[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

moslemkh

عضو جدید
من مناطق مركزي-نفت وگاز غربم 22 اسفند طب صنعتي و 26 اسفند مصاحبه عقيدتي داشتم

hiby

عضو جدید
از اونجایی که بعضی دوستان احوالپرس اقا داوود (davood253) هستن...باید به عرض برسونم که ایشون پیام دادن و سلام مخصوص رسوندن به همه بچه ها(مخصوصا بچه های نفتخیز!!!!) و گفت که فعلا تو یه دهات هست و دسترسی به نت نداره و یه سری نکاتی رو اصرار داشت که به شما بگم

باز هم متذکر میشم نکات ایشون حداکثر در مورد بچه های فلات صادقه

1- محل خدمت بچه های فلات نواحی بهرگان و خارک و سیری و لاوان هست و از قشم و کیش خبری نیست(دلتونو صابون نزنید!!! برا از ما بهترونه)

2- هر چی از خشکی دورتر باشید ضریبتون بالاتره( نهایتش 5.....البته بدون لحاظ کردن مصوبه اخیر مجلس)

3-یه نامه میدن بریم محضر تعهد 10 ساله بدیم و موقع آموزشی با عدم سوء پیشینه ببریم.....گفتن هرکسی بخاد تو دوره آموزشی میتونه انصراف بده بعد از اون تعهد 10 ساله دارید

kiyan_max2020

عضو جدید
من مناطق مركزي-نفت وگاز غربم 22 اسفند طب صنعتي و 26 اسفند مصاحبه عقيدتي داشتم

احتمالا تحقیقاتت چندان جالب نبوده
و مصاحبه تو با تحقیقات مغایرت داشته نیاز به تحقیقات مجدد شده
شایدم یکی پیدا شده واست گزارش داده
که اونا دوباره مجبور شدن بیان تحقیق
تو دوران دانشگاه با حراست شاید یه مشکلی داشتی

saoshyant

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان.
بنده هم منطقه پارس بودم. 27م رفتم واسه طب صنعتی و بعد از کلی دوندگی و آزمایش بالاخره پروندمون تکمیل شد و گفته شد که قبول شدیم. واقعا اذیت شدیم هم شرایط اسکان مسافرخونه و اینا هم تست ها. بعد از کلی دوندگی و چک و چونه تونستم نوبت آزمایش آخر یعنی اسپیرومتری رو واسه 2 روز بعد بگیریم. بیش از 150 نفر 29م اونجا طب صنعتی بودیم. دوستان الان مرحله بعدی چیه؟ اونجا مسئولین پذیرش اعلام بی اطلاعی می کردن. بایستی منتظر بمونیم تا از خود شرکت باما تماس بگیرن برای دوره های آموزشی و کارآموزی درسته؟ البته بعد از اینکه نامه های دانشگاه و سوء پیشینه رو ارسال کنیم.
راستی نامه ی سوء پیشینه رو بایستی ببریم پلیس+10 فقط؟ دادگاه و آگاهی و اینها هم می فرستن یا همونجا کارمون تموم خواهد بود؟

aa313

عضو جدید
من میرم تا چند روز بد جور حالم گرفته:cry::w04:
هیچ کدام از دوستام کنارم نیست این بد تر حداقل یکی از شما اینجا بود خیلی خوب بود
واسم دعا کنید

:cry::cry::cry:
کلا همه داریم دپرس میشیم با این بساط استخدامی!!!!!!!!!!!!
ولی اگه متاهل بودی دیگه وقت نمی کردی دپرس شی:d

aa313

عضو جدید
دکتری که معاینش کرده بود گفته بود چونکه میخوای منطقه عملیاتی بیفتی نباید چشمت اینقدر ضعیف باشه =» پرونده فرستاده کمیسیون=» رای بر رفع عیوب انکساری(عمل چشم)شده =» پس تا وقتی که عمل نکنه پروندش بازه =» مفهوم شد!!!! ایشاله که هر مشکلی داری رفع بشه .از ته قلب برات دعا می کنم .:hypocrite::hypocrite::hypocrite:

خوب اینکه ناراحتی نداره!!!
عمل تصحیح عیوب انکساری چشم که فکر کنم اسمش لیزیک باشه یه عمل سرپایی محسوب میشه! در مورد این عمل و جزییاتش تو همین تاپیک (اون وسطاش:d) مفصل بچه ها توضیح دادن.

aa313

عضو جدید
بچه ها برگشتم طاقتم نگرفت دور شم ازتون اما بازم دعا کنید
هر لحظه که میام منتظر اینم که ببینم کی خبری از شرکت نفت واسه استخدامه
من با هزار بد بختی به وقت از موسسه رویان گرفتم حالا نمیدونم برم نرم چه کار کنم

موسسه رویان همین موسسه سلولهای بنیادی تو اصفهان را می فرمایین؟
چه کارایی می تونن بکن شاید به درد ما هم خورد، باهم بریم!

