه آنهایی که حسرت بابا گفتن دارن ؟؟؟؟؟ همه انهایی که بدون بابا بزرگ شدن؟؟؟/
منم برعکش را دیدیم دیدیم یه نفر که ادعای آزادی داره نون به نرخ روز می خوره , دیدیم به ناموس سرش نمی شه, دیدیم واسه یه لقمه نان از همه چیزش می گذره؟؟؟؟ بذارم پای همه؟؟؟؟؟

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من گفتم احترام نمیذارم؟

اگه تو جونتم بدی واسه خودت دادی میتونستی ندی.:eek::surprised:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان جدیدترین فیلم آمریکایی جنگی که سربازاشونو تا حد بُت و بَتمن بالا میبرن چی سراغ دارین؟
به اونا میگن سرباز که الگوی ملت آمریکان، نه سربازای ما
چی چی اند بابا، نه تحصیلات دارن، نه کلاس دارن،وصیت نامه مینویسن دعوت به حجاب و ولایت میکنن، ولم کن بابا:biggrin:

:razz:

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الآن میتونم به شما بگم از کی الگو برداری کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه خدایی نکرده دوباره اون اتفاق تکرار بشه(جنگ)اونوقت معلوم میشه کی چی کاره اس
اگه نصفه همینایی که الآن ادعاشون میشه فرار نکردن برن
وظیفه من مشخصه گفتارنیک-کردارنیک-پندار نیک

ولی می توانی بهم یه الگو خوب معرفی کنی؟؟؟؟/ می توانی سبک زندگی یه جوانمرد ؛ یه پهلوان را برام تعریف کنی مشتاقم کنی به پرسش؟؟؟؟؟ پرسش اینکه الان ما کجاییم ؟؟؟؟؟
وظیفه شما جوانمردی و غیرت نداشت؟؟؟؟ همین وظیفه تون چقده سنگینه؟؟؟؟ کجا میشه معنی این جمله هاش را پیدا کرد؟؟؟؟؟

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما مثل اینکه جمله ی استارتر محترم رو نخوندید که به یه خانوم گفتند فاحشه ی آمریکایی.من هم در جوابشون گفتم که باید آزادی رو حق بقیه دونست و یک مثال از فرزند شهید زدم.شما بدون خوندن پست من گفتید".شاید این دوستان ذره ذره اب شدن جانبازان و خونواده هاشونو ندیدن که این حرفا رو میزنن...به نظر من لازمه بعضیها قبل از اینکه حرفی رو بزنن در موردش خوب فکر کنن" و من لازم دونستم جواب بدم
لازمه دوباره متذکر بشم که بحث من در مورد تایید حرف دوستم بود و موضوعش کاملا متفاوت بود...

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما چرا سنگ این عنصر معلوم الحالو به سینه میزنی؟!!*****بودن این خانوم یه امر واضح و مبرهنه!!(مگه تو هالیوود غیر اینه؟)دم استارتر هم گرم!!یه عده نمیدونم چرا به جای اینکه از کسایی دفاع کنن که یه لکه ننگ هم تو سراسر زندگیشون نیست افتادن دنبال این که از کسی که خودش لکه ی ننگه دفاع کنن:eek:

این لغت مناسبترین کلمه واسه این خانومه!!

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقاً ،خیلی از شما ممنونم که واسه یه بارم شده به حرف من توجه کردی دوست عزیز

آره دیگه ناموس یکی دیگه را تو خیابون با چاقو می کشن ...... میریزن مهمانی تو باغ آنم گروهی به خانم ها تجاوز می کنن
هر کسی هر کار دوست داره بکنه ؟؟؟؟؟ غیرت و مردانگی و جوانمردی و پهلوانی به چه کار میاد؟؟
ناموس چیه؟؟؟؟؟ خودمان را عشقه؟؟؟؟؟

برید یه تحقیق بکنید ببین چرا رفتن ؟؟؟؟؟ برای چی جنگیدن ؟؟؟؟؟؟
بعد اگر آنها نمی رفتن شما می رفتی؟؟؟؟؟ حاضری بابات و داداشات را بفرستی؟؟؟؟؟

