مصاحبه تخصصی گروه شغلی عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران

دوست عزیزی که برای مدرکت به مشکل خوردی از دانشگات حتما ی نامه بگیر دال بر اینکه اصل مدرکت اماده نشده و گواهی موقت داری

hassa1

عضو جدید
دوستان گرامی ایا کسی هست که سابقه بیمه اش رو گرفته باشه؟
من رفتم بیمه برای گرفتن گواهی سابقه کار ولی بیمه قبول نکرد و گفت که باید شرکت ملی حفاری درخواست بده!
رفتم امور اداری گزینش شرکت ملی حفاری گفتم که یک نامه به من بدهید که درخواست سابقه بیمه من باشد
گفتند تو هنوز استخدام نشدی که بخواهیم از بیمه برات درخواست سابقه بیمه کنیم!!
ایا شما به راحتی گواهی سابقه بیمه تون رو گرفتید؟
سلام
پيام جان منم دقيقا مشكل شما رو دارم
رفتم شركت نفت گفت ما فقط نامه به نيروهاي خودمون ميديم
گفت ميتوني بري ي اشنايي كسي كه شركتي داره بهت نامه بده كه ببري بيمه
شما چه مقطعي هستيد؟
چند سال سابقه داري؟

آخرین ویرایش:

بزرگوار

اخراجی موقت
بله من بومی اهواز هستم رتبه 79 از 158 سهمیه بومی شدم سوالات تا جای که من آمار گرفتم بر اساس رسته شغلی می باشد یعنی دروسی که امتحان دادیم و یک سری سوالات مربوط به حفاری البته زبان و کامپیوترم هست که سوالاتی میپرسن البته بنا به مشکلاتی که جذب نیروی غیربومی داره اولویت اولشون فرزندان کارکنان و افراد با سابقه کار حفاری می باشد شنیدم که این مرحله فقط باید دنبال پارتی گشت
سلام پارتی ما همیشه الله بوده و هست ، دوست عزیز نمره کل شما با رتبه 79 بومی چه عددی بود؟ همواره پاک باشید

ممنون که جوابمو دادین ولی از تاریخ مدرک موقتم چند ماه گذشته بنظرتون هنوز قبولش میکنن
مگه کی فارغ التحصیل شدی؟من 30 بهمن88 فارغ التحصیل شدم تا چن روز پیش مدرکم اماده نشده بود فقط گواهی موقت با نامشو گرفتم که هنوز مدرک از دانشکده فنی تهران به دستشون نرسیده

سلام پارتی ما همیشه الله بوده و هست ، دوست عزیز نمره کل شما با رتبه 79 بومی چه عددی بود؟ همواره پاک باشید

کسی نیست جوابمو بده؟؟؟؟؟؟؟؟بابا چی بخونیم........رسته تولید (عملیات بهره برداری نفت و گاز).......دروس ازمونم موازنه ترمو سیالات انتقال حرارت بوده.الانم اینا مهمن یا نه؟

mr.sijal

عضو جدید
کسی نیست جوابمو بده؟؟؟؟؟؟؟؟بابا چی بخونیم........رسته تولید (عملیات بهره برداری نفت و گاز).......دروس ازمونم موازنه ترمو سیالات انتقال حرارت بوده.الانم اینا مهمن یا نه؟
در مورد مسائل پمپ،کمپرسور،استانداردهای مربوط مثلا API
مسائل انتقال حرارت و سیالات در زمینه لوله(افت فشار ...)

mr.sijal

عضو جدید
از 288 تعداد پذیرفتگان رسته عملیات حفاری کارشناسی کسی دیگه نیست که تاریخ مصاحبه شو در ساختمان احسان اعلام کنه ؟؟؟

miladxy

عضو جدید
مگه کی فارغ التحصیل شدی؟من 30 بهمن88 فارغ التحصیل شدم تا چن روز پیش مدرکم اماده نشده بود فقط گواهی موقت با نامشو گرفتم که هنوز مدرک از دانشکده فنی تهران به دستشون نرسیده

اقا محمد امین ساعدی منم سال 88 فارغ التحصیل شدم موقتمو برج 4/4/90 گرفتم ولی هنوز میگن اصلش اماده نیست و از تهران نیمده به منم یه نامه دادن گفتن چون هنوز اصلش اماده نیست نامه رو نشون بدی قبول میکنن نظرتون چیه ؟

اقا محمد امین ساعدی منم سال 88 فارغ التحصیل شدم موقتمو برج 4/4/90 گرفتم ولی هنوز میگن اصلش اماده نیست و از تهران نیمده به منم یه نامه دادن گفتن چون هنوز اصلش اماده نیست نامه رو نشون بدی قبول میکنن نظرتون چیه ؟

دادا زیاد حساسش نکن.اره قبول میکنن.نگفتی چی و کجا قبول شدی؟تاریخ مصاحبتو کی زدن؟؟؟؟

mr.sijal

عضو جدید
در این جمع از دوستان کسی کارشناسی حفاری قبل از 20مهر اهواز ساختمان احسان مصاحبه نداره ؟؟؟
لطفا جواب بدید

من کاردانی برق هستم که عملیات حفاری قبول شدم روز 14 مهر مصاحبه دارم شما کی مصاحبه میری

منم دادا عملیات بهره برداری 7 ابان مشهد مصاحبمه.به این ادرس برو http://www.pananews.ir/news/news.php?id=13428اطلاعیه خوبی زده.کجا مصاحبتونه؟؟؟؟؟

reza1543

عضو جدید
سلام دوستان
نمیخوام ناامیدتون کنم ولی شرکت ملی حفاری سیستم کارگری داره و محیط خاصی داره که افراد تحصیل کرده کمتر اونجا دوام میارن و براشون کار کردن سخته..در بین تمام شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت در پایین ترین طبقه قرار داره و زمزمه هایی هم شنیده میشه که مثل شرکت حفاری شمال شاید خصوصی بشه
برای همین چندان هم اگه موفق نشدید وارد شرکت بشید ناراحت نشید

mr.sijal

عضو جدید
سلام دوستان
نمیخوام ناامیدتون کنم ولی شرکت ملی حفاری سیستم کارگری داره و محیط خاصی داره که افراد تحصیل کرده کمتر اونجا دوام میارن و براشون کار کردن سخته..در بین تمام شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت در پایین ترین طبقه قرار داره و زمزمه هایی هم شنیده میشه که مثل شرکت حفاری شمال شاید خصوصی بشه
برای همین چندان هم اگه موفق نشدید وارد شرکت بشید ناراحت نشید
حق با دوست عزیز می باشد
موندم به فرض قبولی تو دمای 60درجه اهواز چطور میشه کارکرد؟؟؟
اگر هوا شرجی باشه که هیچ!!!

ali2327

عضو جدید
salam ,bacheha harki raft mosahebe biad bege chejori bode ,be hamdige komak konim
.mamnon az hameye bacheha

hamid a

عضو جدید
با سلام من توی گروه شغلی عملیات حفاری مقطع کارشناسی 14 مهر اهواز ساختمان اداری احسان مصاحبه دارم کسی قبل من میره مصاحبه

mr.sijal

عضو جدید
با سلام من توی گروه شغلی عملیات حفاری مقطع کارشناسی 14 مهر اهواز ساختمان اداری احسان مصاحبه دارم کسی قبل من میره مصاحبه
بنده 20مهر مصاحبه دارم،انشاله 15مهر منتظر بیان روز مصاحبه ت هستیم
دوست عزیز رتبه شما چند شده؟

hamid a

عضو جدید
حتما از کم و کیف مصاحبه براتون میگم. من رتبم 58 شده توی سهمیه سایر .

mr.sijal

عضو جدید
انشااله پیروز و سربلند باشی،مخصوصا روز 14مهرماه
آخرین نفر قبولی در سهمیه شما چند بوده ؟

mr.sijal

عضو جدید
دوستان من امروز ساختمان احسان بودم
رفتم آمار مصاحبه رو درآوردم

آخرین ویرایش:
بالا