امیدی

عضو جدید
نميدونم چرا !ولي ميدونم هواپيما بدون خلبان نمي پره:redface:رئيس خدمات فني با حالي داريد..يحتمل شما واحد الفين كار مي كنيد، اور هال تموم شد؟
شریف و میگی؟

آره الفیم

پدرمون در اومد!نه هنوز تموم نشده

مگه شما کجا هستی؟

امیدی

عضو جدید
در مورد آقای امیدی شک ندارم که اومدنشون به نفت خیلی بهتره چون آدم باید همیشه چند متر اونورترشم نگاه کنه نه فقط جلوی پاشو..همونجور که خودشونم گفتن بعد از 2 3 سال تو مناطق حقوق ها خوب میشه و مزایای نفت صد البته بیشتره و بهتره و مهمتر از همه اینکه فعلا نفتی مونده مناطق و خیلی بعیده به این زودیا شرکت به این بزرگی رو بخوان خصوصی کنن..به هر حال هز تصمیمی گرفتن ایشالا که موفق باشن....

فوتبالم که حسابی حالمون رو گرفت

مرسی متشکرم

اتفاقا این روزا خیلی اعصابم داغونه نمیدونم چیکار کنم.سر دو راهی موندم

امیدی

عضو جدید
آقاي كيان من ميرم 5 طبقه يا كارون اونم خدمات فني مهندسي:redface: در غير اينصورت به جان شما امكان نداره بيام نفت ،من كار دارم و كارمم خيلي دوست مي دارم همينطور شركت و همكارامو ،تنها مشكل اينه كه نفتي نيستم..:cry:
آقاي اميدي سابقه كار بجاي كار آموزي لحاظ ميشه؟از همون ابتدا منظورم هست

ایکاش بشه!

دقیق نمیدونم

ولی فکر نکنم

ehsan6472

عضو جدید
پدرم بهم میگه بابا پس چی شد خبری نیست انگار، نمیدونم چی بهش بگم میگه زمان ما اینجور نبود که اینقدر طولش بدن داره یکسال میشه.:D

hiby

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان.
بنده هم منطقه پارس بودم. 27م رفتم واسه طب صنعتی و بعد از کلی دوندگی و آزمایش بالاخره پروندمون تکمیل شد و گفته شد که قبول شدیم. واقعا اذیت شدیم هم شرایط اسکان مسافرخونه و اینا هم تست ها. بعد از کلی دوندگی و چک و چونه تونستم نوبت آزمایش آخر یعنی اسپیرومتری رو واسه 2 روز بعد بگیریم. بیش از 150 نفر 29م اونجا طب صنعتی بودیم. دوستان الان مرحله بعدی چیه؟ اونجا مسئولین پذیرش اعلام بی اطلاعی می کردن. بایستی منتظر بمونیم تا از خود شرکت باما تماس بگیرن برای دوره های آموزشی و کارآموزی درسته؟ البته بعد از اینکه نامه های دانشگاه و سوء پیشینه رو ارسال کنیم.
راستی نامه ی سوء پیشینه رو بایستی ببریم پلیس+10 فقط؟ دادگاه و آگاهی و اینها هم می فرستن یا همونجا کارمون تموم خواهد بود؟

در مورد موارد فوق هم داوود میگفت :

پرسنل بیمارستان گفتن فلات بهترین امکانات رو داره

برا طب اسکان میده با شام و ناهار و ..... و در ضمن فقط روزی 15نفر رو برا طب میفرسته

FAMINE RIAN

عضو جدید
موسسه رویان همین موسسه سلولهای بنیادی تو اصفهان را می فرمایین؟
چه کارایی می تونن بکن شاید به درد ما هم خورد، باهم بریم!
یه مشکل پوستی دارم ( ویتیلیگو یا برص یا پیسی) که پوست رنگ دانه هاشو از دست میده موسسه تهران مد نظرمه و اونها از سلول هام کاشت میدین و بعد به نواحی که رنگ دانه نداره تزریق می کنن
روز طب کلی دکتر گیر داد گفت باید بری کمیسیون :eek: منم دهنم از این شکلک بیشتر باز شد که خدا شکر دیگه نفرستاد
حالا موند ام اگه برم نوبت بعدی کی میشه ؟ ایا نوبت بعدی با اموزشی تداخل نداره
همه روز دعا میکنم که خدایا جور شه و ما بریم و ابرومون رو حفظ کن الان 9 ماه تمومه با استرس می خوابم و این شده باعث تشدید رشد بیماریم

blackberry35

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت

تکمیل ظرفیت

اقا جان تکمیل ظرفیت مال خودتون ما که رفتیم واسه همیشه

kohysr

عضو جدید
از اونجاییکه دوستان خیلی کمکم کردن با راهنماییهاشون،منم اگه کسی هست که هنوز طب نرفته و سوالی داره بپرسه تا براش جواب بدم.
سلام دوست عزیز خدارو شکر که موفق شدید، خواستم بپرسم که به معاینه بدنی زیاد گیر میدن؟ آخه من چندتا جای بخیه رو بازوام دارم البته از پزشک نامه دارم که تصادف بوده و بخیه شده

