داستان جالب و زیبا عشق واقعی

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز

مرد و زن جوانی سوار بر موتور در دل شب می راندند.آنها عاشقانه یکدیگر را دوست داشتند.زن جوان: یواش تر برو، من می ترسم.
مرد جوان: نه، اینجوری خیلی بهتره.
زن جوان: خواهش میکنم ، من خیلی می ترسم.
مرد جوان: خوب، اما اول باید بگی که دوستم داری.
زن جوان: دوستت دارم، حالا میشه یواش تر برونی.
مرد جوان: منو محکم بگیر.
زن جوان: خوب حالا میشه یواش تر بری.
مرد جوان: باشه به شرط اینکه کلاه کاسکت منو برداری و روی سر خودت بذاری، آخه نمیتونم راحت برونم، اذیتم میکنه.
روز بعد ، واقعه ای در روزنامه ثبت شده بود: برخورد موتور سیکلت با ساختمان حادثه آفرید. در این سانحه که به دلیل بریدن ترمز موتورسیکلت رخ داد، یکی از دو سرنشین زنده ماند و دیگری درگذشت. مرد جوان از خالی شدن ترمز آگاهی یافته بود. پس بدون اینکه زن جوان را مطلع کند با ترفندی کلاه کاسکت را بر سر او گذاشت و خواست تا برای آخرین بار دوستت دارم را از زبان او بشنود و خودش رفت تا او زنده بماند. دمی می آید و بازدمی میرود. اما زندگی غیر از این است و ارزش آن در لحظاتی تجلی می یابد که نفس آدمی را می برد.

• [*]​

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره خیلی قشنگه
چندروز پیش توخیابون دیدم خانوموآقایی سوار موتور بودن آقا کلاه کاسکتو گذاشته بود سر خانومش خودش کلاه نداشت یاد همین داستان افتادم;)

engage

اخراجی موقت
وقتی از عشق سخن به میان میاد ناخواسته انسان طور دیگری فکر میکنه ولی اصل هارمونیه عشقه

jiji nanaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
:crying::cry:کاش خدا یه فرصت دوباره زندگی کردن کنار همدیگه رو بهشون داده بود،گریه ام گرفت:crying2::crying2:

mariya-n

عضو جدید
خيلي قشنگ بودالان گريم گرفته فقط واسم عجيبه كه يه پسر هم حتي توي اين دنيا اين طوري پيدا نميشه .معلومه كه فقط يه داستان چون خود من كه از اين دنيا فقط نامرديشو ديدم و بس

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام م م م
مرسی عزیزم خیلی قشنگ بود بهت نمیاد این قد احساساتی باشی :gol:

براچی بهم نیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه من چمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خيلي قشنگ بودالان گريم گرفته فقط واسم عجيبه كه يه پسر هم حتي توي اين دنيا اين طوري پيدا نميشه .معلومه كه فقط يه داستان چون خود من كه از اين دنيا فقط نامرديشو ديدم و بس

جالب بود اما باورش برام سخته مردا واین همه احساس:surprised:

دوستان عزیز چون شما چندتا پسرو دیدین که اینجورین دلیل نمیشه که همه رو به یک چشم نگا کرد

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
برای چی این تاپیکارو میزاری . ؟؟؟ میزاری که ادمو ناراحت کنی . . . . . . . اه

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای چی این تاپیکارو میزاری . ؟؟؟ میزاری که ادمو ناراحت کنی . . . . . . . اه

ببخشید اصلا همچین قصدی نداشتم
آخه هرکسی از یک مطلبی خوشش میاد
از این به بعد همچین پستایی رو لینکشو برات نمیزارم

arezo0 2020

عضو جدید
پسر داغونم کردی مدتی اعتقاد پیدا کردم ک عشق واقعی یه افسانستتتتتتتتتتت:crying2:

arezo0 2020

عضو جدید
منم همش نامرد به پستم خورد فقط من عاشق شدم فقط من شکستم فقط من پودر شدم فقط منننننننننننننننننننننننننننن

www.iran_eng.com

عضو جدید
منم همش نامرد به پستم خورد فقط من عاشق شدم فقط من شکستم فقط من پودر شدم فقط منننننننننننننننننننننننننننن
البته بهتره دقت کنی عشق واقعی اینه که در راه معشوقت خودت رو فنا کنی در صورتیکه بدونی طرف دوست داره(مثل همین قضیه)

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسر داغونم کردی مدتی اعتقاد پیدا کردم ک عشق واقعی یه افسانستتتتتتتتتتت:crying2:

