کلوپ طرفداران پرسپولیس

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپولیس باخت .... جام آماده رو تقدیم کرد
و دلیلش .. فقط و
فقط
عدم تجربه ، فقدان مهارت و تخصص آقای گل ممدی بوده و لاغیر
.
.
.
ما طرفداران پرسپولیس خواهان اخراج این آقا می باشیم .
.
.
.
به نظر من بهترین گذینه آقای قطبی هستش .

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط علی دایی باید بیاد...

ننگ بر این بازیکن های یک میلیاردی

علی دایی وقتی آومد ، پرسپولیس زنده میشه

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا برام مهم نيست باختيم وقتي ديدم كه مهدوي كيابااون همه عظمت سرش پايين بود!!
واي بر ما!!!

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خود سردار معلوم نیست فصل بعد باشه. چه بلایی قراره سرمون بیاد فقط خدا میدونه

خیالت راحت و.... سردار چسبیده به تیم ....
.
.
حاضر شد از مدیریت سوخت استعفا بده که بچسبه دیگه ..

M P 3

اخراجی موقت
گور پدر تک تکشون...مهدی رو چطور آخرش خراب کردن!!!دیدید!!!؟؟؟
کریمی هم خداحافظی کرد!!!
دیگه پرسپولیس کیو داره!!!؟؟؟؟
یحیی مربی خوبیه ولی در حد پرسپولیس نیست!!!اصن به درد مواقع حساس نمیخوره!!تعویض بلد نیست!!

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
خاک بر سر نوروزی اون از قهر کردنش اون از بازیش اونم از پنالتی زدنش
پرسپولیس چقد بدبخت شده که هادی نوروزی شده کاپیتان
مهدوی کیا رفت کریمی هم رفت حالا کی میخواد برامون بازی کنه؟کدوم بازیکن دیگه بعد از باخت پرسپولیس ناراحت میشه؟نوروزی؟رضایی؟نوری؟فشنگچی؟ماهینی؟حقیقی؟
مهدوی کیا و کریمی رفتن پرسپولیس موند و یه مشت بازیکن بی غیرت

karimi912

عضو جدید
شامگاه ديوانه وار

جادوگر هم خداحافظی كرد...

