[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به میبینم که تاپیک مهم شده :D
بازم میشه اینجا بحث های تخصصی کنیم
دست کسانی که برای مهم کردنش کار کردن ( آرش گل ) و کسانی که مهمش کردم ( زیبا خانوم ) درد نکنه :D
دست منم درد نکنه :D
اصلا چه کاریه دست کسی درد بکنه ؟؟؟؟؟؟؟ پس دست همه درد نکنه :D
اینم برای عوض شدن روحیه تالار :D

Parvix

عضو جدید
به به میبینم که تاپیک مهم شده :D
بازم میشه اینجا بحث های تخصصی کنیم
دست کسانی که برای مهم کردنش کار کردن ( آرش گل ) و کسانی که مهمش کردم ( زیبا خانوم ) درد نکنه :D
دست منم درد نکنه :D
اصلا چه کاریه دست کسی درد بکنه ؟؟؟؟؟؟؟ پس دست همه درد نکنه :D
اینم برای عوض شدن روحیه تالار :D

یعنی دست منم درد نکنه ....؟

مهندسا هوووووووووووی........
حالتون خوبه هوووووووووووووووووووووووووووووووی..........؟
:)

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
سلام به همه ی دوستای گلم خیلی دلم براتون تنگ شده بود :) من دوباره اومدم :) امتحانا همین امروز تموم شد و دوباره حماسه آفرینی کردم
امروز داشتم توی تالار می گشتم،اول اینکه از همه ی دوستان تشکر می کنم که خیلی زحمت کشیدند ولی یه مقداری سردرگم شدم همینطوری تاپیک هایی درست شده که هیچکدوم سر جاشون قرار ندارند
و یک چیز دیگه اینکه یک سری هم به تالار معماری زدم و دیدم که داخل اکثر تاپیکا همه ی فعالان باهم تاپیک رو تکمیل می کنند و هر کسی مطلبی داره که به اون تاپیک مربوط میشرو همونجا قرار میده اینطوری هم از پخش شدن مطالب جلوگیری میشه و هم اینکه در یک جا جمع آوری میشه و افراد می تونند استفاده کنند
موفق باشید;)

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام به همه ی دوستای گلم خیلی دلم براتون تنگ شده بود :) من دوباره اومدم :) امتحانا همین امروز تموم شد و دوباره حماسه آفرینی کردم
امروز داشتم توی تالار می گشتم،اول اینکه از همه ی دوستان تشکر می کنم که خیلی زحمت کشیدند ولی یه مقداری سردرگم شدم همینطوری تاپیک هایی درست شده که هیچکدوم سر جاشون قرار ندارند
و یک چیز دیگه اینکه یک سری هم به تالار معماری زدم و دیدم که داخل اکثر تاپیکا همه ی فعالان باهم تاپیک رو تکمیل می کنند و هر کسی مطلبی داره که به اون تاپیک مربوط میشرو همونجا قرار میده اینطوری هم از پخش شدن مطالب جلوگیری میشه و هم اینکه در یک جا جمع آوری میشه و افراد می تونند استفاده کنند
موفق باشید;)

جانا سخن از دل ما میگویی!!
:cry::crying:

اقا معین ، باور کنید ،منم اینارو میگم(تایپیک هارو پخش و پلا نزنید، هرکدوم تو بخش مربوطه اش بزنید ) زبونم مو دراورد بس که گفتم و کسی حرفم رو نشنید و گوش نکرد!!
:wallbash::w00:

منم تصمیم گرفتم در یک حرکت کاملا جدی و البته خشن !!
:exclaim::cool::w39:
صفحه ی اول تالار عمران رو دست نزنم !! ببینم تاکی میخوایین به این بینظمی ادامهـــــــــــــــ بدیــــــن
:exclaim:

فکر کنم این چند روز متوجهـــ شدن دوستان !!:cool:
آخر کاری میکنید من استعفا بدم ، بعدش برید دنبال مدیر بگردید!!
:w47:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق باشید;)
سلام
خوش اومدی مهندس دلم ما هم تنگ شده بود ، انشاالله که همشو حداقل با 12 پاس کنی و حداکثر با 20 :D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز

جانا سخن از دل ما میگویی!!
:cry::crying:

