عكس هايي از فيلم قلاده هاي طلا

علی قوامی

عضو جدید
من ماهواره نیگا میکنم اما نه فقط ماهواره...
از هر جایی که خبر گیرم بیاد میخونم...
همه صحبتها رو مشنوم مال هر جناحی که میخواد باشه!! بعدش قضاوت میکنم..

شما در حال حاضر داری توی این کشور جرم انجام میدی.
متوجه هستین که داشتن ماهواره جرمه.

قلاده های طلا هم تفکرات کسی رو نشون میده که میگه ماهواره جرمه.
این جمع اضداد هم در نوع خودش قابل تامل هست.

دوستان از یک طرف به آزادی در خبرها و قضاوت منصفانه اعتقاد دارند،از طرفی همه راه های ارتباطی را مسدود میکنند و فقط یک رسانه ملی توی کشور درست کردند که 24 ساعت میگه قلاده طلا !!!!!!!!!!!!!

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخ جون بازم دعواااا.
بزنید همو.
بچه های ولایی یه طرف......منحرفا اون طرف
د بزن دیگه.....شما که زدنو خوب بلدین..................ماهم که کتک خورمون ملسه.............اصلا فحش بده..........فحش.....فحش کشم کن
من مطمئنم این تاپیکا نتیجه داره

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اخ جون بازم دعواااا.
بزنید همو.
د بزن دیگه.....شما که زدنو خوب بلدین..................ماهم که کتک خورمون ملسه.............اصلا فحش بده..........فحش.....فحش کشم کن
مطئنی نتیجه داره؟؟
الانه که 110 وسط دعوا بریزه همه رو جمع و جور کنه:)

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نديديمش(حالا نگينا نديدي پس نظر نده:D)

معلومه ديگه...به هر فيلمي كه اجازه اكران تو سينماي ايران را نميدن..لابد به نفعشونه كه الان رو پردست

وضعه مملكتو ديديم و ميبينيم ديگه....لازم به فيلم نيست جز براي سياه كاريه عوام

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخ جون بازم دعواااا.
بزنید همو.

چرا فک میکنی هر بحثی دعواس؟؟؟؟
من با علی جان هیچ مشکلی ندارم...
فقط داشتیم یه نمه تبادل نظر میکردیم..
حالا یا جواب میده یا نمیده!!!!

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا فک میکنی هر بحثی دعواس؟؟؟؟
من با علی جان هیچ مشکلی ندارم...
فقط داشتیم یه نمه تبادل نظر میکردیم..
حالا یا جواب میده یا نمیده!!!!
عزیزم منظور من شما نبودید.من اوایل تاپیک رو دیدم.اخه مشابه این تاپیکا فقط به دعوا ختم میشه.

حامدیا

اخراجی موقت
نه دیگه بعدش باهم میشینیم فیلم رو نقد میکنیم ونسکافه میخوریم

نه دیگه این نشد میخوای مزاحم بشی؟ می خوای اذیت کنی ؟..مگه من میذارم دیگه براتون بلیط میگیرم برگردین .باشه؟ .جمعه هم برین برنامه هفت بشینین با آقای فراصتی تا صبح فیلم و نقد کنین

آخرین ویرایش:

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فیلمی که سپاه ازش حمایت کرده معلومه چی از آب در میاد خودتونو جر ندید انقدر مردم به صورت خود جوش تحریمش کردن برید آمار فروششو نگاه کنید خودتون متوجه میشید
خوب حمایت کنه!!!!چه ربطی داره....
پس با این حساب گشت ارشاد چرا اکران شده؟!!نکنه سپاه از مسخره کنندگانش دفاع میکنه؟!!!
تحریم خود جوشو دیدیم باو...همه ریخته بودن پردیس زندگی،تمام صندلیا پر بود!!ی بار گفتم بازم میگم...قلاده ها از نظر سینمایی فیلم قوی است حالا ی سری کلا نمیدونن فیلم چیه با سیاست قاطیش میکنن...فیلمو تحریم کردن...زرتینا!!مثل انتخابات؟!!!:biggrin:

اگه خوب نفروخته واسه اینه که مردم به خنده بیشتر از سیاست نیاز دارن...رفتن گشت ارشادو دیدن!!
آقا فیلم ندیده نظر ندید....ضایس به خدا!!

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس با این حساب گشت ارشاد چرا اکران شده؟!!نکنه سپاه از مسخره کنندگانش دفاع میکنه؟!!!
تحریم خود جوشو دیدیم باو...همه ریخته بودن پردیس زندگی،تمام صندلیا پر بود!!ی بار گفتم بازم میگم...قلاده ها از نظر سینمایی فیلم قوی است حالا ی سری کلا نمیدونن فیلم چیه با سیاست قاطیش میکنن...فیلمو تحریم کردن...زرتینا!!مثل انتخابات؟!!!:biggrin:

اگه خوب نفروخته واسه اینه که مردم به خنده بیشتر از سیاست نیاز دارن...رفتن گشت ارشادو دیدن!!

دمت گرم امروز بات حال کردم

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب دیگه برادران و خواهران انجام وظیفه کردن و با هوچی گری خواستن یک فیلم در پیتو بزرگ کنن!..

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب دیگه برادران و خواهران انجام وظیفه کردن و با هوچی گری خواستن یک فیلم در پیتو بزرگ کنن!..
شما با سینمای ایران سرو کار داشتی تاحالا؟!!!!
درپیت....پس کلا فیلم ایرانی ندیدی که معنیه در پیتو بدونی !چ برسه ب قلاده ها!!!
شما شاید بتونی با هوچی گری یه فیلم بزرگو درپیت جلوه بدی ولی برعکسش از ما برنمیاد...
دوست عزیز من صرفا از جنبه ی سیاسی ب هیچ فیلمی نگاه نمیکنم....هنری که تو نشون دادن سیاست بکار رفته بود فیلمو عالی کرده بود!!
و...ابوالقاسم طالبی همیشه فیلمای جذاب و با مفهومی میسازه...گرچه بعضی سینما نفهمیده ها سعی دارن فیلمو مزخرف جلوه بدن اما حقیقت نزد کسانیست که میدانند سینما چیست و قلاده ها را منصفانه نقد میکنند نه مغرضانه!!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
چقدر جالبه واقعا ...
موقعی که دور ، دوره جدایی آقا نادر از سیمین خانم بود اینوریا فیلمو میکوبیدن
حالا که دور دوره قلاده های طلاس اونوریا دارن فیلمو میکوبن .
چقدر ما آدمای جالبی هستیم ...

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

مثل این که شما کلا از اوضاع مملکت بیخبریا همون فیلم گشت ارشادو که میگی 3 برابر این فیلم فروش کرد ولی خوب همین آقایان انقدر بهش اعتراض کردن که از روی پرده سبنما ها برش داشتن و بجاش همین فیلمو گذاشتن - رکورد تبلیغات تلوزیونی برای این فیلم شکسته شد شما در طول عید هر شبکه ای رو میزدی محال بود تو تبلیغاتش تیزر این فیلمو نذاره حالا بگو دریغ از یه دونه تبلیغ برای گشت ارشاد ولی استقبالو نگاه کنید
من فلاده های طلا رو ندیدم ولی داستان فیلمشو که خوندم شما که دیدی بگو همش سعی نمیکرد تمام تقصیراتو بندازه گردن جاسوس های انگلیس و اسرائیل و آمریکا؟ یعنی این همه آدم میومدن تو خیابونا اعتراض میکردن همه جاسوس بودن؟ مردم عادی نمیومدن؟ تو فیلمش از زیر گرفتن آدما با ماشین تصویری نشون داد؟ از پخش ساندیس چی؟ از شکنجه ها ی وحشیانه و خلاف شرع چیزی نشون داد؟ نگید بی طرف فیلم ساخته که اصلا نساخته که اگه می ساخت اجازه اکران بهش نمیدادن

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

نقد فیلم قلاده های طلا : بدترین فیلم تاریخ سینمای ایران !!!

