کلوپ طرفداران پرسپولیس

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو بهتره ... خودتو بخوری. به دیگران هم مثل خودت گستاخی و بی ادبی یاد نده آغای کارشناس ساز مخالف

فهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته بعیده ...

آخرین ویرایش:

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا چیزهایی که در تو کاملا" مشهوده، به من نسبت میدی. فعلا" که تو تعادل روحی نداری و برای جواب دادن به من
دست هات می لرزه و همش اشتباه تایپ می کنی:biggrin:
ببین اگه من گفتم در حال حاضر مجیدی بهتر از باقری و مهدوی کیاست، حرف درست زدم و اینو مجیدی به خوبی
ثابت کرده و هنوزم داره خوب بازی می کنه ولی نگفتم که بهتر بوده که متهم به غریبه پرستی بشم و بگی پرسپولیس نیستم . حرف من برای الآنه نه گذشته ها.
کسی که این حرف رو می زنه باید به آواتار خودش نگاه کنه و خجالت بکشه و حرفی نزنه که دیگران رو به خودش بخندونه ...
اونم با وجود اینکه ما خودمون بزرگ ترین اسطوره های تاریخ رو داریم و به اسطوره ی تیم رقیب احتیاجی نداریم.
چه تو پست های منو بخونی چه نخونی برای من مهم نیست چون تو فقط یه چیز بلدی: ساز مخالف :biggrin:
در ضمن مغلطه نکن و احساس دوستان دیگه رو به خاطر حرف های بی ارزشت تحریک نکن چون من در مقابل اینکه
گفتی هنوز مجیدی با 38-37 سال داره بازی می کنه، گفتم که چرا باید به پیر و پاتال ها متوسل بشیم.

مگه باقری و مهدوی کیا الآن دارن بازی می کنن که منظور من با اونا باشه؟؟؟ لطفا" کج فهمی خودتو به دیگران انتقال نده.

مگه نگفتی اگه به جلالی تیم بزرگ بدن قهرمان میشه؟؟؟ استاد بزرگ! مدیر عامل تراکتورسازی فقط
بهش یه بازی مهلت داده و اگه پیروز نشه، اخراجش می کنن. متوجه شدی کارشناس قلابی:biggrin:

اگه بد و بیراه گفتم به یک نفر گفتم که لایقش بود و جواب خودشو مثل خودش دادم .
چند بار گفتم به طور مستقیم و غیر مستقیم به پست های من دخالت نکن ولی تو خودتو نخود هر آشی کردی
و وقت بازی پرسپولیس-نفت بازم به طور غیر مستقیم به پست من جواب دادی.
آخه خدائیش تو جز ساز مخالفت چه چیزی بلدی؟ کدوم حرفت اصولی بوده که وقتی کم میاری با حرف های
نا مربوط و احساسی قصد تحریک بچه های باشگاه رو داری؟؟؟؟؟ برو به حال خودت فکری کن. نمی خواد به
دیگران راهکار ارائه بدی.
فکر نکنم کسی به اندازه ی تو مغلطه باز و پرادعا باشه در این باشگاه. تو که معلوم نیست اصلا" حتی ضربه زدن
به توپ رو بلدی یا نه همش کارشناسی می کنی. جالب اینجاست که تا حالا که ما دیدیم با چند نفر توی این
تاپیک مشکل داشتی و من اولیش نبودم و آخریش هم نیستم. چون فقط کارت شده منفی بینی و اعتراض...
اونم به دایی که هم اسطوره ی ما و ایران و جهانه و والآن مربی تیم ماست و باید حمایتش کنیم.
لطفا" اسم فرشاد پیوس رو هم نبر که اگه بفهمه فردی مثل تو اسمشو می بری، مسموم میشه.
یادت باشه که هر حرفی زدم مطابق جواب هات و ادبت بود و نسبت هایی رو که لایق خودته به من نده.
اگه باز دوست داری در جواب حرف های من، بگی به خودم مربوطه، پس یاد بگیر که دخالت نکنی.