اقا معین ، باور کنید ،منم اینارو میگم(تایپیک هارو پخش و پلا نزنید، هرکدوم تو بخش مربوطه اش بزنید ) زبونم مو دراورد بس که گفتم و کسی حرفم رو نشنید و گوش نکرد!!
:wallbash::w00:

منم تصمیم گرفتم در یک حرکت کاملا جدی و البته خشن !!
:exclaim::cool::w39:
صفحه ی اول تالار عمران رو دست نزنم !! ببینم تاکی میخوایین به این بینظمی ادامهـــــــــــــــ بدیــــــن
:exclaim:

فکر کنم این چند روز متوجهـــ شدن دوستان !!:cool:
آخر کاری میکنید من استعفا بدم ، بعدش برید دنبال مدیر بگردید!!
:w47:
خواستی انصراف بدی بگو تا من کاندیدای جانشینی بشم :D
شوخی کردم ، من همینطورش نمیرسم بیام تو سایت چه برسه ب مدیریت :D
میدونی چرا ؟؟؟؟ چون اکثرا کسانی ک باعث این بی نظمی ها میشن کاربرایی هستن ک 1 سوال دارن و همینطوری تاپیک میدن بدون اینکه بخوان توی جای درستش بزنن
ب هر حال حقوق میگیری ک تالارو سر و سامون بدی خانوم مدیر :smile::w27:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام با اجازه مديران و دوستان عزيز..

اكه خودتون شاهد و بيننده ماجرا باشيد كه حتما هم هستيد !!! ميبينيد كه تالار عمران كمي از نظر فعاليت ضعيف شده

مثلا مياييد تو باشگاه ميخواهيد بريد تو تالار ميبينيد جلوي تالار نوشتن مهندسي عمران 50 كاربر آنلاين تشريف مياريد تو

ميبينيد
از 50 تا كاربر آنلاين يكي يا دوتا عضو هستن مابقي همه مهمان تشريف دارن بعضي وقتا كه خودم ديدم همه

مهمان هستند..اين تالار به جز 5 يا 6 نفر فعال ديگه كسي نيست اين عزيزان هستند كه بجاي دوستاني كه رفته بودن

تعطيلات يا هر جاي ديگه درس...يا امتحان...وغير..به سوالات و مشكلات ديگران پاسخ ميدهند و تاپيكهاي با ارزش ارسال

ميكنن بيايد به جاي ايراد هاي كه خود به خود بعدا توسط خود كاربر درست ميشه..از دوستان ديگه مخصوصا تازه واردين

استقبال كنيم و كاري بكنيم كه وقتي دوستان وارد تالار ميشن از نظرات و پيشهادات و مطالب خوب آنها استفاده

كنيم..كاري بكنيم كه خوذ به خود مثل اتوماتيك دوستان اين رشته جذب اين تالار بشن..خيلي از كاربرهاي قديمي رشته

عمران هستند كه بعضي وقتا آنلاين هستند اما نميان تو تالار اگر هم بيان هيچ پست يا تاپيك ارسال نميكنند..

كلام آخر..

دوستان سعي كنيد با هم خيلي خوب و جو صميمانه اي بين خود درست كنيد از كارهاي كه باعث ميشود كاربر اون جو

دوستانه كه بايد توتالار باشد رو ببينه كه نميبينه و باعث مي شود يه احساس غريبي بهش بياد و فعاليت خودش رو توي

اين تالار تموم ميكنه خواهشن خوداري كنيد..از كساني كه دراين تالار زحمت ميكشند و بجاي دوسنان غايب جوابگو

مشكلات ديگران هسنتد در يك جمله خسته نباشيد بگيد خيلي بهتر است....چون واقعا بعضي از دوستان از جان دل

براي
بهتر بودن اين تالار زحمت ميكشند

اميدوارم با كمك كــــــــــل دوستان
تازه واردين عضو فعال كاربران فعال تالار عمران اين تالار به يكي از فعالترين و پر بينند

ترين تالار باشگاه ارتقا دهيم

در حد يك گفتگو دوستانه بود همين هيچ شكايت يا انتقادي از كسي يا كساني نبود ...
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif

با تشكر و خسته نباشيد به كليه دوستان گل تالار عمران

آخرین ویرایش:

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام به همه دوستان قدیم و جدید
حالتون خوبه ؟ببخشید که دیگه نمیتونم خیلی توی تالار کمک بدم ، مشکلات زیاده ولی باز در حد توان کمک میدم
یه تاپیک خوبی شروع شد چند وقت پیش در مورد محاسبات یه سازه به طوز کامل که اگه احیا بشه به نظرم طرفدار زیاد داشته باشه
راستی 2 تا تبریک هم ازما بپذیرید;)
یکه به خاطر انتخاب شایسته دکتر روحانی به عنوان رییس جمهور
و یکی هم به خاطر سعود تیم ملی به جام جهانی
یا حق

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان عزيز و مهربون

هان چه خبره !!!!!!!!!!!!!!!!!