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقاً ،خیلی از شما ممنونم که واسه یه بارم شده به حرف من توجه کردی دوست عزیز
ولی اونی ک جون میده ...جونشو واسه ازادی بقیه میده ...نه واسه خودش...:surprised:
...و من فکر میکنم جون هر کسی انقد واسش مهم هست که در مورد دادن یا ندادنش کاملا اگاهانه تصمیم بگیره

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ولی می توانی بهم یه الگو خوب معرفی کنی؟؟؟؟/ می توانی سبک زندگی یه جوانمرد ؛ یه پهلوان را برام تعریف کنی مشتاقم کنی به پرسش؟؟؟؟؟ پرسش اینکه الان ما کجاییم ؟؟؟؟؟
وظیفه شما جوانمردی و غیرت نداشت؟؟؟؟ همین وظیفه تون چقده سنگینه؟؟؟؟ کجا میشه معنی این جمله هاش را پیدا کرد؟؟؟؟؟
این خیلی وظیفه سنگینیه فک کن همه گفتارشون و فکرکردنشون وکارایی که انجام میدن درست وپسندیده باشه میدونی چی میشه؟؟؟؟؟
آره فقط در حد معرفی ولی کسی شهدارو به من معرفی نکرده من نمیشناسمشون چرا؟چون تو کتابهای ابتداییم پترس و کبرا و چوپان دروغ گو و خانواده هاشمی رو خوندم نه درباره یه شهید نه وصیت نامه یه شهید واقعی شما وقتی الگو رو معرفی نکردی نباید هم انتظار داشته باشی

b65241

کاربر بیش فعال
لازمه دوباره متذکر بشم که بحث من در مورد تایید حرف دوستم بود و موضوعش کاملا متفاوت بود...
چون حرف دوستتون که تاییدش کردید جواب به حرف من بود.و این دوستان به من برمیگشت.همین.الانم که مشکلی نیست شما گفتید که منظورتون من نبودم.

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان جدیدترین فیلم آمریکایی جنگی که سربازاشونو تا حد بُت و بَتمن بالا میبرن چی سراغ دارین؟
به اونا میگن سرباز که الگوی ملت آمریکان، نه سربازای ما
چی چی اند بابا، نه تحصیلات دارن، نه کلاس دارن،وصیت نامه مینویسن دعوت به حجاب و ولایت میکنن، ولم کن بابا:biggrin:

:razz:
آره تازه ریشم دارن...ایششش!!شهید فقط شهیدای آنگلوساکسون!!خوشگل ،خوشتیپ...فیلمشونم پر فروش میشه!!بعد عروسک و سرمدادیاشونم میاد دست بچه ها!!بعد..تالار دفاع مقدس اینجا خاک میخوره...بحث شهیدم که میاد تو گفتگو آزاد میشه این..باید بیایم از شهیدامون در مقابل مردم خودمون دفاع کنیم..جل الخالق!!

b65241

کاربر بیش فعال
آره دیگه ناموس یکی دیگه را تو خیابون با چاقو می کشن ...... میریزن مهمانی تو باغ آنم گروهی به خانم ها تجاوز می کنن
هر کسی هر کار دوست داره بکنه ؟؟؟؟؟ غیرت و مردانگی و جوانمردی و پهلوانی به چه کار میاد؟؟
ناموس چیه؟؟؟؟؟ خودمان را عشقه؟؟؟؟؟

برید یه تحقیق بکنید ببین چرا رفتن ؟؟؟؟؟ برای چی جنگیدن ؟؟؟؟؟؟
بعد اگر آنها نمی رفتن شما می رفتی؟؟؟؟؟ حاضری بابات و داداشات را بفرستی؟؟؟؟؟

بله یعنی شما حاضر نیستی؟؟
من نگفتم کسی دزدی و غارت کنه.من عقاید آدم ها رو گفتم که باید آزاد باشه