علی کریمی ستاره فوتبال ایران در تصمیمی ناگهانی ار فوتبال خداحافظی کرد.
به گزارش سایت گل ، این چهارمین اتفاق پرخبرترین روز تاریخ فوتبال ایران بعد از خداحافظی مهدوی کیا، قهرمانی استقلال والبته جام بردن سپاهان در تهران بود.
کاپیتان قرمزها در پایان بازی پرسپولیس - سپاهان در حالی که مشغول مصاحبه ای عادی درباره شکست در این بازی همه بود ، ناگهان گفت: همه می‌دانند که بعضی مسائل چیست و من درباره آن‌ها صحبت نمی‌کنم از همه کسانی که به ما کمک کردند تشکر می‌کنم. نشد که ما قهرمان شویم....
او سپس لاین حرفهایش را عوض کرد و به موضع خداحاقظی رسید . تصمیمی که هنوز معلوم نیست آنی بوده یا برنامه ای برایش داشته . او گفت: ان‌شاءالله جوانان جای من می‌آیند و قهرمان می‌شوند. من همین امشب از پرسپولیس و فوتبال خداحافظی می‌کنم. نمی‌خواستم در این باره صحبتی کنم اما متاسفانه این تصمیم را دارم که برای همیشه از فوتبال خداحافظی کنم.
برق از چشم خبرنگاران پریده بود اما آنها هنوز باید یادداشت برمی داشتند . از آخزین مصاحبه مطبوعاتی کریمی در کنار زمین فوتبال . مردی که مدیر باشگاه درباره اش گفته بود تا 40 سالکی بازی خواهد کرد . کریمی درپایان گفت در تیم ملی هم بازی نمی کند: ما باید کنار بایستیم به همین دلیل برای بازی‌های تیم ملی هم نمی‌توانم به میدان بروم. امیدوارم سه بازی پیش رو را ببریم و به جام جهانی برویم. بعضی اوقات نمی‌توان ماند. حتی اگر پیروز می‌شدیم هم همین تصمیم را داشتم. به جان هر دو بچه‌هایم حتی به همسرم هم خداحافظی‌ام را نگفته بودم. هرچه بود تمام شد. متاسفانه کسانی که در این فوتبال از مادر مهربان‌تر شده‌اند کار را دست گرفته‌اند. ما از این فوتبال می‌رویم تا جوانان بیایند و قهرمان شوند. فوتبال را بگردند مثل مهدوی‌کیا پیدا نمی‌کنند و ما با مهدوی‌کیا به دنبال کارمان خواهیم رفت.
کریمی خطابه ش را با این جمله تمام کرد که : فوتبال مثل زندگی است. در آن هم روزهای خوش است و هم روزهای بد. تلخ و شیرین دارد. خدا را شکر می‌کنم که سالم از این فوتبال می‌روم. فقط از شما هم خواهش دارم همواره واقعیات را بگویید. من امروز 9 صبح در کافی‌شاپ هتل بودم و رفتار مردم را می‌دیدم و واقعا شرمنده می‌شدم.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
یجورایی انگار خدا هم نمیخواد پرسپولیس یه روز خوب ببینه ..بیشتر از اینکه جام رو نگرفتیم بخاطر اون هواداری ناراحت شدم که از 6 صبح رفت در استادیوم بخاطر اونی که شب رو تو خیابون خوابید و اونی که بعد پنالتی ها سکته کرد و سر دوش گرفتن بردنش بیمارستان ..حقمون نبود ... خدایا بعد از 2 سال قهرت با پرسپولیس این دیگه حقمون نبود ...
هوادارا یه بار دیگه کل فوتبال ایران رو شرمنده خودشون کردن .. 100 هزار نفر داخل استادیوم و 20 هزار نفر بیرون استادیوم .. رکوردی که فقط و فقط خود پرسپولیس میتونه اونو بشکنه و لاغیر ...
اینقدم یحیی و جادوگر و موشک نکنید تروخدا .. مهم اسم مقدس پرسپولیسه که باید همیشه باشه و سرپا باشه .. تا هزار سال هم قهرمان نشه غصه شو میخوریم ...

karimi912

عضو جدید
[h=1]از جانم مايه مي‌گذارم تا کريمي را منصرف‌کنم[/h]
محمد رويانيان درباره از دست دادن قهرماني جام حذفي و شکست مقابل سپاهان گفت: بايد اين جام را تقديم مهدوي‌کيا مي‌کرديم اما مقابل چشم هوادارانمان و ميليون‌ها بيننده آن را از دست داديم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: از کسي ايراد نمي‌گيرم اما دو ضربه پنالتي باعث شد اين اتفاق بيافتد. از تمام هواداراني که 120 دقيقه يار پرسپوليس بودند، معذرت مي‌خواهم.

مديرعامل پرسپوليس درباره خداحافظي کريمي گفت: از جانم مايه مي‌گذارم تا علي کريمي را منصرف کنم چون وي اين تصميم را تحت فشار گرفته است.

رويانيان درباره اينکه گفته مي‌شود يحيي‌گل‌محمدي هم خداحافظي کرده است، گفت: هنوز درباره خداحافظي يحيي چيزي نشنيده‌ام. فعلاً حرفي نمي‌زنم تا بعد.

وي افزود: مي‌توانستيم يک روز به ياد ماندني را داشته باشيم اما همه چيز خراب شد. به سپاهان تبريک مي‌گويم اما ما هم خيلي سختي کشيده بوديم که متأسفانه جام را از دست داديم.

رويانيان تصريح کرد: امروز شرمنده مردم و مهدوي‌کياي بزرگ شديم. آقا مهدي ما را ببخش چون بايد با قهرماني خداحافظي مي‌کردي. از او تشکر مي‌کنم که بزرگ بود و زحمات بي‌شائبه‌اي براي پرسپوليس کشيد.