نقد فیلم قلاده های طلا : قلاده های طلا با لقب سیاسی ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شناخته شده است که به نظر من این اسم برای این فیلم اضافی است . فیلم خوش ساختی نیست و روایتی مستند وار بر اتفاقات این چند وقته اخیر داشته است پس نمی توان گفت سیاسی ترین فیلم سال است . از بین فیلم های سیاسی که تا به حال دیده ایم به نظرم پایان نامه از همه بهتر بوده تا الان . چون روایتی خطی و داستانی دارد و همین به فیلم کمک می کند اما در قلاده های طلا روایتی مستند وار داریم که این باعث می شود فیلم از ریتم بیفتد و مخاطب دچار خستگی بشود و دیدن فیلم برایش خسته کننده شود . تظاهرات خیابانی را خیلی خوب نشان داده و باسازی کرده است . و هنروران کارشان را به خوبی انجام داده اند . بازی ها عالی بودند مخصوصا امین حیایی و حمید رضا پگاه . محمد رضا شریفی نیا هم متفاوت ظاهر شده است با اینکه بازیگر محبوبم نیست اما بازی خوبی ازش دیدم در این فیلم .
یکی دیگر از نکات مثبت این فیلم ، موسیقی این فیلم است که موسیقی این اثر بسیار عالی و درجه یک است . جلوه های ویژه فیلم هم بسیار حساب شده و دقیق عمل می کند . فیلم از لحاظ مسائل فنی بسیار حرفه ای است . و فیلمی تمام تجهیز است و مشکلی از لحاظ مسائل فنی اش ندارد . مشکلش در فیلم نامه است که فیلم نامه منسجم نیست . قلاده های طلا با یک فیلم نامه حساب شده می توانست فیلمی پر مخاطب شود و مخاطبان با رضایت کامل سالن را ترک کنند . قسمتی از این فیلم در خارج از کشور فیلمبرداری شده است . که به نظر من این کار خرج بیهوده است چون در ایران هم می توانستند این سکانس ها را فیلمبرداری کنند چون هم سکانس های کمی بودند و هم لوکیشن خیلی خاصی احتیاج نداشتن . صدا گذاری فیلم هم به شدت ضعیف است . فیلم سیاسی باید ساخته شود و از فیلم سیاسی خوب حمایت می کنم . فیلمی که فیلم نامه منسجم داشته باشد . قلاده های طلا با اینکه فیلم نامه منسجمی ندارد اما قابل تحمل است و قابل دیدن است .
رمز گشایی پایانی فیلم بسیار جذاب و دیدنی است و مخاطب هیچ گونه حدسی نمی تواند بزند که دکتر (حمید رضا پگاه ) جاسوس بوده . و مخاطبان شک شان به یقین تبدیل می شود که امین حیایی جاسوس است . پس می توان گفت منطق روایتی فیلم مرتب و درست است .

منبع

armia1988

عضو جدید
من فیلم قلاده ها را ندیدم اما در عوض گشت ارشاد خیلی بهم چسبید جالبه که بعدش با یکی از دوستای بسیجیم و به اتفاق بقیه دوستاش رفتیم قاطی معترضا جلوی وزارت&میدون انقلاب -
آخ که تو دلم چقدر بهشون خندیدم .بیچاره ها از اینکه یه فیلم اینجوری داره پته ی اونا را رو آب می ریزه شوکه شده بودن
البته اونطور که شنیدم سینماهای اصفهان تو نوروز فقط قلاده ها را رو پرده اکران داشته خبری از گشت ارشاد و زندگی خصوصی نبوده
اما چیزی که مسلمه از حمایت هایی که نهاد بوووووووق و کلا جناح بییییییق از این فیلم انجام داده ,میشه نتیجه گرفت می خواد نظر مردما به کدوم جهت سوق بده
کلا با تحریم کردن و ندیدن این فیلم هم مخالفم و تو اولین فرصت سعی میکنم ببینمش /تحریم یعنی فرصت دیدن نظر مخالفا با دست خودت از دست بدی
و در آخر به دوستان توصیه می کنم که واسه موفقیت تو جامعه ی امروزی و یا حداقل تو زمینه ی سیاست پیرو حزب باد باشید
حالا شما اینقدر با هم بحث کنید مطمئن باشید فعلا اونی که قوی تره حرفش را به کرسی می نشونه