ميبينيم اين روزا بعده هشدار مديران تالار بدجوري افتاديد به جون تالار ((((((((((شوخي))))))))):d

از همه شما ممنونم و از همين جا به همه دوستان خسته نباشيد ميگم كه به جاي دوستان غايب مخصوصا

خودم http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_redface.gifبه مشكلات بقيه دوستان رسيدگي ميكنند ببخشيد واقعا اين روزا سرم خيلي شلوغه تو كارگاه اين روزا

بتون ريزي هستش كم كم ميام تو باشگاه انلاين ميشم..

ولي در كل دوستان خودمو تنها نميزارم ميام

اميدوارم مديران عزيز ناراحت نش:redface:

Moein.B

سلام خدمت دوستان عزيز و مهربون

هان چه خبره !!!!!!!!!!!!!!!!!

ميبينيم اين روزا بعده هشدار مديران تالار بدجوري افتاديد به جون تالار ((((((((((شوخي))))))))):d

از همه شما ممنونم و از همين جا به همه دوستان خسته نباشيد ميگم كه به جاي دوستان غايب مخصوصا

خودم :redface:به مشكلات بقيه دوستان رسيدگي ميكنند ببخشيد واقعا اين روزا سرم خيلي شلوغه تو كارگاه اين روزا

بتون ريزي هستش كم كم ميام تو باشگاه انلاين ميشم..

ولي در كل دوستان خودمو تنها نميزارم ميام

اميدوارم مديران عزيز ناراحت نش:redface:

------------------------------------------
آرش جان از یه طرف میگی این چه وضشه چرا هیچکی فعالیت نمیکنه از یه طرف میگی چه خبره؟بابا ما به چه ساز تو برقصیم.بگو همونجوری میرقصیم دیگه :biggrin:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
------------------------------------------
آرش جان از یه طرف میگی این چه وضشه چرا هیچکی فعالیت نمیکنه از یه طرف میگی چه خبره؟بابا ما به چه ساز تو برقصیم.بگو همونجوری میرقصیم دیگه :biggrin:

معين جان عزيز اختيار داري من دوستان مثل شما رو تو تالار دارم خيلي به خودم ميبالم اما خدايش وقتي ميبينم كه تو تالار بچه ها دارن به همه چيز رسيدگي ميكنن يا دارن درباره يه موضوعي نظرات خودشون رو ارائه ميكنن خيلي خوشحالم در ضمن من گفتم چه خبره يعني خوشحال شدم كه ميبينم دوباره تالار افتاده رو قلتك راستي من ساز بلد نيستم كه بزنم ... اما ساز دهني استادمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif تو دوران خدمت سربازي براي پچه مي زدم اونجا هم ياد گرفتمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif

آخرین ویرایش:

Moein.B

معين جان عزيز اختيار داري من دوستان مثل شما رو تو تالار دارم خيلي به خودم ميبالم اما خدايش وقتي ميبينم كه تو تالار بچه ها دارن به همه چيز رسيدگي ميكنن يا دارن درباره يه موضوعي نظرات خودشون رو ارائه ميكنن خيلي خوشحالم در ضمن من گفتم چه خبره يعني خوشحال شدم كه ميبينم دوباره تالار افتاده رو قلتك راستي من ساز بلد نيستم كه بزنم ... اما ساز دهني استادم:d تو دوران خدمت سربازي براي پچه مي زدم اونجا هم ياد گرفتم:d

---------------------------------------------------------------------------------------
ممنونتم-بزن ساز که امشب....
والله آرش جان تالار عمران حالا حالا ها کار داره که به کمک شما دوستان راه میفته-حقیقتش ناراحت میشم وقتی سایت رو باز می کنم وقتی می بینم قسمت مربوط به ما ممکنه تا 14 ساعت هم آپدیت نشه یا تعداد تاپیکای ما نصف بقیه تالار ها نشه(که نصفی از تاپیک ها هم سوال هست)