مديرعامل پرسپوليس گفت: روز تلخي بود، دو بار جلو افتاديم اما فوتبال روي ناخوشش را به ما نشان داد. بخشي از ناراحتي هواداران را بايد جبران کنيم. از هيچکس نمي‌خواهم ايراد بگيرم اما مي‌توانستيم بازنده نباشيم مخصوصاً مقابل اين هواداران که تيم‌شان را عاشقانه تشويق کردند.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خداحافظ كيا شاه!

روزي كه چشم فوتبال خيس شد

گاهی قلم شرمگین بی‌جانی نفرینی‌اش است. گاهی احتیاج دارد فریاد بکشد، اما زورش نمی‌رسد، گاهی دوست دارد بی‌ریا گریه کند، اما دلش را ندارد. روزی که عزیزی را از تو دور می‌کنند، روزی که رفیق دیرآشنایی دلشکسته کوله بارش را جمع می‌کند و با لبخند سردش به راه می‌زند، روزی که می‌دانی این دست تکان دادن‌ها الماسی را از پیشگاه نگاهت می‌ربایند، دلت می‌خواهد همه جان چشم باشی و گونه‌ها را به نوازش اشک بسپاری، دلت می‌خواهد همه تن بغض باشی و هجرت روشنایی را به سوگ بنشینی، اما تنها سلاحت قلم بی‌روحی است که حرفت را نمی‌فهمد، فقط می‌نویسدش، دردت را نمی‌داند، فقط به آغوش کاغذ می‌سپاردش. دیروز یکی از‌‌ همان روزها بود؛ روزی که محجوب‌ترین ستاره تاریخ فوتبال این کشور، با صورتی صمیمی که بزرگوارانه نقاب انبوه غم‌هایش شده، چهار گوشه میدان را بوسید و برای همیشه ترکش کرد؛ زمینی که سردار‌هایش یک به یک وداع می‌کنند و سنگر را به سربارهای کم رمق و پرادعایش می‌سپارند.

بدرود مهدی مهدوی کیا!

کاش در قامت خمیده قلم حنجره‌ای پیدا می‌شد تا با «سلام ‌ای غروب غریبانه دل» حزن وداعت را باور کند، با «تو را می‌سپارم به دل‌های خسته» جایگاه ابدی‌ات را نشان بدهد، با «تو را می‌سپارم به مینای مهتاب» بهترین‌ها را برایت آرزو کند و با «خداحافظ ‌ای شعر شبهای روشن» چشم انتظار تاریکی بی‌نجوای بعد از هجرتت بماند.

کاش در سیمای تکیده قلم دو چشم پراضطراب پیدا می‌شد تا از راه «نگاه» به ستاره‌اش بفهماند غم انقراض نسل نیکان را بر دوش می‌کشد. دو چشم خیس، دو چشم ناامید که در هر پلک بر هم زدنش بیم ابتذال ستاره‌های پست مدرن موج بزند و با هر قطره اشکش، برگ تازه‌ای از یأس و ناامیدی یک ملت به خاک بریزد. دو چشم پردلهره، دو چشم حیرت زده با مردمک‌هایی سیاه‌تر از تقدیر مردمش. بدرود روزگار قرارادادهای سفید امضا، خداحافظ دوران دلشوره از روی سکو، سلام بر ترافیک صفر‌ها، پیش پای صفر‌ترین فوتبالیست‌های دنیا.

کاش در سینه خشکیده قلم قلب نیمه جانی پیدا می‌شد تا تک تک ضربانش را به شاهزاده خوب قصه‌ها پیشکش کند. قلبی که صدای تپش‌هایش هارمونی وحشت از آسمان بی‌ستاره باشد. قلبی که اجاره نشین‌های این روز‌هایش چنین وقیحانه سبکسر نباشند و هراس از دل بستن، سراسر وجودش را قبضه نکرده باشد. قلبی از جنس آدمیت، قلبی با دهلیزهایی چنان صعب و سخت که قهرمانان پوشالی این روز‌ها یارای خوش نشینی در آن را نداشته باشند.

