كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
از کی تا حالا لنگیا سرور شدن؟؟؟آبجی الان تو جدول 8 هستید!!!!:Dمن اگر تیمم از چهارم پایین تر بیاد از خونه بیرون نمیرم چه برسه کری هم بخونم...
آخ آخ چی کشیدید شما اون موقع که استقلال سیزدهم و هیجدهم و... بود

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه فصل رو که با نهم تموم کردید یه فصل هم سیزدهم
داداش از چی بگم؟؟از ستاره های روی پیرهن بگم؟؟؟(دوتا ستاره)
اگه میخوای از تاریخ گذشته بگید خب منم از گذشته میگم!!
از 4تا بازی که پشت سر هم باختید بگم؟؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
داداش از چی بگم؟؟از ستاره های روی پیرهن بگم؟؟؟(دوتا ستاره)
اگه میخوای از تاریخ گذشته بگید خب منم از گذشته میگم!!
از 4تا بازی که پشت سر هم باختید بگم؟؟
داداش شما گفتی من اگه تیمم از چهارم پایین تر بیاد من اصن از خونه بیرون نمیام گفتم بدونی استقلال هم وضعش از پرسپولیس بدتر بود
شما هی میگید پرسپولیس هشتم جدوله ما اگه با سیزدهم تموم کردیم بهت قول میدم از خونه هم بیرون نیایم

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش شما گفتی من اگه تیمم از چهارم پایین تر بیاد من اصن از خونه بیرون نمیام گفتم بدونی استقلال هم وضعش از پرسپولیس بدتر بود
شما هی میگید پرسپولیس هشتم جدوله ما اگه با سیزدهم تموم کردیم بهت قول میدم از خونه هم بیرون نیایم

اما همین 3-4 فصل پیش هم بود که پرسپولیس نهم شد ..... توو لیگ 16 تیمی هم نهم شدید .... تا جایی که یادمه
البته توو دوره علی دایی 5 تا بازی پشت هم توو لیگ رو باختید که واسه خودش رکوردیه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اما همین 3-4 فصل پیش هم بود که پرسپولیس نهم شد ..... توو لیگ 16 تیمی هم نهم شدید .... تا جایی که یادمه
البته توو دوره علی دایی 5 تا بازی پشت هم توو لیگ رو باختید که واسه خودش رکوردیه
آره ولی شماهم نهم شدید ماهم شدیم ولی خوشبختانه ما سیزدهم نشدیم

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ولی شماهم نهم شدید ماهم شدیم ولی خوشبختانه ما سیزدهم نشدیم

چون قرار نیست این فصل و 2 هفته دیگه به تراکتور ببازید ......آره .... امسال رو در رفتید ...
اما خداییش همین جای جدول رو هم با تفاضل گل موندید و رتبتون با دهمی فرقی نداره

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ایشاا... فردا و پس فردا تیم های ایرانی ها این عرب ها رو ببرن.
مثل مهرام که امشب تیم لبنانی برد.

ايشا... همينطور ميشه خيلي حال ميده استقلال اين تيمي كه ما رو تو ازادي برد رو تو خونشون شكست بده تا بفهمه خبري بهشون نيس شانسي بردن
البته من پرسپوليسيم

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماجرای درصد تکراری تراکتور

رفتار مجري برنامه نود در قبال اعتراض مجدد هواداران تيراختور به گستاخی انجام شده در هفته ی قبل تا حدودي مشابه با همان كار دو سال قبل بود؛ اين بار او جهت به دست آوردن دل هواداران كليپ تشويق جديد یئل یاتار طوفان یاتار را پخش كرد و حتي به صورت دست و پا شكسته آن را خواند تا بگويد من با شما مشكلي ندارم! و بعد مدير عامل تيراختور را روي خط آورد، و به گونهاي ماهرانه مچ او را گرفت كه انگار عمل شعار دادن عليه فردوسي پور توسط ليدرهاي باشگاه انجام شده و بنابراين كار كار ليدرهاست و هواداران تيراختور توسط ليدرها تحريك شده اند و اين در حالي است كه هر آدم به استاديوم رفته اي مي داند به زور هم نمي توان شعار را در دهان تماشاگران گذاشت و تحريك كننده اصلي هواداران، همان جناب فردوسي پور است كه در هفته هاي آخر ليگ، با مقايسه مع الفارق، براي تخريب وجهه تيراختور تقلاي مجددي نمود كه البته با پاسخ قاطع هواداران تيراختور روبرو شد.

