[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

pouyashayan

عضو جدید
سلام.از بچه های فلات کسی هست که اول فامیلش قبل از خ بوده، واسه طب باهاش تماس نگرفته باشند؟
من اول فامیلم خ هست،هنوز باهام تماس نگرفتند!شاید تو گزینش مشکل داشتم:cry:

مال من الفه ولی هنوز باهام تماس نگرفتن،گزینشم گفت پروندت رفته ارزیابی

reza 68

عضو جدید
خدا کنه اینطوری باشه و به نتیجه گزینش ربطی نداشته باشه.......
راستی مهندس گرایش شما چیه؟
فکر کنم که پرونده های ما هنوز نیومده باشه!میاد انشاءالله!
گرایش من کنترل هست،گرایش شما چیه ؟

pouyashayan

عضو جدید
پویا جون نمیدونم چشونه. تو حالت پیش نمایش پست، لینکا کار میکرد اما الان نه.... به هرحال اگه بازم مایل بودین ببینین ادرس لینکارو کپی کنی تو یه تب جدید باز میشه. یا یه کار دیگه وقتی رو لینکا کلیک کردین روی ادرس بار کلیک کنید تا ادرس هایلایت بشه بعد اینتر رو بزنید باز میشه...(اموزش گام به گام کامپیوتر راه انداختم واسه خودم:biggrin:)... اینترنت نزاییده چارتا لینک برا ما شاخ بشن و کل کل کنن... باید روشون کم بشه و باز بشن... :دی

حل شد عزیزم;)ممنون از لطفت

ehsan6472

عضو جدید
سلام اقا احسان من زنگیدم به اون شماره پالایش و پخش بعد از اینکه به دو جای دیگه وصل کردن اپراتور گفت اگه جواب طب منفی باشه بهتون زنگ میزنیم اگه مثبت باشه بقیه مراحل رو براتون انجام میدیم.حتی اسم هم نپرسید.میگی چیکار کنم؟
سلام منم دو روز زنگ زدم تا جواب دادن کمی هم بداخلاق هستن ولی بعد از چندبار زنگ زدن وبعدش دو سه جا وصل کردن و در آخر جواب دادن که آقا نمیشه من جواب بدم که شما قبول شدین یا نه بعد منم بهش گفتم پس چطور من باید از نتیجه طب صنعتی مطلع بشم یکمی آرومش کردم با حرف زدن رو موخش رفتم :biggrin:بعد گفت کجا مصاحبه داشتی و بعد گفت کجا رفتی طب صنعتی و بعد گفت کد رهگیریت چنده منم همه رو بهش گفتم و در آخر گفت مشکلی نداشتی و نامه شما اومده:D

ehsan6472

عضو جدید
كاوه مدير توسعه منابع انساني پالايش و پخش شد

كاوه مدير توسعه منابع انساني پالايش و پخش شد

در حكمي از طرف مهندس ضيغمي معاون وزير و مدير عامل شركت ملي پالايش وپخش فرآورده هاي نفتي ايران ، اسماعيل كاوه به سمت مدير توسعه منابع انساني اين شركت منصوب شد. در اين حكم آمده است :
جناب آقاي اسماعيل كاوه
نظر به مراتب تعهد و تخصص و تجربيات جنابعالي ،به موحب اين حكم به سمت«مديرتوسعه منابع انساني»شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران منصوب مي شويد.
با عنايت به اهميت و جايگاه منابع انساني در هر سازمان اميد است با استعانت از درگاه خداوند متعال و با بهره گيري از نيروهاي متعهد، متخصص و توانمند اين شركت و حفظ جايگاه انساني و شئون همه كاركنان در انجام وظايف خود موفق باشيد.
فرصت را مغتنم شمرده و از خدمات جناب آقاي اسماعيل اميري در زمان تصدي اين سمت قدرداني مي گردد.