کاش در پیکر رنجیده قلم دو پای رفتن پیدا می‌شد تا دل بکوچد به سرزمینی که در آن حیا را احترام می‌کنند، اسطوره‌ها را به صلیب بی‌تفاوتی نمی‌کشند و سخت به دست آمده را آسان از کف نمی‌دهند. به سرزميني كه در آن ستاره را دست كم در مسير وداع آخرش به ستوه نمي‌آورند. به سرزمینی که در آن پاداش جنگ «پیروزی» است، نه خداحافظی!

کاش در کالبد فسرده قلم دو بال پریدن پیدا می‌شد، دو پر زیبا که پرنده زندانی ذهن را به روزهای دور خوشبختی پرواز بدهد؛ به روزهایی که سوپراستارهای خاک و خلی‌اش، چشم دنیا را خیره می‌کردند، نابغه‌های بی‌تکلفش روی یک تکه دستمال چهار مدافع مادر مرده را به هم می‌دوختند و تماشاگرانش جرأت یک لحظه چشم بستن از این نمایش قهرمانانه را نداشتند. روزهایی که خبری از منوی باز و سلف سرویس رنگارنگ نبود، قهرمان‌ها نوشابه را با شیشه بالا می‌رفتند و بعد خون دشمن را توی‌‌ همان شیشه می‌کردند. روزهای بدون پورشه، بی‌ناز و تمنا، روزهایی که فوتبالیست‌ها دو جا عادت عرق ریختن داشتند؛ یکی وسط زمین وقتی مثل دیوانه‌ها دنبال توپ می‌کردند، یکی پیش چشم مردم، وقتی هر شش ماه یک بار نوبت باختن‌شان می‌رسید.‌ کدام نفرین لعنتي عشاق این زمانه را به صورت خشک و بی‌خجالت ستاره‌های امروز مبتلا کرد؟

کاش در خیال رمیده قلم پرده‌ای نازک از امید پیدا می‌شد تا چشم انتظار فردایی بهتر از امروز بنشیند؛ فردایی که در آن موشکهای کم ادعای تازه‌ای ظهور می‌کنند، سکو‌ها دوباره رنگ عشق می‌گیرند و دانه‌های برف به قیمت قطعه‌های الماس معامله نمی‌شوند. فردایی پر از ستاره‌های متعصب، فردایی دوباره با جوانک‌های پرشور و بلندپرواز، همان‌ها که از شوق‌شان شب را با لباس تیم محبوب مردم به بالین می‌رفتند و رنگ این پیراهن را بالا‌تر از ناموس‌شان می‌دانستند. فردایی که خودفروشی و فحشای فوتبالی افسانه می‌شود. فردایی از جنس رویا، رویایی از جنس بلور.

کاش در پیکر پژمرده قلم دو دست خالی و کوچک پیدا می‌شد تا آنها را صاف و بی‌آلایش رو به آسمان ببرد و برای پسر دوست داشتنی سرزمینش دعا کند. به پاس همه لحظات لبخند و غرور، بغض و اشک را بر چشم و گلویش حرام بخواهد، او را به الهه مهر بسپارد و با صدای دل پیش گوشش زمزمه کند: «اگر سبز رفتی اگر زرد ماندم، خداحافظ‌ ای نوبهار همیشه...»

"رسول بهروش"

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بهتره کریمی هم بره .. من کریمی رو خیلی دوست دارم اما بهتره اونم کنار یه عده ادم بی هویت بازی نکنه و خودشو خراب نکنه .. امیدوارم رویانیان نتونه کریمی رو برگردونه .. بزارین اینا برن و جاشونو بده به دونه های برفی که بقول بهروش قیمت الماس دارن ...