اما نكته مغفول اين است كه در برنامه ديشب و به اصطلاح دفاع مديرعامل تيراختور، چرا دوباره بحث هواداران به ميان كشيده شد؟ مگر نه اين است كه هفته قبل مديرعامل سپاهان با دوختن زمين و زمان در مورد بخشش رودريگو توزي ، سعي در مظلوم نمايي داشت و متاسفانه جعفري هم به اين موضوع اشاره نكرد و بدهكار هم شد! به نظر مي رسد در چنين مواقعي نبايد خود مدير عامل صحبت كند. باشگاه بايد يك سخنگوي ماهر داشته باشد كه دو سال قبل، مدير عامل وقت، يعني شفق از عهده اين كار بر مي آمد.

—​

نظرسنجي در مورد پيش بيني قهرماني ليگ، و تكرار آمار 12 درصدي تيراختور!!

اين را نمي شود انكار كرد كه در اكثريت نظرسنجيهاي برنامه نود، نظرات از روي تعصب است و آرا به گزينه هاي سرخابي سرازير مي شوند. تنها يك بار چنين نشده و آن مربوط است به تيراختور در ليگ برتر كه نظرسنجي در مورد پرشورترين تيم بود و تيراختور با بيش از پنجاه درصد در صدر قرار گرفت. خود گردانندگان برنامه نود مي گويند اين نظرسنجي نمي تواند دال بر پرهوادارترين بودن تيراختور داشته باشد، در حالي كه امكان ندارد وقتي در كليه نظرسنجيهايي كه پاي استقلال و پرسپوليس در ميان است، ببش از 90 درصد اس ام اسها به حساب اين دو تيم ارسال مي گردد، هوادارانشان تعصب را كنار گذاشته و به تيراختور راي دهند كه تيم ديگري پرشور است! البته من ادعا ندارم كه تيراختور بيش از پنجاه درصد هوادار دارد، ولي بايد گفت تب فوتبال در آزربايجان غير قابل مقايسه با جاهاي ديگر است.

وقتي در هواي 10 درجه زير صفر، هشتاد هزار نفر از تيمي استقبال مي كنند، طبيعي است كه در كار سادهاي مثل فرستادن اس ام اس، به سادگي مي توانند باز هم اكثريت آرا را به سوي تيراختور هدايت كنند و اينكه بعد از نظرسنجي پرشورترين تيم، هر موقع نظرسنجي شده كه يكي از گزينه ها با تيراختور مربوط است، آراي مرتبط حدود 12 و 13 درصد بوده است!

در نظرسنجي ديشب در مورد قهرمان ليگ برتر از ميان سه تيم تيراختور و استقلال و سپاهان، باز هم آراي تيراختور حدود 12 درصد شد كه همان درصد جمعيت سه استان شمالغربي به كل كشور است! حال اگر بپذيريم كه تيراختور فقط 12 درصد طرفدار دارد(كه چنين نيست)، با توجه به اينكه، گزينه مربوط به تيم پيروزي در اين نظرسنجي نبود، احتمالا بخشي از طرفداران اين تيم در نظرسنجي شركت نكرده اند. و هواداران شركت كننده پرسپوليس هم، حتي اگر با توجه به شرايط جدول راي داده باشند، آراي متعلق به تيراختور حتما بايد بالاي رقم تكراري 12 درصد مي شد؛ كه با كمال تعجب چنين نشد!! يعني همه طرفداران پرسپوليس به صورت تمام و كمال، يا به استقلال راي داده اند و يا سپاهان!! و اين با عقل و منطق جور در نمي آيد!

