درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

• nice

رای: 0 0.0%
  • normal

• bad

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

bati 9

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
كسي ميتونه لينك دانلود powermill 2010 برام بزاره

zohre1989m

عضو جدید
fanuc

fanuc

با سلام خدمت دوستان خودم

دوستان اگه کسی نرم افزار شبیه ساز manual oi که مربوط به شبیه سازی دستگاه cnc فانوک fanuc را پیدا کرد به من یه لینک بده من تمام شهر خودمون و اینترنت را گشتم پیدا نکردم

salam man in narm afzaro daram age hanozam mikhay bego vasat mail konam

mehran.eng

عضو جدید
سلام
برنامه mold flow + آموزش ترجمه شدش رو می خواستم
ورژنش مهم نیست عزیزان
مرسی

bati 9

عضو جدید
باسلام خدمت همه دوستان
كسي ميتونه اين نرم افزار رو برام بفرسته Duct-Post 1.4.90
به خدا ديگه خسته شدم هر جا ميگردم پيداش نميكنم :cry:
با يه پاورميل ميخوام كار كنم كلي دردسر كشيدم اول كلي گشتم تا تونستم خود نرم افرار رو پيدا كنم بعد كلي زور زدم تا تونستم كركشو نصب كنم حالا كه ميخوام ازش خروجي برنامهCNC بگيرم ارور ميده بعد كلي گشتن تو اين سايتها فهميدم كه اينDuct-Post 1.4.90 نرم افزار رو بايد نصب كنم ، حالا هر چي ميگردم اين نرم افزار رو پيدا نميكنم:cry:

bati 9

عضو جدید
اینجا میتونید دانلود کنید.
بنده خودم دانلود کردم و کامل هم نصب شد البته نصبش دنگو فنگ داره.

ممنون از لطف شما دوست عزيز بسيار بسيار لطف كرديد
فقط يه مشكلي دارم كه نميتونم از برنامه خروجي برنامه nc بگيرم

با يه پاورميل ميخوام كار كنم كلي دردسر كشيدم اول كلي گشتم تا تونستم خود نرم افرار رو پيدا كنم بعد كلي زور زدم تا تونستم كركشو نصب كنم حالا كه ميخوام ازش خروجي برنامهNC بگيرم ارور ميده بعد كلي گشتن تو اين سايتها فهميدم كه اينDuct-Post 1.4.90 نرم افزار رو بايد نصب كنم ، حالا هر چي ميگردم اين نرم افزار رو پيدا نميكنم:cry:

urek.sozu

عضو جدید
نُچ !!!
من CATIA V5R20 دارم ولی وقتی می خوام trace part رو نصب کنم اصلا پیغام میده CATIA is not installed !!!! :biggrin:

توی فایل راهنماش نوشته R12 و R11 با سرویس پک ، ورژنی که به درد R20 بخوره رو هنوز پیدا نکرده ام
فکر نمی کنم کسی آپلود کرده باشه ، البته قیمتش برو برای full product در سال 2010 توی سایتش 1950 دلار اعلام کرده ! می تونید برید بخرید ;)

الله‌ین آدی ایله
سلام
1- این لینک دانلود tracepart هست که من نصب کردم بعد از نصب روی CATIA V5R20 بصورت یک تولبار ظاهر میشه. کسی اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده ازش داره؟ چطور مدلهاشو به ککتیا منتقل کنم؟ ضمنا برای کرک کردنش چیکار باید بکنیم؟
http://dl2.traceparts.com/dl/tracepa...es/TP-v262.exe
2- در مورد Equipment t& Systems>Piping Discipline کسی اطلاعاتی داره؟ چطور میشه اجزائی رو که با Build Piping part میشه آورد با Place Piping part آورد؟
ممنونش میشم
الله قوروسون

alireza_f_kh

عضو جدید
سلام به همه مهندسین عزیز.من برای ماشینکاری می خواستم از یک نرم افزار کمک بگیرم وبه علت اینکه آموزش mastercamپیدا نکردم مجبور شدم edjecam بگیرم.به نظرتون چطوره؟اینو استفاده کنم یا برم سراغ power mill یا master cam؟
در ضمن برای طراحی از solid work استفاده می کنم