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چی بگم ........ شاید یه ساعت بود بعد بازی که بهت زده داشتم صحنه های که تو بازی رقم خورد رو تو حافظه ام رصد میکردم.. باختیم ... به همین راحتی .....بازی که باید بااختلاف میبردیمسر لج بازی اغایحیی باختیمبازیکن هایی که در دیدار های قبل خودشونو ثابت کردن بایدبیرون باشنپروویچ خط میخوره.ولاتکوبازی نمیکنه.کریمی و انصاریفر تعویض میشن.مهدوی کیا هم از روی لج بازی 5 دقیقه آخر....
این یعنی چی؟؟؟؟چی فرض کردی مارو؟؟؟؟؟چطوری میتونی جواب اشک های هوادار رو بدی؟؟؟؟؟جواب کسی که سر مسخره بازی های تو سکته کرد؟؟؟؟؟الان دلت خنک شد اغایحیی که دل میلیون ها هوادار رو شکستی؟؟؟؟؟به خواستت رسیدی؟؟؟؟؟
مهدی رو که دیدم بعد بازی بغض گلوم رو گرفت که خبرنگار داشت با هاش مصاحبه میکرد و اونم بغض کرده بود و سرش رو انداخته بود پایین و هیچی نمیگفت .. "نامروت ها با مهدوی کیا چه کردید" ........ یعنی حق کسی که اعتبار فوتباله ایرانه اینه 5 دقیقه بازی کنه ؟!! خداحافظ مهدی صبور ....خداحافظ مرد سال آسيا ، خداحافظ بهترين پاسور بوندسليگا ، خداحافظ مرد اخلاق آسيا ... شرمندتيم مَرد...و خداحافظ علی آقای با غیرت.......
اقا یحیی خوب خودتو نشون دادی ... نشون دادی روحیه جوانمردی درونت اصلا وجود نداره ... نشون دادی که واقعا ترسویی که به محض اینکه تیم گل میزد کل تیم رو جور عقب میکشیدی که انگار داری بارسلونا رو تو نیوکمپ شکست میدی ... یعنی حق 120 هزار تماشاگر این بود؟ گریه؟ حسرت؟
شب راحت سرت رو بزار رو بخواب انگار نه انگار اتفاقی افتاده .. آقای نوروزی که ادعات گوش فلک رو کر کرده!! خودت بشین بازی رو یه بار دیگه نگاه کن ببین تو اون صحنه ای که 5 متر با دفاع آخر سپاهان فاصله داشتی و تک به تک بودی با دروازبان ایا کارت درست بود؟ تویی که وسط میدان هم نمیتونی کسی رو جا بزاری چی پیش خودت فک کردی که اومدی مدافع ها رو جا بزاری؟!!در حالی که با پاس تو در میتونستیم به گل برسیم.....
آقای نیلسون که ادعا داری تو لیگ های معتبر دنیا بازی کردی .. .. مهاجم شوت نزده شما خوابیدیت.. به نظرت دروازبانی که در سطح اروپا بازی کرده باشه باید اینجوری زاویه بسته گل بخوره؟!! گل دومم من مقصر اصلی رو خوده شما میدونم ....تو پنالتی ها هم که شاهکاری واسه خودت ........
کریم دیروز بهترین بازیش رو داشت برای پرسپولیس انجام میداد چرا باید تعویض میشد؟ علی کریمی میونه میدون رو کاملا بسته بود برای سپاهانی ها ..چرا باید میومد بیرون و میثم نقی زاده ای که تجربه ای آنچنانی نداره بیاد تو بازی و آخرشم بشه این ...
باختیم چون حقمون بود با این سر مربی رو بازیکن ها ببازیم .. آره تموم بازکنان و کادر فنی دیشب راحت خوابیدن ولی یه در صد هم فک نکرد دیشب چه به سر هواداران آمد ... و در آخر هم باختیم ، جام هم نگرفتیم ولی خدا رو شکر ...
از یه لحاظ فک میکنم میبینم جامی که با لابی و تبانی و دوپینگ و علی ها و لیست های فصل بعد باشه همون نباشه بهتره .... زنده باد پرسپولیس

آخرین ویرایش:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنده باد پرسپولیس ایران

امیدوارم خیلی زود تیم برگرده به همون دورانی که یکی مثل پروین و قطبی بودن
با رفتم مهدوی کیا و کریمی دوران آدمهای مثل پروین و محمد مایلی کهن و همایون بهزادی ، ابراهیم آشتیانی ، صفر ایرانپاک و .... تموم شد الان بازیکنایی وجود دارن که میلیارد ها پول میگیرن و آخر فصل هم فقط به فکر ساقه های خودشونن که فصل بد بتونن دو برابر فصل قبل از یه تیم دیگه پول بگیرن .. تعصب مرد .....