البته يك احتمال ديگر هم هست، و آن تحريم برنامه از سوي طرفداران تيراختور است كه شايد ديگر اس ام اس نمي فرستند. ولي مشخص نيست چطور مي شود كه با وجود بالا-پايين شدن كفههاي مشاركت در نظرسنجيها در زمانها و شرايط مختلف، باز هم عقريه هاي مربوط به تيراختور در نهايت روي عدد 12 متوقف مي شود؟ به قول خود فردوسي پور، ما كه قانع نمي شويم!!!

—​
ديگه پرچم هم نمي گن، ميگن بيرق!

موقعي كه كليپ فوق الذكر در برنامه نود نشان داده شد و فردوسي پور هم معني شعار مربوطه را گفت، به اين نكته اشاره كرد كه : “ديگه پرچم هم نمي گن، مي گن بيرق”! اين نكته مي تواند حائز اهميت باشد كه هواداران تيراختور نسبت به قبل سعي مي كنند در شعارهايشان توركي تر از قبل باشد و كلمات اصيل توركي به كار ببرند كه مصداق بارزش همين استفاده از كلمه “بايراق” به جاي “پرچم” است. دو سال قبل به ندرت كسي مي گفت ياتماز تيراختور بايراغي. اينها به مفهوم آنست كه شور و شوق و علاقه به تيراختور رفته رفته در حال افزايش است؛ ؛ طوري كه حتي افرادي كه از دور نظارهگرند، متوجه شدهاند كه:

بيز تيراختور عاشيقي، توركلر كيمي غئيرتلي كيم؟
؟؟؟

منبع ... سایت تحلیلی هواداران

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
4 تا که زده بود بهتون ......... یادتون رفته؟؟؟؟
با دستاشم نشون 100 هزار نفر داد که اونا یادشون بیاد و بهش الکی فحش ندن و بشینن سر جاشون
امروز که نتونست کاری بکنه البته شیث اجازه نداد تکون بخوره آخرهم که اخراج شد در ضمن این که استقلال رو به پول فروخت نمیدونم شما به چیش می نمازید

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز که نتونست کاری بکنه البته شیث اجازه نداد تکون بخوره آخرهم که اخراج شد در ضمن این که استقلال رو به پول فروخت نمیدونم شما به چیش می نمازید

شیث؟؟ همونی که دنبالش میدویید؟؟؟
مگه پارسال توو نیم فصل که دیگه همه چی جور شده بود و قرار بود علی کریمی بیاد پرسپولیس و حتی با علی دایی هم آشتی کرد .... یهویی همه رو قال نگذاشت و رفت شالکه و یه نیم فصل نیمکت نشین شد ... در حالی که پرسپوایس بهش احتیاج داشت ......
الان میتونی بگی کریمی بی تعصبه؟؟؟ در حالی که اگه کریمی نبود الان باید برای موندن توو لیگ با مس کرمان و شهرداری و ملوان و شاهین میجینگیدید

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
شیث؟؟ همونی که دنبالش میدویید؟؟؟
مگه پارسال توو نیم فصل که دیگه همه چی جور شده بود و قرار بود علی کریمی بیاد پرسپولیس و حتی با علی دایی هم آشتی کرد .... یهویی همه رو قال نگذاشت و رفت شالکه و یه نیم فصل نیمکت نشین شد ... در حالی که پرسپوایس بهش احتیاج داشت ......
الان میتونی بگی کریمی بی تعصبه؟؟؟ در حالی که اگه کریمی نبود الان باید برای موندن توو لیگ با مس کرمان و شهرداری و ملوان و شاهین میجینگیدید
کریمی رو با فرهاد مقایسه نکن شالکه رو هم با الغرافه مقایسه نکن خواهشا دیدیم که فرهاد که رفت تیمتون از رتبه اول اومد سوم این فرهادتون که الغرافه بش پیشنهاد داد دست و پاشو گم کرد اگه شالکه بش پیشنهاد میداد دیگه معلوم نبود چیکار میکرد شماموقعیت فوتبال آلمان با قطر رو یکی میدونی؟درضمن خود علی دایی هم اون موقع بیشتر مایل بود کریمی بره آلمان