آخرین ویرایش:

وضعیت سفید

عضو جدید
[h=1]
الا فرهاد غزال تیز پایم / مکن سوراخ لنگ با وفایم

منم شیث رضایی پرسپولیسی/ نما رحمی بحال ناله هایم

ته جدول نشسته مات و زارم / ازین ماتی بگو کی در می آیم

تو گفتی آی بدو بسکه دویدم / شکسته ساق های هر دو پایم !

[/h]

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
این روزها همه پرسپولیس رو گل باران میکنند ! شما چطور !!؟:w15:

برنده بازی دربی کدام تیم است ؟

الف ) استقلال

ب ) پـَـَـ نــه پـَـَــــ پرسپولیس!
:biggrin:
اینجا کلوپ طرفدارانِ پرسپولیسِ

[h=1][/h]

وضعیت سفید

عضو جدید
[h=1]در آستانه ببازی استقلال و پرسپولیس قیمت ایزی لایف به شدت گران شد.

کارشناسان دلیل این افزایش قیمت را

تقاضای زیاد پرسپولیسی ها برای روز دربی میدانند !
[/h]

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
منصوریان 4 بازیکن پرسپولیس رو دعوت کرده اردو تیم ملی امید..صادقیان و عالیشاه و غریبی و خانزاده ..یعنی اینا تو دربی نباشن ..هه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
[h=2]تلاش تیم دوم پایتخت برای جلوگیری حضور خلعتبری در دربی!![/h]مطرح شدن بحث حضور محمدرضا خلعتبری در ترکیب پرسپولیس در روز بازی این تیم مقابل استقلال، در روزهای آینده به یکی از حواشی پررنگ فوتبال ایران تبدیل خواهد شد.
خلعتبری در برنامه این هفته نود اعتراف کرد که قرار شده باشگاه عجمان به دروغ تاریخ فسخ قرارداد او را تیر ماه اعلام کند تا این بازیکن بتواند به عنوان بازیکن آزاد جذب پرسپولیس شود و برای این تیم بازی کند. این در حالیست که اگر واقعیت تاریخ فسخ قرارداد خلعتبری به فیفا اعلام شود او باید تا نیم فصل برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس در بازی های رسمی صبر کند.
از باشگاه استقلال خبر می رسد که معاونان علی فتح الله زاده تلاش هایی را آغاز کرده اند تا فیفا را مجاب کنند که قرارداد خلعتبری به تازگی فسخ شده و او و باشگاه عجمان برای دور زدن قانون با یکدیگر توافق کرده اند. استقلالی ها مستندات لازم را هم جمع آوری کرده اند تا طی امروز و فردا به فیفا ارسال کنند.
البته آنها مایل نیستند این خبر رسانه ای شود و صرفا به جلوگیری از حضور خلعتبری در دربی هفتاد و هفتم می اندیشند. اگر برای فیفا مسجل شود که باشگاه عجمان تاریخ جعلی را برای فسخ قرارداد خلعتبری اعلام کرده احتمال جریمه شدن این باشگاه هم وجود دارد. با این حساب اینکه باشگاه اماراتی پس از اخباری که از ایران به اطلاع آنها رسانده شده در آخرین لحظات تاریخ فسخ قرارداد محمدرضا خلعتبری را شهریور ماه ذکر کند دور از ذهن نیست.

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

اس تق لاله شیش تایی ............... سرور پُرروهایی

ای تیم کیسه کش ها .................. در قلب هر گدایی

چهار دهه گذشته ...................... از شیش تای طلایی

هر تک تکش تو قلبت .................. گذاشته ردّ پایی

یادت نره لیگ سه ..................... چقد تو بینوایی

دروازه بان ملّیت ...................... داره چه ادعایی

یادش رفته که زاید ................... سه گل زده تنهایی

امیر قلعه مرغی ..................... ذلیله پیشِ دایی

بیدار شو از خواب ناز ............. نناز به اون
اَلفَرناز

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینم مونده بود که دستم برای تو یکی بلرزه.تو چی هستی که دستم بلرزه!!! اتفاقا وقتی دارم از شخص لمپنی مثل تو منویسم دستم به تایپ کردن نمیره!!!:biggrin:

انگار مثلا از آینده خبر داره که میگه الان مجیدی از کریم و کیا بهتره.مثلا میخوای بگی من مربیم و پام به توپ خورده دیگه!!! اگه اینا رو هم داشته باشی چیزی به نام تفکر رو نداری متاسفانه!!