reza 68

عضو جدید
اصلا عجله نکن،بگیر تا خرداد بخواب،هنوز راه داریم :D
بچه های فلات اگه تا 2 هفته ی دیگه حتی طب رو برند،واسه عدم سوء پیشینه هم یک ماه الاف بشیم،تا وقتی که شرکت هم با فرض اوکی بودن شرایط دعوت به کار کنه،فکر می کنم تا تیر ماه الاف باشیم.تازه فکر میکنم که rotation هم باشه،چون من هم از یک بنده خدایی که تو فلات بود،شنیده بودم که همچین چیزی وجود داره.
من هم که از بیکاری پوسیدم!فکر کنم که اگه از الان واسه یک استخدامی جدید آزمون بدیم،زودتر بریم سرکار:biggrin:

hiby

عضو جدید
با سلام بنده قبل از عید برای مصاحبه عقیدتی دعوت شدم و بعد از انجام مصاحبه شماره تماس ۶۶۷۲۵۰۵۷(آقای ضرابی) را برای اطلاع از نتیجه مصاحبه به ما دادند که بعد از ۲هفته تماس بگیریم ولی متاسفانه کسی به این شماره پاسخگو نیست. لطفأ مرحمتتان را نسبت به مابیشتر کنید تا من و امثال من بیشتر از این نگران نشویم. با تشکر از زحمات بی شائبه تان.
پاسخ : با سلام با شماره تلفن ۶۶۷۲۵۰۶۱ تماس بگیرید

Mo.Samady121

عضو جدید
سلام به همه دوستای گرامتو چهارتا لینک زیر یه سری عکسه از صنعت نفت ایران از آغاز تا الان. فکر میکنم دیدنشون خالی از لطف نباشه. خصوصا لینک اول که عکساش خیلی قدیمی و جالبه. سرگرم کننده اس...(زنگ تفریح!!)http://niordc.ir/index.aspx?siteid=78&siteid=78&pageid=1201http://niordc.ir/index.aspx?siteid=78&siteid=78&pageid=1203http://niordc.ir/index.aspx?siteid=78&siteid=78&pageid=1204http://niordc.ir/index.aspx?siteid=78&siteid=78&pageid=1205
ممنون دوست عزیز بابت عکسا. جواب گزینشتو گرفتی؟

FAMINE RIAN

عضو جدید
به نظر شما ظرف این محصول این نمونه که دارن نشون وزیر میدن بطری آب معدنی نیست توش محصول رو ریخته باشن ؟؟!!

majid2798

عضو جدید
بچه ها همگی سلام
من ایشالا فردا راه می افتم که برم تهران واسه طب صنعتی،اما خود شرکت هم باید برم برای تحویل سو پیشینه.

اولا اینکه برام دعا کنید که به مشکل نخورم تو طب،چون واقعا استرس دارم
دوما اینکه هرکدوم که سوالی دارین که میتونم براتون بپرسم و پیگیری کنم اینجا مطرح کنه تا براش جواب بگیرم.

ضمنا برای اینکه نپرسین من نفت و گاز پارس هستم

n@91

عضو جدید
سلام.
دیروزمن ورفیقم رفتیم ساختمان5طبقه مناطق نفتخیزجنوب واونجاکه رفتیم اوضاع نتایج طب صنعتی وگزینش وآغازبه کار رو از اموراستخدام بپرسیم
برامن جواب گزینش اومده بودوخداروشکرقبول شدم.وبرارفیقم جواب طب صنعتیش اومده بود وخداروشکرهمه جواب آزمایشاهاش خوب بود وبراشروع
به کارکه پرسیدیم گفتن اوایل خردادشروع میشه.وبعدش براهسته گزینش رفتیم که اونجاهم شلوغ بودوازآقای که اتاق9بودکه پرسیدیم چندنفرتاالان
مصاحبه گزینش اونهامونده گفت تقریبا100تایی مونده که ازاونها مصاحبه نگرفتیم.
ومن الله التوفیق

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها همگی سلام
من ایشالا فردا راه می افتم که برم تهران واسه طب صنعتی،اما خود شرکت هم باید برم برای تحویل سو پیشینه.

دوما اینکه هرکدوم که سوالی دارین که میتونم براتون بپرسم و پیگیری کنم اینجا مطرح کنه تا براش جواب بگیرم.