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
باخت تلخی بود.خصوصا با این بلایی که سر مهدی اوردند.ولی چنتا مسئله برای مبهمه
1- اگه یکی از تیما دقیقه 90+.. گل میزد تکلیف چی بود.؟
2- نوروزی 2 بار قهر کرد ولی بازم تو بازی بود!!اونم به جای انصاری فردی که امروز خوب بود!!این پارتی نوروزی کی هست که هرکاری دوست داشته باشه میکنه؟؟!!!
3- کلاه کج رو چه اساسی تو ترکیب اصلی بود.اونم کامل؟!!!
4- ولاتکو که معمولا خوب بود تو این بازی رو نیمکت بود!!!!
5-مهدوی کیا تو حضور 5 دقیقه ای 2 تا موقعیت خلق کرد.البته من مطمئنم یحیس حکم مترسک رو داشت!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
در کل باید قبول کنیم که سپاهان قوی تر از پرسپولیس بود.البته بنظرم قویترین تیم تو ایران هستش و روی حادثه بوده که استقلال اول شده .وگرنه از نحوه بازی سپاهان تو بازی دیروز و همینطور 2 بازی که با استقلال داشت نشون داد که از دوتیم تهرانی بهتره.البته این عجیب نیست چون مدیریت خوبی داره و همه چیزش رو حساب کتاب نیست و نشون میده تنها خرج کردن دلیل بر این نیست که حتما قهرمان بشی!!! در کل از روزی که رویانیان اومد پرسپولیس مخالفش بودم.چون چیزی از مدیریت ورزشی نمیدنست و سر کارش فقط با سوخت و ماشین و این حرفا بود.و تا بخواد چیزی سر در بیاره چند سالی طول میکشه.ایشون فکر کرد که با تزریق پول و انتخاب یه مربی خارجی تیم درست میشه.در حالی که همش خیال محض بود!!!
انتخاب گلمحمدی یه انتخاب اشتباه بود.در کل منکر توانایی گل محمدی نیستم ولی پرسپولیس یه مربی بزرگ میخواد.ولی خوب هدف از انتخابشون این بود که سرمربی یه آدم حرف گوش کن باشه و فقط همین.من هیچ جدیتی تو کار گل محمدی تو این فصل ندیدم.نمونش بحث نوروزی بود.وقتی این آقا 2 بار قهر میکنه روی چه حسابی باید بخشیده بشه و بره تو ترکیب. و این نشون میده که یه سری افراد تصمیم گیرنده وجود دارند که روی حرف سرمربی میتونند حرف بزنند!!! ویا اینکه روی چه اساسی کلاه کج خریداری میشه و تو ترکیب اصلی میزارنش؟؟!!!!اونم بازی به این مهمی!!!
تو بحث مهدوی کیا هم مطمئنم بحث خداحافظیش رو یکی دیگه مطرح کرده نه گل محمدی.و هدفشون خراب کردن مهدی بوده!!! چون آماده ترین و با غیرت ترین بازیکنمون مهدی بود.حتی از کریمی هم بهتر بود.اینو من نمیگم.آمار حرف منو تائید میکنه!! ولی خوب به جرم خوب بازی کردن میان محوش میکنند!!! همون بلایی که سر کریم باقری اوردن سر مهدی هم اورند!!و......
تا وقتی فوتبالمون سپرده بشه به یه سری سردار و... عاقبتش همینه. کلا فوتبال ایران در حال نابودیه.اینو میشه به طور واضح دید.خصوصا تو تیم ملیمون که با وجود هزینه هنگفت و اوردن کروش بازم وضمون اسف باره.!!!
مشکل فوتبالمون با پول حل نمیشه بخدا.