من پرسپولیسیم ولی ارادت خاصی نسبت به حجازی دارم.چون غیر از اینکه تو زمینه ورزشی موفق بود(دومین دروازبان قرن آسیا) در زمینه اخلاقی هم عالی بود و سرش رو جلوی کسی خم نکرد و اهل باند بازی نبود.
شاید از کسایی که موفقیت ورزشی داشته باشند زیاد داریم ولی اینکه هردو باهم کم پیدا میشه.ولی چیزی که مهم هست اینه که من میان اینجا میگم که ارادت دارم به حجازی.ولی تو یکی تعادل نداری.یوقتایی نوشته های بچه ها رو یا عکساشون در مورد کریمی کیا و کریم و ... تائید میکنی ولی الان یه چیز دیگه میگی که این نشون دهنده دورو بودنته!!!

تو کی هستی که من ساز مخالف تو باشم.من اصلا به تو فکر نمیکنم که بخوام ساز مخالفت باشم!!

این حرفایی که درشت نوشتی مشخصه که یا تو باغ نیستی یا خودتو کوچه علی چپ زدی!!ولی من اعتقادم اینه که از مرحله کلا پرتی!!

من طرفدار جلالی نیستم که هی داری مطرحش میکنی.نمیدونم چرا چیزی که ربطی به موضوع نداره رو هی میاری.هی میخوای بزنی تو خاکی .جلالی 1 بار تیم خوب بهش دادند .دایی که 2 بار با پرسپولیس بود و گند زد!!!به تیم ملی هم که گند زد وقتی مربی بود و اولین باخت تاریخ ایران به عربستان رو رقم زد.تو اگه یه چیز بیاری من 10 تا چیز میارم.البته نرود میخ آهنی بر سنگ!!! در ضمن بزار جلالی اخراج بشه بعدش بیا اینجا در این رابطه حرف بزن.!!! قبلا درباره کریمی گفتی که تو تراکتور هیچی نیست .ولی تاالانش به تنهایی 6 امتیاز برای تیمش گرفته.کلا هر چی بد بگی ازش مطمئنا بهترم میشه.!!:biggrin:

من که از جواب دادن به تو حالم بد میشه بعدش میگی خودتو نخود آش نکن!!! حرفای منو به خودم تحویل نده آقای پرفسور!!:biggrin:

تو بازی با نفت من نظرمو قبل نظرات گهر بار شما داده بودم.کلا همه چیزو شروع میکنی بعدش میگی من گفتم.
لد و بیراه میگی بعدش میگی من گفتم.!!!!
تو به اندازه کافی همه رو تحریک کردی نه من.من وقتی دیدم احتمال داره به کسی بد وبیراه بگی گفتم که با تو صحبت نکنه.چون حدس زدم که نمیدونه شما کلا تو بی ادبی و بدو بیراه گفتن شهره عام و خاصی !!

این ساز مخالف رو خیلی باحال میای.من قبل از اینکه دایی هم بیاد نظراتمو اینجا میگفتم.چه پرسپولیس میبرد و چه میباخت نظرمو میدادم.ولی اینکه تو خواب تشریف داشتی من نمیدونم.ولی اینا همش به خاطر همون قدرت تفکره هستش که گفتم!!

همین که میگم تفکر نداری همینه دیگه میگی یه توپ رو نمیتونی شوت کنی!! حالا که تو بلدی مثلا چی شدی.یا الان که فرق توپ و هندونه رو میدونی چه خاکی به سر خودت زدی؟!!! یه ذره قبل از اینکه حرف بزنی خوب فکر کن.به خدا جدی میگم!!!حالا مثلا یه عکس گذاسته از استادیوم آزادی که بگه من کارم درسته!!:biggrin:
اینکه من با کسی مشکلی داشتم به شما ربطی نداره .اختلاف سلیقه همه جا وجود داره ولی بی احترامی و بد وبیراه نبوده.بهتره خودتو با بقیه مقایسه نکنی.!!

اتفاقا من اسم فرشاد پیوس رو میبرم که تو یکی مسموم بشی

طبق معمول از حرفای خودم استفاده میکنی و بخودم میگی.خوشحالم که این یه قلم رو از من یاد گرفتی ولی اشکالی نداره به روم نیار

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه چشمات عینک ته استکانی لازم دارن، بزن و ببین که مجیدی داره استقلال رو می چرخونه.
تو مگه حرف زدن بلدی که من حرف های تو رو تکرار کنم؟؟؟!!!!!!!!!
من فقط با علی کریمی که 2 سال برای پرسپولیس حاشیه ساخت و الآن هم داره همین کارو می کنه مخالفم. کی حرف مخالفت با باقری و مهدوی کیا رو زدم.
چشماتو باز کن و تو از خواب بیدار شو که اونا دیگه بازی نمی کنن و خداحافظی کردن.
در مورد آواتار محبوبت هم که اسطوره ی تیم رقیبه، انقد بزرگ نمایی نکن. مگه ایشون همونی نیست که سر بازی داخل ورزشگاه و جلوی دوربین تلویزیون
و میلیون ها جوان، سیگار می کشید. مگه همونی نیست که بر اثر مصرف دود سرطان گرفت و فوت کرد؟؟؟ حالا این چه الگوی مناسبیه؟ نه اما درست گفتی
که مثل خودت احمق و لجباز بود و فقط حرف خودشو قبول داشت.
منم اینو جدی بهت میگم که حتما" برو پیش یه روانپزشک و علت ستیزه جویی و اختلال شخصیتت رو پیدا و درمان کن وگرنه باز بعد از ما چند نفر، با کسی دیگه
درگیر میشی.
من مثل تو بی ادب نیستم که همش متوسل بشم به بد و بیراه گفتن و زمانی که پست های بی ادبانه و شخصیتت رو می بینم یاد این حرف لقمان حکیم می افتم
که کفت: ادب را از بی ادبان آموختم ...
راستی امروز غروب که با فرشاد حرف می زدم گفت بهت سلام برسونم و بگم که نگی دوسش داری چون براش مایه ی ننگه و به من گفت از تو که سال ها در کنار
ما بودی، بعیده که با آدم های عادی دهن به دهن بدی. خدائیش راست میگم و به خاطر فرشاد که 8 سال از من بزرگ تره و چند ساله که دوست نزدیک هستیم،
قصد جواب دادن به افراد معمولی و پرادعا مثل تو رو ندارم و با دوستانی حرف می زنم که آداب سخن گفتن بلد باشن و مثل تو نخوان حرف های بی منطقشون رو
به خورد دیگران بدن.
اگه حرف حالیته دیگه جواب نده. آغا جان اصلا" حق با توست ...

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز

مقایسه جالب علی دایی با کریس رونالدو از سوی خارجی‌ها !

پایگاه خبری پیک خبر:

نامه، صفحه خارجی Soccer Memes (الگوهای رفتاری فوتبال) در فیس بوک عکس جالبی در خصوص علی دایی و کریس رونالدو منتشر کرده است.هدف این عکس، مقایسه گل های بین المللی دایی و رونالدوست.

خیلیییییییییی با حال بود. مردم از خنده:biggrin::D

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش من جدیدا خیلی وقت نمی کنم اخبار دنبال کنم

چه خبر از پرسپولیس

خلعتبری داستانش چی شد ....!؟

خلعت که تقریبا اومدنش به پرسپولیس قطعی شده فقط مونده پول رو به حساب عجمان واریز کنند تا اونها هم رضایتنامه بدهند

پرسپولیس هم جمعه ساعت 19 با فولاد بازی داره