ولی هنوز من اعتقاد دارم که عشق واقعی مال افسانست
عشقای الانو نباید اسمشونو عشق گذاشت بیشتر شبیه یک احساس زود گذره
البته همیشه همه جا استثناء هم داره

البته بهتره دقت کنی عشق واقعی اینه که در راه معشوقت خودت رو فنا کنی در صورتیکه بدونی طرف دوست داره(مثل همین قضیه)

آره منم نوافقم

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر عاشقو معشوقهای گرامی.
اولا که باعرض پوزش ضدحال نباشه تکراریه.
دوما که داستانش یکممی ضایعه بابا،هرکی یکم موتور سواری بلد باشه متوجه میشه که تو این مدت زمانی که اینا دل دادنو قلوه گرفتن مرده میتونسته یکی یکی دندهارو خلاص کنه،دندهم که خلاص بشه بیاد رو دنده یک سرعت موتور خودبخود کم میشهو تو سرعت پایین یدفه ترمز میزنه و وای میسته ،فرضا هم که وای نسته سرعتشون اونقدی کم میشه که بهرجایی بخورن احتمال مرگشون وجود نداره.
پسرای پاک با عشقای پاک زیادن.فقط نمیدونم بعضی ازشماهاکجا زندگی میکنید که دوروبرتون یکی ازینا پیدانمیکنید.
درکل همگی ببخشید اگه حستونو خراب کردم.

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
به این نمیگن عشق، میگن دوست داشتن.
عشق از بین میره و ناشی از هوسه، اما دوست داشتن نه تنها از بین نمیره بلکه روزبروزم بیشتر میشه.

آدم باید اول یکی رو دوس داشت تا بعد عاشقش بشی

سلام بر عاشقو معشوقهای گرامی.
اولا که باعرض پوزش ضدحال نباشه تکراریه.
دوما که داستانش یکممی ضایعه بابا،هرکی یکم موتور سواری بلد باشه متوجه میشه که تو این مدت زمانی که اینا دل دادنو قلوه گرفتن مرده میتونسته یکی یکی دندهارو خلاص کنه،دندهم که خلاص بشه بیاد رو دنده یک سرعت موتور خودبخود کم میشهو تو سرعت پایین یدفه ترمز میزنه و وای میسته ،فرضا هم که وای نسته سرعتشون اونقدی کم میشه که بهرجایی بخورن احتمال مرگشون وجود نداره.
پسرای پاک با عشقای پاک زیادن.فقط نمیدونم بعضی ازشماهاکجا زندگی میکنید که دوروبرتون یکی ازینا پیدانمیکنید.
درکل همگی ببخشید اگه حستونو خراب کردم.

اولا که خیلی ممنون از ضدحالتون
دوما همونطور که خودتون گفتین این فقط یک داستانه و تو داستانم خیلی چیزارو میگن
درمورد اینکه گفتبن با سرعت کم به هرجایی که بخورن احتمال مرگشون وجود نداره باید بگم بعضی از اعضای بدن اینقد حساسن که با کوچکترین ضربه میتونه آدم رو نابود کننه پس لطفا این حرفارو نزنین
مرسی

farzin.k.t

عضو جدید
nemidonam chi begam:gol::(:(

مرد و زن جوانی سوار بر موتور در دل شب می راندند.آنها عاشقانه یکدیگر را دوست داشتند.زن جوان: یواش تر برو، من می ترسم.
مرد جوان: نه، اینجوری خیلی بهتره.
زن جوان: خواهش میکنم ، من خیلی می ترسم.
مرد جوان: خوب، اما اول باید بگی که دوستم داری.
زن جوان: دوستت دارم، حالا میشه یواش تر برونی.
مرد جوان: منو محکم بگیر.
زن جوان: خوب حالا میشه یواش تر بری.
مرد جوان: باشه به شرط اینکه کلاه کاسکت منو برداری و روی سر خودت بذاری، آخه نمیتونم راحت برونم، اذیتم میکنه.
روز بعد ، واقعه ای در روزنامه ثبت شده بود: برخورد موتور سیکلت با ساختمان حادثه آفرید. در این سانحه که به دلیل بریدن ترمز موتورسیکلت رخ داد، یکی از دو سرنشین زنده ماند و دیگری درگذشت. مرد جوان از خالی شدن ترمز آگاهی یافته بود. پس بدون اینکه زن جوان را مطلع کند با ترفندی کلاه کاسکت را بر سر او گذاشت و خواست تا برای آخرین بار دوستت دارم را از زبان او بشنود و خودش رفت تا او زنده بماند. دمی می آید و بازدمی میرود. اما زندگی غیر از این است و ارزش آن در لحظاتی تجلی می یابد که نفس آدمی را می برد.

[/QUOTE]