آخرین ویرایش:

hamid_ba

عضو جدید
دوست عزیزی که جدیدا رفتین طب صنعتی میشه یه آمار بدین پیش کدوم دکتر طب بریم که زیاد گیر نباشه؟

majid2798

عضو جدید
سلام دوست عزیز خدارو شکر که موفق شدید، خواستم بپرسم که به معاینه بدنی زیاد گیر میدن؟ آخه من چندتا جای بخیه رو بازوام دارم البته از پزشک نامه دارم که تصادف بوده و بخیه شده

ممنون
معاینه بدنی که کامل انجام میشه.
اما شما که نامه دارید پس دیگه جای هیچ نگرانی در این مورد نیست،هیچ نگرانی

موفق باشید

majid2798

عضو جدید
دوست عزیزی که جدیدا رفتین طب صنعتی میشه یه آمار بدین پیش کدوم دکتر طب بریم که زیاد گیر نباشه؟

سلام دوست عزیز.
ببینید این سوالو چند تا از بچه ها هم ازم پرسیدن.
تمام دکترهای اونجا بر اساس یک دستورالعمل مشخص معاینه میکنن،طوری نیست که یکی راحت بگیره یکی نه،یکی به یه مشکل گیر بده اون یکی نه.
نه دوست عزیز،تمامشون مثل هم عمل میکنن فقط فرقشون در اینه که یه دکتری که 20 سال سابقه داره با یه نگاه مشکلتو میفهمه اما اون جوونتره با 1 ربع ور رفتن به همه جای آدم !!
و باعث میشه هم کلی استرس بگیری هم کلی علاف بشی.

برای همین من بهتون پیشنهاد میکنم پیش اون جوونه نرین.
اینطور که شنیدم بکم بد اخلاقم هست انگار

موفق باشید

hamid_ba

عضو جدید
سلام دوست عزیز.
ببینید این سوالو چند تا از بچه ها هم ازم پرسیدن.
تمام دکترهای اونجا بر اساس یک دستورالعمل مشخص معاینه میکنن،طوری نیست که یکی راحت بگیره یکی نه،یکی به یه مشکل گیر بده اون یکی نه.
نه دوست عزیز،تمامشون مثل هم عمل میکنن فقط فرقشون در اینه که یه دکتری که 20 سال سابقه داره با یه نگاه مشکلتو میفهمه اما اون جوونتره با 1 ربع ور رفتن به همه جای آدم !!
و باعث میشه هم کلی استرس بگیری هم کلی علاف بشی.

برای همین من بهتون پیشنهاد میکنم پیش اون جوونه نرین.
اینطور که شنیدم بکم بد اخلاقم هست انگار

موفق باشید

مهندس جان سپاس از راهنمایی که کردین.

hasan_dalir

کاربر فعال
ممنون
معاینه بدنی که کامل انجام میشه.
اما شما که نامه دارید پس دیگه جای هیچ نگرانی در این مورد نیست،هیچ نگرانی

موفق باشید
سلام دوست عزیز
من روی بازویه راستم کمی سوختگی از دوران بچگی داشتم زیاد گیر نمیدن البته کمی معاینه کرد که ببینه ماهیچه ها سالم هستن یا نه
دید که سالمه گیر نداد
موفق باشی عزیز

bahramps

عضو جدید
گندشو درآورده پالایش و پخش!!

گندشو درآورده پالایش و پخش!!

متاسفانه یه خبر بد و افتضاح برای بچه های پالایشگاههای واگذار شده به بچه های لاوان گفتن 1-بیمه تامین اجتماعیه و بازنشستگی هم همینطور زیر نظر صندوق نفت نیست بلکه تامین اجتماعیه 2 - فاجعه!! گفتن حقوق دریافتی شما ضریب نداره حقوقتون طبق قانون کاره!!!!! ضرایب نفت خبری نیست!!:eek::eek: 3- هیچ خبری از مزایای نفت نیست:mad: توضیح بیشتر ندادن منظورشون از مزایا چیه 4-قراردادی که جلوشون گذاشتن یک ساله بوده و دقیقا قراردای هستش که با یک شرکت خصوصی میبندی و هیات مدیر اون شرکت هر کاری بکنه شما برده ی اونی!!
اینم استخدام ما !!!! باید فکری کرد حقمون داره اساسی ضایع میشه !

آخرین ویرایش:

FAMINE RIAN

عضو جدید
خیلی ظلمه این همه زجر و اه و ناله و انتظار بشه این
اما صبر کنید اخبار کامل رو بگیرید

بالا