bati 9

عضو جدید
سلام به همه مهندسین عزیز.من برای ماشینکاری می خواستم از یک نرم افزار کمک بگیرم وبه علت اینکه آموزش mastercamپیدا نکردم مجبور شدم edjecam بگیرم.به نظرتون چطوره؟اینو استفاده کنم یا برم سراغ power mill یا master cam؟
در ضمن برای طراحی از solid work استفاده می کنم
سلام
اكثر اوناي كه تو صنعت هستند از power mill استفاده ميكنند. من كه خودم رفتم دنبال پاورميل فقط يه مشكلي دارم كه اينجا كسي نيست راهنمائيم كنه:( نرم افزار رو نصب كردم ولي خروجي برنامه nc نميده شما كسي رو نميشناسي كه به من كمك كنه؟
راستي اگه با solidworks طراحي ميكني نرم افزار solidcam هم براي ماشينكاري هست كه روي خود solidworks نصب ميشه

alireza_f_kh

عضو جدید
سلام
اكثر اوناي كه تو صنعت هستند از power mill استفاده ميكنند. من كه خودم رفتم دنبال پاورميل فقط يه مشكلي دارم كه اينجا كسي نيست راهنمائيم كنه:( نرم افزار رو نصب كردم ولي خروجي برنامه nc نميده شما كسي رو نميشناسي كه به من كمك كنه؟
راستي اگه با solidworks طراحي ميكني نرم افزار solidcam هم براي ماشينكاري هست كه روي خود solidworks نصب ميشه

سلام.نه متاسفانه کسیو نمیشناسم.منم غریبم.خوب یه مشکلی که تو پاورمیل هست اینه که فقط واسه فرز.من قصد داشتم که بتونم واسه تراشم ماشینکاری کنم.اما تصمیم دارم برم دنبال همون پاورمیل.احساس می کنم edgecam هم به درد نمی خوره.

bati 9

عضو جدید
سلام.نه متاسفانه کسیو نمیشناسم.منم غریبم.خوب یه مشکلی که تو پاورمیل هست اینه که فقط واسه فرز.من قصد داشتم که بتونم واسه تراشم ماشینکاری کنم.اما تصمیم دارم برم دنبال همون پاورمیل.احساس می کنم edgecam هم به درد نمی خوره.

من خودم كتاب آموزش پاورميل انتشارات عابد رو گرفتم بد نيست خوبه اگه تو اينترنت بگردي ميتوني فايل هاي آموزشي پيدا كني اگه خواستي ايميلتو بزار برات ميفرستم
ولي اگه براي تراش ميهواخ همون edgecam بهتره

mehran.eng

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم.چند تا کتاب یا مولتی مدیای گولاخ(عالی :دی) لینک بدید می خوام دانلود کنم ؟واسه کتیا
ضمنا می خوام خودم یاد بگیرم .

lottopi

عضو جدید
با درود
من نرم افزار آباکوس برای کتیا را لازم دارم.
اگه کسی لطف کنه لینک دانلود قرار بده ممنون میشم.

brightmoon

عضو جدید
سلام دوستان
اگر کسی مقاله انجام شده ترجیحا در رشته عمران یا ژئوتکنیک با نرم افزار انسیس واسم بزاره خیلییییییییی ممنون میشم.باید یه مدل بسازم و نتایج رو با نتایج پایان نامه چک کنم

pirooz1979

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
کسی میتونه یه نرم افزار برای کشیدن داکتهای سیستم غبارگیری(بگ ف . ی . ل .ت . ر ها) به من معرفی کنه[ dedusting duct] ؟؟؟
یه چیزی تخصصی تر از اتوکد ؟

ممنون میشم از زحماتتون

lottopi

عضو جدید
با درود
نرم افزار کتیا 22 را لازم دارم.
هرچی سرچ می کنم پیدا نمی کنم

ma_ta65

عضو
سلام
من دنبال نرم افزار ASPENTECH HTFS میگردم اگه کسی داره لینک دانلودشو بزاره.
ممنون

saba_valiani

عضو جدید
سلام دوستان
می خواستم بپرسم کسی با نرم افزار Thermoflow که مخصوص شبیه سازی نیروگاه های حرارتی هست کار کرده؟

iranika

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم.چند تا کتاب یا مولتی مدیای گولاخ(عالی :دی) لینک بدید می خوام دانلود کنم ؟واسه کتیا
ضمنا می خوام خودم یاد بگیرم .