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
این خیلی وظیفه سنگینیه فک کن همه گفتارشون و فکرکردنشون وکارایی که انجام میدن درست وپسندیده باشه میدونی چی میشه؟؟؟؟؟
آره فقط در حد معرفی ولی کسی شهدارو به من معرفی نکرده من نمیشناسمشون چرا؟چون تو کتابهای ابتداییم پترس و کبرا و چوپان دروغ گو و خانواده هاشمی رو خوندم نه درباره یه شهید نه وصیت نامه یه شهید واقعی شما وقتی الگو رو معرفی نکردی نباید هم انتظار داشته باشی

مگه کسی به من همین کردار نیک , پندار نیک , گفتار نیک را معرفی کرد؟؟؟؟؟ مگه هنوز معنی کاملش را می دانیم؟؟؟؟؟ مگه می دانیم کدام رفتار نیکه ؟؟؟ کدام گفتار نیکه؟؟؟؟؟ کدام پندار نیکه؟؟؟؟؟؟
مثلا شهید باکری این نبود؟؟؟؟؟؟ شهید همت چی؟؟؟؟؟ شهد محمد حسین فهمیده؟؟؟؟ چمران و ........ کدام رفتارشون نیک نبود؟؟؟؟کدام گفتارشون نیک نبود؟؟؟؟؟ کدام پندارشون نیک نبود؟؟؟؟؟؟
یه نمونه از همن کسی که وظیفه ای که گفتی را درست انجام داده معرفی کن؟؟؟؟ من ببینم ؟؟؟؟تا بعد بگم چطوری میشه وقتی این ا لگو برقرار باشه؟؟؟؟؟
شهدای ما مظلوم اند , جوانمرد ها و پهلوانان ما مظلومند

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله یعنی شما حاضر نیستی؟؟
من نگفتم کسی دزدی و غارت کنه.من عقاید آدم ها رو گفتم که باید آزاد باشه
خوب پس الان بحث سر چیه؟؟؟؟؟؟
سر اینکه عقاید شما آزاد نیست پس مگه الان بیانش نکردید؟؟ مگه الان آزادنه بحث نمی کنید؟؟؟؟؟؟
اسم تاپیک الگوهای امروزه ؟؟؟؟؟؟ اصلا الگوهای الان درسته؟؟؟؟؟؟میشه گفت بهترین ها هستن؟؟؟؟؟؟؟
میشه گفت شهدا اگوهای خوبی نیستن ؟؟؟؟؟؟ اگر نه دلیل بیار؟؟؟؟؟؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مگه کسی به من همین کردار نیک , پندار نیک , گفتار نیک را معرفی کرد؟؟؟؟؟ مگه هنوز معنی کاملش را می دانیم؟؟؟؟؟ مگه می دانیم کدام رفتار نیکه ؟؟؟ کدام گفتار نیکه؟؟؟؟؟ کدام پندار نیکه؟؟؟؟؟؟
مثلا شهید باکری این نبود؟؟؟؟؟؟ شهید همت چی؟؟؟؟؟ شهد محمد حسین فهمیده؟؟؟؟ چمران و ........ کدام رفتارشون نیک نبود؟؟؟؟کدام گفتارشون نیک نبود؟؟؟؟؟ کدام پندارشون نیک نبود؟؟؟؟؟؟
یه نمونه از همن کسی که وظیفه ای که گفتی را درست انجام داده معرفی کن؟؟؟؟ من ببینم ؟؟؟؟تا بعد بگم چطوری میشه وقتی این ا لگو برقرار باشه؟؟؟؟؟
شهدای ما مظلوم اند , جوانمرد ها و پهلوانان ما مظلومند
پست منو دوباره بخون ببین چی نوشتم کسی اینارو به من معرفی نکرده کردارو گفتار و پندار هم یه چیز مشخصه نیاز به معرفی نیست این اسم هایی که بردی شاید تو این باشگاه 90درصد فقط همین یه اسم رو بلدن نمیدونن کی بودن از کجا اومدن یا چی کار کردن پس نباید انتظار داشت الگو بشن چون فقط درحد یه اسم میشناسیمشون

میهن دار

عضو جدید
موافقم؛ به نظر من یه عده تو اون دوران اصلا خوش نداشتن که من و تو توی عمق این مسایل بریم. فکر غالب داشت جامعه رو به سمت بورژوازی صرف سوق میداد و تصورش این بود که هم برای خودش خوبه هم ملت. اگرچه بیشتر منافع خودشو میدید.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
موافقم؛ به نظر من یه عده تو اون دوران اصلا خوش نداشتن که من و تو توی عمق این مسایل بریم. فکر غالب داشت جامعه رو به سمت بورژوازی صرف سوق میداد و تصورش این بود که هم برای خودش خوبه هم ملت. اگرچه بیشتر منافع خودشو میدید.
100درصد یه عده ای دوست نداشتن وندارن که ما شهدارو بشناسیم اونا شهدا رو یه افرادی تو خط و راستای خودشون معرفی کردن شاید اگه اون شهدا بودن الآن همه با این وضع جامعه و این دولت مخالفت میکردن اینه که شاید شهدارو به ما بد معرفی کردن یا اصن معرفی نکردن و باعث شده که ذهنیت ما نسبت به شهدا خراب بشه

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
برای پیدا کردن گنج باید خاک را شکافت و ان را پیدا کرد گنج های نهان جنگ همان قهرمانانی هستند که باید تاریخ را شکافت و ان ها را یافت گمنامان همان گنج های نهان در جنگ هستند...

b65241

کاربر بیش فعال
خوب پس الان بحث سر چیه؟؟؟؟؟؟
سر اینکه عقاید شما آزاد نیست پس مگه الان بیانش نکردید؟؟ مگه الان آزادنه بحث نمی کنید؟؟؟؟؟؟
اسم تاپیک الگوهای امروزه ؟؟؟؟؟؟ اصلا الگوهای الان درسته؟؟؟؟؟؟میشه گفت بهترین ها هستن؟؟؟؟؟؟؟
میشه گفت شهدا اگوهای خوبی نیستن ؟؟؟؟؟؟ اگر نه دلیل بیار؟؟؟؟؟؟
؟؟؟ شما خودت بحث کردی. من جواب استارتر رو دادم که به عقاید دیگران احترام نگذاشتن و به یه خانوم گفتن فاحشه آمریکایی.

kayvan90

عضو جدید
شماها کی هستین که با یه بچه دبیرستانی کل انداختین................خودش بزرگ میشه تو اجتماع...کار...دانشگاه...خانواده جدید.............که وارد بشه میفهمه خیلی از چیزایی که میبینه یا میشنوه شده بازیچه ی کسایی که دارن...............ولش کن شما چه جور مهندسایی هستین که نشستین بحثهایی میکنین که جواب همشون هیچیه...........من خودم خانواده شهیدم عموم شهید شده خانوادم جنگ زده بودن بابام 2سال جنگ بوده اما یه مدرک نداره که از سربازیه من کم بشه بهش که میگم چرا جنگ کردی میگه فقط واسه ناموسم واسه کشورم................ول کنید این حرفها رو به چسبید به پیشرفت........سعی کنید تلاش کنیم تو دنیا حرفی واسه گفتن داشته باشیم............آقا مرتضی شماهم بهتره به جای این حرفها به درسات برسی که 4 روز دیگه خواستی کاری دستو پا کنی نگن اگه سهمیه داری بیا تو اگه نه برو باهات تماص میگیریم بذار سالم زندگی کنی عادی باش الان عادی بودن یه امتیازه......................
امیدوارم حرفهای منو جدی بگیری و بهش فکر کنی............من هیچ وقت بد تورو نخواستم............:gol:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست من حق باشماست اما آدما با هم فرق میکنن و نمیشه نظر کسی رو به کس دیگه تحمیل کرد