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تازه اومدم
نمیدونم چی به چیه
اما تالار دوست دارم
فقط باید به من بگین چیکار کنم:w05:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
معين جان عزيز اختيار داري من دوستان مثل شما رو تو تالار دارم خيلي به خودم ميبالم اما خدايش وقتي ميبينم كه تو تالار بچه ها دارن به همه چيز رسيدگي ميكنن يا دارن درباره يه موضوعي نظرات خودشون رو ارائه ميكنن خيلي خوشحالم در ضمن من گفتم چه خبره يعني خوشحال شدم كه ميبينم دوباره تالار افتاده رو قلتك راستي من ساز بلد نيستم كه بزنم ... اما ساز دهني استادم:d تو دوران خدمت سربازي براي پچه مي زدم اونجا هم ياد گرفتم:d
غلتک آرش دادا :d

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز البته با كمك شما هم.......:d

من 100 بار خواستم وارد تالار عمران بشم
اما نشده و اخطار میده

1. ممكن است اين موضوع فقط مخصوص مدیران سایت باشد
  2. ممكن است نام كاربري شما توسط مديريت سايت فعال نشده باشد
  3. ممكن است اين موضوع به دليل رعايت نكردن قوانين بسته شده باشد
الان دقیقا نمیدونم چی به چیه؟
منظور از تاپیک چیه؟منظور همون پسته؟
منطور از تالار چیه؟
تالار یستای علمی یا تالار چت؟
واقعا درگیری دارم!!!!:w05:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تازه اومدم
نمیدونم چی به چیه
اما تالار دوست دارم
فقط باید به من بگین چیکار کنم:w05:
سلام خوش اومدین
کار خاصی نمی خواد بکنین
فقط فعالیت ، اطلاعات به بقیه بدین و در مورد بحث هایی که میشه نظر بدین ، البته همه اینا دل ب خواهیه و ما دلمون میخواد که دوستان همه از این کارا بکنن :D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 100 بار خواستم وارد تالار عمران بشم
اما نشده و اخطار میده

1. ممكن است اين موضوع فقط مخصوص مدیران سایت باشد
  2. ممكن است نام كاربري شما توسط مديريت سايت فعال نشده باشد
  3. ممكن است اين موضوع به دليل رعايت نكردن قوانين بسته شده باشد
الان دقیقا نمیدونم چی به چیه؟
منظور از تاپیک چیه؟منظور همون پسته؟
منطور از تالار چیه؟
تالار یستای علمی یا تالار چت؟
واقعا درگیری دارم!!!!:w05:
برای وارد شدن به تالار باید اول وارد سایت بشی ، که احتمالا نمیشدی و اون اخطارو میداده
تاپیک همین چیزیه که شما داری الان توش پست میدی
پست همین نوشته ایه که شما نوشتی
تالار همین جاییه ک توش تاپیک میزنن
در ضمن اینجا تالار چت نداره ، خدا به دور :D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
و آهان یه نکته خیلی مهم :D
پایین هر پستی که گذاشته میشه یه علامت ستاره هست ک کارش کامنت گذاشتن و امتیاز دادن به کاربراست و یه گرینه تشکر هست که هر کسی بهت جواب داد باید اونو براش بزنی :D مثلا من به دوتا پست شما جواب دادم باید اول امتیاز بدی بعد تشکر کنی :D

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
و آهان یه نکته خیلی مهم :D
پایین هر پستی که گذاشته میشه یه علامت ستاره هست ک کارش کامنت گذاشتن و امتیاز دادن به کاربراست و یه گرینه تشکر هست که هر کسی بهت جواب داد باید اونو براش بزنی :D مثلا من به دوتا پست شما جواب دادم باید اول امتیاز بدی بعد تشکر کنی :D
الان ی حس خبیثی منو گرفته ک نگو :twisted::d

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای وارد شدن به تالار باید اول وارد سایت بشی ، که احتمالا نمیشدی و اون اخطارو میداده
تاپیک همین چیزیه که شما داری الان توش پست میدی
پست همین نوشته ایه که شما نوشتی
تالار همین جاییه ک توش تاپیک میزنن
در ضمن اینجا تالار چت نداره ، خدا به دور :D

اهاااااا:w20:
خب بهتر که تالار چت نداره!!!منم از خدامه!!!!:w17: