ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

golestana

عضو جدید
درود
انشا الله همه به آرزوهاشون سریع برسند
با 499 مکاترونیک و 613 طراحی میشه امید داشت مکاترونیک روزانه تهران و یا طراحی علم و صنعت قبول شد ،طراحی صنعتی اصفهان چه طور؟

reza2495

عضو جدید
بچه ها با 2750 شبانه امكان داره؟ كسي از دانشگاه گلپايگان خبر داره؟ پارسال انگار با 1800 ام روزانه گرفته بود

a2.pakzad

عضو جدید
یعنی دیگه حالم داره از اینجا بهم میخوره.100 دفعه یه سوال رو پرسیدم هیچ کس حتی یه جواب یک کلمه ای هم نداد که با رتبه 1100 شبانه طراحی صنعتی اصفهان رو میشه اورد یا نه؟

یه جواب دادن انقدر براتون سخته؟

hamed.tm

عضو جدید
سلام بر دوستان
کسی میدونه با 1500 توی هردو گرایش انرژی و طراحی کاربردی روزانه کجاها میشه قبول شد؟
طراحی سیستم تعلیق و ترمز و فرمان هم 1063 شدم.با این چه میشه کرد؟
هوافضا هم 1099 شدم!این یکی چطوره؟
دارم میترکم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دانشگاه یزذ چطوره؟اصلا توی رتبه بندی هست؟
ممنون به خاطر پاسختون

memeghme

عضو جدید
یعنی دیگه حالم داره از اینجا بهم میخوره.100 دفعه یه سوال رو پرسیدم هیچ کس حتی یه جواب یک کلمه ای هم نداد که با رتبه 1100 شبانه طراحی صنعتی اصفهان رو میشه اورد یا نه؟

یه جواب دادن انقدر براتون سخته؟

بستگی داره به ظرفیت ها پارسال با این رتبه آموزش محور آوردن ولی سال 90 شبانه قبول شدن

lfc4win

عضو جدید
بچه تو سایت مدرسان دیدم اخرین نفری که پارسال تو گرایش تعلیق و فرمان قبول شده دانشگاه صنعتی خواجه نصیر بود با نمره 2600 چطور امکان داره؟

a2.pakzad

عضو جدید
آقا دمت گرم ویعنی اگه ظرفیت ها مثل پارسال باشه پژوهش محور رو نمیتونم بیارم؟

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بهترین رتبه مکانیک تا الان کی بوده؟؟

ظرفیت روزانه و شبانه چه تغییری کرده؟

من زمان خودم همیشه با سال قبلش چک می کردم دونه به دونه!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیز
به نظر شما دانشگاه زاهدان شانسی ندارم؟
به نظرتون چند % پدافند غیر عامل مالک برای مصابحه دعوت میشم؟

به احتمال زیاد دعوت میشین،امیدتون به خدا،دانشگاه زاهدان سال 90 تا 2000 رو گرفته بود،فک کنم باید دیگه بیخیال روزانه بشین،یا علی

wwewwe

عضو جدید
دانشگاه مالک اشتر دوستان میدونن چطور هستش؟
رشته تسلیحات و پدافند هوایی کسی میدونه چی هستش؟

reza2495

عضو جدید
بچه ها با 2750 شبانه امكان داره؟ كسي از دانشگاه گلپايگان خبر داره؟ پارسال انگار با 1800 ام روزانه گرفته بود​

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان
کسی میدونه با 1500 توی هردو گرایش انرژی و طراحی کاربردی روزانه کجاها میشه قبول شد؟
طراحی سیستم تعلیق و ترمز و فرمان هم 1063 شدم.با این چه میشه کرد؟
هوافضا هم 1099 شدم!این یکی چطوره؟
دارم میترکم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دانشگاه یزذ چطوره؟اصلا توی رتبه بندی هست؟
ممنون به خاطر پاسختون
روزانه تبدیل کاشان(احتمالا)،رازی،سمنان،شاهرود و طراحی روزانه صنعتی سهند تبریز،کاشان(احتمالا)،رازی،سمنان،شاهروددانشگاه یزد تبدیلش دور بره 1300و طراحیشم دور و بره 1400

golestana

عضو جدید
لطفا جواب دهید

لطفا جواب دهید

درود
با 499 مکاترونیک و 613 طراحی میشه امید داشت مکاترونیک روزانه تهران و یا طراحی علم و صنعت قبول شد ،طراحی صنعتی اصفهان چه طور؟

یا اینکه دوباره برای سال بعد بخونم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستشو بخوای این همه جواب دادم،کسی سوال من بدبختو جواب نداد!!!مالک اشتر تا چه رتبه ای دعوت میکنن و سطح امکانات خوابگاه و سطح علمی اساتید و مصاحبش فرمالیتس یا سخته؟برام توضیح بدین ممنون میشم!!!!

lfc4win

عضو جدید
راستشو بخوای این همه جواب دادم،کسی سوال من بدبختو جواب نداد!!!مالک اشتر تا چه رتبه ای دعوت میکنن و سطح امکانات خوابگاه و سطح علمی اساتید و مصاحبش فرمالیتس یا سخته؟برام توضیح بدین ممنون میشم!!!!
داداش من هم با تو هم دردم مشکلم اینکه

اونجور که قبلا تحقیق کردم دانشگاه مالک از دانشجو می گیره از 4000 تا 8000 یا 9000 و بیشتر مصاحبه اش مهم هستش

مصاحبه اش هم واقعیت با چند تا بر و بچز مثبت صحبت کردم گفتن اصلا کاری نداری!! مومن باش و با ایمان سابقه نداشته باش حله

خودم به این دانشگاه علاقه دارم اما نمی دونم میشه یا نه

leila1362

عضو جدید
آقای amir-sky شما از کجا حدود رتبه ها برای قبولی تو دانشگاه های مختلف رو دارین؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود

یا اینکه دوباره برای سال بعد بخونم

طراحی علم و صنعت به هیچوجه ولی طراحی روزانه صنعتی اصفهان(شک دارم)ولی شبانشو 100%

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش من هم با تو هم دردم مشکلم اینکه

اونجور که قبلا تحقیق کردم دانشگاه مالک از دانشجو می گیره از 4000 تا 8000 یا 9000 و بیشتر مصاحبه اش مهم هستش

مصاحبه اش هم واقعیت با چند تا بر و بچز مثبت صحبت کردم گفتن اصلا کاری نداری!! مومن باش و با ایمان سابقه نداشته باش حله

خودم به این دانشگاه علاقه دارم اما نمی دونم میشه یا نه

من طراحیم 1400 شده ولی تبدیلم شده 2200.طراحی میزنم ولی دوست دارم اگه بشه تبدیل مالک قبول شم چون لیسانسم سیالات هستش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا