معاشرت با زنان می تواند قوای شناختی مردان را موقتا تضعیف می کند

mohammad.md

عضو جدید
دوستان واقعا درسته منم اين مشكلو تو خودم حس ميكنم.سعي كنين تا قبل ازدواج با جنس مخالف ارتباط دوستانه يا حتي شوخي نداشته باشين حرف بزنين ولي زوم نكنين حالا تو يه جمعي هستين يا جاي ديگه.نميدونم منظورمو رسوندم يا نه!!!

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
بماند.....قصد ما تضعیف مردان بود که خدا رو شکر حاصل شد!!!!!!!!1:biggrin:
کار از تضعیف گذشت
شما قصدای دیگه ای هم حاصل کردی رفت :D
دوستان واقعا درسته منم اين مشكلو تو خودم حس ميكنم.سعي كنين تا قبل ازدواج با جنس مخالف ارتباط دوستانه يا حتي شوخي نداشته باشين حرف بزنين ولي زوم نكنين حالا تو يه جمعي هستين يا جاي ديگه.نميدونم منظورمو رسوندم يا نه!!!
برعکس گفتی که بابا . خوب نخوندی متنو . :D

sepehr1234

عضو جدید

هاااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باشه سعی میکنیم البته تا الان که ارتباطی نبوده ایشالا بعدشم ایجاد نمیشه:biggrin:

mahsa92

عضو جدید
هاااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باشه سعی میکنیم البته تا الان که ارتباطی نبوده ایشالا بعدشم ایجاد نمیشه:biggrin:
شما که نابود شدییییییی .......سوت بزن:biggrin:

FAMINE RIAN

عضو جدید
همش لج کنید

خیلی از صفات مربوط به ذاته صفاط ذاتی تغییر ناپذیرن مثلا ریاضی حالا زن و مرد هردو صفاتی خاص دارن پس از چند بعد به شخصیتتون نگاه کنید

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
این همه تحقیق و آزمایش لازم نبود که !! خب همه میدونن زنها عقل و هوش رو از مردا می ربایند !

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه یکی به من بگه "قوای شناختی" چه کوفتیه دقیقا ؟ :D

منظور همون تمرکز به نقطه ی اولی هست قبل ازینکه دختره وارد بشه . به محض ورود یه دختر ، تمرکز روی موضوع اولیه کم میشه و قوا شناختی تبدیل میشه به قوای ... :D