اول از همه واسم جالبه که اینجا هیچ کس جواب کس دیگه رو نمیده
دوم اینکه من می تونم بهت یه مجمو عه کتاب معرفی کنم که بصورت تجربی شخصا فهمیدم کدام خوبه کدام نه
. به چه ترتیبی باید خوند
اگه بکارت می یاد که برات با نام ناشر هاش بنویسم

iranika

عضو جدید
با درود
من نرم افزار آباکوس برای کتیا را لازم دارم.
اگه کسی لطف کنه لینک دانلود قرار بده ممنون میشم.
من خیلی رفتم دنبالش
چیز درست حسابی گیرم نیومد!!!
همشون یا ابراد دارن یا اینکه کرک نمیشه
اگه شما چیزی پیدا کردی به منم خبر بده
گویا جدیدا یه پلاگین جدید واسه همه نسخه ها CATIA امده که تحلیل های خوبی انجام میده

shahrameng

کاربر فعال
نرم افزار ممیزی انرژی RPA

[h=2]دوستان به این نرم افزار احتیاج دارم متاسفانه فقط دموی اون تو نت موجوده کسی داره کمکم کنه؟
[/h]
اين نرم افزار كه توسط مركز تحقيقات انرژي، پژوهشگاه صنعت نفت تهيه گرديده است
برای اطلاعات بیشتر این لینکو هم ببینید:
http://researchofphisics.blogfa.com/post-11.aspx

دوستان برای انجام پروژه ارشد احتیاجش دارم

sali970

عضو جدید
ممنون میشم راجع به نرم افزار Autocad plantیه فایل آموزشی یا انتشارات به من معرفی کنین
بدجوری بهش نیاز دارم:gol:

yasaman.yasaman

عضو جدید
سلام
من خیلی خیلی پایان نامه ام گیر نرم افزار متمتیکاست....اگر کسی این نرم افزار رو بلده ممنون میشم بهم پیام بده

shahrameng

کاربر فعال
سلام
من خیلی خیلی پایان نامه ام گیر نرم افزار متمتیکاست....اگر کسی این نرم افزار رو بلده ممنون میشم بهم پیام بده

دوست من ایمیلتون رو برای من پیام خصوصی کنید من دوتا فایل فارسی دارم براتون میفرستم انشال.. کمک کنه

lailiya

کاربر فعال
من نیاز به الگوی نرم افزار pm شرکت های متفاوت دارم اگه بتونید در اختیارم بذاریدیا حتی راهنمایی کنید ممنون میشم
پروژه در زمینه بهبود نرم افزار شرکت x شروع کردم که نیاز شدید به چند الگوی pm دارم و پیدا نکردم اگه در اختیارم بذارید کمک بزرگی کردین

mehd0551

عضو جدید
من نیاز به الگوی نرم افزار pm شرکت های متفاوت دارم اگه بتونید در اختیارم بذاریدیا حتی راهنمایی کنید ممنون میشم پروژه در زمینه بهبود نرم افزار شرکت x شروع کردم که نیاز شدید به چند الگوی pm دارم و پیدا نکردم اگه در اختیارم بذارید کمک بزرگی کردین
متاسفانه با توجه به هزینه بر بودن این الگو ها هیچ شرکتی قبول نمیکنه الگوی تعمیر و نگهداریش را در اختیار اشخاص دیگه بزارن

mehdibaghaee

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
در نسخه های جدید آدامز از قبیل 2010 یا 2012 چطور می شه به ماژول های
ADAMS/Aircrafts و ADAMS/Rail و ADAMS/Exchange دسترسی داشت؟

طرز تهیه نسخه های جدید این ماژولها چیست؟

yasser2222

عضو جدید
سلام. میخام یه بادامک طراحی کنم. کسی cam trax داره؟ از سایتش دانلود کردم اما رجیستر نیس و خروجیش غیر فعاله.شنیدم inventor طراحی بادامک داره. تو خودش داره یا همین camtrax که روش نصب میشه؟ چون توسایت camtrax لینک دانلودcamtrax for inventor هم بود

آخرین ویرایش:

AFROUZ-E

عضو جدید
سلام. میخام یه بادامک طراحی کنم. کسی cam trax داره؟ از سایتش دانلود کردم اما رجیستر نیس و خروجیش غیر فعاله.شنیدم inventor طراحی بادامک داره. تو خودش داره یا همین camtrax که روش نصب میشه؟ چون توسایت camtrax لینک دانلودcamtrax for inventor هم بود
نسخه standalone رو از سایتش اگه نگرفتین دانلود کنین. از نامش پیداست که جدا از هر نرم افزار دیگر مثل سالیدورکس یا اینونتور یا سالید اج کار می کنه. کلید سازش رو آپ می کنم. برای دریافت کلید در زمینه ی product، سالیدورکس 2013 رو انتخاب کنید.

پیوست ها

• lz-camnetics.rar
    11.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0