M P 3

اخراجی موقت
در کل باید قبول کنیم که سپاهان قوی تر از پرسپولیس بود.البته بنظرم قویترین تیم تو ایران هستش و روی حادثه بوده که استقلال اول شده .وگرنه از نحوه بازی سپاهان تو بازی دیروز و همینطور 2 بازی که با استقلال داشت نشون داد که از دوتیم تهرانی بهتره.البته این عجیب نیست چون مدیریت خوبی داره و همه چیزش رو حساب کتاب نیست و نشون میده تنها خرج کردن دلیل بر این نیست که حتما قهرمان بشی!!! در کل از روزی که رویانیان اومد پرسپولیس مخالفش بودم.چون چیزی از مدیریت ورزشی نمیدنست و سر کارش فقط با سوخت و ماشین و این حرفا بود.و تا بخواد چیزی سر در بیاره چند سالی طول میکشه.ایشون فکر کرد که با تزریق پول و انتخاب یه مربی خارجی تیم درست میشه.در حالی که همش خیال محض بود!!!
انتخاب گلمحمدی یه انتخاب اشتباه بود.در کل منکر توانایی گل محمدی نیستم ولی پرسپولیس یه مربی بزرگ میخواد.ولی خوب هدف از انتخابشون این بود که سرمربی یه آدم حرف گوش کن باشه و فقط همین.من هیچ جدیتی تو کار گل محمدی تو این فصل ندیدم.نمونش بحث نوروزی بود.وقتی این آقا 2 بار قهر میکنه روی چه حسابی باید بخشیده بشه و بره تو ترکیب. و این نشون میده که یه سری افراد تصمیم گیرنده وجود دارند که روی حرف سرمربی میتونند حرف بزنند!!! ویا اینکه روی چه اساسی کلاه کج خریداری میشه و تو ترکیب اصلی میزارنش؟؟!!!!اونم بازی به این مهمی!!!
تو بحث مهدوی کیا هم مطمئنم بحث خداحافظیش رو یکی دیگه مطرح کرده نه گل محمدی.و هدفشون خراب کردن مهدی بوده!!! چون آماده ترین و با غیرت ترین بازیکنمون مهدی بود.حتی از کریمی هم بهتر بود.اینو من نمیگم.آمار حرف منو تائید میکنه!! ولی خوب به جرم خوب بازی کردن میان محوش میکنند!!! همون بلایی که سر کریم باقری اوردن سر مهدی هم اورند!!و......
تا وقتی فوتبالمون سپرده بشه به یه سری سردار و... عاقبتش همینه. کلا فوتبال ایران در حال نابودیه.اینو میشه به طور واضح دید.خصوصا تو تیم ملیمون که با وجود هزینه هنگفت و اوردن کروش بازم وضمون اسف باره.!!!
مشکل فوتبالمون با پول حل نمیشه بخدا.

اصن این حرفتو قبول ندارم!!!
بازی پرسپولیس و سپاهان برگشت لیگ و بازی دیروز رو حتمن ندیدی!!!!
پرسپولیس از قبل معلوم شده بود که باید ببیازه.چون نمیشد هم طرفداراری استقلال و هم طرفدارای پرسپولیس توی یه روز باهم بریزن تو خیابون!!!
همش فیلم بود بازی دیروز...

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعاجای تاسف داشت .نتونستندازگل زدشون دفاع کنن.واقعاکارپرسپولیس به کجارسیده نوروزی شده کاپیتان!!!
کجارفتن بازیکنایی که عکسشون تواتاقم بود؟کجارفتن ستاره های تیمم؟حالابایدعکس کیو به دیواراتاق بچسبونم؟
نوروزی؟کلاه کج؟یافشنگچی؟یاشایدم نورمحمدی ؟واقعاحیف اون بازیکناکه دورشون به سررسید
درودبه شرف مهدوی کیاوکریمی