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
کریمی رو با فرهاد مقایسه نکن شالکه رو هم با الغرافه مقایسه نکن خواهشا دیدیم که فرهاد که رفت تیمتون از رتبه اول اومد سوم این فرهادتون که الغرافه بش پیشنهاد داد دست و پاشو گم کرد اگه شالکه بش پیشنهاد میداد دیگه معلوم نبود چیکار میکرد
بله کریمی رو با فرهاد مقایسه نکن ........
پول شالکه رو که میشه با پول الغرافه مقایسه کرد
مگه من گفتم که مجیدی توو استقلال کم تاثیر بوده؟؟؟ شاید اگه بود تا همین الان قهرمان هم شده بودیم ....توو نیم فصل 9 تا گل زد 10-12 تا پاس گل داد ......

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما الآن اگه یه تیم اروپایی به یه بازیکن استقلال پیشنهاد بده دوست داری بره یا بمونه تواستقلال؟

اگه تیمم بهش نیاز داشته باشه ... دلم میخواد بمونه ...... کریمی با پرسپولیس به توافق هم رسیده بود و یهو رفت
به نظر خودم .... فرهاد هم نباید میرفت ...... اما دلیلی نداره که حالا که رفته بگم بی تعصب ...... پرسیدم و حواب ندادی .... مگه میشه به کریمی گفت بی تعصب؟؟
دیگه باید برم اصفهان ....... خدافظ

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اگه تیمم بهش نیاز داشته باشه ... دلم میخواد بمونه ...... کریمی با پرسپولیس به توافق هم رسیده بود و یهو رفت
به نظر خودم .... فرهاد هم نباید میرفت ...... اما دلیلی نداره که حالا که رفته بگم بی تعصب ...... پرسیدم و حواب ندادی .... مگه میشه به کریمی گفت بی تعصب؟؟
دیگه باید برم اصفهان ....... خدافظ
آره ولی هیچ بازیکنی تو ایران اگه بهشون پیشنهاد بدن اینجا نمیمونن بعد هم گفتم این دوتا تیم یا اصلا یه تیم اروپایی با یه تیم آسیایی اصن قابل قیاس نیستن بعد هم کریمی میخواست بره ورفت ولی فرهاد شما بهتون کلک زد و رفت گفت نمیدونم دخترم شب ها زنگ میزنه گریه میکنه و از این حرف ها تا فتل رضایت داد که بره وبعد معلوم شد که به خاطر یه چیزه دیگه رفته بود بگذزیم....
منم دیگه بازی رئال شروع شد باید برم
شب بخیر

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ولی هیچ بازیکنی تو ایران اگه بهشون پیشنهاد بدن اینجا نمیمونن بعد هم گفتم این دوتا تیم یا اصلا یه تیم اروپایی با یه تیم آسیایی اصن قابل قیاس نیستن بعد هم کریمی میخواست بره ورفت ولی فرهاد شما بهتون کلک زد و رفت گفت نمیدونم دخترم شب ها زنگ میزنه گریه میکنه و از این حرف ها تا فتل رضایت داد که بره وبعد معلوم شد که به خاطر یه چیزه دیگه رفته بود بگذزیم....
منم دیگه بازی رئال شروع شد باید برم
شب بخیر