به هر حال نظر هر کسی برای خودش قابل ارزش
مهم اینه که شما قهرمان وچی تعریف می کنید خوب شهدا بحثشون جداست چون واسه وطن و ناموسشون خونشونو دادن
اما نباید مقایسه کرد هر کسی در حیطه خودش شاید یه قهرمان محسوب بشه
اونم بستگی به نظرات داره
ای کاش این 2 تا رو به عنوان قهرمان مقایسه نمی کردی !!!!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره تازه ریشم دارن...ایششش!!شهید فقط شهیدای آنگلوساکسون!!خوشگل ،خوشتیپ...فیلمشونم پر فروش میشه!!بعد عروسک و سرمدادیاشونم میاد دست بچه ها!!بعد..تالار دفاع مقدس اینجا خاک میخوره...بحث شهیدم که میاد تو گفتگو آزاد میشه این..باید بیایم از شهیدامون در مقابل مردم خودمون دفاع کنیم..جل الخالق!!

روشنفکری داره بیداد میکنه!
البته اینایی که اینجان نماد مردم نیستند، اینها یک قشر از تحصیل کرده ها هستند فقط...

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من نه شما حتی قادر نیستیم با یه پدر یا مادری که شیمیاییه یا این که قطع نخاییه یا هر نوع از حانبازی که هست زندگی کنیم.
شما آرامش خودتون رو برای درس خوندن با مشکلات روحی بچه های جانبازان مقایسه میکنید اگه سهمیه ای هم بهشون داده میشه برای جبران اینه که نمیتونن درس بخونند اون آرامش رو هم ندارند
خواهشا یه خورده با دید باز مشکلات جانبازان رو نگاه کنید.
این لینک رو ببینید که متوجه بشید خیلی از این حانبازان عزیز اصلا و ابدا کسی بهشون توجه نمیکنه.
زندگی یک جانباز در حمام متروکه
اتفاقا کاملا در جریان مشکلاتشون بودم.سال 65 اون زمانی که شما هنوز به دنیا هم نیومده بودید ما در دزفول زیر موشک بارون داشتیم زندگی میکردیم.اگه دزفولی کسی رو میشناسی ازش بپرس حال و روز اون روزای دزفول چطور بوده روشن بشی...پس حالا به خاطر اون سختیها و ترس و دلهره هایی که کشیدم بیام از همه طلبکار بشم؟نه اینطوری نیست.مشکل شما اینه که همه چیز رو از دریچه احساس نگاه میکنید.

میهن دار

عضو جدید
اتفاقا کاملا در جریان مشکلاتشون بودم.سال 65 اون زمانی که شما هنوز به دنیا هم نیومده بودید ما در دزفول زیر موشک بارون داشتیم زندگی میکردیم.اگه دزفولی کسی رو میشناسی ازش بپرس حال و روز اون روزای دزفول چطور بوده روشن بشی...پس حالا به خاطر اون سختیها و ترس و دلهره هایی که کشیدم بیام از همه طلبکار بشم؟نه اینطوری نیست.مشکل شما اینه که همه چیز رو از دریچه احساس نگاه میکنید.
شما چرا اون موقع خونتون توی یکی از شهرای شرق کشور نبوده؟...:surprised:
اون روزا این طرف همه چی آروم بود.
بعضی وقتا هم چهار تا جوون الاف، خوشی دور بودن از منطقه جنگی میزد به سرشون و میومدن اونجا یه هوایی عوض کنن و شب عملیات چایی بخورن.(آره، گمونم همشونم همینجوری بودن...)

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چرا اون موقع خونتون توی یکی از شهرای شرق کشور نبوده؟...:surprised:
اون روزا این طرف همه چی آروم بود.
بعضی وقتا هم چهار تا جوون الاف، خوشی دور بودن از منطقه جنگی میزد به سرشون و میومدن اونجا یه هوایی عوض کنن و شب عملیات چایی بخورن.(آره، گمونم همشونم همینجوری بودن...)
اگه دست خودمون بود که محل سکونتمونو خودمون انتخاب کنیم که خیلی خوب بود.بابام ارتشی بود محل خدمتش هم دزفول بود.

بالا