انشالا این مرحله رو هم با موفقیت طی می کنی.

فقط اگه تونستی از منابع انسانی یه آمار بگیر ببین از کی قراره برای شروع به کار تماس بگیرن و به کسایی که رد می شن چه موقع و به چه طریقی اطلاع میدن.

سفر بی خطر!

امیدی

عضو جدید
ممنون آقای امیدی
راستی این اعداد 30+10+3250 یعنی چی؟

والا دقیق نمیدونم باید از بچه های حقوق دستمزد بپرسم (فکر کنم درصدی از پایه حقوق باشه)

البته با این شماره ها میتونید تماس بگیرید-تهران تدوین مقررات

٦١٦٢٢٧٣٥
٦١٦٢٢٨٦٣

امیدی

عضو جدید

hiby

عضو جدید
بچه ها همگی سلام

لطفا بپرس دوره آموزشی جداگانه داریم یا مستقیم باید بریم سرکار ؟؟؟؟؟

حمید غضنفری

عضو جدید
بچه ها همگی سلام

سلام.
دیروزمن ورفیقم رفتیم ساختمان5طبقه مناطق نفتخیزجنوب واونجاکه رفتیم اوضاع نتایج طب صنعتی وگزینش وآغازبه کار رو از اموراستخدام بپرسیم
برامن جواب گزینش اومده بودوخداروشکرقبول شدم.وبرارفیقم جواب طب صنعتیش اومده بود وخداروشکرهمه جواب آزمایشاهاش خوب بود وبراشروع
به کارکه پرسیدیم گفتن اوایل خردادشروع میشه.وبعدش براهسته گزینش رفتیم که اونجاهم شلوغ بودوازآقای که اتاق9بودکه پرسیدیم چندنفرتاالان
ومن الله التوفیق

همینایی که این دوستمون از فلات پرسیده رو شما از پارس بپرسی عالی میشه

DARKANGEL

عضو جدید
سلام.
ومن الله التوفیق

سلام دوست عزیز.. من هم گزینش هم طب صنعتی ام اسفند ماه بود ... هنوز بهم جواب ندادن ... الان اهواز ساکن هستم .. یعنی اگر برم اونجا میتونم جوابم رو در بیارم ؟؟؟ چیزی راجه به مکان دوره آموزشی نمیدونی؟؟ اهوازه ؟ محل خدمت چی ؟؟ از این دست اطلاعاتی داری ممنون میشم

n@91

عضو جدید
علیک سلام.آره اگه جواب گزینش وطب صنعتی شمااومده بهت میدن،برااینکه جواب گزینش وطب صنعتی روبگیری بایداموراستخدام پیش خانم بارانی بری.

DARKANGEL

عضو جدید
علیک سلام.آره اگه جواب گزینش وطب صنعتی شمااومده بهت میدن،برااینکه جواب گزینش وطب صنعتی روبگیری بایداموراستخدام پیش خانم بارانی بری.

ممنونم رفیق.. چیزی راجه به محل آموزشی و خدمت و اینا نمیدونی ؟؟ اونجا کسی هست که بشه پیگیری کرد...

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام دوستان
امروز واسه من اومدن تحقیقات !!!!
پس پا فشاری نیست که حتما دو هفته قبل گزینش تحقیق میان
البته خدا رو شکر از یکی از هم محله هامون پرسیدن و دست اخر گفته بودن خیلی خوشحالیم که نیروی خوبی گرفتیم !!!

n@91

عضو جدید
پرسیدم ولی میگن فعلاهیچی معلوم نیست وجواب درست حسابی نمیدین،حالااگه شمارفتین بپرسین وبگین چی گفتن تاهمه مهندسین عزیزبدونن چی داره تومناطق میگذره.ممنون

m_tavakoli

کاربر فعال
ممنون دوست عزیز بابت عکسا. جواب گزینشتو گرفتی؟

سلام. من دیروز و پریروز تماسیدم کسی جواب نداند دیگه چون شما هم گفتی که گفتن هفته اینده، دیگه بیخیال شدم.... حالا شاید وعده ی اول اردیبهشتشون عملی بشه... شاید...

بالا