اینو بگم و برم که از اتوبوس جا میمونم .....
کریمی کلک زد ....... تا آخرین روز رو نکرده یهو رفت .....
بازی با استیل آذین رو یادتون رفته؟؟ کریمی توو تیم حریف بود ...... پرسپولیس 2-1 (اگه اشتباه نکنم) عقب بود و آخرای بازی مرادی یه خطا به نفع پرسپولیس میگیره و کریمی میره که مرادی رو بزنه... که چرا به نفع پرسپولیس خطا گزفتی ... وقتی اخراج میشه .... پیراهن استیل آذین رو در میاره ... زیر لباس پرسپولیس بود .... به قول کارشناس 90 ... آقای کریمی شما که اینقدر پرسپولیس رو دوست داری ... اینجا هم که داور به نفع پرسپولیس خطا گرفته ..... چرا جوش آوردیو داری داور رو میزنی؟؟؟؟ پیراهن استیل آذین رو هم که پرت کرد زمین ......
اما نگفتیا؟؟؟ میشه به علی کریمی گفت ... بی تعصب؟؟؟
اگخ مجیدی تعصب نداشت ... همون پارسال میرفت استیل آذین ...... که کم پول نمیداد ....

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خداییش امروز حقمون برد بود ..........حیف شد ........اما پرسپولیس از الان به عنوان تیم اول صعود کرده

اره تقريبا اگه اتفاقي پيش نياد ما اوليم تو گروه امروزم من يوني بودم بازي رو نديدم ولي خيلي تاسف خوردم به خاطر گل در دقايق پاياني خوردن ولي عيب نداره ذخيره خوبي از قبل داريم

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینو بگم و برم که از اتوبوس جا میمونم .....
کریمی کلک زد ....... تا آخرین روز رو نکرده یهو رفت .....
بازی با استیل آذین رو یادتون رفته؟؟ کریمی توو تیم حریف بود ...... پرسپولیس 2-1 (اگه اشتباه نکنم) عقب بود و آخرای بازی مرادی یه خطا به نفع پرسپولیس میگیره و کریمی میره که مرادی رو بزنه... که چرا به نفع پرسپولیس خطا گزفتی ... وقتی اخراج میشه .... پیراهن استیل آذین رو در میاره ... زیر لباس پرسپولیس بود .... به قول کارشناس 90 ... آقای کریمی شما که اینقدر پرسپولیس رو دوست داری ... اینجا هم که داور به نفع پرسپولیس خطا گرفته ..... چرا جوش آوردیو داری داور رو میزنی؟؟؟؟ پیراهن استیل آذین رو هم که پرت کرد زمین ......
اما نگفتیا؟؟؟ میشه به علی کریمی گفت ... بی تعصب؟؟؟
اگخ مجیدی تعصب نداشت ... همون پارسال میرفت استیل آذین ...... که کم پول نمیداد ....
یعنی چی چون پرسپولیسیه اگه داور اشتباه کرد نباید اعتراض کنه؟کریمی درسته پرسپولیسی بود ولی بازیکن استیل آذین بود وباید پولی که میگرفت حلال باشه تومیگی چون کریمی پرسپولیسی بود باید اصن توزمین تکون نمیخورد به داور هم اعتراض نمیکرد تا پرسپولیس ببره الآن دیگه لیگ ما به قول خودمون حرفه ای پس حرفه ی گری این حرف هارو نمیشناسه هربازیکن تو هرتیمی هست باید همه تلاشش رو برای موفقیت اون تیم بکنه حتی اگه جلوی تیم سابقش بازی کنه
اما جواب سوالت بله مجیدی بی تعصبه چون اگه تعصب داشت استقلال رو ول نمیکرد بره الغرافه اگه میرفت یه تیم بهتر از استقلال یا یه لیگی بهتر از لیگ ایران اونوقت حرفی نبود ولی وقتی تیمت رو تو این شرایط رها میکنی و میری دیگه به نظرمن تعصب تو وجود این بازیکن نیست

بالا